Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Sówko - właśnie mój M zaproponował coś : nasz znajomy ma dom (po babci), na trasie Katowice - Częstochowa w miejscowości Rzeniszów (niedaleko Siewierza). My palnujemy tam pojechać na nastepny weekend (sami bez tych znajomych, oni dajaą nam klucze i "krzyżyk" na drogę.) no i M zaproponował, żebyście też tam przyjechali. Dom ma 3 pokoje, jest gdzie spać, okoica ładna, dzieciaki by się razem pobawiły. Co Wy na to???

Odnośnik do komentarza

basica31
stronka za slonce na Guni urlopie :lol:

Basiu wielkie dzieki- pogoda byla cudna- teraz jestem u T i juz po pogodzie :(

asica :)

Guniu mam nadzieje ze urlop pierwsza klasa:lol:

Asiu jestem bardzo zadowolona a i do tego wypoczeta, nic nie robilam, obiadki na miescie a najlepsze bylo to ze klimat byl taki dobry ze jesc sie nie chcialo :) jak zjadlam w ciagu dnia jakas zupine to juz mi wystarczalo M sie zloscil bo kupowal obiady a ja ich jesc nie chcialam :)

EWCIA_GAN
hej kochane foremki
Sowko bardzo sie ciesze ze u twojego taty wyniki sa duzo lepsze , zycz mu duzo zdrowka od nas
jutro o 21:00 robie babskie spotkanko jesli ktoras ma chetke to zapraszam , bedzie dobre winko, no i serek plesniowy , bo to najlepsze do winka
:Święto::Święto::Święto: bedzie fajna imprezka:Święto::Święto::Święto:

Ewciu ja z pewnoscia wpadne, a Sowko dolaczam sie do slow Ewci dotyczacych twojego taty (szczerze jeszcze nie mialam czasu czytac dokladnie co u was, teraz na biegu pisze poki nie mam nikogo za plecami)

Sowka
dziwne.Gunia jest na naszej klasie a tu jej nie ma

Sowko na NK wpadlam na chwilke wrzucic zdjecia bo tylko tyle mialam czasu a tu jak juz weszlam to musze cos napisac a z tym czasem u mnie jest kiepsko bo czesto ktos kolo mnie jest.
Pozdrawiam i mam nadzieje ze w koncu znajde czas i cos do was wiecej napisze i wkleje fotki, a jak nie to bede dopiero 18.08.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...