Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny.
jak minął wam dzień?u mnie jak zwykle padalo i siedzialysmy caly dzien w domu:Histeria:wczoraj byla taka sama pogoda ale chociaz poznym popoludniem rozpogodzili sie i pojechalismy do parku i na plac zabaw.a dzis....:grrrrrr::grrrrrr::grrrrrr:wredna ta pogoda!
Basiu jak Julcia?mam nadzieje ze jest lepiej i urlop wam wypali zgodnie z planem.zyczymy zdrowka i slonka :lol:
Kata co u was?jak Zosieńka?nie odzywasz sie...ach faktycznie masz gosci...ale daj znac jak juz bedziesz miala chwile jak pobyt rodzicow ,jak maleńka i Ty sie czujecie:love:
Sowko wracaj do nas szybko bo tesknimy i jestem ciekawa jak Oli i czy zaczeliscie walke z pieluchami...:Usteczka:
Wisienko co u ciebie i Julci?
Guniu mam nadzieje ze urlop pierwsza klasa:lol:
tym czasem dziewczynki zajrze jutro trzeba potrzymywac nasze forum przy zyciu pod czas nie obecnosci glownych forumowiczek...


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczynki.
Jestem wkoncu, bo odzyskalam internet
Nawet nie wiecie jak ja sie ciesze.
Jeszcze nic nie przeczytalam, bo dopiero wrocilam z pracy, ale postaram sie to jakos nadrobic.
Na poczatku przesylam moc bziakow i duzo, duzo zdrowka dla Juleczki.Rosnij kochana na silna i madra dziewczynke.
U mnie duzo zmian i to nie koniecznie na dobre.
Na szczescie Olis ma sie dobrze i jest zdrowy.Tylko mu zabki wychodza i ma od nich goraczke.Meczy sie biedaczek.
Asiu jesli chodzi o walke z pieluchami, to poleglam.Niby pokazywal mi ze zrobil siku, ale dopiero po fakcie gdy wszystko bylo juz na dywanie.Nie wiem moze on jest jeszcze za maly, bo nic nie rozumie.Bede jeszcze probowac.
Ogolenie to zaczyna mowic ( auto, ela, idz, jedzie, choc{oc}, julia {juliu}, nikola {kolka}, nie chce, kawka, idt) Taki jest maly pocieszny.Nie wiem co bym bez niego zrobila
Generalnie to mam humor do bani i juz chyba nigdy mi sie nie poprawi.
Jak wiecie moj tata jest chory.A teraz okazalo sie ze ma raka na kregoslupie, watrobie i ze juz mu malo zycia zostalo.Lekarze tutaj nie chca go juz leczyc i nie daja mu szans.My sie nie poddajemy i szukamy na slasku.Dzwonilam tez do Kielc do tej kliniki onkologicznej.Trzeba czekac na wizyte az do konca miesiaca.Zobaczymy co tam nam powiedza.Przepraszam ze Wam o tym pisze, ale musze sie wkoncu gdzies wygadac.
Jakby tego bylo malo, moja przyjaciolka sie chyba na mnie pogniewala ( choc ja nie mam pojecia o co), bo nie dzwoni i nie wpada na kawe juz drugi miesiac.Nawet nie pyta jak sie tata czuje i jak ja sobie daje z tym rade.Nie mam na kogo liczyc.Prawda jest taka, ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.I ja wlasnie poznalam i jestem sama.
Dobra nie smece Wam juz i ide spac, bo jutro znowu do pracy
Dobranoc

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Hejka!
Sówko- nareszcie jesteś!!! Stęskniłyśmy się za Tobą ;-)
Bardzo mi przykro i współczuję Ci z powodu taty, życie neistety jest takie.....ciężkie i niesprawiedliwe, ale musimy sobie jakoś dawac z tym wszystkim radę, więc TRZYMAJ SIĘ KOCHANA, BĄDZ DOBREJ MYŚLI I NIE ZAŁAMUJ SIĘ!!!!!!!!
A wiesz, że wczoraj wieczorem myslałam o Tobie i postanowiłam dziś napisac sms-a, ale ubiegłaś mnie i odezwałas się na forum:Uśmiech:
Co do pieluch, to się nie przejmuj, Oli jest jeszcze malutki, ma czas, nic na siłę, nie ma co zmuszać dziecka - widocznie nie jest jeszcze na to gotowy - przyjdzie i na niego pora ;-)))

A ja dziś naubierałam się jak dzika - ubrałam sobie dzinsy do pracy i chyba przesadziłam - bo juz się gotuję - myslałam, że będzie chłodno (tak jak wczoraj), nie oglądałm żadnej prognozy pogody i teraz głupia się pocę:duren:
Byliśmy wczoraj oglądac meble do pokoju Mateusza i oczywiście mi się podoba co innego, mojemu M co innego - a Mateuszowi wszystko ;-))) No i jesteśmy w punkcie wyjścia, czyli szukamy kompromisu. Musimy w końcu zrobic Mateuszowi porządny pokój dziecięcy, bo póki co to "zamieszkuje" w naszej starej sypialni.

Rozpisałam się troszę, ale już wracam do pracy.
Miłego dnia!!!!

Odnośnik do komentarza

witam kochaniutkie kobietki , ja tylko sie przywitac ,bo mam sajgon od paru dni , a to zwiazane jest z wykanczaniem mieszkanka , prawie kazdego dnia cos sie dzieje a jak jest chwila oddechu to nawet niemam sil zajrzec do was
Basiu odpoczywaj kochaniutka,
kata buziole dla Zosienki
Sowko witaj po urlopie
A reszcie foremek miluskiego dnia i slemy z Monisia Buziole:Całus::Całus::Całus:

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1004


http://img.weddingcountdown.com/ticker/vsvumhz7av.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5108.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczynki:mdr:
Sówko jak milo cie znow widziec:lol::lol::lol:
kurde jakie to zycie jest niesprawiedliwe ale musicie byc dobrej mysli to bardzo duzo daje,zwlaszcza dla twojego taty.mam nadzieje ze trafi do dobrego lekarza i wyjdzie z tego,innej opcji nie ma!co do opdieluchowania to my tez nie bardzo dajemy rade.pierwsze co zwalczylismy to wystawianie nocnika z łazienki,by nie stal sie zabawka.teraz jestesmy na etapie przyzwyczajania Oli do siadania(na otwartym nocniku bo na zamknietym siada bez problemu)i po woli sie juz Oli przekonuje.raz puscilam ja bez pieluchy,co rus
z scieralam podloge,ale Oli plakala+ jak robila siku a o siadaniu na nocnik nie bylo mowy,wiec dalam na razie jej spokoj b+o to chyba nie jej czas jeszcze,nic na sile.
Tusiu zazdroszcze wam tego meblowania pokoiku Matiego:yes:tak chcialaby zrobic Oli jej wlasny pokoik ze masakra...nie tyle mi przeszkadza ze jest z nami w pokoju,choc odrobina prywatnosci:wink: nie zaszkodzila by czasem,ale chcialabym zrobic jej frajde,poustawiac zabawki,pomalowac kolorowo...hmmm az sie rozmarzyłam:Śmiech:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

oj joj...kawke wypilam sama juz dawno a tu puchy dalej...
Sowko co do twojej przyjaciolki to mysle ze powinnas umowic sie z nia na pogawedke i wyjasnic sobie wszystko dlaczego sie obrazila,jesli tak jest,a jak nie to dlaczego(przepraszam ale z tego co napisalas tak uwzam)-zlała cie kiedy jej potrzebujesz?!?zwłaszcza teraz...ach z tymi przyjaciolmi to roznie bywa...

Olivka wreszcie zasnela po 1,5godzinnej batalii-tance,wyglupy,kołdrowe namioty,ganianki....chwila wreszcie dla siebie:lol:ostatnimi dniami to juz nie wyrabiam,wstaje roznie,raz przed 7,8 a ostatnio M obudzil nas telefonem o :surprised:10:surprised:,ale generalnie wstajemy tak od 7.30 do 8.30 a popołudniami nie sypia mi wcale,tak jak wczoraj.juz nie wiem co robic czasem.dla siebie tez chwili potrzebuje w ciągu dnia...ech bo monolog od rana prowadze...ide na kolejna kawke...


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Witam,
padam na twarz - właśnie skończyam sprzątać całe mieszkanie, M z Mateuszem na podwórku - gdzieś w piaskownicy jakiejś zakopani:Oczko: pewnie zaraz wrócą.
Jeszcze tylko jutro i weekend :Uśmiech: - oby była ładna pogoda - nie mamy jeszcze żadnych planów, ale jak zwylke coś się wymyśli w ostatniej chwili - może basen, może jacyś znajomi - zobaczymy co los przyniesie.

Asiu - ale wy sobie z Oliwką długo śpicie - zazdroszczę - u nas jest super jak Mateusz wstanie o 7 - wszyscy się wtedy wysypiamy "do bólu" - bo tak na codzień to okolice 6.... a chodzi spać o 21 (ale w ciągu dnie potrafi 3 godziny przespać).

Oki, spadam, postaram się wieczorem zajrzeć do Was :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór ;-)
Szkoda, że nikogo nie ma:Smutny:
Mateusz zasnął, a ja nabrałam ochoty na parówki, nie miałam w domu więc poszłam do sklepu (mam "pod nosem" tesco do 22 czynne) - dawno nie wychodziłam z domu wieczorem, jak już ciemno jest i tak cieplutko - fajnie, ale dla mnie dziwne uczucie. No tak stałam się stetryczałą mamuśką co po zmroku z domu nie wychodzi - bo gdzie i po co?:Śmiech:

Posiedzę jescze chwilkę, popatrzę jednym okiem na "hotel babylon", a drugim na forum :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Czesc
Ja juz po pracy i dwa dni wolne.Wkoncu mam wolna sobote.Juz zapomnialam jak to jest siedziec w domu w sobote.Generalnie w pracy jest coraz lepiej, ruch jakis wiekszy to i odrazu kasa lepsza wiec humor tez dopisuje.
A dzis to wogole dobry dzien jest.Tata robil wyniki watrobowe i wyszly lepsze o polowe niz w zeszlym tygodniu.Normalnie ciesze sie jak nie wiem co.
Asiu ale Wy z Oliwcia sobie dlugo spicie.Ja myslalam ze tylko my z Olinkiem takie spiochy jestesmy.
A co do mojeje "przyjaciolki" to dzis przyslala eska z zapytaniem czy mam moze srerna torebke.No i sie zadeklarowala ze wpadnie do nas w przyszlym tygodniu, bo juz zapomniala jak jej chrzesniak wyglada.Pytala tez co u nas slychac, tak jakby nie wiedziala.
Nie wiem o czym mam z nia rozmawiac bo za duzo mam zalu w sobie.Mysle zeby odwolac to spotkanie
Dobra spadam spac, bo mnie nogi bola.
Wpadne jutro z samego rana
Dobranoc

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

ja tylko na sekundke zyczyc milego weekendu,z piekna pogoda,samymi dobrymi wiadomosciami i swietna zabawa:lol::yes::lol::yes:
ja znow do pracy.juz mnie powoli zaczyna meczyc ale co zrobic.wiecie szukamy domu do wynajecia od jakiegos czasu w sumie to nie na sile ale raczej jak cos sie fajnego i taniego trafi,ale moj M juz zaczyna marudzic ze to wiecej trzeba palcic jak tu gdzie teraz mieszkamy...ach ci faceci!ale dobrze jest bo widziel jak oli zareagowala na ogro-bo dzis ogladalismy dwa domki-ze to inaczej ja w mieszkaniu.jestem dobrej mysli ze wkoncu tarfimy na cos dla nas.
Sowko co do twojej przyjaciolki to mysle ze jednak powinnas z nia pogadac zeby ''oczyscic''sytuacje.ja bym tak zrobila,ale to twoj wybor kochana.i ciesze sie z wynikow twojego taty,jestem dobrej mysli ze wszystko bedzie dobrze,tego wam zycze.
a teraz do lozka bo juz pozno.buziaki:love:
ach no i buziaki dla naszych urlopowiczek:lol:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorową porą :Oczko:
Mateusz już śpi (nawet szybko dziś zasnął) a ja otworzyłam sobie Reds'a i zapraszam na piwko:Psoty: Ma któraś z Was ochotę?
Jutro po południu planujemy wypad do aqua parku do Tarnowskich Gór - zobaczymy co z tego wyjdzie.
A tak poaztym to mnie brzych boli - @ nadeszła a nie chce mi się brać tabletek przeciwbólowych i się męczę:Męki:

Sówko - bardzo się cieszę, że twój tata ma lepsze wyniki - oby tak dalej !!!!

Nie lubie pisać sama do siebie, więc juz nie piszę, ale czekam, az się któras z Was pojawi.

Odnośnik do komentarza

Tez bym sie chetnie piwka napila ale niestety nie mam nic w domu.Mam tylko martini, ale nie wiem czy mam na nie ochote.Mama zrobila pizze i tak sie najadlam ze ruszac sie nie moge.
Tusiu tez bym sie chetnie do takiego aqla parku wybrala, ale moj borsuk nie lubi wychodzic z domu.Wogole to tak mnie wkurza ze naprawde chetnie bym sie spila

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz kiedys myslalam o takim naszym spotanku gdzies w okolicach, ale nie wiem jak to zrobic zebysmy byly wszystkie, albo chociaz wiekszosc.Fajnie by bylo tak popsioczyc na facetow i wogole.
Szkoda ze pogoda Wam nie dopisala.Zawsze to czlowiek sie bardziej wynudzi no i kasy wiecej straci
Nam na szczescie pogoda dopisala.Caly czas bylo cieplo i tylko ostatniego dnia padalo.Acha.Raz byla burza, ale tylko przez godzinke.Oli z morza nie wychodzil i trzebabylo go sila z tamtad wyciagac.Wieczorami mielismy za plotem dyskoteke i Olis byl tam stalym bywalcem.Moje dziecko nawet nie zwracalo na nas uwagi jak grali tylko podrywal dziewczynki.Wszystkie starsze od niego.Zaraz powklejam zdjecia

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Ja juz kiedys myslalam o takim naszym spotanku gdzies w okolicach, ale nie wiem jak to zrobic zebysmy byly wszystkie, albo chociaz wiekszosc.Fajnie by bylo tak popsioczyc na facetow i wogole.
Szkoda ze pogoda Wam nie dopisala.Zawsze to czlowiek sie bardziej wynudzi no i kasy wiecej straci
Nam na szczescie pogoda dopisala.Caly czas bylo cieplo i tylko ostatniego dnia padalo.Acha.Raz byla burza, ale tylko przez godzinke.Oli z morza nie wychodzil i trzebabylo go sila z tamtad wyciagac.Wieczorami mielismy za plotem dyskoteke i Olis byl tam stalym bywalcem.Moje dziecko nawet nie zwracalo na nas uwagi jak grali tylko podrywal dziewczynki.Wszystkie starsze od niego.Zaraz powklejam zdjecia

no to super wczasy mieliście - zazdroszczę. Niestety w Polsce nigdy nie wiadomo jaka się pogoda trafi, a urlop trzeba było wcześniej zaplanować. W prztyszłym roku w Polskę juz raczej nie pojedziemy.
A co do spotkania to ja tez nie wiem jak to zrobic, żebyśmy się mogły wszystkie spotkac, ale może kiedys coś wykombinujemy i się uda. jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...