Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny
widzę nie tylko mnie opanowała świąteczna gorączka...nie mam szczerze zbytnio czasu ostatnio,po woli przygotowuje sie do świąt i mamy takie powiedzmy małe problemy rodzinne,co spędza mi sen z powiek szczerze mówiąc:ehhhhhh:

Guniu dziwię sie twoim T,bo chociaż dziadkowie zajmowali sie ich dziećmi to co on z choinki spadli ze nie wiedzą że dzieci hałasują jak sie bawią,jak są zadowolone,zmęczone,jak nie mają humorku?mam nadzieję ze szybko minie wam te parę dni u T:gangsta:

dziewczyny a jakie macie sylwestrowe plany?

ja zmykam do swoich zajęć,naleśniki na krokiety czas smażyć :ehhhhhh:


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Cześć wam
to Ja:36_1_21:

Dłuuuuuugo mnie nie było. Więc na wstępie wielkie przepraszam się Wam należy :-))

Chciałam Wam wszystkim złożyć życzenia świąteczne..... życzę Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, mnóstwa prezentów pod piękną choinką i samych pyszności na stole wigilijnym.
....tylko się za bardzo nie objadajcie:-))

a w Nowym 2009 Roku szczęście niech was nie opuszcza ani na krok a choróbska omijają szerokim łukiem i uśmiech nie znika z twarzy...:36_4_9:

Dziękuję za życzenia urodzinowe ..to bardzo miłe wiedzieć że ktoś o tobie jeszcze pamięta.

Pozdrawiam i obiecuje pisać teraz częściej.... :36_1_21:

urodzić żadna sztuka, wychować to dopiero jest wyzwanie!

Odnośnik do komentarza

agnieszka13_1975
Cześć wam
to Ja:36_1_21:

Dłuuuuuugo mnie nie było. Więc na wstępie wielkie przepraszam się Wam należy :-))

Chciałam Wam wszystkim złożyć życzenia świąteczne..... życzę Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, mnóstwa prezentów pod piękną choinką i samych pyszności na stole wigilijnym.
....tylko się za bardzo nie objadajcie:-))

a w Nowym 2009 Roku szczęście niech was nie opuszcza ani na krok a choróbska omijają szerokim łukiem i uśmiech nie znika z twarzy...:36_4_9:

Dziękuję za życzenia urodzinowe ..to bardzo miłe wiedzieć że ktoś o tobie jeszcze pamięta.

Pozdrawiam i obiecuje pisać teraz częściej.... :36_1_21:

Agnieszko nie wierze jak to milo co u Ciebie slychac??
Widzialam twoje fotki na NK dzieciaczki masz juz takie duze a ty po prostu wygladasz pieknie, kwitnaco.

Wpadaj czesciej

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

asica :)
czesc dziewczyny
widzę nie tylko mnie opanowała świąteczna gorączka...nie mam szczerze zbytnio czasu ostatnio,po woli przygotowuje sie do świąt i mamy takie powiedzmy małe problemy rodzinne,co spędza mi sen z powiek szczerze mówiąc:ehhhhhh:

Guniu dziwię sie twoim T,bo chociaż dziadkowie zajmowali sie ich dziećmi to co on z choinki spadli ze nie wiedzą że dzieci hałasują jak sie bawią,jak są zadowolone,zmęczone,jak nie mają humorku?mam nadzieję ze szybko minie wam te parę dni u T:gangsta:

dziewczyny a jakie macie sylwestrowe plany?

ja zmykam do swoich zajęć,naleśniki na krokiety czas smażyć :ehhhhhh:

hej dziewczynki

Asiu to naprawde ciezkie przypadki te nasze TT , wyobraz sobie , ze wiecznie im wszystko przeszkadza , a ostatnio jak byla Gunia , to powiedzialam jej , ze dla swietego spokoju zaczne normalnie reagowac na T bo dotej pory tylko go omijalam , a juz niedlugo sie wyprowadzimy do siebie , ( fakt ze na druga strone ulicy , bo tak wypadlo , ale wieczorami bede miala juz pelna swobode bez TT za sciana) wiec zaczelam nawet z nim rozmawiac , a ona we wtorek wyskakuje do mojego M , ze my z nim nie gadamy tylko mamy jakies swoje tajemnice itd... cala litania od poczatku , a T nic nawet nie zareagowala tylko sluchala co T nawija , a teraz udaja obrazonych , ze to nasza wina , i jak tu byc normalnym czlowiekiem do takich ludzi:36_2_16::36_2_16::36_2_16:

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1004


http://img.weddingcountdown.com/ticker/vsvumhz7av.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5108.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszytskim!

Agnieszko - super, że się do nas odezwałaś i jeszcze o nas pamiętasz :36_1_11: Liczymy na częstsze odwiedziny ;-)))

Guniu, Ewciu - ech Ci Wasi TT - brak mi słów, gdzie tacy ludzie się uchowali??? Współczuję, współczuję i jeszcze raz współczuję.

Asiu - a cóż to za problemy rodzinne Was dopadły? Życzę Ci, aby wszytsko się ułożyło po dobrej myśli i żeby juz nic nie spędzało Cisnu z powiek:36_3_16:

Magdaloza - gdzie się podziwasz? Mam nadzieję, że wszysto ok?

Co do planów sylwestrowych - to u nas brak ;-))) I bardzo się cieszę, bo od 13 roku życia nie spędziłam sylwestra w domu - no raz się zdarzyło, jak miałam 18-te urodziny i je odprawiałam (dla niewtajemniczonych - urodziny mam waśnie w sylwestra). I w tym roku zamarzyło mi sie spędzić w domu i jeżeli nic sie nie zmieni to tak pozostanie. Bardzo się cieszę!

Ja jeszcze tylko 2 dni do pracy i wolneeeee! W poniedziałek popołudniu mamy w pracy spotkanie wigiline - więc tylko na to spotkanie idę, a tak to urlop ;-) i dopiero po świętach idę znowu - w sumie to mogłam wziąść też wolne aż do 4 stycznia, ale wolę szanować sobie urlop na niezaplanowane dni typu brak opieki czy choroba Mateusza, a w sumie trochę pracy będę miała w związku z końcem roku.

Miłej nocki wszystkim życzę,pa

Odnośnik do komentarza

witam późną porą...

ale nam normalnie Agnieszka zrobiła prezent na Świętą:yuppi:.super ze wróciłaś do nas i trzymam za słowo ze bedziesz pisała do nas częściej:lasso:
dziekuję za życzenia,Tobie równiez wszystkiego dobrego,ale chyba pojawisz sie jeszcze u nas do Świąt:hmm:?

Tusiu wolę nie pisać na forum(nie chodzi o was a raczej o osoby postronne ktore mogą tu zaglądać).fajnie cos tak zrobić dla odmiany,np posiedziec w domu.my rok temu bylismy w domu sami na sylwestra i powiem ci Tusiu ze było calkiem fajnie...potanialiśmy trochę,pomizialismy:gangsta:...zycze udanego sylwestra i urodzin zarazem(juz tak zawczasu).

Ewciu,Guniu teściów sie niewybiera NIESTETY...:nerw::ehhhhhh:

Kata,Magdaloza co u was i waszych dziewczynek?mam nadzieję ze u fasolek i u was wszystko dobrze.

ja spędziłam dzis dzień przy garach,a pod wieczór koleżanka odciągnęła mnie od pichcenia i spędziłyśmy wieczór z Oli u nich,mieli mała posiadówkę i było całkiem przyjemnie.wrócilysmy przed 22 Oli juz padnięta ale nie miała zamiaru iść spac,wiec szybkie kompanko i padła w mgnieniu oka.
zmykam i ja do łózeczka,dobrej nocki:36_4_9:

agusia jak Nikoś i wasza 3 latka Majeczka?


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Hej

Nie doczytalam Was:((( ALe padam z nog.Wpadlam tylko dac znac,ze zyje:)

U mnie urwanie glowy.W piatek tesciowie przylatuja,wiec mnostwo rzeczy do zrobienia.
Bylam u poloznej i moje malenstwo znow glowke ma u gory:( I cos czuje,ze nie da rady sie odwrocic:(Malo juz ma miejsca.Wiec chyba czeka mnie cesarka...
W Wigilie mam wizyte w szpitalu to sprawdza co i jak....czy moze jakies zmiany....i omowia ewentualny plan dzialania...
Mam nadzieje,ze u Was wszystko dobrze???

Zajrze,jak tylko znajde chwilke:D

Duze buzki....muah...dla was wszystkich

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/3774.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7795e927a9.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20060416580117.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny
Wiem, ze nie powinnam wlaczac kompa, bo sie jeszcze gorzej zepsuje, ale mam takiego dola, ze musialam.
Z tego co ledwo zobaczylam, orjetuje sie ze wrocila do nam Agnieszka13.JAK MILO!!!!!!!WITAJ AGUS PONOWNIE
U mnie lipa na calej lini.Stroiki stoja w domu i chyba beda tu stac do przyszlego roku.W niedziele sprzedalam jeden, w tygodniu jakies 3 w domu i to koniec.Do tego myslalam, ze M bedzie od dzis stal z nimi, ale nie, bo podobno nie ma czasu ( jak zwykle).Jutro tez nie, bo jedzie po rodzixow i dopiero w sobote na rynek pojedziemy.Potem jeszcze zostaje gielda i to chyba koniec handlu.No i kiedy ja mam to niby sprzedac???Wydaje mi sie ze on ma to w dupie i ze nie przejmuje sie tym, ze starcilismy na to wszystko tyle kasy.No a juz o mojej pracy nie wspaomne.
Wszystko sama zrobilam, posprzatalam na swieta, umylam okna, jesczze tylko dywam musze wytrzepac, zrobilam 60 stroikow i 3 choinki, do tego caly czas zajmuje sie Olim i jeszcze chodze z nim na spacerki.No i mam na wszystko sile, a jak jemu kazalam kieszen w wierzy przykrecic, to sie darl ze on jest zmeczony i ze duzo robi.A kurw. nic nie robi!!1
Sory dziewczyny, ze tu w chodze i zrzedze, ale komu mam sie wygadac jak nie wam??
Jeszcze jak przyjada jego rodzice, to dopiero bede miec roboty.Obiadki takie lepsze trzeba bedzie gotowac, pilnowac zeby bylo czysto i wogole latac wkolo nich.Niby maja mi pomoc, ale wiecie jak to jest jak tescie sa w domu.Tylko bede miec wiecej roboty
Generalnie, to mam juz dosc wszystkiego i gdyby nie moja mama to juz dawno bym wykitowala.Tylko ona mi pomaga
Dobranie bede was juz zanudzac.
Przepraszam za bledy
WESOLYCH SWIAT DLA WSZYSTKICH KOCHANYCH FOREMEK.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowko bardzo mi przykro ze tak ci ciezko, szkoda ze z tym allegro nie wyszlo tam, z pewnoscia szybciej bys sprzedala swoje stroiki, a co do M nakrzycz na niego powiedz ze ty nie lezysz kolami do gory tylko ciagle pracujesz ty nie masz pracy tak jak on ze wychodzi i wraca do domu i musi odpoczac ty pracujesz 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i ty tez potrzebujesz chwili wytchnienia, w koncu nie tylko ty jestes rodzicem Oilsia i gdyby sie nim zajal to mialabys wiecej czasu tez i dla niego (M)
Kurcze ciezko cos komus doradzac- trzymaj sie i wpadaj jak najczesciej mozesz i nic sie nie martw pisz co ci na sercu lezy

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
ja tylko na chwilkę,bo kończę smażenie nalesników(z kilograma mąki)i zaraz bede trzeć warzywka na farsz do ryby po grecku.krokiety zamroże,a farsz zawekuję i bede miała mniej roboty w nastepnym tygodniu.
Sówko biedulko ty nasza,wiem jak to jest jak facet pracuje a kobieta siedzi w domu...myślą ze oni to charuja jak woly a my leżymy i kawke popijamy przez cały dzień...wrrrrr....faceci to inny gatunek normalnie!powiedz mu ze święta ani same sie nie zrobią,ani nie dasz radę ty ich sama zrobić.a TT ja bym tak sie nie przejmowala,obiad jakis zrobić i tyle niech sie martwią sami o siebie,w końcu ty masz co robić.może chociaż przy Olisiu ci pomogą.3maj sie Sówko :***

Magdaloza wszystkich opanowala goraczka przed świateczna.wpadaj do nas jak znajdziesz chwilkę.trzymam kciuki zeby malenka przekręcila sie tak jak trzeba:)

Guniu a czemu zostajecie u TT na sylwestra jesli moge zapytac?z nimi bedziecie siedzieć :/// ?

nic zmykam...a tak mi sie chceeeeeee.... :(((((


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Witam
Wpadam doslownie na chwilke i chyba ostatni raz w tym roku
Pusty rynek. Nad dachami
Gwiazda. Świeci każdy dom.
W zamyśleniu, uliczkami,
Idę, tuląc świętość świąt.

Wielobarwne w oknach błyski
I zabawek kusi czar.
Radość dzieci, śpiew kołyski,
Trwa kruchego szczęścia dar.

Więc opuszczam mury miasta,
Idę polom białym rad.
Zachwyt w drżeniu świętym wzrasta:
Jak jest wielki cichy świat!

Gwiazdy niby łyżwy krzeszą
Śnieżne iskry, cudów blask.
Kolęd dźwięki niech cię wskrzeszą -
Czasie pełen Bożych łask!

SŁOWAMI TEGO WIERSZA CHCEMY WAM ŻYCZYĆ
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Agnieszka z mezem i synkiem Piotrusiem :))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
Guniu szkoda ze juz do nas nie wpadniesz do świąt:(
Dla Waszej wspaniałej trójki również radosnych i szcześliwych Świąt Bożego Narodzenia,wspaniałej Wigilii i dużżżżo prezentów pod choinką(najwięcej oczywiście dla Piotrusia:))

a z reszta dziewczyn co sie dzieje?no tak świateczny szał...
...no to najprodopodobniej do poniedzialkju dziewczyny:]]]


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Witam przeświątecznie ;-)

Asiu - gratuluję wygranej w konkursie "Daj się ponieść"! Super!!!

Basiu - 60 uszek powiadasz... niezła robota Cię czeka. Powodzenia! Trzymam Cię za słowo, że od przyszłego roku będziesz codziennie rano serwować kawkę :36_1_11:

Sówko - jak to czytasz - to tulę Cię mocno! Będzie dobrze, Nowy Rok przyjdzie i na pewno będzie lepszy do tego. Buziaki!

U nas powoli też robi się w domu świątecznie, teraz Mateusz śpi, ale jak się obudzi obiecaliśmy mu, że będziemy ubierać choinkę ;-)
Wogóle to na widok każdej choinki Mateusz wychodzi z tekstem - "nie ma jeszcze prezentów, będą w wigilię" ;-)))
Prezenty mamy zakupione dla prawie całej rodzinki, została nam tylko jeszcze moja mama i kompletnie nie mam pojęcia jakim prezentem ją obdarować. Macie jakieś ciekawe pomysły?

Ja mam jutro popołudniu w pracy wigilię firmową - tak nasza tradycja od zawsze tzn. ja pracuję w tej firmie prawie 7 lat, więc będzie to moja 7 wigilia i każda jest fajna. Tylko co roku ludzie się zmieniają, ze "starej gwardii" (tzn. od czasu kiedy ja tam pracuję) jest z roku na rok coraz mniej osób, coraz więcej młodzieży - studentów, którzy są, a za chwilę może ich nie być. Cóż takie czasy ;-(((

Miłego dnia Wam wszystkm życzę, przed świętami jeszcze się na pewno tu zamelduję ;-)))
Pa

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ;-)
Załatwiłam dziś najważniejszą sprawę od ponad tygodnia - byłam z Mateuszem u dentysty :36_2_57: żeby pokazać ząbka, który niestety zrobił się ciemny po upadku ;-(
Ząb jest obumarły, nic się juz nie da z nim zrobić, możemy za jakiś czas - jak Mateusz będzie starszy na tyle spokojny u dentysty - rozwiercić tego zęba i wyczyścić go od środka, żeby nie był taki ciemny.
I tak to moje dziecko ma dwie górne jedynki do bani ;-( Jedna złamana prawie na pół, a druga ciemna. Całe szczęście, że to mleczki i wypadną.

To narazie uciekam, mam nadzieje, że się tu któraś niebawem pojawi ;-)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...