Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie bylo idealnie to Mich dzisiaj sie wygadal ,ze koedzy go bija :( Ten sam co go przezywa, dzis z Arturkiem (tym z loczkami) przewrocili go i nadepneli na reke. Micha boli palec. Kuzwa, nie interweniuje bez powodu, ale jutro P. pogada z pania. Michał mowil, ze pani widziala, krzyczala na nich i dala ima kare, ale mimo wszystko P. pogada. Michał raczej sie nie skarzy, wiec musieli przegiac. No i wiem, ze nie tylko jego bija :( JEgo kolege Arka tez, a on tez grzeczny jak Misiek.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Zeby nie bylo idealnie to Mich dzisiaj sie wygadal ,ze koedzy go bija :( Ten sam co go przezywa, dzis z Arturkiem (tym z loczkami) przewrocili go i nadepneli na reke. Micha boli palec. Kuzwa, nie interweniuje bez powodu, ale jutro P. pogada z pania. Michał mowil, ze pani widziala, krzyczala na nich i dala ima kare, ale mimo wszystko P. pogada. Michał raczej sie nie skarzy, wiec musieli przegiac. No i wiem, ze nie tylko jego bija :( JEgo kolege Arka tez, a on tez grzeczny jak Misiek.

no to juz pani musi to rozwiazac
ale jak najbardziej pogadajcie

chociaz powiem ci,ze wczoraj byla ta akcja z okularami
tez sie wkurzylismy,bo okazalo sie,ze igor zdjal je olkowi i po prostu polamal
a pani nic,spakowala w woreczek czesci tych kuzwa okularow o bez slowa zostawila w szatni
dopiero dzisiaj z nia porozmawialam
ale ona nie widzi problemu:Szok:

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Zeby nie bylo idealnie to Mich dzisiaj sie wygadal ,ze koedzy go bija :( Ten sam co go przezywa, dzis z Arturkiem (tym z loczkami) przewrocili go i nadepneli na reke. Micha boli palec. Kuzwa, nie interweniuje bez powodu, ale jutro P. pogada z pania. Michał mowil, ze pani widziala, krzyczala na nich i dala ima kare, ale mimo wszystko P. pogada. Michał raczej sie nie skarzy, wiec musieli przegiac. No i wiem, ze nie tylko jego bija :( JEgo kolege Arka tez, a on tez grzeczny jak Misiek.

no to juz pani musi to rozwiazac
ale jak najbardziej pogadajcie

chociaz powiem ci,ze wczoraj byla ta akcja z okularami
tez sie wkurzylismy,bo okazalo sie,ze igor zdjal je olkowi i po prostu polamal
a pani nic,spakowala w woreczek czesci tych kuzwa okularow o bez slowa zostawila w szatni
dopiero dzisiaj z nia porozmawialam
ale ona nie widzi problemu:Szok:

Nie widzi problemu??? Dziwna!
U nas trzeba przyznac, ze reakcja jest. Jakos wziela tego naszego Miśka pod skrzydla. Mimo to chcemy wiedziec co i jak.
Wiem ,ze sie nie da upilnowac dzieci, bo to nierealne i o to ni mam pretensji. Chodzi tylko o reakcje.

Odnośnik do komentarza

magda_79
aaa, nasmialam sie, bo zadzwonil moj tata, ze bedzie dopiero ok. 19 grudnia, bo ma duzo pracy. No i mowi, ze tak teskni za dziecmi, wypytal o prezenty dla Michała. No i mowi, ze musimy odspnac, wiec po Swietach zabierze psa i bedzie zostawal z dziecmi, zebysmy mogli wyjsc do kina czy gdzies na obiad. Chociaz on o nas mysli :)

suuuper
mam nadzieje,ze uda wam sie wyjsc na spokojnie!

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79
Zeby nie bylo idealnie to Mich dzisiaj sie wygadal ,ze koedzy go bija :( Ten sam co go przezywa, dzis z Arturkiem (tym z loczkami) przewrocili go i nadepneli na reke. Micha boli palec. Kuzwa, nie interweniuje bez powodu, ale jutro P. pogada z pania. Michał mowil, ze pani widziala, krzyczala na nich i dala ima kare, ale mimo wszystko P. pogada. Michał raczej sie nie skarzy, wiec musieli przegiac. No i wiem, ze nie tylko jego bija :( JEgo kolege Arka tez, a on tez grzeczny jak Misiek.

no to juz pani musi to rozwiazac
ale jak najbardziej pogadajcie

chociaz powiem ci,ze wczoraj byla ta akcja z okularami
tez sie wkurzylismy,bo okazalo sie,ze igor zdjal je olkowi i po prostu polamal
a pani nic,spakowala w woreczek czesci tych kuzwa okularow o bez slowa zostawila w szatni
dopiero dzisiaj z nia porozmawialam
ale ona nie widzi problemu:Szok:

Nie widzi problemu??? Dziwna!
U nas trzeba przyznac, ze reakcja jest. Jakos wziela tego naszego Miśka pod skrzydla. Mimo to chcemy wiedziec co i jak.
Wiem ,ze sie nie da upilnowac dzieci, bo to nierealne i o to ni mam pretensji. Chodzi tylko o reakcje.

no nie widzi,bo to byla chwila blebleble
a olek taki zywy
blebleble
szkoda gadac

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
aaa, nasmialam sie, bo zadzwonil moj tata, ze bedzie dopiero ok. 19 grudnia, bo ma duzo pracy. No i mowi, ze tak teskni za dziecmi, wypytal o prezenty dla Michała. No i mowi, ze musimy odspnac, wiec po Swietach zabierze psa i bedzie zostawal z dziecmi, zebysmy mogli wyjsc do kina czy gdzies na obiad. Chociaz on o nas mysli :)

suuuper
mam nadzieje,ze uda wam sie wyjsc na spokojnie!

I ja mam nadzieje, bo sami nie bylismy nigdzie co najmniej od roku. I gdyby nie moj tata to dalej nie byloby szans. On to i sam zostanie z nimi.
Moze uda sie ze 2-3 razy wyskoczyc gdzies na 2-3h.
Juz ma zaplanowane, ze zabierze Michałą do nich na ubieranie choinki i potem tez na noc :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82

no to juz pani musi to rozwiazac
ale jak najbardziej pogadajcie

chociaz powiem ci,ze wczoraj byla ta akcja z okularami
tez sie wkurzylismy,bo okazalo sie,ze igor zdjal je olkowi i po prostu polamal
a pani nic,spakowala w woreczek czesci tych kuzwa okularow o bez slowa zostawila w szatni
dopiero dzisiaj z nia porozmawialam
ale ona nie widzi problemu:Szok:

Nie widzi problemu??? Dziwna!
U nas trzeba przyznac, ze reakcja jest. Jakos wziela tego naszego Miśka pod skrzydla. Mimo to chcemy wiedziec co i jak.
Wiem ,ze sie nie da upilnowac dzieci, bo to nierealne i o to ni mam pretensji. Chodzi tylko o reakcje.

no nie widzi,bo to byla chwila blebleble
a olek taki zywy
blebleble
szkoda gadac

JA rozumiem ,ze nie widzi, ale powinna od razu Was zawolac, wytlumaczyc itp. A nie zostawic okulary w woreczku i tyle.
U nas jest 1 pani na cala grupe, chociazby bardzo chciala to nie ma szans, zeby wszystkich upilnowac kiedy jest wolna zabawa.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79
aaa, nasmialam sie, bo zadzwonil moj tata, ze bedzie dopiero ok. 19 grudnia, bo ma duzo pracy. No i mowi, ze tak teskni za dziecmi, wypytal o prezenty dla Michała. No i mowi, ze musimy odspnac, wiec po Swietach zabierze psa i bedzie zostawal z dziecmi, zebysmy mogli wyjsc do kina czy gdzies na obiad. Chociaz on o nas mysli :)

suuuper
mam nadzieje,ze uda wam sie wyjsc na spokojnie!

I ja mam nadzieje, bo sami nie bylismy nigdzie co najmniej od roku. I gdyby nie moj tata to dalej nie byloby szans. On to i sam zostanie z nimi.
Moze uda sie ze 2-3 razy wyskoczyc gdzies na 2-3h.
Juz ma zaplanowane, ze zabierze Michałą do nich na ubieranie choinki i potem tez na noc :)

naprawde faaajnie
my teraz mamy kasie:)
i K juz zapowiedzial,ze bedziemy korzystac na pewno
i ma racje
na pewno nadrobimy kinowe zaleglosci

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79

Nie widzi problemu??? Dziwna!
U nas trzeba przyznac, ze reakcja jest. Jakos wziela tego naszego Miśka pod skrzydla. Mimo to chcemy wiedziec co i jak.
Wiem ,ze sie nie da upilnowac dzieci, bo to nierealne i o to ni mam pretensji. Chodzi tylko o reakcje.

no nie widzi,bo to byla chwila blebleble
a olek taki zywy
blebleble
szkoda gadac

JA rozumiem ,ze nie widzi, ale powinna od razu Was zawolac, wytlumaczyc itp. A nie zostawic okulary w woreczku i tyle.
U nas jest 1 pani na cala grupe, chociazby bardzo chciala to nie ma szans, zeby wszystkich upilnowac kiedy jest wolna zabawa.

u nas tez jedna pani
ale po rozmowie dzisiejszej olek mi mowil,ze pani powiedziala dzieciom,ze noe moga zdejmowac okularkow itd
no zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Cafe dzisiaj wlasnie mowilam P. o Waszej Kasi. Gdyby byla kasa to bym na nikogo nie musiaa liczyc. A nam teraz jest baaaaardzo potrzebne jakies wyjscie tylko we dwoje. ciagle dzieci i dzieci. Nic MY :(

Oby juz akcja z okularami sie nie powtorzyla. U nas pani reaguje jak widzi. Nawet Mich mowi, ze nie musi mowic pani, bo ona widzi i zaraz cos robi. on kocha te zasady, np. dzisiaj pwiedzial, ze jak cos sie chce to trzeba powiedziec pani, a nie szarpac sie :hahaha: I skoro pani tak powiedziala to jest to swiete :)

Odnośnik do komentarza

Hej,
byłam wczoraj z laskami na balecie. Im się oczywiscie baaardzo podobało, a na mnie Pani zrobila średnie wrazenie. No i jest mniej chetnych niz było planowo, więc cena podskoczy w góre. Zapłaciłam za pierwszy miesiąc, a potem zobaczymy.
Byłam tez u stasia na indywidualnej rozmowie z nauczycielem no i samych pochwał się nasłuchałam. Nawet z zachowaniem jest super.
A dzisiaj moj syn został wybrany jako jedyny z klasy do konkursy recytatorskiego klas 1-3::):

Odnośnik do komentarza

Magda zapomnialam wczoraj dopisac zdrówka dla ciebie:Całus:
Dobrze, że P. został.
Przykra sytuacja w p-kolu, dobrze, że w tym wszystkim trafiliście na taką spoko panią. Zawsze i wszedzie znajda się takie łobuzy i pani w sumie nic więcej poza ukaraniem ich zrobić nie moze.
A tatę masz super, o nas nikt tak nie myśli. A w sobote mamy zaproszenie do znajomych na andrzejki, K. musi zagadac z teściowa...

Cafe ale przegięcie z tymi okularami, mogła cokolwiek powiedzieć, wytłumaczyć.
Kalendarz śliczny, ale trzech takich to nawet nie mialabym gdzie powiesic.Kalendarze z Lego oglądalam w zeszłym roku, ale w końcu nie kupilam.
A z Kasią macie super. I korzystajcie ile wlezie!!!

Odnośnik do komentarza

Dzieciaki spia. ufff
Michutek cos wieczorem taki niewyrazny, zobacze rano, najwzyej zostanie w domu.

Dzisiaj P. rano poszedl pogadac z pania, ale pani Sylwii nie bylo, byla tylko stazystka. Ona sie bardzo wczuwa i przezywa, wiec jak P. jej powiedzial co i jak to tylko pwoiedziala: wiem, staramy sie odseparowac Wiktora od Michała.
Czyli problem jest. wybral sobie slabszego i sie wyzywa.

I andzia wiem ,ze sa po prostu takie lobuziaki, ale ja nie moge pozwolic, zeby Michał wszedl w role ofiary. JEsli nie bede reagowac to on uzna, ze to normalne i nigdy nie bedzie reagowal. A kto wie, moze z Wiktorem pojda do tej samej klasy pozniej i od poczatku Mich bedzie jego ofiara? i innych osob.
Nie mam zmaiaru w p-kolu robic afery, ale ze wzgledu na Michała musze reagowac.

Dzisiaj mu tlumaczylam, ze sam nie moze nikogo bic, ale jesli ktos go uderzy to ma oddac. Nie byl przekonany :)

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że tak skromnie poodpisywałam... Mam łeb jak sklep:/ Nie uwierzycie co się stało:Szok: Wczoraj wieczorem zauważyłam, że Filipek miał wszy:Płacz: Nie mam pojęcia skąd, co gdzie i jak... Najprawdopodobniej z p-kola. Więc zostawiłam go dzisiaj w domu i rano poleciałam do apteki. Poinformowałam też p-kole i nie spodziewałam się takich reakcji:Rozgniewany: Pani z grupy rano była ok. Dyrektorka potraktowała mnie jakbym ją oskarżała i stwierdziła, że to wcale nie musiało się stać w p-kolu, więc jej powiedziałam, że nie w tym rzecz. Chodzi przecież o to że nie wiem kiedy to się stało a w poniedziałek Filipo był w p-kolu i nawet jeśli dzieci były czyste to mogły podłapać od niego i informuję ją tylko ze względu na inne dzieciaki! Ale "najlepsza" była babka z grupy Filipa popołudniu. Informowała rodziców, żeby sprawdzali dzieciom główki (no ok, o to chodziło), ale jak pytali które to dziecko to mówiła o kogo chodzi:Wściekły: Wiem o tym tylko dlatego, że jedna mama z którą mam jako taki kontakt zadzwoniła i zapytała czy to prawda. No ręce mi opadły... Co za różnica, które to dziecko? Zresztą ona nie lepsza:Szok: Zaczęła mi się tłumaczyć, że jej syn nic nie ma bo ona codziennie mu myje głowę itd. Powiedziałam jej, że przecież to nie problem sprawdzić. U Filipa też nie było nic widać po zwykłym sprawdzeniu... A ona coś tam zaczęła gadać, że ktoś mówił o jakimś środku do stosowania na wszelki wypadek i ona stwierdziła, że wstydziłaby się pójść do apteki po środek na wszy:Kiepsko: No jakiś obłęd. Jutro idę na dniówkę, ale nie zostawię tak tej sprawy i zwrócę tej pani uwagę przy najbliższej okazji...
Swoją drogą mam nadzieję, że rodzice porządnie sprawdzą dzieciom główki i Filipo niczego nie podłapie za jakiś czas. Dzisiaj zaaplikowaliśmy sobie Nydę i mam nadzieję, że zażegnaliśmy problem:Nieśmiały: Za 10 dni zrobimy powtórkę dla pewności... Czuję się okropnie:Płacz:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei tulam. JAk to dojrzalas?
Pytam, bo wiem, ze u Michała w p-kolu tez miala jakas dziewczynka. Ale u nas odbyl osie to inaczej. Po prostu wszyscy rodzice zostali o tym poinformowani, zeby dzieciom sprawdzic glowy. Mialo byc wszystko odkazane, zabawki itp.
U Was to paranoja. Jak mogli powiedziec, ze to od Filipa! Zrob tam jazde i tyle. Znikad sie nie wziely!

Odnośnik do komentarza

przyznam,ze poczytalam na szybko
jutro jestem w domu wiec poodpisuje na spokojnie
po wizycie u alergologa srednio
olas moze miec astme:(
mial testy i nic nie wykazaly,ale to o niczym poki co nie swiadczy
za 3 mies kolejna wizyta
poki co dostalismy leki

dla blizniakow tez inhalacje
i faktycznie tez cos w tym jest,ze ciagle jakies swisty slychac:Szok:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...