Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

No my po juz wizycie w Smyku. Masakra :hahaha:
Zaraz zabieramy za pisanie listu, ale bez szans na wszystkie pomysly mojego dziecka.

Chce:
Tory hot wheelsa
LEgo
LEcznica dla zwierzat z Playmobil (189 zł)
PLAYMOBIL 4374 PRZENOŚNA LECZNICA DLA ZWIERZĄT /BK (2788808669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i cos fajnego z Imaginext Fisher Price, np.
IMAGINEXT - FISHER PRICE - TREX - T-REX - DINOZAUR (2776943677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

lub jakis samolot

FISHER PRICE - IMAGINEXT - SAMOLOT CZERWONY (2775969192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chcial jeszcze statek piracki z jakiejs bajki, ale ma w domu inny i sie nie bawi, wiec mu wybilam z glowy. Gdybym go nie popedxala to oczywiscie lista bylaby o wiele dluzsza :)

Odnośnik do komentarza

magda no super prezenty wybral michal
olek te tory hot wheels uwielbia
na pewno kolejny dostanie od moich rodzicow

a dziurkacze to cos takiego
DZIURKACZ ozdobny 2,5cm CHOINKA GWIAZDA Swieta (2794887706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
fajne,polecam

olek tez wrocil do puzzli i tez 30-40 elementow ulozy tylko

Odnośnik do komentarza

u nas ciagle cos
olek znow pokasluje,osluchowo ok ale kaszle i kaszle
i tak sie wkurzylam,ze na srode jestesmy umowieni do alergologa
zabieramy cala trojke
moze cos poradzi
bo lekarki mnie juz naprawde denerwuja
jednak cos slyszy,druga nic
a ta alergolog to tez pediatra i mam nadzieje,ze jakos nas poprowadzi

no i olas wrocil z przedszkola z okularami w 3 czesciach
kolega mu zabral i zepsul
kuzwa

podjechalismy do optyka i kobitki nam zrobim\ly nowe w pol godziny
wzielismy cale plastikowe,gietkie bo boje sie,ze takie akcje moga sie powtarzac

Odnośnik do komentarza

Czesc kobietki:)
Ja na szybko bo zaraz do pracy:)
U nas ciezko bez pracy P. a jeszcze w sobote nam sie auto popsulo:/ na szczescie okazalo sie ze "tylko" 160 zl zostawimy u mechanika i mozemy jechac dalej, a juz mialam ochote tego zloma najblizszym parkingu zostawic i zapomniec ze kiedys auto mialam:/ P. cos kombinuje ze znajomym a ja trzymam kciuki za niego- nic mi innego nie pozostalo - wierze ze cos wymysli. Kubie rozwolnienie na szczescie minelo, a bylo ciezko nie chcial nic pic nawet - balam sie, ze sie nam odwodni:/ afty z jezyka przeszly na tyl ust:/ nosz nie wiem od czego to dziadostwo:/ jak byl maly kompletnie nie mielismy z tym problemu:/
Magda suuuuper prezenty Michal wymyslil... Kuba chce pociag i tory... niedlugo bedziemy pisac list:) wspolczuje nocek:/
Cafe ale kicha z okularami Olka:/ dobrze, ze pani od reki zrobila nowe...
Mei a ja ci powiem, ze moze i lekarz tez ma prawo do popelniania bledow, ale zapisywac lek ototoksyczny na zielone smary ro juz przgiecie takie, ze glowa mala... lekarzowi oczywiscie to sie upiecze, bo ona powiedziala ze woli czas i pieniadze zainwestowac w leczenie i rozwoj dziecka, a nie ciaganie lekarza po sadach:/ tylko sie zastanawiam w ktorej przychodni u nas taki lekarz przyjmuje zeby go omijac szerokim lukiem:/

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki,
dzisiaj mam w końcu trochę czasu, żeby popisac.
WEEKEND UDANY I BARDZO INTENSYWNY, W SOBOTE MALA IMPREZKA, a w niedziele kawka imieninowa Stasia, upieklam dwa plaki i ani tyci tyci nie spróbowałam:)
Z dietą ok, juz w ogóle nie czuje głodu, ale waga też nie leci tak szybko, czasem 100 g mniej, czasem nic. łącznie zgubiłam 1,8 kg, a kolezanka z która byłam ponad 3.

Odnośnik do komentarza

Gosia straszna historia::(:
Zdrówka dla Kuby, niech mu te wszystkie choróbska w końcu odpuszcza.
A za P. trzymam mocno kciuki!!!

Magda super przeznty wybrał Michu::):I ile:Histeria:
Laski chcą lego, Stasiu też, więc luzik::):
Super, że Michu idzie do mamy na nocke:great:
A nocek niezmiennie współczuje, a jakis Viburcol albo cos na wyciszenie próbowałaś jej dawac, żeby spała?

Odnośnik do komentarza

Cafe zdrówka dla trójcy. Oby alergolog coś zaradzil.
laski podobnie jak Olek uwielbiaja prace plastyczne, wycinanie, kolorowanie, klejenie. Tez im kupilam takie dziurkacze:)
Ale tyle syfu zawze przy tym narobią, ze nie wyrabiam, wszedzie leżą jakies karteczki, wycinaneczki, rysuneczki i inne gufna:Kiepsko:
współczuje akcji z okularami

Odnośnik do komentarza

hej
chora jestem. bleee
Alka ma katar i w ogole wszystko do dupy. Jak mloda w nocy zasypiala to ja nie moglam spac, jak mi sie udawalo przysnac to ona sie budzila. i tak cała noc.
łeb mi peka, a nie mam nic w domu. musze sie ogarnac i isc do sklpeu jak Alka wstanie.

Andzia ale z Ciebie twarda sztuka! Nic nie skubnelas ciacha? Nie wyobrazam nawet tego sobie. Ja dalej zyje na slodyczach.
A to, ze waga spada Ci powoli to bardzo dobrze. Nie bedzie efektu jojo. Daj jakies przykladowe menu na jeden dzien.

Cafe ale kiszka z okularami. no, ale nie uniknie sie takich sytuacji.
Fajnie, ze Olas takich chetny do wycinania i klejenia. Mich ma zapal na 5 min i zaraz mu sie nudzi.
Dobry pomysl z alergologiem!

Odnośnik do komentarza

Wlasnie dzwonilam do szpitala zarejestrowac Michała na ten zabieg i okazuje sie, ze musze isc tam najpierw z nim. to po jaka cholere ja go ciagam ciagle po lekarzach skoro i tak musi byc znowu badany. Ciezko z nim na tych wiyztach. dobrze chociaz, ze moge z nim tam isc po p-kolu, bo to na izbie przyjec od 8 do wieczora.
I znowu problem co z Alicja, bo nie ma takiej opcji, zebym ja tam brala. Ona bedzie wyc i on bedzie sie wyrywal. wrrr
A do szpitala mam 10 min na piechotek, a moze nawet mniej, wiec zaliczylibysmy to w ramach spaceru.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Misiek wczoraj dumny wrocil z p-kola. Taki urwis, ktory ciagle mu dokucza i go przezywa wczoraj znowu powiedzial do niego: Ty brzydalu
No i Michał mowi: i wiesz, powiedzialem mu, ze kto sie tak przezywa to sam sie tak nazywa. Wiesz, głosno mu to powiedzialem i slyszal!

hahaha, ale byl z siebie dumny :)

Hehe, brawo dla Miśka::):

Odnośnik do komentarza

kurde tyle napisalam i mnie wyrzucilo:Szok:

magdazdrowka dla was:Całus:
michu niezle sie rozkreca:)

goskano trzymam kciuki ciagle
i wierze,ze duzo nerwow was to kosztuje
zdrowka dla kuby

andziano kupilismy kinecta juz jakis czas temu
bardzo,baaardzo polecam!
u nas tez wszedzie syf,papiery,kwaitki i inne gowienka
ale juz sie nie przejmuje
wazne,ze cos go interesuje

Odnośnik do komentarza

kuzwa jestem bez samochodu i bida jak nie wiem
upieklam kolejna porcje piernikow
zamowilam tez tort dla j i c
bedzie tomek:)
w tej samej cukierni co olkowy wiec jesyem pewna,ze bedzie i pyszny i piekny

jutro idziemy do alergologa
a 6go grudnia do okulisty z olkiem

i tak ciagle cos

poszukuje skarpet mikolajkowych
nie wiecie gdzie sa jakies fajne?
i kalendarza adwentowego tez szukam,zlozonego z 24 malych skarpetek,bo chce chlopcom codziennie jakies drobiazgi tam wrzucac

andzia dobrze pamietam,ze w zelszym roku kupowaliscie stachowi kalendarz adwentowy z lego?

Odnośnik do komentarza

Cafe zajebisty ten kalendarz. Szkoda, ze kasy nie mamy, bo bym na pewno kupila Michałowi. Niestety bedzie musial sie zadowolic zwyklym z czekoladkami.

Ja tez ostatnio maraton po lekarzach.

Andzia i ja zdziwiona po co Michał ma przyjechac do rejestracji, ale ma go tam obejrzec lekarz i zdecydowac czy ma byc zabieg. Chore to dla mnie, bo przeciez dostal skierowanie i to nie od pediatry, ale ze zwiazku leczenie dzieci niedolsyszacych. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...