Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Noc zgodnie z planem. Obłed w kropki. Od 4 nie spalam. Udalo sie o 8 zasnac na pol godz. Chyba zab kolejny. Osiwieje. czy to sie kiedys skonczy?
Michu to tez teraz dramat. Idzie spac o 19, a o 21-22 juz jest u P w lozku. Bo on sie boi ciemnosci. Jutro kupimy mu jakas lampke, chocaz nie sadze, ze to cos zmieni.

Powiedzialam mu, ze niedlugo bedzie spal z Ala w jednym pokoju. a on mowi: ale bedzie super, ja, Ala, mama i tata. hura! wszyscy razem :lup:

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Dolaczam do niewyspanych:/ kuba cala noc jeczal ze go jezyk boli... dopiero nad ranem zasnal:/ Dzisiaj powinnam byc na zajeciach, no ale zostalam z malym bo nie ma kto z nim zostac.... Wczoraj tez byla na zajeciach... tyle sie nasluchalam, ze wlos sie jezy:/ kobietka ktora z nami ma oligofrenopedagogike, ma gluche dziecko:( Maly do 3 roku zycia rozwijal sie pieknie mowil pelnymi zdaniami... w koncu zachorowal i dostal zastrzyki z pochodna gentamycyny i ona mowi ze po prostu nikl w oczach... ona jest pedagogiem specjalnym i logopeda i widziala ze cos zlego sie dzieje, ale do kogokolwiek poszla ten stwierdzal, ze ona panikuje... w koncu trafila do Wroclawia i okazalo sie, ze jej synek ma bardzo duze ubytki w sluchu... samolot odrzutowy ledwo slyszy... niestety caly czas ta gluchota sie poglebiala na szczescie zostal zakwalifikowany do implantu... cala ten rozwoj gluchoty zapoczatkowal antybiotyk:/ a lekarz, ktory przepisal te zastrzyki bo nie chcial malego wyslac na oddzial do szpitala powiedzial jej tylko: "Mama mialas pecha" normalnie takie historie stawiaja do pionu:(

Odnośnik do komentarza

hejka
wczoraj P. byl w domu, wiec dzien zalatany na maxa. Pojechalismy do nowootwartego Outletu. Myslalam, ze jakies buty kupie Miśkowi i Alutce kombinezon, ale lipa. Tylko full ludzi i nic wiecej. A czasu tylko poszlo na marne.
Dzisiaj zapowiadal sie dluuuugi dzien, bo P. pojechal juz po 9, a ma wrocic po 19. Ale mamuska zadzwonila, ze juz wrocila z W-wy, ze teskni za dziecmi i jak mała wstanieto sie zbierzemy i pojedziemy. Ciesze sie, bo 2,5 tyg sie nie widzialysmy.

Odnośnik do komentarza

Cafe oj, wspolczuje powrotu takich pobudek. Pamietam jak bylam w ciazy i Ty pisalas o tym porannym wstawaniu i nie moglam sobie tego wyobrazic :hahaha:
A tu prosze, juz wiem co i jak.
Jak ja daje rade? Jak Ty dawalas i dajesz sobie rade? Tulam! Niech chlopaki wracaja do "normalności".
A ja po ciuchutku powiem, ze dzisiaj Alcia wstala o 6.30 :yuppi:

Jak katarzysko chlopcow? JAk Olasa zab?

Daj znac jak po filmie. baaaardzo chcialabym obejrzec. Jak zakupy?

Odnośnik do komentarza

a film rewelacyjny!!
no jestem zachwycona
K tez
prosty w dobrym tego slowa znaczeniu,z przekazem
no i zmijewski mega mnie zaskoczyl!

w ogole fajny dzien
niedawno wrocilismy,chlopcy jeszcze spia
wyspacerowani,najedzeni,widzialam,ze lepili zwierzatka z ciastoliny

no i nic dzisja nie robimy
jak wstana to po olka
pozniej wspolne popoludnie
a pozniej pogramy w golfa:)

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Dzisiaj niedziela, więc wzięłam do pracy lapka:Psoty:

Magda wysłałam w piątek Ci ten kombinezonik. Przepraszam, ale się spieszyłam i tak brzydko go upchnęłam (Filip mi pomagał i jak się dobrze przyjrzysz, to zobaczysz namalowane na pudełku słoneczko:D - jego robota:lol:)
Oby Ali już tak zostało i niech śpi jak najdłużej!

Andzia no powaliłaś mnie świrusko:sofunny: Nie wiem czy za szybko, ale i tak wielkie gratki. Nie tylko za zrzucenie ale i za trzymanie diety! Dla mnie to ostatnio naprawdę nie do ogarnięcia, żeby sobie odmówić choćby słodkiej herbaty w ciągu dnia:Płacz: Po prostu słodycze to mój cholerny nałóg...

Cafe cudo garnki! U nas niestety też jak u Magdy, każdy z innej parafii::): Niestety to samo z zastawą i sztućcami:lup:
Super, że dzień taki udany!!! No i spoko, że Olek zadowolony z wycieczki. Kurde, często z tego p-kola jeździ:yes: Fajne to... U nas nie organizują maluchom tylu atrakcji:/

Gosia smutna ta historia... Szkoda... Ze zdrowego chłopca zrobili kalekę:( Lekarz też człowiek i wiadomo, że popełnia błędy, ale okropna jest ta znieczulica... Zero współczucia i zrozumienia i najczęściej zero odpowiedzialności:/

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mi się coś przypomniało. Ostatnio w p-kolu (na sali mają komputer) pani pozwoliła dzieciom pograć po kilka minut. Nie jestem za przesiadywaniem przed kompem, ale te kilka minut jak dla mnie spoko. No i obczaiłam co to za gra. Okazuje się, że całkiem fajna dla 4-latków. Socrates 101. Pobrałam Filipowi i czasem gramy. Nic szczególnego, ale jest tam proste odkrywanie obrazków, puzzle, literki, cyferki, zagadki logiczne. Całkiem sympatyczne. Filipowi się podoba. Pierwszy raz widziałam, że gra w memo i nawet mu wychodzi:Szok: bo mamy takie z zygzakami do grania ileśtam kart, ale za nic w świecie nie chciał w to grać. Mam nadzieję, że się ogarnie i pogramy kiedyś razem a na razie gra na komputerze w tego socratesa i fajnie sobie radzi::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Ach... No i jeszcze muszę Wam coś napisać:Nieśmiały: Wiecie... Uczeń bez jedynki, to jak żołnierz bez karabinu, czy jakoś tak, co nie? I tyczyło się to niby też kierowców, tak?:Oczko: No więc trochę mnie poniosło i dostałam po oczach fleszem z fotoradaru:Kiepsko: Jeszcze nie wiem ile co i jak bo przekroczyłam prędkość w Goerlitz... Ech:glass: Porażka... :lup:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
cos mnie rozklada :((( A jeszcze dlugi dzien przede mna. Obiecalam Michałowi, ze po p-kolu pojedziemy do sklepu, ma wybrac sobie zabawki i potem napiszemy list do Św. Mikołaja :)

Noc-koszmarek. wlasciwie to od 1 trudno bylo mowic o spaniu. Tylko takie przysypianie na kilka minut. Alkę meczyl katar i sie rzucala :( Oby nas nie powalilo.

U Mamuski bylo faaaajnie. W piatek Michu idzie do niej na nocke, ja dojade w sobote z Aluśka :)

Odnośnik do komentarza

Mei ale z Ciebie rajdowiec :hahaha: Ciekawe ile Ci przyjdzie. Oby malutko.
Jej, ja jezdze 14 lat z przerwami i jeszcze sie nie dorobilam mandatu. No, ale wszystko przede mna.

Patrzylam na necie za ta gra Socrates. Skad ja sciagalas? Moze i Michałowi by sie podobala.

Cafe jak chlopaki? MAm nadzieje, ze wyzdrowieja i beda chodzic do zloba, bo szkooooda. A od wrzesnia do p-kola???
W golfa na kinekcie graliscie? Zajefajnie! Kurcze, jakbym miala cos kasy to od razu bysmy kupili tego Xboxa. Jest tam tez Zumba i inne fitnessy.

andzia jak dietowanie???

Odnośnik do komentarza

mei piracie:lol:

olka do komputer w ogole nie ciagnie
ale jakos na razie mi to nie przeszkadza
za to dzisiaj kupialm mu multum parierow kolorowych,dziurkacze z roznymi ksztaltami,naklejki
bo on ciagle rysuje,wycina itd

magdaale super,ze michu bedzie spal u babci
daj znac co tam sobie mlody wybierze,bo nam ciagle brakuje pomyslow
a nocki wspolczuje

Odnośnik do komentarza

Magda zdrówka:Całus: Niezmiennie współczuję nocek... Co sobie Michał wybrał w sklepie? Ja mam dużo pomysłów i nie mam kasy:lup: Kupię Filipowi albo dywanik z uliczkami, albo lego. Musi mu styknąć, bo gdybym miała kupić zabawki z jego listy to bym musiała z pół wypłaty wywalić:Histeria: Jemu się marzy pociąg z lego, albo ta cała kopalnia.
Zdołowałaś mnie tym brakiem mandatu:Oczko: No nic. Jakoś będę musiała z tym żyć:D

Tutaj masz linka z opisem gry:

Socrates: 101 prostych ćwiczeń - za 28,99 zł | Multimedia empik.com

A tutaj można pobrać:Psoty::

Socrates: 101 Prostych Ćwiczeń

Cafe
widziałam Olkowe rysunki - naprawdę świetnie mu to wychodzi:yes: Filip uwielbia ciąć, tylko sprzątać później nie chce:Oczko: Ja mu daję papier z prostymi wzorami: przeciąć kartkę wzdłuż linii, wyciąć koło czy kwadrat. Dostaje nożyczki i tnie::): Do komputera go ciągnie. Tatuś mu pokazał youtube i bardzo chętnie by sobie tam siedział i pstrykał bezsensownie...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...