Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
Mich ok, mowi, ze nic go nie boli. MAm nadzieje, ze to prawda.
Wczoraj sie na niego wkurzylam, teraz zaluje. Powiedzial, ze kolega malowal go farba po twarzy. Wypytalam sie czy tak sie wyglupiali: NIE, czy mu na o pozwolil: NIE, czy powiedzial pani: NIE
No i sie wydarlam, ze pozwala sobie n takie zachowania. Niepotrzebnie. Ale boje sie, zeby nie byl takim popychadlem, tak bym chciala go od tego uchronic, a niestety wszystko idzie w tym kierunku :(

Poza tym noc calkiem calkiem jak na mozliwosci alutki. Wstalysmy o 6.30, wiec juz mam posprzatane, Alka spi, a ja moge zjesc sniadanie.

Odnośnik do komentarza

Cafe ja bym puscila Olasa. On juz nie taki maluch i o wiele szybciej zwalcza wirusiska. NA bank bym puscila Michała w takiej sytuacji.

A co do pani u Micha to widze, ze bardzo sie stara. Jest sama, a ich 25, a i tak widze, ze wykonala ogromna prace z Michałem.
Młody codziennie opwoiada po p-kolu, ze np. bawili sie wilka i gaski i byl wilkiem. We wszystkich zabawach bierze go jako tego co musi cos robic. mysle, ze poswieca mu duzo czasu w ramach swoich mozliwosci oczywiscie.
pewnych sytuacji nie jest w stanie dojrzec. A my zachecamy Micha, zeby reagowal, tlumaczymy. Ale on nie odda, bo to nie w jego stylu, pani nie powie, bo nie skarzy.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Ja dzisiaj na 12 do pracy a wiec zagladam:)
Co do pracy P. to on mial do 17 pazdziernika umowe i juz prezes mu wczesniej powiedzial ze nie przedluza dalej, potem byla nadzieje ze jednak dostanie uowe, a na koniec jednak prezes zaswirowal i nie przedluzyl:/ ale praca byla do d*** nigdy wam nie pisalam ale atmosfera byla nieciekawe.... najpierw dawal podwyzke potem odbieral... ciagle mial jakis problem.... no i P. szuka pracy teraz:/ zobaczymy co z tego bedzie, a jak nic nie znajdzie to moze cos swojego zalozy... no zobaczymy....
Kuba dzisiaj nie poszedl do przedszkola bo ma rozwolnienie i ma podwyzszona temperature.... ehhh jak nie urok to .... no ale lepiej teraz niz pozniej bo za tydziej jada do teatru:)
U mnie w pracy ok:) intensywnie bardzo ale ja to lubie:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe ja bym puscila Olasa. On juz nie taki maluch i o wiele szybciej zwalcza wirusiska. NA bank bym puscila Michała w takiej sytuacji.

A co do pani u Micha to widze, ze bardzo sie stara. Jest sama, a ich 25, a i tak widze, ze wykonala ogromna prace z Michałem.
Młody codziennie opwoiada po p-kolu, ze np. bawili sie wilka i gaski i byl wilkiem. We wszystkich zabawach bierze go jako tego co musi cos robic. mysle, ze poswieca mu duzo czasu w ramach swoich mozliwosci oczywiscie.
pewnych sytuacji nie jest w stanie dojrzec. A my zachecamy Micha, zeby reagowal, tlumaczymy. Ale on nie odda, bo to nie w jego stylu, pani nie powie, bo nie skarzy.

no chyba go puscimy
szkoda zeby nie jechal
zabek tez go nie boli juz
mysle,ze bedzie ok

a pani michala pewnie,ze sie stara
i michal jestem pewna dzieki pani wlasnie tak sie otworzyl
a moze bys zagadala z rodzicami kolegi czy dwoch
moze by chlopcy mogli spotykac popopludniami?
moze by to pomoglo michalowi?

Odnośnik do komentarza

Gosia no to faktycznie kicha byla i jest z praca P. :( Mamn adzieje, ze jednak ta zmiana wyjdzie Wam tylko na dobre. Tak czesto jest! Trzymam kciuki!
Zdrowka dla Kuby. Wspolczuje tych chorob.

Cafe kazda mama wpada, bierze dziecko i juz jej nie ma :( Akurat tych fajnych nie spotykam, mijamy sie. No i kazdy mieszka zupelnie gdze indziej.

Pisz mi szybko jaki miod do tych piernikow??? Musi byc rzadki tak?

Odnośnik do komentarza

Hej,
sorki, że tak długo nie zqaglądałam, ale naprawdę nie miałam czasu.
Impreza udała nam się super, zebrałyśmy ponad 9 tysięcy, nachapałyśmy się konkretnie, ale było warto. Wszyscy zadowoleni i zaklepywali sobie miejsca na przyszły rok:)

A dzisiaj, żeby było wesolo Stachu wrocił ze szkoły utykając. Ktoś mu podłożył nogę na przerwie i się przewrócił, boli go w kostce i nie może stąpnąć na ta nogę. Jessssuuuu, mam takiego nerwa, że kosmos. Czekam do jutra, nie chce lecieć od razu na pogotowie, bo miał już 3 prześwietlenia w tym roku::(:

Odnośnik do komentarza

Cafe zdrówka dla chłopaków!!! Wybrażam sobie jaki masz armagedon w chacie i wcale a wcale nie zazdroszczę::(: Musza swoje odchorować, chyba innego wyjścia nie ma. Pamiętasz ile moje dzieciaki chorowały? A z roku na rok jest coraz lepiej:yes:
Siiił i cierpliwości!!!
Aaaa, ja bym też puściła Olka na wycieczkę!!!

Magda współczuje takiej akcji i doskonale rozumiem nerwy, bo też nieraz mnie ponosi. Michu i tak już zrobił ogromne postępy, więc na pewno będzie coraz lepiej.
Fajnie, że Alka dała pospać.
Ja dopierników daje taki miód jak mam, te kupne są lejąca, a takie z pasieki po jakimś czasie robią się gęste-i jedne i drugie są ok.
Musze i ja w końcu zabrać się za ciasto na pierniki...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze Wam szybo napiszę, że w pon. byłam u dietetyka:) Bardzo sympatyczny młody Pan, w dodatku niezłe ciacho, więc motywacja podwójna:) JAk mnie złapał za te moje boczki to myślałam, że spłonę ze wstydu:Oczko:
Pow., że odkładanie się tłuszczu na brzuchu i boczkach jak u mnie to głównie wina słodyczy. Mam ułożon,ą na razie diete na 2 tygodnie, potem jade na kontrolę i ułoży mi dalszą. Póki co daje rade, choć porcje małe:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...