Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ale on jest nowy i musze przed wlozeniem czegokolwiek troszke go wyczyscic. Nie moge wiecznie trzymac ciuchow w kartonach:)
A ja bym bardzo chciala pracowac w szkole i jak juz bede miala kiedys tam w przyszlosci czas, to zrobie sobie podyplomowke z pedagogiki:) ALe kiedy to bedzie...

Wbilam sie w zimowy plaszcz, wygladam w nim jak poltorej nieszczescia, ale na biede moze byc

Odnośnik do komentarza

Cześć kobitki, u nas odpukać - od kiedy Łucja skończyła 2 miesiące - kolek brak:) daję jej cały czas espumisan - chociaż dobrze jej się puszcza bąki.

Cafe - z tym karmieniem to w zasadzie raz się udało 7 godzin, teraz znowu co 2-3.

Andzia - po prostu jesteś wielka - wyobrażałam sobie Twój spacer ze Stasiem, z wózkiem i tego bandytę... powinnaś kiedyś zebrać te swoje opowieści i nakręcić film na faktach autentyczny o Stasiu rozbójniku i dwóch księżniczkach:)

http://lilypie.com/pic/081107/gYcb.jpghttp://b1.lilypie.com/Zbxcp1/.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Wlasnie zajadam sniadanko. Malemu udalo sie pospac raz nawet 3 godz. Jak na niego to nie lada wyczyn!

Andzia Twoje corcie troszke pospaly, co? Oby tak dalej :)

U nas wczoraj byla jakas mini kolka. Mini, bo nie trwala bardzo dlugo. Ale jestem z siebie dumna.
Powiedzialam P., ze nikt inny nie potrafi tak uspokoic malego jak on i ... byl taki dumny, ze walczyl z kolka, a ja ogladalam film. Hehehhe!

Odnośnik do komentarza

andzia
Wlasnie mi kolezanka podeslala, wiecie jak teraz nazywa sie Bialy Dom??????????????

Barak Obamy:sofunny:

:36_7_8::36_7_8::36_7_8:

Cześć dziewczyny:)
u nas noc jak zawsze...co trzy godziny pobudka... Dzisiaj mały spokojniejszy, jakiś czas temu już myślałam że kolka się zaczyna ale podkurczył nóżki popłakał chwile i zasnął mi na rękach.. teraz dałam mu herbatkę i siedzi na huśtawce... ciekawe ile posiedzi...

Odnośnik do komentarza

Anet prawdziwa laleczka! Jakie ma śliczne długie włoski! Głos oczywiście poszedł;)
A my z Zośką dzisiaj spałyśmy jak susły! Po 7 godzinach snu obudziła się na cyca, później przebudziła się żeby tatusiowi dać buzi jak wychodził do pracy a potem obudził mnie mężuś telefonem...o 11! Byłam nieprzytomna! Śniło mi się, że tak twardo śpię, że nie słyszę płaczu malutkiej! Już nieźle mi odbija;) Teraz małe Prosiątko śpi więc ja robię się na bóstwo i szykuję obiad, bo idziemy popołudniu do chirurga a potem wpadnie do nas teściowa żeby wyściskać maleństwo- mam nadzieję że zmęczy ją uściskami jak zawsze i Zośka będzie ładnie spała;)

http://www.suwaczek.pl/cache/7dd702d99e.png
http://s2.pierwszezabki.pl/017/0174999f0.png?4853

Odnośnik do komentarza

witam czytajac wasze posty skusilam sie na zakup lezaczka bujaczka i mam pytanko czy wasze bujaczki jak sie wlaczy slychac mechanizm rozpedzajacy? i czy po pewnym czasie zwalnia poczym znow sie rozpedza?POzdrawiam serdecznie i gratuluje pociech jestem z Wami od samego poczatku Na te cholerne kolki polecam viburcol i espumisan moj Szymek po sab simplex mial problemy z wydalaniem kupki moze za silna dawka po espumisanie wyregulowalo sie . Zycze wytrwalosci w tych gorszych momentach

Odnośnik do komentarza

Ello:)

dziewuchy padly, nie spaly od 12-tej, tzkze Cafe witaj w klubie niespiacych dzieci!!!
K. jedzie jutro na Hubertusa, wiec ja znowu caly dzien sama...ach...za to w niedziele mam zamiar to sobie odbic, biore STach i jedziemy do Poznania na zakupy, a on niech sie nimi meczy!!!

Anet Lucy jest po prostu przepiekna...normalnie sie w niej zakochalam...a te wloski...ach...cudo.
Glosik oczywiscie oddany:)

Odnośnik do komentarza

Anet ta Twoja Lucy jest cudna:)

paula u mnie słychać mechanizm rozpędzający, ale nie wiem czy zwalnia i czy potem się rozpędza bo tak się nie wsłuchiwałam...
U nas ciąg dalszy kolek...od 15 do 19 ciągły płacz... na który nawet odkurzacz nie pomagał...normalnie wydaje mi się że z każdym dniem jest gorzej...
Andzia po ilu dniach zauważyłaś że sab simplex działa??? Zaczne odliczać...

Odnośnik do komentarza

kobiety....moj syn jest coraz bardziej absorbujacy....tylko nosic i nosic....znow nie spi juz piata godzine-K stara sie go ululac...no jak tak dalej bedzie to nie wiem-na szczescie dzis nie bylo krzykow-jedyny plus
bylismy dzis sprzatac w mieszkaniu,troszke sie zmachalam-ale jutro przyjezdzaja pierwsze meble-jejejejejeje
andziula my tez w niedziele bedziemy w poznaniu zakupowac-a co-raz na jakis czas trzeba

Odnośnik do komentarza

Gosia ja dawalam 15 kropli przed kazdym piciem i wydaje mi sie, ze dlatego mialo to wieksze dzialanie, bo te wszystkie Espumisany itp. daje sie raz, dwa razy dziennie.

Cafe grunt, ze grzeczny. Maryska padla po 20-tej za raz po mleczku, a Zosia ogladala ze mna Fabryke Gwiazd i nie spi do teraz, marudna jakas takas...K. ja teraz nosi, a co!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...