Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kobitki ale sie Was naczytalam!
Gosiamm u mnie po nutramigenie tak jak u Andzi kupy zielono-szare i geste... po bebilonie byly zolte i wodniste ale za kilka dni powinien Kubusinek zrobic szaro-zielona u nas tez tak bylo...
co do macierzynskiego u mnie nafal nic!!! dzisiaj zlozylam wniosek w pzu o odszkodowaniez tytulu zabiegu -cc i jutro bedzie kasa ):nana_bobo: a dzisiJ W APtece dowiedzialam sie ze ta szczepionke na rotawirusy trzeba zamowic wczesniej i na recepte wiec musze jutro do rodzinnego isc :( a tak nie liubie siedziec w tych kolejkach!!!i w koncu jutro ide do opieki po becikowe...
co do spacerowkow to pogoda super my spacerujemy nawet po 2-3 godz malysoi jak zaczarowany...
co do ulewania Andzia to mi maly ulewal bo za czesto go karmilam tak mimowila taka stara doktorka w spitalu jak lezelismy na te kupy... i kazala troche go oszukiwac i trzymac jak najdkuzej zeby byly przerwy miedzy karmienieami conajmnie 4 godz skoro pije 170 ml i tak kilka razy go przetrzymalam ze az sie pozniej darl w nieboglosy i przestawil sie na 4,5-5 godz. a zeby wyeliminowac nocne karmienie to mowila wieczorem dacwiecej o 10 ml a w nocy o polowe butli mniej i tak coraz mniej kazdejkolejnej nocy az bedzie spal do rana...i jak sie tego pilnuje to mi nie ulewa... wczoraj maz dal za szybko butle i jak wrocilam to po godz polowa wyleciala na kocyk....a nutritonu nie daje poniewaz nie wiem czy ta biegunka nie byla wlasnie po nim bo dawalam go 2 tyg i coraz czesciej dodawalam do karmienia no i wtedy pojawily sie te zolte rzadkie kupy w szpitalu kazali odstawic i juz kup nie bylo a ze wszystkie pozostale wyniki byly ok to lekarka kazala nie podawac wcALE

Odnośnik do komentarza

mój babel spi a ja dzisiaj padam na ryj niby dzien jak kazdy ale jestem straaaaaaasznie Zmeczona najchetnie poszlabym spac...ale babel ok 5 upomni sie o flaszke wiec nie ma sensu... taaaaaaaaaak mi sienic nie chce robic....
Andzia mi dktorek powiedzial ze w trkcie brnia tabletek moga byc krwawienia i pozniej po tej pzerweie okres... a ja chyba mam drugi polog!!!!

Odnośnik do komentarza

No troche mnie uspokoiłyscie kobity :) witaj anielinka zgubo :)) Amelka pikna :)) Anet no własnie czytam o tych szczepionkach i ceny naprawde rózne ..Prosiaczek Twoja Zosia to wogóle ewenement wsród dzieci 0 problemowosci :DD , Gosia 3 mam kciuki zeby juz nic sie nie zmieniło i było juz tylko dobrze .. Veronica hmm dlaczego nie masz jeszcze kasiory ?? moze zadzwon i sie dopytaj ? wniosek złozyłam 14 - go pazdziernika , 27 dostałam decyzje , a 3- go kase ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Cafe już tak to jest... ja dzisiaj chodze strasznie niewyspana...niby mały spał w dzień ale jak ja się położyłam to on się kręcił, no to w końcu stwierdziłam że nie zasnę to coś w domu porobię... wtedy mały zasnął na dobre:) A ja małego troche przechwaliłam, miał jakąś mini kolkę ale nie było tak źle jak zawsze, troche się poprężył i zasnął, ale śpi nerwowo...może dlatego że nie wypił osttanio całej porcji...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...