Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
Suuuuper! Mam nadzieje, ze bedziecie zadowoleni.
Jak chcecie to mozecie do nas zajechac w drodze na noc :) Zapraszamy!!!!

A czy chcecie czy nie to do Was na pewno podejdziemy :)

Na pewno się jakoś zmówimy, oby tylko była pogoda, bo musismy wpłacić 1000 zł zaliczki:Szok:
I prawdopodobnie pojedzie z nami moja sister

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
Suuuuper! Mam nadzieje, ze bedziecie zadowoleni.
Jak chcecie to mozecie do nas zajechac w drodze na noc :) Zapraszamy!!!!

A czy chcecie czy nie to do Was na pewno podejdziemy :)

Na pewno się jakoś zmówimy, oby tylko była pogoda, bo musismy wpłacić 1000 zł zaliczki:Szok:
I prawdopodobnie pojedzie z nami moja sister

P. sie juz wczul i mowi, ze mam brac wolne :hahaha:
Trzymam kciuki za super pogode!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Ja dzisiaj mam wolne le w końcu się wzięłam za kwiatki na balkonie:)
U nas dzisiaj zachmurzone i dość silny orzeźwiający wiatr, ale i tak gorąco - zwłaszcza w mieszkaniu...
Cafe współczuje bólów głowy :36_3_15:
Andzia super, że udało się zaklepać wyjazd:36_7_8: Mój P. zapomniał się pytać o te domki koło nas:/ ale ja nie wiem kiedy my będziemy mieć jakiś wolny weekend:/ Jak nie praca to co innego:/
Magda fotki super! Cieszę się, że mieliście takie udane wczasy! Co do histerii Michała to nam dzisiaj Kuba odwalił histerię w sklepie w wózku:36_11_1: Zaczyna się:36_2_39:

A tak w ogóle to coraz bardziej cieszę się, że jest z nami Yoko:) Kuba jest bardzo do niej przywiązany:) Ostatnio P. go ubrał na spacer już mają wychodzić, a Kuba się odwrócił i woła: "Yoko!!!" Chciał, żeby też szła na spacer:) i ostatnio już coraz mniej ją męczy, ale ją przytula i całuje po nosie:36_2_25: i nazywa swojego misia - Yoko, bierze go do jej misek i udaje, że go karmi:) no i oczywiście całuje go po nosie:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas dziś nadal skwar, ale już od pół godziny się ochłodziło do 26 st. i zaczyna grzmieć, mam nadzieje że chcociaż troche popada i zmieni powietrze na bardziej orzeźwaijące, bo normalnie aż w nosie zasycha od tego skwaru i kurzu...

Magda zdjęcia cudne! Michał widze juz zaczyna wyrywać laski :hahaha:
Andzia baaardzo się ciesze że udało się zaklepać termin, oby Wam tylko pogoda dopisała!
Gosia to słodkie co napisałaś o Kubie i Yoko :Podziw: musi to fajnie wyglądać:)
Cafe współczuje tych bolów głowy, może to też ta pogoda na Ciebie działa, wczoraj mnie też okropnie bolała, ale po tabletce przeszła...a Ty jakieś przeciwbólowe bierzesz? ja z tego co pamiętam, brałam w ciąży ale to już w ostateczności Apap, bo on z tych słabszych...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej babolki:)

ja tylko na chwile, nie mam sily od tego skwaru nawet kompa mi sie nie chce wlaczac...
R.ma urlop ale siedzielismy dzzis prawie caly dzien w domu, mielismy pojechac na basen ale jakos nam sie nie chcialo, rano chlopaki poszli na zakupy, a ja zamiast zrobic cokolwiek to siedzialam godzine pod prysznicem...
nie mam sily w te upaly...
jutro ide do up ciekawe czy maja dla mnie oferte???hehe chyba sie zdziwia jak im odmowie i nie beda mogli mnie wyrejestrowac...:lup:

dziewczynki poczytalam was ale nic nie odpisuje bo nie mam juz mocy...
zajrze jutro:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Gosia ale slodziak z Kuby! Fajnie, ze cieszycie sie, ze Yoko jest z Wami. U nas bywalo roznie, ale od jakiegos czasu tez widzimy jak Michał kocha i Milana, wiec i my jestesmy szczesliwi.
Ostatnie 3 dni urlopu Michał tylko gadal: do Milusia, kocham Milusia :) A teraz ciagle mu na szyi wisi.

KAsioleqq wspolczuje zlego samopoczucia. Dzisiaj bylo wyjatkowo duszno, co? I jakos cos nie moze zczac padac.

Anielinka nic nie napisalas co u Was, jak spedziliscie dzien :)
A Misiek zakochany w swojej Lalelci (Aurelci), nawet jak go leje samochodami po glowie :lup:

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj bylismy u moich rodzicow na obioadku i kawce, obzarlam sie okrutnie. Michał steskniony za dziadkami, a jeszce bardziej przejety opowiadaniem o wyjezdzie. Oddechu nie mogl zlapac i tylko: pan townik (ratownik) jezdzi quadem, lata samolot, latawiec ...i drugi latawiec. do plazy, do wody, Michał plywa :hahaha: I tak bez konca.
A ja kskonczyl to mowi: ide, ide. Pytamy sie gdzie. A Michał: do wody!

Odnośnik do komentarza

Witajcie, u nas wczoraj nie było neta:Wściekły:

U nas też dzisiaj padal deszcz:Wściekły:
Magda fotki super!!
Andzia, fajnie, że macie rezerwację:brawo: My wyjeżdżamy 23 :yipi: Nie mogę się doczekać:Śmiech:
KasioleQ odpoczywaj kochana!
Cafe, szkoda, że tyleeeeee kasy poszło na samochód. Andzia ma rację, może coś wykombinujecie, bo w przyszłym roku będziesz baaardzo zabiegana :Oczko:

My dzisiaj posiedzielismy na wsi trochę. Marcel też odstawial histerię cały dzień, o wszystko. :Zakręcony: Wydzierał się jak opętany!!! I z krzykiem poszedł spać. Ja nadrabiam zaległości w pracy dyplomowej. Wczoraj pisalam do 3-30 :łup:. Dzisiaj naskrobalam zakończenie w końcu:yipi:
Zachciało mi się bułki piec, i wstawiłam do maszyny ciabattę. Niestety po wyrobieniu trzeba piec w piekarniku i siedzę teraz na dyżurze do 0-30 :lup::łup:

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas wkońcu się ochłodziło, dziś jest 23 st. i jest czym oddychać :yipi:

Magda ale Michał się rozgadał, niesamowity jest! no i tak teraz wszystko ładnie opowiada o wczasach ::):
Veronica jak tam bułeczki wyszły?
Kasioleq jestem ciekawa co tam Ci powiedza ciekawego w UP i czym cię zaskoczą:)
u Was też chyba się ochłodziło, coo?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Anielinka, śliczne fotki! Córcia wygląda jak lalunia!!!

Bułki wyszły pyszne! Dzisiaj wrzucę kolejną porcję:yipi:

Zaraza moja śpi, przechodzi dzisiaj samego siebie!!! Wstawilam zupę na obiad, mamy pustkę w lodówie:Niespodzianka:. Musze skoczyc na zakupy.
Na 15-00 jedziemy do lekarza, martwi mnie marcela siusiak. Nie wiem czy wszystko jest w porządku? Ta skóra powinna chyba schodzić w dół....Pamiętam, jak mój brat byl mały to mam z nich jechała na naciągnięcie napletka. Wolę sprawdzić, będę przynajmneij spokojn iejsza.

Jak mi się uda t,o na jutro zapiszę się do gina, muszę zmienić tabletki anty. bo po tych mam okropne dolegliwości o cellulitisie nie wspomnę!!! W zeszłym roku prawie nie mialam wcale a teraz porazka! Do tego mam o 2 rozmiary większy stanik i czuję się jakbym była nalana wodą.

Wrzucę wam wczorajsze fotki

Odnośnik do komentarza

hej kobitki:)

sluchajcie powiedzielismy mamie...nie byla zadowolona...stwierdzila ze rozumy to my mamy w kroku chyba... i ze na te czasy nastrzelac sobie dzieci to jest debilizm nie majac wlasnego mieszkania itd.ogolnie sprawia wrazenie obrazonej...no ale coz takie zycie za kilka dni jej minie...ogolnie dala nam do zrozumienia ze poprostu martwi sie jak sobie poradzimy...

w UP, nie mieli propozycji wiec termin wystawili mi na 13 sierpnia, babka jakas mloda starzystka nie wiedziala co w tej sytuacji ze mna zrobic wiec wystawial termin...:lup:

dzis caly dzien w domu tylko krotki spacer i wizyta w UP, wieczorkiem idziemy pograc z malym w pilke:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Magda super ze wypoczelismcie:) fotki superowe wrzucaj wiecej:)

Anielinka Wasze fotki super Amelka to aniolek jak z obrazka:)
fajnie ze macie tak chlodno, u nas w cieniu jest 28st, tez o wiele chlodniej niz przedwczoraj ale od jutra maja wrocic upaly...:(

vercia super fotki:) a taka ciabatte to bym zjadla wczoraj kupilismy sobie w lidlu ciabatte pomidorowo- paprykowa, ale pyszne R.,nie mogl sie najesc:)

cafe u nas tez ostatnio byl problem z autem i tez pare groszy wydalismy na naprawe;/
jak sie czujesz??? mi dzis spuchly nogi...;/

justynka co z Toba??? jak samopoczucie???

nie pamietam co wiecej mama napisac;/

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

witam

anielinka ja ci ciagle czego zazdroszcze :Oczko: dzis tak niskiej temperatury...u nas 35 st ,padam.....zdjecia sliczne
vercia u nas siusiakiem zajmuje sie K i mowi,ze wszsytko dobrze...jesli cos cie niepokoi lepiej skonsultowac z lekarzem
kasioleqq szczerze mowiac troche dziwna reakcji mamy ale pewnie martwi sie wiec dajcie jej czas na ochloniecie

przepraszam wiecej nie odpisuje
mam cos dzisiaj spadek formy
poklocilam sie z K a nie pamietam kiedyt ostatnio sie klocilismy:(

Odnośnik do komentarza

Własnie skasował mi się post na pól stronki /:lup::lup:

U nas dzisiaj był straszny ukrop, a wiaterek ani drgnął. Południe spędziliśmy na wsi, Marcel się wylatał, wykąpał i padl o 20-00. Ja dopiero o tej porze czuję, że żyję. Miałam ser w lodówce i robię przekładane ptasie mleczko. Wstawiłam też chlebek. Nie zbiera mi się na spanie, więc pewnie jeszcze machnę salon i kuchnię.

KasioleQ mama musi się oswoic z myślą o kolejnym wnuku. Jej reakcja na pewno wynika z tego, że się o was martwi.

Cafe, czasem trzeba się pokłócić, żeby oczyścić aurę. Nam to zazwyczaj na dobre wychodzi.

Andzia a ty gdzie zaginęłaś?

Mój Marcel stał się kolekcjonerem ciuchci z bajki tOMEK I pRZYJACIELE. Namiętnie ogląda bajkę a później pół dnia bawi się kolejkami na torach albo opowiada bajkę. Po ostatniej wizycie kuzyna zbiera też zygzaka :lup: Ostatnio latałam po sklepach, żeby kupic wiaderko i łopatkę zygzaka bo kuzyn ma, i się szarpią ze sobą u teściowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...