Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
Andzia a nie zastanawiaiście się nad łóżkami dla dziewczyn? Może za duże z nich akrobatki do łóżeczek??? Ja już sobie małego w łóżeczku nie wyobrażam...

No zaczynam nad tym intensywnie myśleć. My mamy łóżeczka turystyczne, dość wysokie, do tej pory nawet nie sygnalizowały żadnych checi wyskoczenia z nich.
Od dzisiaj śpią w otwartych, nie pytajcie jak długo zasypiały:Szok:
Będziemy musieli pomyśleć nad łóżkami, ale nie wiem gdzie je wstawimy. Chyba, ze piętrowe:Szok:
Masakra...

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
Andzia a nie zastanawiaiście się nad łóżkami dla dziewczyn? Może za duże z nich akrobatki do łóżeczek??? Ja już sobie małego w łóżeczku nie wyobrażam...

No zaczynam nad tym intensywnie myśleć. My mamy łóżeczka turystyczne, dość wysokie, do tej pory nawet nie sygnalizowały żadnych checi wyskoczenia z nich.
Od dzisiaj śpią w otwartych, nie pytajcie jak długo zasypiały:Szok:
Będziemy musieli pomyśleć nad łóżkami, ale nie wiem gdzie je wstawimy. Chyba, ze piętrowe:Szok:
Masakra...

A dziewczyny śpią ze Stasiem w pokoju??? To może piętrowe i Staś na górze? Ja ostatnio w myślach już przemeblowywałam mieszkanie pod kontem drugiego dziecko i kiepsko to widzę:o_no:

Odnośnik do komentarza

Witam koleżanki!!!
Widzę dzisiaj intensywnie na forum :Oczko:
Andzia biedna zołzinka, ne pewno wszystko będzie w porzadku. Marcel w zeszłym tyg. spadł z wanny na kafle i własnie głową a raczej bokiem głowy. Też cholernie się bałam, dobrze ciebie rozumiem. U nas skończyło się na siniakach, mega fiuletowych.

Cafe, super, że jestes dobrej mysli!! Przynajmniej jak będziesz pracowaal to szybciej czas zleci i nie będziesz się tak zamartwiać.

Gosia, pieczesz już normalnie chleb?? Ja zamówilam sobie zakwas, rózne mąki, słód jęczmienny i chlebki pierwsza klasa. Do tego wsypuję płatki ziemniaczane i są super miekkie. Zrezygnowałam z mieszaNEk.

Ja dzisiaj w biegu, jak zawsze. Rano latalismy po mieście, później odwiedził mnie dziaidek, kumpela a wieczorem skoczylismy na wiochę po jaja. No i moje cudo stworzyłam a nawet dwa.

Odnośnik do komentarza

Andzia ty się smucisz z meczu, a mój Ł. się strasznie cieszył i jak mi powiedział że Niemcy przegrali to pomyslałam sobie o Tobie że pewnie załamana jesteś :Oczko:
mam nadzieje że jednak nic nie bedzie Marysi, trzymam kciuki!

Veronica czekam na fotke kuchni ::):
jutro zakładają ci juz aparat?

Gosia nic się nam nie pochwaliłas że masz nową fryzurke nie ładnie- niu niu :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór:P Fajnie, że u wszystkich się rozpogodziło. U nas wczoraj też było brzydko i deszczowo...

Andzia bidulo, to żeś się nastresowała! Biedna Maryśka! Dołączam do kciuków, ale myślę, że skoro do tej pory było ok, to nic jej się nie stało:Całus: Ja jeszcze dodatkowo do tego co pisały dziewczyny, sprawdzam reakcje źrenic na światło.
Myślałam, że dziewczyny trochę się uspokoiły z tym rozbieraniem, bo dawno o tym nie wspominałaś::): Filip poszedł w drugą stronę i nie pozwala sobie poza domem ściągać butów i czapki::):

Vercia trochę mnie bolało, ale nie pamiętam jak długo. Na pewno szybko przywykniesz i boleć też szybko przestanie:-)

Beata fajny weekend za Tobą. Trochę odpoczynku to całkiem fajna sprawa:Oczko: Gratulacje dla Janka! Dzielny młody mężczyzna:D Strasznie rozczulające są takie momenty kiedy widać, że dzieci za sobą tęsknią::): Filip się jeszcze za bardzo nie wczuwa i nie okazuje, że za kimś konkretnie tęskni. Za to najbardziej cieszy się jak przychodzi jego kuzyn, niestety po pięciu minutach jest już wojna:lup:

Gosia zdrówka życzę!!! Mam nadzieję, że się podkurowałaś i że czujesz się lepiej:Całus: Po ile godzin dziennie pracujesz? Oby Ci te 4 dni szybko zleciały!

Cafe współczuję bólu głowy... Mam nadzieję, że odpuścił? Jeszcze to mulenie... Blee... Niech Ci to szybko mija! Do 30t. na pewno się wyrobisz z tą wyprawką:) Jakoś to pewnie ogarniecie... :Całus: No i fajnie, że możesz liczyć na siostrę i rodziców:) P.s. jestem kolejną nie mogącą się doczekać piątku:36_1_21:

Kasioleqq dobre złego strony - wszystkie początkowe dolegliwości, stresy i dylematy Cię ominęły:Oczko: Fajnie, że teściowie się wczuli i pomagają. Brawa dla nich za "reformowalność":Oczko: Nie każdy by sobie wziął do serca nawet takie ostre słowa:) Co do wyprawki to wózek już macie a to ważna rzecz:) Resztę też pewnie skompletujecie na czas! Trzymam kciuki za Twoją mamę! Fajny prezent na urodziny:D Napisz jak zareagowała!

Anielinka jak tam zakupy? A polbruk ułożony? :D Dobrze, że pogoda wróciła bo nawet ten jeden deszczowy dzień potrafi człowieka zmęczyć... Jak tam Twoje zdrówko?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłam na badaniu wzroku i okazało się że moja wada się zmniejszyła:yuppi: W jednym oku o połowę a w drugim o ćwiarteczkę:D Byłam w lekkim szoku, z resztą jak powiedziałam babce co robiłam to ona też, ale ucieszyło mnie to bardzo::): Byłam dzisiaj też na skromnych zakupach, ale nic nie upolowałam bo mały dziad zachowywał się okropnie::(: Wiecie czego teraz się nauczył? Plucia... Wiem, że chyba każde dziecko przechodzi taki okres, ale ja już nie mam słów... Najpierw pluł na zwierzęta i różne przedmioty, a teraz zaczął na ludzi::(: Ostatnio podszedł do jakiegoś chłopczyka. Stoi i patrzy, więc mówię mu: powiedz koledze cześć! A on zrobił TFU... :Rozgniewany:Na szczęście nie zawsze udaje mu się plunąć, ale sam fakt! Dzisiaj się wkurzyłam bo się mnie nie słuchał i uciekał, więc wzięłam go na ręce i chciałam go wsadzić do wózka a on mnie w złości opluł:Płacz: Zrobiło mi się strasznie przykro... Powiedzcie kochane, czy Wasze dzieci też udają, że Was nie słyszą? U Filipa to ostatnio nagminne na przemian z histeriami... Ciężko ostatnio u mnie z cierpliwością... Czasami mam ochotę porządnie go zbić po dupsku za jego zachowanie:Nieśmiały:

Uciekam spać, bo niestety o 5 muszę wstawać do roboty:Kiepsko: Dobranoc!!!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Mei jak ty dałaś radę wstać o 5????? Ja pracuje po 12 godzin... tylko w niedzielę 10:) Ale pewnie sobie wezmę do pracy komputer:) Byle był internet bo ostatnio jak wzięłam to akurat przez cały dzień była awaria nadajnika playa:/ Najbardziej to mnie przerażają te upały które na weekend zapowidają bo my tam mamy taką saunę, że masakra:/
Veronica ja miałam przerwę w pieczeniu chleba bo....wyrzuciliśmy mieszadło razem z nieudanym chlebem:/ i musieliśmy kupić nowe:o_no: Ty te wszystkie rzeczy kupowałaś z tej strony, którą kiedyś podałaś?
Andzia jak tam Marysia???

Odnośnik do komentarza

Hej, my na nogach od 5.50, a zasnęłam grubo po północy:lup: Łóżeczka otwarte, skończyło się dobre, panny wstały i od razu rozpierducha. Marysia dobrze!!!

Mei myślałam, że Ty z pracy piszesz, co Ty robiłaś o tej porze przy kompie?
Super, że wada wzroku się zmniejszyła.
Plucia współczuje, u mnie Stasiu też miał taki etap, ale był już trochę większy, konsekwentnie zwracałam uwagę, mówiłam jak to jest brzydko itd., nic nie działałao, zaczęłam to olewać i jakoś przeszło.

ANileinka mój K. też kibicował Hiszpanom, więc gorący wieczór był wcvzoraj u nas. JA mam ogromny sentyment do drużyny niemieckiej, bo większość z ich piłkarzy poznałam kiedyś osobiście, a prawie od wszystkich mam autografy::):

Gosia kawkujemy? Jak za starych dobrych czasów??

Odnośnik do komentarza

Haje Cafe:)
Ty w sklepie rozumiem? Oluś z kim? Myślałaś o tym, żeby go zapisac od wrześnie do żłobka? Na pewno byłoby Ci dużo łatwiej:yes:

Zołzy chcą już na dwór, a mi się taaak nie chce, umyłam włosy i nie mogę ich doprowadzic do ładu, muszę się wybrać do fryzjera, koniecznie!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia powiedz robilas w ciazy jakies dodatkowe badania?coprawda jutro wypytam lekarza ale chcialabym wiedziec czy ty robilas?i kiedy wiedzialas,ze beda dwie zolziny?

tak, byłam z Poznaniu na Polnej, tam robili mi przezierność karkową, wszystkie pomiary itp. I tam w 26 tyg. w moje urodziny, doweidziałam się, że są zołzinki:yes: Już później nikt tego nie potwierdził!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
mam tyyyyle pytan do ciebie :Śmiech:
w szpitalu po porodzie dokarmialas butla?
w ktorym tyg dokladnie urodzilas,bo nie pamietam

W szpitalu w ogóle nie dokarmiałam butlą, dopeirpo w domu, jak ryczały po nocach a w cyckach było pusto. Póżniej się okazałao, że to już były kolki i w sumie niepotrzebnie zaczęłam dokarmiac.
Urodziłąm w 37 tygodniu:) Po odstawieniu fenoterolu poszły skurczyki, taki fajny lekarz kazał mi leżeć na porodówei, badał mnie bardzo delikatnie, bo sądził,ze te skurcze mogą się jeszcze wyciszyc, tym bardziej, ze rozwarcie nie szło i było od 30 tc 1 centymetr. póżniej przyszedł pan ordynator i zadecydował o cieciu.

A jeszcze miałam Ci pisac, ze mój gin robił mi prawie co wizyte USG, zeby sprawdzic czy dzieci się rózno rozwijaja, bo czasem wystepuje coś takiego jak zespół wzajemnego podkradania pokarmu czy jakos tak i pokarm trafia tylko do jednego maluszka. Ale to się dzieje chyba tylko wtedy jak dzieci są w jednym łożysku. Zreszta nie weim, nakreciłąm troche!!!

Odnośnik do komentarza

Hej!

Nie wiem jak, ale wstałam::): Musiałam posmażyć roladki na dzisiaj i tak mi zleciało:Szok: Najciekawsze jest to, że budzi mnie alarm z samej wibracji i sama się zastanawiam jak to jest, że ja to słyszę:36_1_21:
Musiałam się wyrwać dzisiaj z pracy do mojego ukochanego UP:Kiepsko: Już jestem po wizycie i na szczęście kolejna dopiero w październiku:36_19_3:

Gosia tak właśnie myślałam, bo kiedyś pisałaś ale nie byłam pewna... Bosze ja po 2 dniówkach mam serdecznie dość a przed tobą 4:36_11_1:Zdjęcia Kubuli na NK cudne!!! Opalony jest tak jak ja, tzn w koszulkę:hahaha:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...