Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Kasioleqq nie ludz sie. Nad morzem powietrze stoi. Wczoraj yla masakra. Dzisiaj podobno lepiej. Ale i tak ciezko wyrobic nawet przy samej wodzie. JA wczoraj 2 h siedzialam przy brzegu w wodzie, bo nie dalo sie wytrzymac na piasku.
Jej, na Bartoszewie lata nie bylam. Duzo ludzi? Na Arkonke wybieramy sie w tym tygodniu.

A R. to dobrze, ze sie martwi i przezywa. Wiem, ze Ciebie moze to draznic, ale lepiej tak niz gdyby mial to olewac.

Kacperek niezle Ci pokazal na Arkonce! Wierze, ze Ci bylo wstyd. Michal nam takie kacje na plazy odwalal, ze szok. Na szczescie nie pluje i nie gryzie.

Anielinka jak ja Wam zazdroszcze tego morza. My niby daleko nie mamy, ale nie to co Wy :)

Bylismy tylko w Dziwnowie, bo tam wykupilismy pobyt na 10 dni z calodziennym wyzywieniem. Na jedno popoludnie pojechalismy na 3 samochody do Miedzyzdrojow i nikomu nie polecam tam wyjazdu z dzieckiem. Tlumy to malo powiedziane. Po kilku godzinach bylam zmasakrowana. Jedynym plusem byl wywalony w kosmos plac zabaw. Nie wiedzialam jescze takiego.

Odnośnik do komentarza

Wyzywienie na wczasach to bajka, niestety nie sluzy to utrzymaniu wagi. Przytylam. I w ogole jak zobaczylam sie na fotkach z plazy to zwariowalam. W porownaniu do ubieglego roku to jakis koszmar. Dzisiaj po spacerze z Miskiem poszlismy na stadion i biegalam 1,6 km, troche poganialam za pilka. Musze tak codziennie, bo moje nogi to jeden wielki cellilit :lup:

Odnośnik do komentarza

Andzia sił kochana! Bardzo współczuje i mocno tulam!

A ośrodek nazywa sie Rybitwa, oni maja tez jakies 50 m dalej hotel Admirał. Wejdz na ktoras ze stron.
JEdzenie jest typowo stolowkowe, ale jak dla mnie ok. Sniadania, obiady i kolacje. Przesympatyczna obsluga. Pokoje takie standardwoe, bez szalu, ale i bez dramatu. w Admirale jest wyzszy standard, ale my bylismy w Rybitwie i bylo bardzo ok. Tylko jakis wiatraczek dobrze zabrac. NA plaze bliziutko. I fajne miejsce na wyjazd z dziecmi, bo nie ma tkich tlumow jak np. w Miedzyzdrojach.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Cafe wspolczuje wydatkow na auto. I rozumiem to bardzo dobrze, w ciagu 3 m-cy wydalismy 2800 na auto i tez myslelismy, ze z zywjazdu nic nie bedzie. Mam nadzieje, ze jednak uda Wam sie gdzies pojechac!

Andzia fajnie by bylo gdybyscie przyjechali na Pomorze Zachodnie. Na pewno wtedy do Was podejdziemy :)

A ja cos nie moglam spac. Zaraz trzeba ruszyc tylek i wybrac sie do miasta. Musze oddac sukienke slubna do czyszczenia i zdjecia do dokumentow porobic.

Do pracy wracam w poniedzialek i do tego czasu musze zalatwic wymiane dokumentow :(

Odnośnik do komentarza

Heloł,
my zaraz zbieramy się na działke, jzu sie nie moge doczekac jak wskocze do basenu!!!

Cafe współczuje wydatków, te samochody to są takie pieprzone skarbonki::(:
Magda zdjęcia cudne, napatrzec sie nie mogłam, jak masz jeszcze to wrzucaj bez krępacji::):
Dzięki za namiary, będę dzwonić popołudniu. Ja myślałam coś o Dźwirzynie, Ustroniu, ale do Dziwnowa tez mamy niedaleko. Zalezy mi zeby było z zarciem, co by jeden problem byl z głowy

Odnośnik do komentarza

Cafe bidulko! Moze od pogody te bole glowy, co? Odpoczywaj ile sie da! Bierzesz cos przeciwbolwego?

Andzia ale fajnie macie z ta dzialka. Mam nadzieje, ze sie teraz moczysz :)
Dziwnów jak dla mnie jest ok. Na pewno bardziej zadbany i ciekawszy jest Rewal czy Niechorze, ale Dziwnów tez jest ok. Poza tym przy samym osrodku plynie rzeka Dziwna, wyplywaja statki na rejsy 1,5 h na morze. Stasiowi na pewno by sie podobaly, bo takie stylizowane na pirackie :)

Odnośnik do komentarza

Cafe fajnie, jakby udało wam sie chociaz na kilka dni wyskoczyc nad morze, to otstanie wasze wakacje tylko we trójeczkę, za rok juz nie bedzie tak hop siup:)
Współczuje Ci wszystkich dolegliwosci, niech głowa szybko odpuszcza. A Ty w domu czy w sklepie?

Magda ja nie po wakacjach a rosne w oczach:Histeria:
Dzięki za namiary, powiedz mi czy w tej Rybitwie sa pokoje z łazienkami?

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe fajnie, jakby udało wam sie chociaz na kilka dni wyskoczyc nad morze, to otstanie wasze wakacje tylko we trójeczkę, za rok juz nie bedzie tak hop siup:)
Współczuje Ci wszystkich dolegliwosci, niech głowa szybko odpuszcza. A Ty w domu czy w sklepie?

Magda ja nie po wakacjach a rosne w oczach:Histeria:
Dzięki za namiary, powiedz mi czy w tej Rybitwie sa pokoje z łazienkami?

Tak, wszystkie w nowej Rybitwie sa z lazienkami. W naszym pokoju byla mega duza lazienka. No i jest czysciutko. Ta czesc Rybitwy ma dopiero 5 lat.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Cafe fajnie, jakby udało wam sie chociaz na kilka dni wyskoczyc nad morze, to otstanie wasze wakacje tylko we trójeczkę, za rok juz nie bedzie tak hop siup:)
Współczuje Ci wszystkich dolegliwosci, niech głowa szybko odpuszcza. A Ty w domu czy w sklepie?

Magda ja nie po wakacjach a rosne w oczach:Histeria:
Dzięki za namiary, powiedz mi czy w tej Rybitwie sa pokoje z łazienkami?

Tak, wszystkie w nowej Rybitwie sa z lazienkami. W naszym pokoju byla mega duza lazienka. No i jest czysciutko. Ta czesc Rybitwy ma dopiero 5 lat.

Dzięki, to teraz trzymaj kciuki, zeby bylo miejsce. Wy jechaliście w ciemno tak?

Odnośnik do komentarza

My w ciemno, ale najpierw tam zajechalismy, bo ten osrodek prowadza rodzice naszej kolezanki. Przemek ich zna od wielu lat, bo przyjazni sie z Natalia i jej mezem. No i oni tez dojechali i jeszcze inni znajomi.

Tam jeszcze na wjezdze do Dziwnowa jest osrodek wczasowy z wyzywieniem Dankan (chyba jakos tak). Zaraz znajde. Przy samym morzu, wychodzi sie przez bramke i juz sie prawie jest na plazy. Ale nic nie wiem wiecej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...