Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia le sie usmialam jak czytalam co wyprawial twoj K, ale pewnie jak ja bym tak miala to tez by mi nie bylo do smiechu....a zdjęcia superowe, widze ze stasiowi sie podoba sprzatanie ogrodu....a zozly swietne, moj olek to raczej po dworze to nie bedzie chodzil bo biedny taki niemrawy w tym kombinezonie....a nie wiem czy wam mowilam ale kupilam nowy kombinezon dwuczesciowy za 40 zł....

anielinka pogon ten katar...

gosia wlasnie yoko nie gryzie jeszcze kubusia, bo moj kot to szaleje po domu ale narazie olka nie tylka tylko mnie i S gryzie po rekach....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Coś nie mogłam wejść na parenting, ale w końcu się udało:)
Andzia co do zjeżdżalni to bardziej podoba mi się ta z FP, myślę, że dziewczyny nie są jeszcze do niej za duże... Ja ogólnie jestem za sprawdzonymi zabawkami... teściowa nas ostatnio zasypuje takimi samochodami, że szkoda gadać:/ ledwo się Kuba zaczyna nimi bawić to odlatują kółka itd. itp. Boję się małego samego zostawić w pokoju jak widzę, że się nimi bawi... Nie lepiej kupić jeden porządny???? Ehhh ja nie wiem kiedy ja ich wyleczę z kupowania rzeczy made in biedronka:/:whoot: A najgorsze, że mi głupio zwrócić uwagę:/
Magda Yoko oczywiście bardzo lubi gryźć... nie tylko niestety po rękach. Zawsze jak widzimy, że Yoko jest bardzo pobudzona i zaczepia to bawimy się z nią... bo jak nie to zaczepia albo nas albo Kubę gryząc właśnie...
Anielinka zdrówka dla Ł.

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie mogłąm wejść na P.

Anielinko ja mam większy problem, gdzie te wszystkie graty trzymać:Histeria:
Gosia moje teściowa robi identycznie, choć ona od zabawek woli kupowac dzieciom majtki, podkoszulki i rajtki. made in TARG:Kiepsko:
Ja też wolę sprawdzone zabawki i chyba zdecyduje sie na ta zjezdzalenie z FP, mam zaufanie do tej firmy. Właśnie wczoraj rozmawiałam z moją przyjaciółką, jej syn jest dzień młodszy od zołzów i mówiła, ze uwielbia sie bawic ta zjezdzalnia!!!

Odnośnik do komentarza

Położyłam zołzy, mam nadzieję, ze szybko zasną.
Od dzisiaj 3 razy w tygodniu bedzie przychodziła do mnie córka mojej kuzyki, która ma 13 lat. Kończy lekcje o 14.35(ja mieszkam blisko szkoły) i przyjdzie, żebym ja mogła w tym czasie skoczyć po Stasia. No i wolałabym, aby one już spały.
Raz w tygodniu odbierze go moja siostra, a ten raz, który zostaje to nie wiem...Jak jest ładna pogoda, to ide z nimi, ale z pogodą coraz gorzej!!!

Odnośnik do komentarza

Hej
Zaglądam do Was z kawusią :Oczko:
Justynko ja kupiłam stolik fp muzyczny i nie robi wrażenia na marcelku...woli samochody itp.
dZIEWCZYNY W WEEKEND miałam tyyyyle roboty, że do Was nie zaglądałam nawet....w sobotę latałam za biurkiem do mojego pokoju....i później przemeblowanie, ukaldanie sterty książek itd. a wczoraj cały dzień pisala konspekty...masakra:Histeria: Nie znoszę tego pisać!!
Dzisiaj jestem po pierwszym dniu pracy, odczucia dobre (co by nie zapeszyć). Klasa super, od razu ich ustawiłam sobie i pokazałam, że nie przelewki:Śmiech: Uczniowie serdecznie mnie zaadoptowali...kamień od razu spadł....Załapałam się nawet na zastępstwo dzisiaj....szkoda tylko, że jestem w zastępstwie i na czas powrotu Pani z chorobowego...nikt nie wiem kiedy to nastąpi ale trzeba doceniać drobiazgi...
Nastawienie G.niby lepsze, kupił mi biurko:sofunny: a co dalej zobaczymy.....:whistle:

Odnośnik do komentarza

Wstawiłam obiad....
Cafe, Marcel bardzo dobrze. Niania bierze go na spacerki, mają dobry kontakt. Nawet nie płacze jak wychodzę, na koniec robi niani papa i buźkę posyła. Jestem bardzo zadowolona! Dzisiaj dostałam ulotke prywatnego przedszkola, mają podobno otworzyć takie u nas. Jestem ciekawa jakie grupy wiekowe będą.
Mam klasę 3.

Odnośnik do komentarza

hej babki :)) ja dopiero do domu wlazłam .. polatałam se dzis po miescie za urzedowymi sprawami , bleh jak ja tego nie cierpie ... Julka została z moja mama bo jeszcze chorowita troszku , potem obiados i zas wrócilysmy :) nie gniewajcie sie ale nie mam cos siły odpisywac ... ide zwłoki uwalic na podłoge ... paaa
aaaa looknijcie na streetcom , zele do sracza rozdają ^^ jak wótke i fajki to mje łomineli ale jak cos do sracza to i omnie pamietają :DD

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Veronica super, że sięodezwałaś,bo tak sobie myśałam ostatnio o Tobie:) ja też nie lubie konspektów pisać... a teraz jakbym miała sklecić coś sensownego...ehhh... czasami jak czytam swoje posty to mi wstyd...
Anouk mi nawet żeli do sracza nie chcą dać:/

Ja zaczynam pracy szukać... nie wiem jak mi to pójdzie i czy znajdę coś sensownego... ale mam nadzieję, że uda się coś znaleźć... A co będzie z Kubą??? Nie wiem - będę się martwić jak coś znajdę...

Odnośnik do komentarza

Vercia ale fajnie, ze udal sie pierwszy dzien w szkole :) 3 klasa to juz zaczynaja rozrabiac, co? Duza klasa? Super, ze Marcel polubil nianie - przynajmniej idziesz do pracy spokojnie. Wiem, ze pisalas, ale ile masz godzin??

Gosia fajnie, ze szukasz pracy! Rozgladasz sie za czyms konkretnym czy po prostu jak cos fajnego wpadnie?

Andzia i jak zolzy, pospaly?

Anouk odpocyzwaj kobito!

Odnośnik do komentarza

Witaj Magda mam 24 osobowa klasę i 21 godzin tyg., w tym 1 spoleczne kółko..ale nadgodziny też się znajdą :Oczko:
Klasa bardzo spokojna, super! Posłuszni i do ułożenia, choc wpisałam kilka uwag:whistle:
Gosiamm mi też ciężko coś wystrugac ale muszę na każdy przedmiot konspekt...tzn. na zintegrowane 1 ale na w-ef, wyrównawcze i kolko osobno....nie znośże ich pisać:Wściekły:Te opisywanie każdych 5 minut w klasie to masakra!!
Jutro robię kartkówkę z matmy:whistle: opracowaalm pytania i mykam spać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...