Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

heloł babulce :) wczoraj juz mi czasu brakło na odpisywanie ... moje kuleżanki (siostry ) sie pokłociły i najpierw 2 godz . wisiałam na tel . i wysluchiwałam jednej , potem zadzwoniła 2 czy moze przyjechac i do nocy sie zaliła na tę pierwsza .. a w takich sytuacjach trza być dyplomatą bo o ne sie wiadomo pogodza , a ja nie chciałam zadnej przyznawac racji , zeby kuna potem nie było :D + robienie obiadu + Julka która fisia dostaje od siedzenie non stop w domu ...
ale juz jezdem na posterunku :))
Gosia to zycze aby sie troche uspokoiła ta ganianina i doba była dłuzsza :) ciekawe co Kubie si estało ze taką syrene właczył ... moze chciał sam chodzic ? szkoda ze jeszcze nie gadaja bo tak to człowiek sie tylko nadomysla a i tak czasem to nic nie da ... dopsze ze ze zdrówkiem wsi orajt .. :))
Anielinko saloon superr, wszystko fajnie dopasowane :)) smutna ta wiadomosc o tej znajomej :( kuzwa własnie z tymi szczepieniami to mam naprawde mieszane uczucia .. z jednej strony bym chciała ale z 2 sama nie iwem czy to tylko nie chłyt marketingowy i papka medialna ....
Cafe fajnie , ze Olek taki zywy , ja lubię takie łobuzowate dzieci ( zreszta jakbym miała wyjscie ) :D ale innej Julki tez sobie nie wyobrazam :))
Vercia to sie nabiegacie biedaki od rana :( dobrze tylko ze Marcel nianię lubka i mozna go z nią zostawiac . A z G tez jakoś sie ułozy , musi zrozumiec ze lepsza zmęczona i szczesliwa zona , niz siedzaca w domu i nieszczesliwa , zreszta te "siedzenie " w domu tez raczej do relaksików nie nalezy ;))
Justynka hop hop :)) tez sił zyczę zapracowana mamusko :))
Andzia super z tym sylwestrem ! ja tez bym kciała gdzies isc ;(( BUUUUUUUUUUU juz 2 lata nigdzie nie bylismy :( dr , house wczoraj taki smutny :( i gratki za przespana noc , tylko taką krótka ... :)
Madzia to faktycznie mało czasu macie tylko dla siebie z P ... i szkoda ze nie znajdujesz czasu na ten areobik bo to mała rzecz a Ciebie napewno cieszy .. nocki nie skomentuje bo nie ma co .. sił kofana i zeby te zeby juz wsie wylazły i był spokoj wkoncu :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka ok, tylko pobudka o 2 na mleko, ale można to przeżyć :Oczko:
Amelka już śpi, a ja już uszykowałam deske i grzeje żelazko...
pogoda i u nas fajna, więc też pojdziemy troche połazić...

Veronica napewno się dogadcie z G. musi się tylko przyzwyczaić do nowej sytuacji i pewnie nowych obowiązków...z nianią wypadło ci super, skoro masz ją tak blisko szkoły...

Magda bidny Michałek z tymi ząbkami, Amelka też się nie ślini, a ni nie ma bordowych dziąseł, są tylko takie opuchnięte i widać zębolki :)

Anouk ale niesmaczna sytuacja z tymi koleżankami :Niespodzianka:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Ja już od rana byłam w urzędzie pracy...jestem od dzisiaj bezrobotna...;)
P. właśnie poszedł teściówkę na PKP odprowadzić, a ja siedzę z moimi dziećmi w domu;)
Veronica super,że jednak udało się z pracą:) a czym nastraszyła Cię pielęgniarka po szczepionce na pneumo??
Magda współczuje nocki,my pospaliśmy do 6:30 ale mały padł o 22 dopiero a ja razem z nim... nawet zmywary wieczorem nie zdążyłam włączyć... Spał oczywiście z nami w łóżku...
Anouk ja żadnego zaproszenia do innej kampanii nie dostałam... Magda zgarnia wszystko;))))
Andzia czekam na filmik z dziewczynami...:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Anouk
A tak z innej beczki , to do jakiej kampanii po Johnsonie dostałyscie zaproszenie od streetcom ? bo wiem ze była kawa , fajki , wutka , czekolada , batony , startery ??

Ja nawet do Johnsona nie dostałam, wypełniałam jakies ankiety o fajkach i wódce, ale zaproszenia nie dostałam::(:

Andzia a te raporty z pampersa wysłałas ?
AAAAAAAA Gosia zapomniałam pogratulowąc nowego mieszkańca :)) pewnie jest słodkiiiiiiiiiii :)) jak ja bym odprowadzała moją tesciowa na PKP to pewnie bym wróciła z czarnymi łapami bo bym poklepała lokomotywe ze szczęscia :DD
Anielinka to fajno zescie sie wyspały i noc oki :) a parsowanie byrrrrrrrr niecierpię tfu tfu

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Witam:)
Ja już od rana byłam w urzędzie pracy...jestem od dzisiaj bezrobotna...;)
P. właśnie poszedł teściówkę na PKP odprowadzić, a ja siedzę z moimi dziećmi w domu;)
Veronica super,że jednak udało się z pracą:) a czym nastraszyła Cię pielęgniarka po szczepionce na pneumo??
Magda współczuje nocki,my pospaliśmy do 6:30 ale mały padł o 22 dopiero a ja razem z nim... nawet zmywary wieczorem nie zdążyłam włączyć... Spał oczywiście z nami w łóżku...
Anouk ja żadnego zaproszenia do innej kampanii nie dostałam... Magda zgarnia wszystko;))))
Andzia czekam na filmik z dziewczynami...:)

bezrobotna ? ale chyab kuroniówkę bedziesz dostawac ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
andzia
Anouk
A tak z innej beczki , to do jakiej kampanii po Johnsonie dostałyscie zaproszenie od streetcom ? bo wiem ze była kawa , fajki , wutka , czekolada , batony , startery ??

Ja nawet do Johnsona nie dostałam, wypełniałam jakies ankiety o fajkach i wódce, ale zaproszenia nie dostałam::(:

AAAAAAAA Gosia zapomniałam pogratulowąc nowego mieszkańca :)) pewnie jest słodkiiiiiiiiiii :)) jak ja bym odprowadzała moją tesciowa na PKP to pewnie bym wróciła z czarnymi łapami bo bym poklepała lokomotywe ze szczęscia :DD

:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Anouk blagam Cie! Posikalabym sie ze smiechu jak przeczytalam o klepaniu lokomotywy :sofunny:
A takich sytuacji jak mialas z kolezankami nie cierpie :(

Gosia wlasnie, a co z renta? Jak Yoko?

Hehe! Pewnie, ze Magda zgarnia wszystkie kampanie :hahaha: Teraz czekam na Brise sense&cos tam :)
U nas tez dzisiaj ladnie. Znowu jestem sama z Miskiem popoludniu, wiec uda sie moze zaliczyc spacerek zanim sie ciemno nie zrobi.

Musze chyba sobie zablokowac to nasz forum, bo zamiast uzgadniac konta to zagladam co chwila do Was :lup:

Odnośnik do komentarza

oo o tej kampanii to nie słyszałam Madzia ...
ja troche ostatnio konkursze tu i ówdzie i troche wpadło gadżetsów ... roczna prenumerata Twojego stylu , 3 razy rexona perfumowana , balsam brazujący Nivea + dezodorant , 3 razy po 4 litry oleju do silnika :D , kosmetyki loreala i bulionetki Knorra ... takie pierdoły ale zawsze coś .. tym bardziej ze mi rodzinne zabrali ..

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Na rente mam złożone papiery i czekam na komisje... ale czuje, że dalej nie dostanę, bo nie mam żadnych papierów... u okulisty wsjo ok. w szpitalu przez ten czas nie byłam - tylko jak Kubę rodziłam... a więc pewnie mnie uzdrowią... No a kuroniówki nie dostaję, bo miałam za niską rentę i mi kuroniówka nie przysługuje:/ Będę musiała pracy szukać...
Anouk :hahaha: ja też się uśmiałam z tej lokomotywy :hahaha:
Magda Yoko rośnie jak na drożdżach:) cudna jest:) coooooraz więcej w niej energii:) Chciałam zrobić jakieś zdjęcie Kuby i Yoko razem,ale to nie jest takie łatwe niestety... za szybko się przemieszczają...

Odnośnik do komentarza

Wróciłyśmy ze spaceru, niestety laski nie chca siedziec w wózku, więc służy mi on jako balkonik:D
CHyba jutro wybierzemy sie bez wózka, choć będzie ciężko.

ANielinka ja tez wypełnialam ankiete o farbach, nawet zaznaczyłam, ze farbuje, choc tego nie robie i nic mi nie przysłali.
Anouk u mnie syf nie zniknął, nie mam dzisiaj wenyt w ogóle...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...