Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia ciesz sie, ze dziecko jeszcze stacjonarne, naprawde.
Spacer za rączkę z jednym dzieckiem, to na pewno przyjemnosc, z dwójka juz mniejsza.
Do przedszkola pojechałysmy jednak wózkiem, tradycyjnie obydwie wleciały na sale, ku radości wszystkich dzieci, siłą je stamtad wyciągałam, pozniej demolka w sztaki, wszystkie buty fruwały:Padnięty:
Teraz na szczescie śpią:)
STasiu poprosił o bajke, nie odmówiłam, bo naprawde nie mam dzisiaj weny do niczego:Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

i ja wkonku prawie fajrant mam :) posprzątałam , obiad do podgrzania tylko dla starego , Julka wykąpana ( ale tez z przebojami , bo pusciłam ja na podłogę w lazience na chwilę zeby sprawdzić wodę , a ta zaczełą sikac i biegac po łazience , dywaniki mokre cała podłoga obszczana , łacznie z odpryskami na meblach i pralce i jeszcze na konieć sie poslizgneła na własnym moczu , potem siedziała w wannnie i sie bawiła a ja 2 raz dziś podłogi i szawki pomyłam )(*&^&$^#@#!#@$%^%&^(*&(&)(*)*)*_)( mać ! , teraz to juz sie z tegop smieje .. ale pare chwil temu ... ) zrobiłam sobie herbate , Julka oglada teletubisie i chwila spokoju ...
Andzia mam to samo z wózkiem , za daleko nie pojadę bo J nie chce w nim siedziec za groma .. tyle ze Ty masz to razy 2 0.o jak tylko pomysle jak sie nagimnastykujesz to juz spocona jestem ..
Gosia daj plaćta :D
Madzia modlem sie zeby Michas nie skakał do pólnocy i zeby dał mamie odetchnąc :)) ( 10- ta różańca za Magdę ) :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Pokłóciłam się z K. Nawet kurna nie wiem o co, cały dzień łaziłam nabuzowana, wiec musiałam sie na kims wyzyc, Wrócił przed 19-ta, jutro cały dzień go nie bedzie, super:Kiepsko:
Na szczescie moja siostra wzieła wieczorem Stasia na basen i zostanie u nich do jutra.

Anouk ale się usmiałam z przygody łazienkowej, mi tak sie kiedys obydwie zsikały, od tej pory pampersy zdejmuje bezposrednie przed włożeniem do wanny.
A Ty masz jakąs impreze jutro, ze tak sprzatałaś?

Magda i jak Michał, zasnął wieczorem szybko?

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem...
Anouk fajnie że jesteś z nami :Kiss of love::Kiss of love: zawsze jak czytam twojego posta, to wiem że będzie śmiesznie :36_1_21::36_1_21:
Andzia to ty masz niezły maraton z dziewczynami, a jak idziesz z nimi to one idą same obok ciebie?, no bo ty musisz pchać wózek, więc ich nie trzymasz za ręce?....jakoś sobie tego nie moge wyobrazić jak ty sobie dajesz rade, a z tą demolką w szkole to na samą myśle też się poce :Oczko::36_1_21:
Magda dobrze że Michał szybko zasnął, ja jutro też sama, ale do 16:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

dziś mnie odwiedziła moja koleżanka z córką, młodszą od Amelki o 1,5 miesiąca i chodzącą, Amelka jak się na nią patrzała jak ta zapitala to się z niej śmiała:))...... może moje dziecko nie wie że dzieci też powinny chodzić, a nie tylko dorośli :Oczko: :Śmiech:
kto jeszcze z naszych dzieci nie chodzi, oprócz mojej Amelki? Michałek już stawia pierwsze kroczki, więc chyba tylko Kuba Gosi...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anouk a ty co za wieeeeelkie sprzatanie urzadzasz?jakas impreza czy co?:)
anielinka cierpliwosci kochana cierpliwosci....jeszcze ci to przypomne:hahaha:
andzia,magda....mimo wszsytko udanej soboty:Całus:
goska narobilas mi smaka na placki....ale u mnie K nie lubi a tylko dla siebie nie chce mi sie robic
vercia sil sil sil....dasz rade na pewno,a jak marcelini reaguje na to zamieszanie?

beata hop hop

Odnośnik do komentarza

witanko Babki sobotnio :))
Andzia bedzie dobrze z K , poprostu przemęczona jesteś bidulo ( i nie dziwię Ci sie ) , nawet M oststni głosno przyznał ze woli 50 razy bardziej isc do roboty niz sie tym wszyskim co ja zajmowąc .. a w porównaniu z Tobą to ja mam wczasy :D uszy do góry i kokodżambo i do przodu :))
Anielinka Ty sie nic nie martw , ani sie obejrzysz jak Amelka bedzie popylac , u dzieci to nigdy nie wiadomo , moze poprostu nawet jutro sobie wstac i pójsc :)) mojej kolezanki córa do 18 miesiaca nie chodziła bo sie bała sama puscic od mebla , teraz ma 2 lata i pedzi jak błyskawica :))
Madzia jak nocka ? rózaniec pomógł ? :D
Cafe tez widze na czasobrak cierpisz ... oby sobota była spokojniejsza i zebyś wypołeczła fest :)
BABY ja nic nie urzadzam , zadnego party ni ma , poprostu cały tydz .nic nie robiłam bo a to rehabilitacja , albo Julka zgorączkowana i zaczeły koty z kurzu miałczeć , a zreszta M o 13 bedzie w domu wiec wolę czas z nim spędzić niz na szmacie dlatego wczoraj wsio porobiłam :))
kuzwa jeszcze dziś na urodziny idziemy do tesciowej ... ale mi sie kce ...........

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

I ja witam na posterunku.
Z kawusia oczywiśćia.
Czuje sie dzis mega wyspana, laski wstały prze 6-ta na mleko i spałyśmy jeszcze do 7.30, normalnie bomba!!!
Mam plan, zeby szybko ogranac syf i do wieczora sie lenic, jezeli mozna sie lenic z dwójką dzieci i trzecim, który wraca popołudniu:Padnięty:

Cafe odpocznij kobito!!!
ANouk woadomo, ze kokodżambo i do przodu:)
Choć czasem wyć mi sie chce od tego siedzenia w domu.
A Julka ma ta rehabilitacje codziennie? Jest juz duza poprawa?

Odnośnik do komentarza

Witam!

Anouk chyba swieta zostaniesz, bo modlitwa pomogla i mlody spal u siebie bez zadnej pobudki do 5.15. Dzisiaj tez poprosze ... i tak codziennie :hahaha:
Milgo dnia z mezulkiem i Jula!

Andzia len sie dzisiaj na ile zolzy pozwola :)

Ja wlasnie staram sie polozyc mlodego spac i juz od godziny walcze. Nie mma juz sily ani cierpliwosci. Zaden ze znanych mi sposobow nie jest skuteczny. A po 13 przychodzi moja przyjaciolka z moim chrzesniakiem i chialabym, zeby mlody juz byl wyspany do tego czasu.

Odnośnik do komentarza

Mlody w koncu padl, ale juz mial pobudki - zeby!

JA tez w ramach odpoczynku machnelam podlogi, poscieralam kurze, ugotowalam mlodemu krupnik. Mialam zamiar tez przeleciec lazienke, ale zeby bylo na blysk to musialabym tam pol dnia spedzic :lup:

A teraz zabralam sie za ciacha. Kawke wypije jak juz kumpela przyjdzie.

Anouk czarownica czy nie - bede prosic o kolejne modlitwy :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...