Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!
Dziewczyny, co tu sie dzieje??!! Dlaczego tak pusciutko?

Gosia łobuzie, dlaczego sie nie odzywasz???

Andzia przeczytalam o zrzuconym telewizorze i ... az mi ciary przeszly. Najwazniejsze, ze zołzom nic sie nie stalo!

Nie pisalam wczesniej, bo dzisiaj od rana bylam na szkoleniu. Bleee! Potem skoczylam do lumpa i obkupilam mlodego, wyszlam z psem i czekam teraz na moich chlopakow. Zaraz powinni byc.

Odnośnik do komentarza

No i musze powiedziec, ze nienawidze zimy, a jeszcze bardziej nienawidze zimy na poczatku listopada. U nas masakra. Sypie snieg, wieje mega wiatr i jest przenikliwe zimno. Brrr! Mnostwo stluczek, bo jak zwykle sluzby drogowe nie sa przygotowane :lup:
Na spacer nawet nie ma szans. To juz trzeci dzien Michała bez spaceru :( Juz wariuje w domu, a my z nim. Do tego znowu zeby daja czadu :(

Odnośnik do komentarza

a ja już po obiedzie, zapiekanka wyszła pyszna, Andzia sos rewelacyjny, jednak z bulionem lepszy:) wyszedł właśnie taki jak śmietana, a kiedyś jak robiłam to jakieś kluchy mi wyszły ...
maruda poszła spać, nie mogłam się doczekać jej drugiej drzemki, tak marudziła :Histeria: a jak robiłam obiad to non stop uwieszona przy moich nogawkach była :Padnięty:

u nas zaczął śnieg prószyć :Kiepsko: czeka nas znowu wydatek, bo Ł. nie ma zimówek w samochodzie...

czy ktoś tu dziś jeszcze zajrzy oprócz mnie i Andzi????!!!!!:Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Magda tak myslałam, że skoro CIe nie ma, to masz szkolenie:)
Anielinka cieszę się , że sos samkował, a jaką robiłaś zapiekankę?

Poszłam po Stasia i wróciliśmy mokrusieńcy od stóp do głów. Masakra, co za pogoda, jak tak dalej pójdzie, to chyba rzeczywiście bałwana ulepie:D
I jeszcze sie wkurzyłam, bo STachu znowu przyszedł z dziurą na kolanie, to już 4-ta para od września::(:

Odnośnik do komentarza

A ja musze sie pochwalic, a raczej Michała. Przeszedl SAM 4 kroczki ode mnie do P. Ale mielismu radoche :hahaha:
A poza tym to jest taki marudny. Ciagle chce tylko chodzic, rece w gore i musimy z nim lazic. Dzisiaj wyjatkowo razem bylismy cale popoludnie i ledwo dalismy rade. Nie usiadlam nawet na moment. Niczym go nie mozemy zainteresowac - tylko chodzenie.
Klocki uwielbial ukladac. Probuje robic wieze, ale jak na razie wychodzi mu tylko z 2 klockow :) No, ale teraz na topie lazenie, wiec nawet o klockach nie ma mowy :lup:

Anielinka my musimy zmienic opony w obu samochodach. Nawet nie chce o tym myslec :(
A na razie mam letnie i nie mam pojecia jak jutro dojade do pracy.

Cafe brawa dla Olka za klocki :)))

Andzia zaraz tez spisze sobie ten przepis na sos beszamelowy :)

Odnośnik do komentarza

Witanko:)
Nie wiem jak ja przeżyje z tą dzieciarnią do wiosny:lup:
No nie wiem...
NIe mam już nerwów, ile można siedzieć w chacie, Maryśka ma takie histerie, że nie wyrabiam, wystarczy, że Zosia zabierze jakąś zabawkę, to ta w ryk, bo ona to chciała:Szok:
Stachu tez dał dzisiaj popis, no nie wyrabiam. Darłam się dzisiaj na wszystkich jak głupia::(:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Ide zrobic brzuszki i spadam.
Wczoraj znowu zaczelam swoje A6W na brzuch, tym razem dam rade. Kazde spojrzenie na te faldy mnie mobilizuje. MAm teraz taki brzuch jak 3 m-ce po porodzie. Jakas masakra.

Spokojnej nocy!

Bosze, Ty brzuszki, a ja kończe tabliczkę czekolady. Ostatnio taka tabliczka obowiązkowo przed snem. Masakra:lup:

Odnośnik do komentarza

u nas sypie śnieg...jutro pewnie będzie biało, mam nadzieje że przestanie wkońcu wiać i wyjdziemy na dwór podziwiać uroki zimy w listopadzie :Niespodzianka:
Magda brawa dla Michałka, wcale się nie dziwie że się cieszyliście z tego, ja już się nie moge doczekać chodzenia Amelki, a najgorsze jest to że ona nie chce nawet się prowadzać :Kiepsko: przejdzie tylko troche i odrazu na pupe i raczkuje:(((
Andzia tabliczka czekolady jest ci bardzo potrzebna, to dobre na stres i poprawe nastroju, a tego ci trzeba :Śmiech: :Oczko:
Cafe no to Olek zdolniacha że klocki już układa, brawo!!!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

brawo dla michalka:brawo: no to i wam sie zaczelo:hahaha:
anielinka spokojnie spokojnie....lada dzien i amelka zacznie smigac
andzia niezmiennie :o_master: a opieka jakos wyglada....2 -3 dni jest magda....reszta my...moja siostra tez teraz w razie czego jest do dyspozycji ale niestety planu zadnego nie mamy,po prostu z dnia na dzien okazuje sie co i jak...dobrze ze K moze sobie tak prace ulozyc zeby zawsze miec choc jeden dzien wolny
klocki mamy takie

KLOCKI KONSTRUKCYJNE DUĹťE ELEMENTY K3BD HEMAR (805502368) - Aukcje internetowe Allegro

a na gwiazdke na pewno kupie drewniane

Odnośnik do komentarza

Witam
myslalam ze bede pierwsza ale nie udalo sie
dzisiaj mam wolne bo u mamy wymieniaja drzwi wiec szkoda zeby Bartek przy tym byl
ja nadal nie mam czasu tzn na czytanie jeszcze znajde ale z pisaniem gorzej
mlody coraz wieksza rozrabiaka, skacze po fotelach, wersalce, na spacer musi koniecznie miec cos w rece ( do jedzenia) bo inaczej ryk
wiem juz kiedy robi kupe bo ucieka za fotel ale o siedzeniu na nocniku nie ma mowy wrrr
do nas jeszcze snieg nie dotarl i dobrze
Andzia dobrze ze dziewczynkom nic sie nie stalo, ale z nich silaczki, moj podnosi jezdzik :lup:
Magda ale klocuszek z Michalka, brawa za kroczki, teraz juz nie bedzie tak fajnie :smile_move:
Cafe moj mlody ma podobne klocki i tez coraz chetniej sie nimi bawi, ale w jednym ciagu trwa to gora 10 minut
Anielinka dobrej pogody zebys mogla troche pospacerowac
Gosia powodzenia na nastepnym terminie
Vercia ty w koncu pracujesz?

wiec nie zapamietalam, ale dzisiaj mam nadzieje ze czesciej bede zagladac :smile_move:

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...