Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia witaj, wkońcu znalazłaś chwilke dla nas :Oczko:

kurde właśnie pisałam na gg z siostrą Ł. i mi pisała że u niej w pracy zmarła dziś koleżanka na tą pier.... grype, miała 35 lat, normalnie dopadł mnie jakiś dół, boje się troche tej grypy...
ja to pół biedy bo siedze w domu z Amelką, ale najgorzej Ł. bo pracuje z ludzmi i do tego jeszcze mi powiedział że u niego w pracy dużo ludzi choruje...co prawda się szczepił w tym roku, ale wiadomo jak z tą szczepionką jest...w zeszłym roku po szczepieniu nie był chory wogóle przez cały rok...
co wy o tej grypie wogóle myślicie???

posmęciłam Wam troche, ale jakoś się zdołowałam tym...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielinka smutna wiadomosc z ta kolezanka siostry Ł. Ja sama nie wiem co robic - czy szczepic czy nie. Do tego musimy malemu kupic kombinezon i buty zimowe, a w tych galeriach tyle chorych osob.

Do tego jestem wk... P. ledwo wpadl i juz oznajmil, ze ma dzisija wyjscie ze znajomymi z pracy, jutro popoludniu robi integracje rodzicow i dzieciakow ze swojej klasy - na sportowo, w sobote od rana do wieczora na meczu. Zostaje niedziela - czyli zakupy i w ten sposob ciagle sie mijamy.
A ja nie mam czasu isc na durny aerobik, bo nigdy nie zdaze albo wtedy kiedy moge to nie ma zajec.
No to sie pozalilam.

Gosia super, ze sie odezwalas. Dobrze, ze z oczami ok. Tesciowa troche pomaga przy Kubusiu? Ale mialyscie akcje alarmowa na spacerze. hiihih

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane :Całus:
Wczoraj wyprodukowałam posta ale sie skasowal i poszłam spać:Szok:
Cierpię na totalny brak czasu a w każdej wolnej chwili przypominam sobie wiadomości z 3 klasy. Pracuję od poniedzialu ale codzinenie rano jeżdżę do niani, żeby marcel się przyzwyczaił. I tak wstajemy po 5 a o 7 wyjeżdżamy:Padnięty: Marcela dzień jest totalnie rozregulowany, wstaje dużo wczesniej, później meksyk z zasypianiem o 12...i tak w kółko...na nianie reaguje dobrze, dzisiaj byli na spacerze,,
z super wiadomości..wczoraj padł mi komp! dzisiaj desperado...musiałam kupić w miarę nie drogi laptop...i drukarke..::(:
Magda ja tez szczepiłam synflorixem. Marcel dobrze zniósł szczepionkę. Ostatnio strasznie buczy...ale ma 11 zębów i doktor powiedział, że idą kolejne:Histeria:

Odnośnik do komentarza

No widzę, że prawie wszystkie zguby się znalazły::):
Moje zołzy dzisiaj nawet grzeczne były, dużo się same bawiły, w ogóle wciąż sie całują, jutro je nagram i Wam pokaże. Popołudniu przyjechała siostra K. , ukochana ciocia Stasia, więc miałam go z głowy na 3 h, nawet go wykąpała, przed chwilką wyszła, a Stachu jeszcze nie śpi. Ciekawe, jak ja go jutro dobudze:Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

Anielinka strasznie mi przykro:Całus:
To była normalna grypa, czy jakaś świńska?
Nam lekarka sugerowała, żeby zaszczepić siebie i dzieciaki, ale ja nie chce. Naczytałam sie sporo o różnych powikłaniach, zreszta i tak nie mam 100% pewności, że nie zachorujemy.
W dzieciństwie(miałąm 11-12 lat) przeszłam bardzo ciężkie powikłania po grypie, nagle pzrestałam chodzić, ale to dlatego, że grypa była nieodleżana i niewyleczona, pamiętam, że akurat byął wielkanoc, a ja z grypą, gorączką itd. latałam z wodą w Smingusa-Dyngusa:lup:

rena super, ze Bartek pospał, niezły aparat musi z niego być:D

Gosiapowiedzmy, że jesteś usprawiedliwiona:Oczko: Skoro teściówka przyjechała, to trzeba sie nią zająć::): DObrze, że na badaniach ok. A takie akcje na spacerach też mam czesto::(:

Magda my tez musismy kupic Stasiowi buty i pojecia nie mam kiedy. K. wraca codziennie prze 19-ta, a w sobote ma Hubertusa, polowanie, chlanie i te sprawy. Zostaje niedziela, ale wtedy nie mam komu dziewczyn podrzucić.

Cafe co gotujesz Olkowi? Mi juz brakuje pomysłów, ostatnio Maryśka strasznie wybrzydza, krupniku w ogóle nie tknęła::(:

Vercia
już pisałam, dzielna baba jestes i na pewno dasz rade. Współczuje wczesnych pobudek, ale dobrze, ze Marcel sie dogaduje z niania. Ona bedzie do Was przyjezdzac, czy Wy do niej?
A z kompem to rzeczywiscie pech::(:

Odnośnik do komentarza

moja córa dopiero co padła, Ł. ją usypiał i zasnął razem z nią:) a ja miałam iść prasować ale odłożyłam to sobie na jutro, bo też ide spać, po tej dzisiejszej nocy to już padam :Padnięty:
Veronica fajnie że się odezwałaś, pewnie kwestia czasu i wszystko się ułoży, a z laptopem to pech:( ale z drugiej strony masz teraz nowe cacko :Oczko:
Andzia koniecznie musisz pokazać film jak się dziecwzyny całują, moja też ostatnio zrobiła się całuśna, każdego całuje, a czasami z otwartą buzią :))
coś nam Beata zagineła, zawsze wpadała wieczorkiem...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia ja zawożę do niani. U mnie sa psy na podwórku, mieszkam za miastem a niania na drugim końcu. Musiała by o 5 wstać, żeby na 7 dojść. Mieszka obok szkoły, w której będę pracowała a więc no problem. Mam po drodze:Śmiech:
Ja też nie szczepiłam nas. Wystarczy, że na pneumo szczepiłam i po opowiastce pielegniarki wracałam zniesmaczona. Bałam się, że coś się stanie....a dowiedziałam sie po szczepieniu.
Magda jak Michał po szczepieniu? Z P. ns pewno się dogadacie.
G. "zaniedowolony" z mojej pracy, bo mnie nie ma itp. generalnie jak chcesz to sobie radź twraz. Z czasem może będzie lepiej....mam nadzieję!!!Teraz jest już 2 dzień w trasie i wróci dopiero jutro::(:
Uicekam spokojnej nocki!!

Odnośnik do komentarza

Witam!
Andzia nie moge sie doczekac kiedy pokazesz nam calusne zolzy :)

Vercia ja tez uwazam, ze szczesliwa mama to szczesliwe dziecko!!! Trzyamm kciuki, zeby wszystko sie pukladalo. Z kompem kicha, ale jak mus to mus.
Co to za opowiastki po szczepieniu na pneumo? Michał zniosl je super - tylko czerwony placek mu sie zrobil wm iejscu uklucia.
Bardziej sie balam szczepienia na odre, swinke, rozyczke.

Anielinka jak noc? Amelka dala pospac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...