Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Justtynko z Olka słodziak mały, śliczny uśmiech ma mały rozrabiaka :Oczko:

Magda ja kupiłam takie skarpety MARILYN Skarpetki ze skĂłrzaną podeszwą r.18-19 (804201275) - Aukcje internetowe Allegro mogłam wziąśc 20-21 rozmiar, ale zasugerowałam się długością stopy, a tu widocznie trzeba było wziąść większe, bo one mają takie szwy od środka...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Połozyłam zołzy, ale słysze, że jeszcze ostro dyskutują:Zakręcony:
Jak zasypiaja ok. 10-tej to jest bardzo duza szansa na druga drzemke, jak pozniej to juz dupa i do wieczora masakra!!!

Anielinka ja tez tak mam, czasem zero cierpliwosci i dre sie jak głupia, a im wiecej krzycze, tym bardziej nerwowe sa dziewczyny i tak w kółko Macieju:Kiepsko:
Ja kupiłam skarpety z podeszwa w H&M, specjalnie dwie różne pary i te jedne maja tak dziwna podeszwe, ze po 5 minutach robi sie noramalnie czarna:Niespodzianka:

Justynka superowy Olek, zmienił sie bardzo i włoski mu chyba urosły.Zołzy tez uwielbiaja zmywarke::):
No i gratki za pierwsze kroczki, a z tym octem to odważna jestes!!!

Magda powodzenia na szczepieniu, ja mam umówionego STasia na za 2 tygodnie, lekarka sugerowała, ze jezeli jego zaszcepie, to z zołzami moge poczekac, az skoncza 2 latka, zeby nie płacic podwójnie. Intensywnie mysle o tym.
A gotowanie z rzepami przy spodniach tez znam:Yes:

Odnośnik do komentarza

o jaka tu cisza...
Magda jak po szczepieniu? Michałek płakał?
Andzia i jak dziewczyny poszły na drugą drzemke? moje dziecko dziś dla mnie jakieś łaskawe:) pierwsze jak i drugie usypianie trwało 15 minut :happy: na drugiej drzemce pospała 1,5 godzinki, także będzie dziś wieczór bez marudzenia :Śmiech:
a mój małż wkońcu się zmobilizował i wziął się za składanie komody, a Amelka mu w tym "pomaga":))

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!
Mama wozi Miska w jezdziku, wiec mam minutke dla siebie.
Szczepienie ok. Moj maly mezczyzna nawet nie pisnal. Kolejna dawka w styczniu.
No i ostatnio przytyl. Wazy juz 12 320 g :lup:

Padl po szczepieniu ok. 12 i spal do 14. Tak to mi pasuje, bo jedna dzremka wtedy jest wystarczajaca. O 18 kolacja, kapnie i spac. P. na treningu, wiec bede miala chwilke dla siebie.

Co do butow to Michał ma teraz takie cieplejsze Nike r. 23, jak ma rajstopki i skarpetki to te buty sa ok :lup:

Odnośnik do komentarza

Przeżyłam dziś taki koszmar, że nawet sobie nie wyobrażacie.
Dziewczyny przewróciły dziś szafke z telewizorem. Pojęcia nie mam jak to zrobiły, szafka+tv ważą razem ponad 100 kg, chyba jakaś opatrzność nad nimi czuwała, ze nic im sie nie stało, dosłownie milimetry brakowały, aby je to wszystko zmiażdżyło. Jeszcze teraz jak sobie o tym pomyślę, to mi słabo.
K...mać wyszłam do kuchni zrobić im herbaty i nagle słysze huk. Cholera wie jak one to zrobiły, telewizor stoi na tej szafce odkąd pamietam, przezył Stacha rozrabiake, a te dwie glizdy go przewróciły. Telewizor zepsuty, szafka połamana-szuflady powypadały, no masakra!!!
Najwazniejsze, ze im sie nic nie stało...
Jestem tak wykończona psychicznie przez to wszystko, ze szok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...