Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Moi rodzice już wrócili..... i w domu zrobiło się głooooośno......
W sobotę miałam koszmarny dzień, wróciły dolegliwości po tabletkach - i to ze zdwojoną siłą.
Córeczka wpycha mi się coraz bardziej pod żebra i czasem oddechu nie mogę złapać.
Dzisiaj niby pogoda odpuściła a ze mnie leje się zimny pot, nastały chyba dni kiedy "ciąża zaczyna ciążyć"......... albo ja już przekwitam :(:Zakręcony:

http://lilypie.com/pic/081107/gYcb.jpghttp://b1.lilypie.com/Zbxcp1/.png

Odnośnik do komentarza

Witaj Anet bidulko

ja mimo, że nie biorę żadnych tabletek, to tez mam coraz większe problemy z oddychaniem, zwłaszcza jak obydwie zaczną po żebrach walić, a jak po pęcherzu to już w ogóle jest wesoło...

A na dzisiaj mam jeszcze tłumaczenie, obiecałam znajomemu i musze się zaraz za to zabrać...a tak mi się nie chce...dupa z odpoczynku:(

Odnośnik do komentarza

anet,planuje podobnie.....przeciez i tak jeszcze prasowanie....
ja szukam jakiegos fajnego kocyka.....mamy coprawda juz...i planowalismy kupic jakis gruszby jeszcze ,ale to ze spokojem na pozna jesien i zime.....ale te dwa zielone ,co kupilismy to tak srednio :):):)wiemwiem.....no ale co mam zrobic jak mi sie odwidzialy?:)na pewno je wykorzystamy ale jak znajde jakis ladny to kupimy i juz:)

Odnośnik do komentarza

ja też prałam w 40 nowe rzeczy skarpetek wcale nie prałam bo kupiłam nowe i mam tez odradzała chyba, że jeszcze mnie cos dopadnie i je wypiore ale chyba juz w swojej pralce ale najpierw muszę ją kupić :/

co do kopania to mnie pod biustem nie ale bardziej w dół jak mowi Andzia jakby miało wyjść za chwilę i w ogóle bardziej czuję jak się wypycha przez skórę aż w tym miejscu skóra boli i napina się ehh chyba to normalne w każdym bądź razie i tak idę dzisiaj do tego gin ze szpital byłam u niego ostatnio miesiąc temu więc ide zobaczyć co powie na ten brzuch i w ogóle ta szyjka nie daje mi spać:Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
anet,planuje podobnie.....przeciez i tak jeszcze prasowanie....
ja szukam jakiegos fajnego kocyka.....mamy coprawda juz...i planowalismy kupic jakis gruszby jeszcze ,ale to ze spokojem na pozna jesien i zime.....ale te dwa zielone ,co kupilismy to tak srednio :):):)wiemwiem.....no ale co mam zrobic jak mi sie odwidzialy?:)na pewno je wykorzystamy ale jak znajde jakis ladny to kupimy i juz:)

Rozwalasz mnie:Oczko::Oczko::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...