Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Z keipskim humerem to raczej nie wpadać? Wkurzona jestem na Małego i Dużego, parskam jak kot :( Ide posprzatać i sie troche przy tym uspokoić, potem wpadnę i nadrobię zaległości.
Tymczasem.

To jeszcze Wam wrzucę 2 fotki z wczoraj. Poznaję swój aparat :)
Zdjęcie Kuby źle wykadrowane, ale bardzo mis ię podoba.

http://images27.fotosik.pl/251/3158659ecab81768.jpg

http://images32.fotosik.pl/318/a9c69f9fab157b72.jpg

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hej hej

Wpadam z propozycją spotkania, bo też jestem chętna pogadać z Wami kobietki, przyznaję bez bicia ze Was podejrzałam :Śmiech:

Co powiecie na jutro ok. 19???? Ja niestety z baletów odpadam ale jesli macie ochote pokrecic biodrami to czemu nie:Święto:
Poszłybysmy cos zjec, pogadac, napic sie ( Ula, dostaniesz kielicha:Śmiech:):Uśmiech:
Chetna jest narazie Madzia, Ula i ja, kto sie dołącza????

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

No dobra Atena powiedz szczerze, że z nami sie nie chcesz spotkać! :)

Dagles na co taks ię zeźliłaś :) Fajnie, że Jagódka poczynia takie postępy i cieszy Rodziców :) Gratki za odstawienie smoka! Myślę, że JAgódka już nie potzrebuje jeść w nocy, tylko z przyzwyczajenia wstaje.
Zaraz sobie zdjątka pooglądam.
Miło mi, że Piotrowi podobają się zdjęcia :Podziw:

Ann
Śliczne zdjęcia, wreszcie uraczyłaś nas kilkoma forkami. Fajna z Was rodzinka! I Ula może Wam juz zdjątka robić - fajnie! :) Uliśka pomnik - rewelacja :)
Współczuję marcóweczce :( To znaczy, że musi juz rodzić, czy sa jakieś szanse podtrzymania?

Do jutra babeczki w takim czy innm skadzie i tak bardzo się ciesze Kasiu i Ulu :Śmiech:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix oj chcę, bardzo, ale w pracy ciężkie czasy...urlopy...mamy straszny nawał zamiast 4 osób jesteśmy 2, a jutro w ogóle tylko ja, sama, będę zrąbana jak koń po westernie, po południu jeszcze żyję, ale wieczorem to kontakt ze mną zerowy będzie ...

ja czesto je pokazuje, ale tu nie zarzucam bo rzadko zagladam wiec nie bede meczyla fotami
http://www.cosgan.de/images/midi/boese/c030.gif

Odnośnik do komentarza

Ann no śliczne te foty...musisz częściej sie chwalić :)

ja zrobiłam wczoraj galeryję tutaj...na szybko ale za to aktualne fotki dziewczyn.jestem w nich zakochana...

Madzix spotkanko tradycyjnie udane, dziewczyny się wybawiły a my w spokoju mogliśmy pogadać i poszalałam sobie trochę lustrzanką Atenki...ale jak zachorowałam na lustrzankę , to teraz choruję na działkę...normalnie kredyt na działkę wezmę ;))

...poza tym ześwirowałam na maksa....jak te nasze dziewczynki sie bawią,to przychodzi mi do głowy chęć posiadania czterech babeczek...już mi nie straszne same córki w domu :)

...i szczęśliwa jestem,że wreszcie wyjeżdżamy na ten urlop...właśnie prasuję , pakuję i jeszcze muszę łazienkę ogarnąć,bo Andrzej dziś jeszcze poprawiał malowanko...wczoraj po piwkowaniu na działeczce jakoś mu nie wyszło:sofunny:


Dagles
mam nadzieje,że po powrocie wybierzemy się na wycieczke, wyrabiaj dowód Jagodzi!!!! :)

Anetko mam nadzieje,że trzymasz się w robocie jakoś :) :Całus:

P.S. Madzix ale ten Twój M. przystojny na tym zdjęciu fju... fju...nigdy w ten sposób na niego nie patrzyłam ale na tej fotce coś mnie normalnie przegigotało:Podziw: ;))

Pewnie nie będę miała jak sie odezwać...jedziemy bez neta...więc wypoczywajcie kto może, kto nie może niech nie przesadza z praca a korzysta z wolnych chwil...buziale!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...