Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

jakie miłe powitanie od parenting.pl po dłuuugiej nieobecności!! Mam nadzieję ze Kasia tez bedzie pisac!
Zaczełam spędzać więcej czasu na zabawę z Jagodą. Wydaje mi się ze jest grzeczniejsza, jest spokojniejsza, pogodniejsza i zaczęła więcej mówić... miała tez duzo wrażen bo byliśmy 3 tygodnie na urlopie we wrześniu i tydzien na wsi w pazdzierniku, więc nabrała większej pewności i więcej rozpoznaje zwierząt (pies, kot, ptaszki itp).

Witaj Marta!!!

Witaj Demether po przerwie!! Powodzenia z Klubem!!

Magda - daj znać jak najszybciej o rezultacie dwóch kresek!!!

Atena - rysunki świetne!!!!

Sweet - oby następne były juz bez rewelacji!!

Gosia, Ann - dziękuję za zainteresowanie!!!

Galopek - napisz co u Was!

U nas wszystko w porządku. Chcę odstawić Jagodę od piersi, kupiłam Bebilon. Mam nadzieję, ze bedzie go tolerować, bo ma wciąż skóre jakby atopową... dziś spróbuję jej dać wieczorem. No ale juz muszę ją odstawić i siebie podleczyć, co przy karmieniu jest niewskazane.

Odnośnik do komentarza

Ann nie znam nikogo, kto nadawałby się do takiej pracy.

Martusia do tej pory nie mogę uwierzyć, że tu jesteś! Że zdecyowałas się na bejbi!
Imiona to Kajtek dla chłopca i Lila dla dziewczynki - wiem troche nie popularne, ale tez nie żadne wymyslaste, ale przyśniło mi się wraz z ta mała kruszynka i zakochałam się w tym imieniu nie wiedząc, że takie jest! Poszperałam i znalazłam. Po tym śnie zdecydowałam się na ciąże. Cos w tym musi być :)
A Ty jakie masz wybrane? Znają Ciebie to pewnie wszystko masz już obmyślone.
A Prenting chyba znasz ze statystyk z "naszej" www?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

hejka

Magda - No no... Lila lub Kajtek! Trzymam kciuki!! :)

Jagoda bardzo duzo powtarza wyrazów. Dziś cały spacer mówiła babcia - pciapcia, czapka - kapka, i wiele innych kórych nie rozpoznaję jeszcze. Próbuje powiedzieć hipopotam - ale wychodzi coś jak baba, gruszka - huszka, hehe ale to fajne jest!!! śmiesznie bo na banana mówi mama!! :) tyle na raz próbuje ze jestem w szoku!

Odnośnik do komentarza

Marta
4/7 imion Twoich mi się podobają :) Głownie jest tak, że z kimś lub czymś nam sie kojarzą. Np Nastka kojarzy mi się z takimi love story co były w Brawo za moich czasów :) Wiktor, Wiktoria, Bartek i Zosia jak dla mnie super :)

Dagles

No zobaczysz jak to będzie już niedługo he he. Ja np jak pytam Kubę o coś np. czemu tak zrobił, a on odpowiada: dlatego.
Ostatnio powiedział, że swoijego psa nazwałby... Citroen :D

Obejrzałam własnie film "Elegia" z Penelope Cruz. Był w kinach chyba we wrzesniu. Kurcze ale film, nie do opowiedzenia, tylko do przeżycia. Nic lekkiego i łatwego, bardziej ambitne kino, ale życiowe i jak to w takich filmach wiele uczące. Jakby co to służę, mam na kompie.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Hejka!
Super,że sie ruszyło!To chyba zasługa świeżej foremki...witaj martusiamama :)

Dagles chyba też sie cieszy,bo ostatnio romawialysmy sobie,że szkoda,że tu taki zastój a tu CZARY MARY ruch jak na Marszałkowskiej :)

Dagles Jagodzia super...oglądałam fotoski na NK...ale sobie wypoczywiliście..ullala
A jak teraz mijają Wam dni?Jak odstawianie?

Madzix Ty wiesz,że imiona kochane ale nie gwarantowałabym,że Ci sie przez okres ciaży nie odmieni :)

Film który polecała Madzix również polecam w 100%, świetna fabuła, gra aktorska...i taki delikatny.Jest o miłości ale nie taki przesłodzony....moim zdaniem bardzo prawdziwy POLECAM!

Ann nie mam kogo polecić,wszystko pracujące już :(


Anetko
jak tam dziewczynki? Już ok?Musimy sie umówic na jesienne porządki na działce:))

Maja wstała więc kończę...odezwę sie wieczorkiem....pozdrawiam wszystkie!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Hejka

Ann - dziękuję za kwiaty i życzenia! :) Całusy dla Twojej córeczki Uli!

Galopek - u nas spokojnie na razie. Mleko nie wchodzi Jagodzie ani z butelki, ani z niekapka, ani ze szklanki, ani zagęszczone kaszką... (próbowałam z Bebilonem i Humaną bananową)
Jutro idziemy do pediatry, moze coś poradzi (przynajmniej wypytam jak mam układać jej jadłospis aby nie zaniedbać wapnia). Dziś mi zjadła kanapkę z serem białym, więc jestem dobrej myśli, ze mi przejdzie na stały nabiał i z głowy - nie bedzie piła mleka żadnego. trudno.

No i z drzemkami znów "problem" - Dziś zasneła o 16.30... ciekawe o której pójdzie spać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...