Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

dziękujemy za pochwały foteczek :)

Sweet no minęło juz pól roku nowej pracy, w sumie ok, dosyć szybko się wdrożyłam, zespół fajny, ja co prawda mam dwóch kierowników więc lekko rozdwojona jestem hehe jakby płaca była lepsza to w ogóle by było super,a tak to chyba będzie trzeba za jakis czas (może za rok) się rozejrzeć za lepiej płatną posadą.

Galopek
jak dzisiaj? Lepiej?

Odnośnik do komentarza

kurzce to rzeczywiscie duzo czasu minelo Atena...heh szkoda ze fajne roboty nie sa wystarczajaco dobrze platne :/zycie byloby lepsze...
u nas masakra z zabkowaniem ,mam nadzieje, ze to wlasnie zeby bo ostatnio na wizycie kontrolnej maly zdrowy,w nocy pobudki placze histerie...ehhhh smok non stop w buzi, a mielismy odzwyczajac, ale nie da rady bo nerwowosc wzrosla do maximum:36_2_58::36_2_21:, dzisiaj juz mu zapodalam apap w syropie bo jakos tak dziwnie od rana marudny, i teraz lepeij bawi sie smieje, a tak tylko wylll, do tego mega zielone kupki o strasznym zapachu z 4 razy dziennie, konsystencji wiecie co...no rzadszej niz zwykle.....,sama nie wiem czy to tak od zebow wszystko...mam metlik w glowie i jestem megggaaaa zmeczona:(:36_2_45:

Odnośnik do komentarza

Sweet niektóre maluchy niestety ciężko przechodza zabkowanie, trzymam kciuki aby to "tylko to" i żeby poszło piorunem...
co do pracy, to jak wiadomo pracowałam w innym systemi, o innym profilu itp. że nie wspomnę o branzy i w sumie myślałam, ze taka zmiana o 180 stopni może byc zabójcza, tymczasem sama byłam zdziwiona, że adaptacja zajeła mi w sumie niewiele czasu, doszłam więc do wniosku, że spokojnie poradzę sobie wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza

galopek
Nie mam siły sie rozpisywać...bo nadal kichawa zasmarkana.Dziś walnęłam sobie dużą dawkę czosnku.
Sweet trzymaj się z Matim,to już chyba oststanie takie bolesne...pocieszyłam Cie ;) ?

hehehe Galopek no nie wiem on ma dopiero 2 zabki [dwie jedynki na dole]takze wszystko przedemna:36_19_2:niestety, ale jakos damy rade..prawda..:o_noo:???nie my pierwsi nie ostatni:p
ZDROWKA dla ciebie kochana!!!!!
Atena to super, jak to sie czlowiek moze mile zaskoczyc....a poza tym zdolne masz coreczki...piekny rysunek...a co to???????ze tak zapytam???:nie_mam_pojecia:
aha dopiero teraz mi wskoczylo...myszka i jeżyk....sliczne:):):):):):)

Odnośnik do komentarza

na naszym forum nie brakuje mam, które staraja sie o dziecko, jesli jesteś ze Szczecina zapraszam na już istniejący wątek http://parenting.pl/zachodniopomorskie/199-szczecinskie-dziewczeta.html, jesli chcesz rozmawiac z mamami które staraja sie o dziecko zapraszam między innymi na http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/139-czekajace-na-2-kreseczki-435.html, http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/3013-czkajac-na-dzidziusia.html, http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/3061-jak-zajsc-w-ciaze.html.

Odnośnik do komentarza

hej! sorry ze z wami nie pisze, ale serio zycie mi ucieka przez palce i nie mam czasu....

a dzis pisze do was w zupelnie innej sprawie:
organizuje zajecia dla dzieci z jezyka angielskiego metoda rytmiczno-ruchowa( czyli cos jak rytmika po angielsku). zajecia beda sie odbywaly w soboty okolo 10 rano (jeszcze nie mam szczegolow) w Klubie Kacperek przy ulicy Karola Miarki. zajecia w 2 grupach wiekowych 3-4latki i 5-6 latki, zajecia po 45 minut, 15 zl max bedzie za jedne. ja osobiscie prowadze grupy bo to mja specjalizacja jest. jesli ktoras z was lub waszych znajomych jest zainteresowana to piszcie tu lub na pw, na pewno odpisze i podam szczegoly. ogloszenie sie jeszcze nie pojawilo w tej sprawie ale chcialam najpierw zebrac potencjalne dzieciaki znajomych jesli chca i miejsca zaklepac.

no nic, to buzaiki dla was, dla waszych maluchow, podczytuje was czasem, mam nadzieje ze nie macie za zle;)

http://www.suwaczek.pl/cache/27e1713b03.png

Kajtuś 15.03.2006

Odnośnik do komentarza

A proszę bardzo oto CV - mieszkam w Szczecinie, przez ostatnie lata pracowałam jako lektor ang, co dalej kontynuuje właśnie poprzez kursy dla dzieciaków ( dlatego zaciekawuły mnie zajęcia Demether) ale obecnie moim głównym zajęciem jest branża ślubna, w Pilchowie prowadzę małą pracownię ślubną. moim oczkiem w głowie (jednym z dwóch na razie, mam nadzieje, że wkróce trzech) jest moja psiuńka suczka ShihTzu Essa ;) Poza tym- ogromnie miło mi Was poznać!!!

:bocian:martusiamamusi

Odnośnik do komentarza

Witam.
Odgniewałam się już na forum :)

Demether
Pomysł masz fajny i myslę, że klientów nie będzie Ci brakowac. My chodzimy na rytmikę i cięzko było znaleźć wolne miejsce.

Atena
Pięknie Milenka rysuje, jestem pełna podziwu!
Jak się pracuje?

Witaj tutaj Marta :)
Własnie poznałyście moją byłą wspólniczkę :) I koleżankę z byłej pracy ;)

Nie wiem czy Wam pisałam, ale od 3 m-cy staram się już o baby :) Dziś chyba owuluję :D

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...