Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Madzix musisz mi wszystko powiedziec gdzie ciocia Mariusza tanczy i co to za egzam!!!
Mi idzie chyba dobrze! ale ja tańcze dla przyjemności, nikt mnie na razie nie oceniał.
a np. taniec brzucha jest dla kobiet w ciąży wskazany!! podobno nawet jest dobry na przygotowanie do porodu!
czyli Galopek jest czy tez planuje ciążę?? :Święto::Święto::Święto:

Atena
świetne foty!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Ula
Ciocia Maria tańczy w Warszawie i dokłądnie nie wiem co to za egzamin, może się dowiem to dam znać. Za Galopka nie będę się już wypowiadac, teraz ma remont, potem pewnei wpadnie i opowie co u nich :)
Kurcze to może zapisze się na ten taniec w ciązy, bo chciałabym trzymac formę, piersza ciąza do bani :/ Ale napewno już w tej samej grupie nie będziemy :(

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Hejka!

Madzix
Galopek Ty mi męża na dziewczynę musisz pożyczyć

...a tam, po co zaraz pożyczać...jak u mnie dziewczynka a u Ciebie chłopak to podmienimy :)
Lustra gratuluję i czekamy na efekty :) czekamy na foty!

Dagles
(...)czyli Galopek jest czy tez planuje ciążę??

...jestem Ulu ale mam lekkie plamienia,problemy z tarczycą,więc nie chwalę się zanadto do 12 tyg....tylko dzięki Madzix-owi sie dowiedziałyście:Śmiech:

Co do wózków na sprzedaż,to używane były na przemian przy Oliwii i tak stały do sprzedania...troszkę sobie postały:)Dla Mai mam od samego początku nową,ciężką spacerówkę i lajcikowego trójkołowca (o której pisał Madzix ) na szybkie wypady.

Dagles musimy wreszcie kiedyś sie spotkać z dziewczynkami...do południa masz czas w tygodniu?O której Jagodzia śmiga spać?

Atenko ...udało się...więc jak wszystko będzie dobrze w podbramkowych sytuacjach zajmę się Twoimi księżniczkami :)...za tydzień idę do gina...mam nadzieje,że serduszko będzie biło...
Trzymajcie wszystkie kciuki!

Atenko zdjęcia super...ale Ty to już wiesz...zakochałam sie w Panu ślimaku:) ...
...tak piszecie o tej lustrzance,że aż sie rozmarzyłam....zamawiam sesje moich dziewczyn o którejś z Was na lustrze...a może konkurs..na najładniejsze foty z lustra córeczek pani "Picikolan";):Spoko:

A remoncik...masakra przy dwójce dzieci(choć naprawdę wiele potrafią znieść i same sie zająć na długi czas).Zostało jeszcze trochę rzeczy,zmuszam męża do wielkich wyczynów,nawet wyrzynarkę do drewna mu kupię, jak już tak szaleje hihihi.

Wczoraj zrobiliśmy na czerwień jarzębinową przedpokój i cholernie nam nie wyszło...do powtórki :( Dziś DZIEń PAńSKI odpoczywamy :)
....to sobie popisałam :)

Dziewczyny a jak tam Wasze urlopiki,wypady wakacyjne?Co macie w planach?
My po szalonym roku po prostu chcemy pobyć ze sobą więc żaden szał pał ale mam nadzieję,że nacieszymy sie sobą i mały ludek da nam jeszcze poszaleć :)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek

Dagles
(...)czyli Galopek jest czy tez planuje ciążę??

...jestem Ulu ale mam lekkie plamienia,problemy z tarczycą,więc nie chwalę się zanadto do 12 tyg....tylko dzięki Madzix-owi sie dowiedziałyście:Śmiech:

No i całą noc nie spałam dziś bo opieprz dostałam :Śpiący:

To moje pierwsze pstrykanko na ślepo (nie przeczytałam jeszcze instrukcji):

http://images26.fotosik.pl/246/646118af3b95f610.jpg

http://images31.fotosik.pl/318/ae164818e8189dba.jpg

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Galopek super ze masz dzidzię w brzusiu!!!!!!!!!! trzymam kciuki za Wasze zdrówko!!!!!!!!!!!!!

Bardzo chętnie się spotkamy!!!!!!!!!!!! :)
zapraszam do nas!!!!!!!!!!!! Jagódka idzie spać około 12-13.

U nas łazienka była malowana chyba z 5 razy bo wymyśliłam kolor ceglasty ciemny... ech...
Bedziecie zmieniać czy poprawiać?

Madzix foty bardzo efektowne!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam dziś na warsztatach tanca... ech ale super było!!!!!!!!!!!!!! :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

U nas łazienka była malowana chyba z 5 razy bo wymyśliłam kolor ceglasty ciemny... ech...
Bedziecie zmieniać czy poprawiać?
:
..no to ja mam podobny przedpokój...miał być czerwony ceglasty a wyszedł bardziej intensywny tylko cholernie sie maluje taka ciemną farbą:Wściekły:
Musimy dokupić farby i przejedziemy chyba jeszcze raz.

Mój Majut też tak zasypia więc w sam raz.Może w środę ? Wezmę autko i podjedziemy,jak będzie ładnie wyskoczymy do Kasprowicza ?

Madzia fota śliczna,nawet dokładnie widać śliniaka na policzku ;)...och jaki ten Kubuś słodziak!!!!

Dagles, Ann dzięki zatrzymanie kciukasów, przydadzą się:)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Nie brakuje Ci stabilizacji obrazu w korpusie? Czy masz dodatkowy obiektyw czy podstawowy KIT ?
mam podstawowy i teleobiektyw, stabilizacjimi nie brakuje, poza tym wykorzystuję statyw :)
Mam swoje pierwsze lusto!!! Ale jestem podniecona
__________________
gratki decyzji :)
udało się...więc jak wszystko będzie dobrze w podbramkowych sytuacjach zajmę się Twoimi księżniczkami ...za tydzień idę do gina...mam nadzieje,że serduszko będzie biło...
Madziu ale suuper strasznie sie cieszę i trzymam kciuki, napisz co u gina

a ja netu nie mam w chacie wrrr

Odnośnik do komentarza

atena

Madziu ale suuper strasznie sie cieszę i trzymam kciuki, napisz co u gina

Idę dopiero w czwartek.Gin powiedział,że powinno już coś widać na usg...ale jestem pełna obaw....jeszcze dzisiaj koleżanka na kawce mnie zdołowała...że jej koleżanka nie miała objawów ciążowych i jej ciąża obumarła...no a ja też nie mam objawów:(...więc tkwię w niepewności do czwartku :Nieśmiały:

...wczoraj byłam na babskiej imprezie więc padam na ryj,idę się właśnie położyć,Maja śpi a Oliwii puściłam bajkę...przykleję się do niej i kimnę:)

Pozdrawiam!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzięki za ciepłe fluidki!
Smutno mi jakoś od środka ale myślałam,że będzie gorzej....dzięki dziewczynkom,dzięki temu,że w macicy nic nie widziałam jest łatwiej...tylko strach przed kolejnymi staraniami ogromny.
Pierwsza ciąża z dużymi problemami więc na druga strasznie uważałam,ale była wzorowa..więc myślałam,że i ta będzie uwieńczona małym cudem...niestety...obawy, strach znowu powróciły...pewnie jak uda mi sie kolejny raz zajść w ciążę to będę plackiem leżeć przez I trymestr :)...ale nie mogę sobie wyobrazić naszego domu tylko z dwójką dzieci....jak nie naturalnie to będę molestowała męża o adopcje jakiegoś rodzeństwa....

My zbliżamy się do końca remontu!

Madzix wklej fotkę tych ptysi a na pewno wszystkie zarzucą Cię prośbą o przepis....były przepyszne i ślicznie się prezentowały.

Z dziewczynkami miałam okazje poznać osobiście Dagles i jej Jagodzię...było przemiło, na pewno dziewczyny jakieś fotki wkleją....i zauroczona jestem ich mieszkankiem, ta okolicą....Dagles szukaj dla mnie podobnego do kupienia ;)

...a tak poza tym to koniecznie trzeba jakiś babski wypad zrobić na jakieś żarełko, piwko i ploty:)

Atenko my mam nadzieję,niebawem się zobaczymy a do koleżanki na kawkę muszę chodzić...cholera dobrą skubana robi :Oczko:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Galopek jesteś dzielna kobieta!!!!!!!!!!!!!!! :Usteczka: spotkanie było super!!! zapraszam na następną kawę!!

Ja na spotkanie babskie jestem chętna! tylko czy po ostatnim karmieniu około 22 ktoś by się pisał??????????????

jesteśmy u tesciów od wczoraj i jagoda nadal zachowuje się dziwnie... chce chodzić głównie ze mną, często tylko do mnie chce na ręce itp... :Szok::Zakręcony: zawsze była wesoła i wyluzowana... bawiła się i sępdzała czas z dziadkami a nie z mamą... a teraz często jęczy i wyciąga rączki do mnie... no cóz myslałam ze to tylko na obcym terenie, ale w domku jak przyszli sąsiedzi to tez szła pędem do mnie... :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki :)
Widze super foteczki Madzix, toż to prawie perfekcja, jeszcze tylko trochę efektów i jesteś mistrzem w fotografii :)

Galopek dzielna kobietka z Ciebie, trzymam kciuki za starania następne, nie bój się, i krocz dzielnie dalej :)

Ja już prawie zapomniałam jak to jest odpoczywać, po tygodniu odpoczynku miałam takie zaległości w domu że dziś dopiero dobrnęłam do stanu sprzed wypoczynku.

Ale oczywiście piszę się na jakieś spotkanko, piwko w miare pogody pod parasolkami i wieczór bez dzieci :)

Miłego popołudnia życzę :)

http://www.suwaczek.pl/cache/c7e4f39e1c.png
http://www.suwaczek.pl/cache/3a7a007a43.png
http://s2.pierwszezabki.pl/004/004452980.png

Odnośnik do komentarza

Na szczęscie po zakupie aparatu mój M tez załapał bakcyla, mam nadzieję, że pociągnie :)

MonikaB
Dzieki za komplementasy :)
Nie ma to jak zarobić sobie zaległości w domu...

Ula
Nie przejmuj się zachowaniem Jagody, sa takie etapy i mijają :) Napewno wszystkow róci do normy.

Kobiety to trzeba jakoś pomysleć powaznie, abysmy się przed rozjazdami spotkały, bo ja chętnie popiwkuję i najem się kebaba przed ciążą ostatni raz :) !! Czasu mało, co proponujecie????
Coś nie otworzyły się fotki wszystkie dorzucę Jagodziankę i Kubę :)
http://images23.fotosik.pl/250/c578753293da13a7.jpg

http://images24.fotosik.pl/251/70ddf12a61c5937e.jpg

http://images26.fotosik.pl/251/91b8b4b2b1b97cd8.jpg

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...