Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

MILENKO!!!!!!!!!!!

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NALEPSZEGO W DNIU 2 URODZINEK DUZO ZDRóWKA I I RADOSCI OD ADASIA Z RODZICAMI:Święto::Święto::Święto::Święto::Święto:
Torcik rewelka

hey kobitki popiszczcie co u Was ? troche sie zaniedbałysmy prawda??????? a co u kim dawno nie psała piszcie duzo pozdrawiam Gosia

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

czesc szczecinanki!!!!!!!!!!!!!!!!

Malo piszemy fakt,ja mam takie zawirowania w pracy ze głowa mała po tej zmianie systemu jakies cuda nie wida wychodza i pomału wszyscy sie zwalniaja,ja znow przechodze na stare smieci ale nie wiem na jak długo bo tez zaczne sie rozgladac za nowa praca:Trudy::Trudy::Trudy:.Jak znajdziecie chwilke popiszcie co u was jak dzieciaczki i reaktywujmy sie:Podziw::Podziw::Podziw:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

jejku dowiedziałam się strasznej rzeczy, okropnej....nie mogę sobie tego pomiescić w głowie w ciągu ostatniego tyg. 3 przypadki w Bielsku-Białej i 1 we Wrocławiu, porwania dzieci w wieku 3-5 lat, najczęściej w dużych sklepach...tego samego dnia lub po kilku dniach dziecko odstawiane pod dom rodziców, BEZ NERKI!!!!
poszukałam w necie, okazuje się, ze takich przypadków już trochę w ostatnich latach było ;( koszmar jakiś
atrapa.net / archiwum miejskich legend / złodzieje nerek

Odnośnik do komentarza

atena
jejku dowiedziałam się strasznej rzeczy, okropnej....nie mogę sobie tego pomiescić w głowie w ciągu ostatniego tyg. 3 przypadki w Bielsku-Białej i 1 we Wrocławiu, porwania dzieci w wieku 3-5 lat, najczęściej w dużych sklepach...tego samego dnia lub po kilku dniach dziecko odstawiane pod dom rodziców, BEZ NERKI!!!!
poszukałam w necie, okazuje się, ze takich przypadków już trochę w ostatnich latach było ;( koszmar jakiś
atrapa.net / archiwum miejskich legend / złodzieje nerek

BOZe co sie dzieje na tym świecie!!!!!!!!!!! to jest obłęd co człowiek jest zdolny zrobic dla papierków zielonych , okaleczac dzieci niewinne zabiłabym własnymi rękoma !!!!!!!!!!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hejka

U nas spokojnie.
Młoda wczoraj zasnęła o 23... dziś spała do 10.00 a po południu spała dopiero o 15.20 :Niespodzianka: więc szykuje nam się znów długi wieczór z dzidziolem.
A jak to u Was jest ze spaniem?

Jutro idę na pokaz finałowy mojej szkoły tańca do zamku. bedzie parę grup tanca brzucha i flamenco, a poza tym jacyś zawodowcy :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
Niestety moja szkoła na lipiec-sierpień-wrzesien przenosi taniec na 20.00 a ja akurat o tej porze usypiam małą (jeszcze niestety dostaje cyca...) :Kiepsko:

Chyba u nas czas na naukę nocnikowania. Mała łapie się za pieluszkę jak srońka lub sika...
Kochane OD CZEGO MAM ZACZĄĆ?? (nocnik mam) sadzać ją na nocnik po fakcie? czy sadzać jak najczęściej a nóz zrobi?

Magda poszłabym ale Jagoda między 11 a 12 idzie spać... (zazwyczaj)
Jest marudna na maxa i mogłoby być nici z teatru :/

Gosia zmiana pracy?? jeju... :Niespodzianka: Musisz napisać co i jak!

Atena az mi się nogi ugięły :Płacz::Płacz::Płacz:
a Ty zadowolona jesteś z decyzji o powrocie do pracy??

Odnośnik do komentarza

Dagles
hejka

U nas spokojnie.
Młoda wczoraj zasnęła o 23... dziś spała do 10.00 a po południu spała dopiero o 15.20 :Niespodzianka: więc szykuje nam się znów długi wieczór z dzidziolem.
A jak to u Was jest ze spaniem?

Jutro idę na pokaz finałowy mojej szkoły tańca do zamku. bedzie parę grup tanca brzucha i flamenco, a poza tym jacyś zawodowcy :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
Niestety moja szkoła na lipiec-sierpień-wrzesien przenosi taniec na 20.00 a ja akurat o tej porze usypiam małą (jeszcze niestety dostaje cyca...) :Kiepsko:

Chyba u nas czas na naukę nocnikowania. Mała łapie się za pieluszkę jak srońka lub sika...
Kochane OD CZEGO MAM ZACZĄĆ?? (nocnik mam) sadzać ją na nocnik po fakcie? czy sadzać jak najczęściej a nóz zrobi?

Magda poszłabym ale Jagoda między 11 a 12 idzie spać... (zazwyczaj)
Jest marudna na maxa i mogłoby być nici z teatru :/

Gosia zmiana pracy?? jeju... :Niespodzianka: Musisz napisać co i jak!

Atena az mi się nogi ugięły :Płacz::Płacz::Płacz:
a Ty zadowolona jesteś z decyzji o powrocie do pracy??

ULCI ,KAZDE DZIECIE REAGUJE inaczej w sprawie nocika Bartus (9mies) zaczął od kupy bo był jak szwajcarski zegarek o jednej godz robił ,Adamek zaczał od siusiu ,ale mysle ze jak siedzisz z młoda w domu i sa w wakacje szybko ja odzwyczaisz tylko kilka par majtek na dwór i załapie tak mi sie wydaje
Co do pracy ,na razie wracam na stary posterunek,ale do 30 06 maja zapasc decyzje i jezeli nie beda korzystne zegnamy sie nie bede płaciła za cos do czego sie nie poczuwam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

atena
Dagles są i plusy i minusy
najpoważniejszy minus to mało czasu z pyzami i ten cały czas na wysokich obrotach, dojazdy (kasa) i małe zarobki
a plusy w porównaniu do poprzedniej pracy
- fajni ludzie
- 8h bez nadgodzin
-wolne weekendy
-szeroki wachlarz możliwości jesli chodzi o dogadanie terminu urlopów
- spoko przełożeni

zazdroszcze tych plusów

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

gosiai
ULCI ,KAZDE DZIECIE REAGUJE inaczej w sprawie nocika Bartus (9mies) zaczął od kupy bo był jak szwajcarski zegarek o jednej godz robił ,Adamek zaczał od siusiu ,ale mysle ze jak siedzisz z młoda w domu i sa w wakacje szybko ja odzwyczaisz tylko kilka par majtek na dwór i załapie tak mi sie wydaje
Co do pracy ,na razie wracam na stary posterunek,ale do 30 06 maja zapasc decyzje i jezeli nie beda korzystne zegnamy sie nie bede płaciła za cos do czego sie nie poczuwam

czyli obciążają Was za jakieś straty nie z waszej winy?

dzięki za rady o nocnikowaniu! moze pojadę na wieś to bedzie wygodniej...

Odnośnik do komentarza

Dagles
gosiai
ULCI ,KAZDE DZIECIE REAGUJE inaczej w sprawie nocika Bartus (9mies) zaczął od kupy bo był jak szwajcarski zegarek o jednej godz robił ,Adamek zaczał od siusiu ,ale mysle ze jak siedzisz z młoda w domu i sa w wakacje szybko ja odzwyczaisz tylko kilka par majtek na dwór i załapie tak mi sie wydaje
Co do pracy ,na razie wracam na stary posterunek,ale do 30 06 maja zapasc decyzje i jezeli nie beda korzystne zegnamy sie nie bede płaciła za cos do czego sie nie poczuwam

czyli obciążają Was za jakieś straty nie z waszej winy?

dzięki za rady o nocnikowaniu! moze pojadę na wieś to bedzie wygodniej...

własnie zmienili system i mysla ze jeleni znalezli

co do nocnika nie ważne gdzie byle z mamą własną :Całus::Całus::Całus::Całus: z Bartusiem mogłam sobie pozwolic z Adamkiem juz nie

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

rozwijasz się kochana!!
__________________
:sofunny: normalnie jak papier toaletowy

co do nocnikowania to wiem jedno- każde dziecko musi do tego dojrzeć, jednym idzie szybciej innym wolniej ale efekt końcowy taki sam :) a apropo's majteczek, ostatnio cudne gaciuszki dziewczynkom kupiłam na Turzynie, super bawełenka, super obrazki i super cena ;) po wypłacie zrobię drugi nalot

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...