Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gość Nota83 napisał:

To ja nie wiedziałam nic!! FANTASTYCZNIE. Powiedz cos więcej, kto prowadzi Twoją ciąże, jak się czujesz, czy jestes na lekach, no i jaka płec ???? 😍😍

Nota nic wczeniej nie pisalam bo tak jak mowie ciagle strach ze cos sie wydarzy jak sie pochwale wiec wszysycy dowiaduja sie bardzo pozno. Oczywiscie zestaw witamin, euthyrox, neoparin bez ktorego juz bym nie zaryzykowala i to jest ten magiczny zestaw ktory nas prowadzi. A to wszystko dzieki temu forum i wiedzy dziewczyn ktore o tym pisaly, sama na wlasna reke robilam badania i szukalam lekarza ktory juz poprowadzi mnie na heparynie. Prawdopodobnie bedzie druga coreczka 🙂 

dziekuje wszystkim dziewczynom za gratulacje, za staraczki 3 mam kciuki i tak jak wiekszosc pisze, warto walczyc i robic badania bo czasem straty nie sa przypadkowe a lekarz zbywa.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Nota83 napisał:

Ogromnie sie ciesze i rozumiem obawy. Uda się tym razem na 100 %. Uważaj kochana na siebie i czekam w oddali na drugą taką ślicznitkę jak moja kochana Anitka (ps. dzis kończy 4 m-ce)

dziekuje i dam znac jak bedzie po drugiej stronie brzuszka :))

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Serce z kamienia trzymam kciuki!! 

Maszkaron super wieści!! 

Aga398 u nas leci.. Młoda az dwa dni była w żłobku i katar więc siedzi w domu. Zuza osłabiona po antybiotyku szybko złapała. Najpierw zapalenie pęcherza, potem katar a teraz wyszło że bakteria coli.... Ja się czuje ok.. Osttanio bardzo słabo czułam mała i już miałam jechać na izbę. Ale w końcu po 2 dniach zaczęła kopać... Gdybamy dalej nad imieniem 😛 noo i już dużo przytyłam... Trochę mnie to przeraża.... Bo z Zuza przytyłam. Tylko 11 kg... A tutaj już 8kh2 jest... a Ty ja tam? Dajesz radę? 

Odnośnik do komentarza

Nadzieja a ktory jestes tydzien? Na kiedy masz termin bo nie pamietam?? No ja jtro koncze juz 30 tydzien😱 dopiero waga mi zaczyna isc w gore mam chyba 1 czy 2 kg na plus. A mialam nadzieje ze nic nie bedzie😂 we wtorek mam wizyte zobaczymy jak tam malutka ale nie zapowiada sie duza tak jak siostry ufff.

Mam anemie, ogolnie beznadziejne samopoczucie, zawroty glowy, bole w klatce wrocily niestety, skurcze sie mocno uspokoily do tego co bylo ale bole brzucha mam ktore mnie martwia. W sierpniu maz zrobil mi niespodzianke i zjechal na 10 dni🥰 no i od tego czasu jestem naladowana energia wiec ten jeszcze miesiac pociagne sama🙂

Domi zaczela chodzic wiec mam sporo lzej teraz, uspokoila sie od keidy chodzi wiec wszystko na plus. E coli odpukac nie nawrocila od ponad miesiaca!! Mialysmy miec teraz wizyte i badania ale odwołali i chyba zapisze dopiero na pazdziernik jak M juz bedzie bo to prawie 150km w jedna stronę musze sama jechac. Dzisiaj odbieram wyniki oby byly dobre ale objawow nie widze wiec mysle ze bedzie spoko.

Wspolczuje chorob ale obserwujac dzieci kolezanek ktore zaczely zlobek czy przedszkole to wszystkie chore po 2-3 dniach😔 my tez od tygodnia dopiero zdrowe🤷 ja juz zamowilam reszte wyprawki, zostalo mi znalezc kombinezon jesienny i naprawic nape w gondoli, wyprac ubranka i gotowe🙂 chcialabym byc juz po... 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Aga398 mam termin ma 28.12.2021 dzisiaj dokładnie 24 tydzień i 2 dni. Wow ale leci u Ciebie 🙂

Boziu dopiero 1,2.kg na plusie... Zazdro!!! Ja już 8 i mnie przeraża to.. 

Imię wybraliście? 

Jeszcze trochę wytrzymasz na kiedy termin masz dokładnie? 

No to teraz się zacznie latanie za Domi 🙂 hehe u nas młoda biega jal szalona ciężko za nią nadążyć.. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja w ciąży z córką przytyłam UWAGA 30 kg!!! 

I naprawdę nie jadłam za dwoje. Pilnowałam tego co jem, nie pozwól sobie na dziwne zachcianki a kilogramy wskoczyły. Pamiętam jak dziś na ślubie cywilnym cywilnymi w 26 tc nie było mi jeszcze widać brzuszka, a tydzień późnej na ślubie kuzyna już się w sukienkę nie zmieściłam, ani brzuch ani piersi.

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kilogramy spadną ważne że będą dzieciątka.Ja ze starszym synem przytyłam tez 30 kg 🙈wyglądałam jak kulka a miałam 27 lat tylko a teraz z Brunem 16 a 42 lata .Rok mi zajęło dobry i waga z przed ciazy .Idziecie dziewczyny jak burza z tymi brzuszkami dopiero testy były a tu juz tak daleko jesteście 😍Tez nie mogę się rozstać z tym forum i chyba tak juz zostanie.Tak miłe wspominam ten czas tutaj choć myślałam ze nie dam rady po poronieniu .Co tam u was Soniamalutka ,Sandawilla,Fiolka,MamoJulianka,AniołkaOlka,Aniolkowa ,Okropny Ból będzie dobrze ❤️

http://fajnamama.pl/suwaczki/ohom1se.png

Odnośnik do komentarza
Gość Serce z kamienia

No i mam swoje światełko w tunelu... jestem po wizycie u lekarza, leki zostawil mi takie jakie bralam dzięki Wam 😉 na USG niestety nic jeszcze niw bylo widać (co bardzo mnie martwi) no ale wlasciwie dopiero dzis powinnam dostac miesiaczkę... beta hcg rosnie ale wciaz jest dosc niskie w poniedzialek 42.42 w srode 143.6 a dziś 371.5. Staram sie myslec pozytywnie sie wciąż jest gfzies z rylu glowy niepokoj

Odnośnik do komentarza

Nadzieja termin mam na 19 listopada ale cc przewiduje na ok 8-10 najpozniej. Wiec zobaczymy🙂 imie mamy juz od prenatalnych prawie, Marcelinka🙂 a Wy nad jakimi myslicie???

Okropny bol acard bierze sie wieczorem najlepiej. Ja akurat biore 150 czyli 2 tabl. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...