Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mako_mako

Mario ale super, ze udało Wam się spotkać! 

Ania, bardzo mi przykro 😞 Dobrze, że znalazlaś forum, dziewczyny dają dużo wsparcia, można się wygadać, zawsze cos podpowiedzą ❤️

Jusia dzielna jesteś! Sama nie chciałbym CC, ale bardzo boje się wlansie pęknięcia nacięcia 😞 sama nie wiem, które rany bardziej bolesne..  dobrze, że Maleństwo wynagradza ból! To musi być coś cudownego! Ja tak bym już chciała grudzień, żeby do tego czasu nic się nie wydarzyło... 

Martyna, dobrze, że już przyszły wyniki. Szczęście w nieszczęściu, że to loteria zadecydowała o tym co się stało. Trzymam kciuki za zielone światło ❤️ z niecierpliwością czekam, aż dla Ciebie zaświeci słońce ☀️☀️☀️

Odnośnik do komentarza

Jusia dzieciątko cudowne 😍 

Mario Bruno to model, nie mogę napatrzeć się na te jego kędziorki 😘 super, że udało Wam się dziewczyny spotkać i nawiązać tak niesamowita przyjaźń. Pozytywnie zazdroszczę! 

Martyna przynajmniej udało dowiedzieć Ci się jaka była przyczyna straty... Moja pierwsza ciąża to również była wada genetyczna. Z drugiej mam synka ❤️ Trzymam kciuki za Ciebie. 

Mako Mako ja w ciąży nie mogłam spać... Bolało mnie wszystko i po nocy byłam jak połamana. Moja ulubiona pozycja też zawsze było spanie na brzuchu a wiadomo, że w ciąży nie można a teraz karmie piersią i też nie śpię na brzuchu bo po takim spaniu robią mi się zastoje w piersiach 🤦‍♀️ oby dla Ciebie spanie było łaskawsze niż dla mnie 😉

Ania123 bardzo mi przykro. Każda z nas doświadczyła straty i rozumiemy z czym musisz się teraz zmierzyć. Ale nie poddawaj się, są tu dziewczyny które były starsze i rodziły zdrowe dzieciaczki. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Jusia super! Gratuluję twraz cieszcie się sobą:) 

Mario  też jestem ciekawa4 co u starej gwardii... Szkoda ze tamtego forum już nie ma.... Co u Sandawilla, Aga88,, jajaja, Anulka, itd.... Z Okropny bólem mam kobtakt więc wiem. Aga398  czasami napisze. 

U nas leci powoli. Zuzce przebiła sie dolna 4. Ja rosne, jeszcze bue czuje ruchów... 16.08 mam połówkowe i czekam...Bruno słodziak ❤️super ze macie kontakt z Bożka 🙂 pozdrów ja!! 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Hej. 

Jak tak czytam to to forum chyba na prawdę jest szczęśliwie. Tyle jest forumowych dzieciaczków. 

Obyśmy wszystkie które teraz cierpimy doznały radości tylenia naszych maluszków.

Ja jestem jeszcze na L4.

Byłam w piątek u psychiatry. Pogadałam z nim i to trochę pomogło.

Najbardziej jednak uspokoiła mnie myśl że poronienie nie było winą mojego organizmu i nie jest to wada dziedziczna. 

Mam ogromną nadzieję, że uda mi się i doczekamy się rodzeństwa dla Gabi.

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłam na pierwszej kontroli po zabiegu no i wszystko idealnie się zagoiło nawet miałam już owulację więc teraz pozostaje czekać na @ . Jestem pełna nadziei i optymizmu muszę jeszcze zrobić badania na trombofilię i może tym razem się uda ,trzeba być dobrej myśli. 

Dziewczyny Dziękuję bardzo za wsparcie też myślę że to forum jest magiczne napewno każdej z nas się uda 🥰

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Kasik napisał:

Smutek86 jak po chrzcinach? 😉 Jak Michaś? 

Kasik już po 😘 wszystko się udało tak, jak zaplanowaliśmy, impreza na 50 osób była, bo nie robiliśmy przyjęcia z okazji ślubu 🎉

Jusia śliczności 🥰

Mario Bruno piękny chłopak 😍

Dziewczyny po stracie - słoneczko jeszcze wyjdzie zza chmur dla Was🌞

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Smutek ale masz małego kawalera, można by go schrupać🥰

Okropnym ból, może następnym razem się uda? Wiesz mi przy staraniach gin zalecił ovarin, zanim kupiłam poczytałam w internecie i opinie miał bardzo dobre. Może spróbuj. Ja teraz tez go biorę.

Trzymam kciuki za nas wszystkie, musimy być wytrwale i walczyć o marzenia. Ja na chwilę obecną jestem bardzo zdeterminowana żeby spróbować jeszcze raz. Co życie przyniesie nie wiem, ale liczę na happy end

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.. 

Sto lat temu przeżywałam tutaj swoje ciążę , poronienia i cud narodzin. Potem znów zaszłam w ciążę bliźniaczą... Która też straciłam. Obiecując sobie, że już nigdy nie będę się starać odpuściłam temat... Ale ... Gabrysia urodzona z waga 980gram skończyła 3 lata, kocha dzieci, a mój instynkt macierzyński choć tak bardzo próbowałam go zagłuszyć wciąż się odzywa.... Podjęłam decyzję... Ten ostatni raz, ostatni raz się postaramy , może tym razem znów wydarzy się cud... Choć strach mnie paraliżuje maże by znów czuć ruchy dziecka by zobaczyć dwie kreski, by znów wziąć w objęcia noworodka, marzę o rodzeństwie dla mojego cudu.... Zrobiłam kolejny pakiet badań w poprzednim wyszła trombofilia w tym również więc znów czekają mnie zastrzyki , zaczęłam już suplementację , od tej miesiączki zaczynamy starania , trzymajcie proszę kciuki. To forum wiele razy mi pomogło, kiedyś też mnie bardzo złamało.... Ale jednak pomoc była.wieksza , liczę na nią i tym razem ....

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kala, też mam córeczkę Gabrysię tyle że moja ma 5 lat. Też marzę o rodzeństwie dla niej. 

Jestem po dwóch stratach, ale liczę na cud, że jeszcze się uda. 

Trzymam kciuki aby udało ci się zajść szybko w upragnioną ciążę i cieszyć się z narodzin zdrowego i o czasie maleństwa.

 

Odnośnik do komentarza

Martvna, jak długo się staracie? Ja od poprzedniej straty, która już była dla traumatyczna , zaczęłam brać tabletki anty... Czekam do @ i je odstawiam, nigdy nie musieliśmy się długo starać, problem był z donoszeniem ...  Liczę się z tym , se znów będę musiała brać zastrzyki, że znów ciśnienie zacznie wariować... Ale... Czy to wszystko jest ważne? Dla mnie najważniejsze, by dziecko urodziło się zdrowe, jeśli nie teraz to kiedy? Ja mam 31 lat mój mąż 37 , czas nie idzie wstecz... Mam nadzieję, że Wam również się niedługo uda i razem tutaj w jednym czasie w 9 miesiącu wylądujemy na porodówce 😊

widzę tu trochę znajomych nicków , jestem strasznie do tyłu, jakieś trzy lata... Aniolkowa mamusia... Szeroko się uśmiechnęłam czytając Twój wpis, spotkaliśmy się na poprzednim wątku zrozpaczone , pamiętasz? A teraz dwójka maluchów... Strasznie się cieszę😊

 

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

Hej 😊

Nadzieja jak miło, że jeszcze pamiętasz 🥰🥰🥰🥰, Mario również jesteś niesamowita ,że również nie zapomniałaś 😘

Przepraszam, że tak się wyrąciłam, ale już dawno chciałam się odezwać.  

Trochę poczytałam,  nadzieja gratuluję ciąży 💗💗💗💗, Zuzia cudnie rośnie 😍😍😍😍

Blanche również druga dzidzia będzie? 

Która jeszcze 😆😆😆?????

Wszystkie dzieciaczki piękne.  soniamalutka 💗

Okropnybol💗

Alicja nie dostała się do żłobka, więc nadal korzystam z uroków macierzyństwa 🥰. Alicja to bystra , bardzo ciekawa świata dziewczynka . Bardzo odważna, lubi ludzi , obserwować ich ,często kokietuje😆. Gadatliwa , łobuz pełen energii.  Ma jedną drzemkę w ciągu dnia ok 1,5-2h. 

Noce lepsze 😁😁, dużo lepsze ...wreszcie😂 doczekałem się po 7 miesiącach pobudek co 15 minut. ...🥵🥵🥵

Ma 16 zębów. I nadal jest cycocholikiem 😛

Niedawno wróciliśmy z wakacji z nad morza.  Pogoda dopisała 🌞

Postaram  się doczytać trochę więcej co tu u was słychać i postaramsię częściej odzywać.  

 

Parę foteczek 😉

 

Screenshot_20210807-231433_Gallery.jpg

Screenshot_20210807-231347_Gallery.jpg

Screenshot_20210807-231552_Gallery.jpg

spacer.png
https://lbyf.lilypie.com/5gulp2.png
https://lbyf.lilypie.com/uITfp2.png

Odnośnik do komentarza

Sandawilla fajnie, że się odezwałaś 🙂 Alicja jaka już duża. Ja też mam łobuza w domu. Takie żywe srebro, wszędzie go pełno. Dużo się śmieje i chyba wynagradza mi te moje ciężkie przejścia. Niedługo będzie miał roczek, dostał się do żłobka. Serce mi pęka, ale muszę wrócić do pracy chociaż najchętniej każdą chwilę spędzałabym z Witkiem. 

Kala90 pamiętam Cię. To już 3 lata? Ale zleciało. Trzymam kciuki za starania. Przy problemach z utrzymaniem ciąży ważne jest dobre przygotowanie organizmu. Wiem coś o tym bo dopiero po zmianie lekarza i trzymania się Jego wytycznych udało mi się donosić ciążę, chociaż nie było lekko bo zaczęło się od krwawienia w 7t 5d ciąży. A potem to co chwilę wychodziło coś nowego, do samego końca. Ale najważniejsze, że się udało. Ja mam 34 lata i Witek to moje pierwsze dziecko, więc też nie wiem, czy uda mi się mieć drugie, chociaż bardzo bym chciała. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Kala, na razie się nie staram, w czerwcu miałam łyżeczkowanie. Mój syn miał wady genetyczne i pożegnał się z nami w 14tc. Płeć tak samo jak przyczynę poronienia poznałam z wyniku biopsji kosmówki. 

W poniedziałek mam wizytę u genetyka. Czekam co on mi powie, co zleci zbadać i jeszcze czekam na zielone światło od mojej gin.

O córkę się nie starałam wcale, tzn. udało się za pierwszym razem, druga ciąża też od razu, trzecią po 7-8 miesiącach starań.

Mam ogromną nadzieję że teraz jak już dostanę pozwolenie uda się szybko. 

Ja ma 30 lat mąż 31 więc jeszcze trochę o kolejne dziecko powalczymy. Daje sobie czas do 34 lat.

Sandawilla cudna ty a twoja księżniczka🥰

Odnośnik do komentarza

Sandawilla fajnie, ze się odezwałaś :) tak u mnie kolejna dzidzia będzie, tym razem na 80% chłopiec pod koniec sierpnia dowiem się już tak na 100% termin mam na 22.01. Różnica będzie równo 2 lata i miesiąc :) nie wiem jak to ogarnę, cieszę się, ale z jednej strony mnie to przeraża, Klara jest wymagająca, to tez mały cycoholik, karmie mimo ciąży, pokarmu już prawie nie mam :( planuje karmić tandem chyba, ze mała sama się odstawi…. śliczna ta Twoja Alicja 😍

Nadzieja jak się czujesz ? ja myślałam, ze mdłości mnie opuściły ale to chyba było tylko chwilowe, tak naprawdę dopiero od kilku dni jest lepiej… i nie wymiotuje wreszcie, aż z tego dobrego samopoczucia musiałam podsłuchać dzidziutka detektorem, bo już się bałam ze coś nie tak , ale serduszko znalazłam od razu :) poza tym niedługo czeka mnie krzywa cukrowa ze względu na moja poprzednia cukrzyce w ciąży, już nie mogę się doczekać mmmm

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...