Skocz do zawartości
Forum

Majowe mamy 2021


Gość Gabi2991

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10/11/2020 o 8:46 AM, Gość Beata napisał:

 

Dziewczyny nie mogę wytrzymac z moim mężem. Wkurwia mnie niesłychanie. Jest wredny i bezczelny. Wie że nie lubię gadać o polityce bo mamy inne poglądy a on specjalnie porusza taki temat. Ja się wkurwiał wyje cała się trzęsę a on się śmieje. Dziś mnie tak wkur że mu pow że go nienawidzę i żeby się wyprowadzil

Kazałam się mu wyprowadzic z domu i nie wracać. Juz którys raz mi taka akcje robi ' jest beznadziejny taki nie dba o moje zdrowie tym bardziej że w kwietniu poronilam. On się nawet nie cieszyl że znow jestem z ciąży. 

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem ale jeśli on się nie cieszy że jesteś w ciąży to co to za facet i co z nim jeszcze robisz? Pogoń takiego typa bo będziesz się z nim męczyć całe życie i jeszcze dziecko będzie patrzeć na wasze kłótnie jeśli jest wredny i nie zachowuje się przyzwoicie ... a co on na to jak kazalas mu się wyprowadzic?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Tysia napisał:

Z całym szacunkiem ale jeśli on się nie cieszy że jesteś w ciąży to co to za facet i co z nim jeszcze robisz? Pogoń takiego typa bo będziesz się z nim męczyć całe życie i jeszcze dziecko będzie patrzeć na wasze kłótnie jeśli jest wredny i nie zachowuje się przyzwoicie ... a co on na to jak kazalas mu się wyprowadzic?

No wyszedł ale kto wie czy wroci czy nie. On jest taki wredny i bezczelny jak się na niego patrzę to widzę jego ojca identyczny się zrobił. Nie znoszę jego rodziny. Dla niego ważniejszy jest ojciec niż ja i dziecko i nasz zdrowie psychiczne. Nie wiem co robić. 

Jestem w 13 tyg. Kupiłam dziś deterkro tętna bo się boję że coś się dzieje przez takie nerwy. Wizyte mam dopiero 5 grudnia. I czekam na wyniki testu pappa. Nic mnie nie cieszy jestem całą roztrzęsiona bym leżała i płakała. 

Nie wiem czy. To. Hormony też mi dowalają czy ja już taka jestem że wszytko Przeżywam 

Odnośnik do komentarza

Cześć 🙂

Wraz z koleżankami przeprowadzamy ankietę na temat sposobu odżywienia się kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Byłoby nam bardzo miło, gdybyście poświęcili kilka minut swojego cennego czasu na wypełnienie, ankiety która jest anonimowa. Wyniki posłużą nam do zaliczenia przedmiotu na studiach. 

Z góry dziękuję za poświęcony czas:) 

Pozdrawiam 🙂

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAHgRKPnamcuOF4jujFT-vSV_W1JNHBjdW5Elt2b_rP5yaxg/viewform?usp=sf_link

Odnośnik do komentarza

Oj widzę, że dużo nas tutaj po przreściach 😞 oby tym razem już było wszystko dobrze i żebyśmy w maju tuliły nasze zdrowe skarby! Ja we wtorek idę do gina, może uda się podglądnąć płeć, na razie nic nie pokazał/a. Też Was tak stresują kolejne wizyty? Ja z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej boję sie strasznie:(

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Karo napisał:

Oj widzę, że dużo nas tutaj po przreściach 😞 oby tym razem już było wszystko dobrze i żebyśmy w maju tuliły nasze zdrowe skarby! Ja we wtorek idę do gina, może uda się podglądnąć płeć, na razie nic nie pokazał/a. Też Was tak stresują kolejne wizyty? Ja z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej boję sie strasznie:(

Taak... Za każdym razem myślę, że musi być dobrze, a jak już jestem przed gabinetem to jakaś masakra :/ 

Odnośnik do komentarza
Gość polozna_mamazu

Cześć dziewczyny! Mam na imię Patrycja i jestem położną, a prywatnie mamą  Zuzi. W związku z obecną sytuacją i utrudnionym kontaktem z lekarzem/położną (zwłaszcza po porodzie) stwierdziłam, że chcę pomoc, edukować. Na moim koncie na Instagramie prowadzę właściwie bezpłatną szkołę rodzenia online. W wyróżnionych relacjach m.in. porod- nauka oddychania, praca na skurczu, omówienie pozycji wertykalnych (3 części), pielęgnacja noworodka, masaż krocza, niebawem ruszam z karmieniem piersią, rozszerzaniem diety i wieeele innych. Przekazuję tylko aktualna wiedzę opartą na badaniach naukowych. Moją misją jest wspierać kobiety w tym wyjątkowym czasie. Nazywam się polozna_mamazu

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Beata napisał:

Taak... Za każdym razem myślę, że musi być dobrze, a jak już jestem przed gabinetem to jakaś masakra 😕

Ja też i kupiłam detektor tętna Jumper za 200 zł na allegro. 

Wizyte mam 5 grudnia ale w tym tyg idę na krew morfologia ferytyna i progesteron bo biote luteine i Duphaston a mam z duphastonu już schodzić. 

Odnośnik do komentarza

Hej! W sumie to dobrze, za dwa tygodnie kolejna wizyta u lekarza 🙂 dziewczyny a jak u was z koronawirusem? Ma któraś? U mnie mąż ma wynik pozytywny, ja na kwarantannie i czuję się normalnie. Zastanawiam się czy możliwe żebym od niego się nie zaraziła lub po prostu przechodzę bezobjawowo? A jak u was? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/11/2020 o 11:35 AM, Gość Nikola napisał:

Hej! W sumie to dobrze, za dwa tygodnie kolejna wizyta u lekarza 🙂 dziewczyny a jak u was z koronawirusem? Ma któraś? U mnie mąż ma wynik pozytywny, ja na kwarantannie i czuję się normalnie. Zastanawiam się czy możliwe żebym od niego się nie zaraziła lub po prostu przechodzę bezobjawowo? A jak u was? 

Ja już raczej po wirusie. Mówię raczej bo testu nie robiłam ale na 95% jestem pewna że miałam. Mam w planach zrobić sobie teraz przeciwciała żeby potwierdzić. 

Ja wczoraj skończyłam 16tc. Wszystko ok tylko Pappa beznadziejna 😞

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Cześć dziewczyny 🙂 u mnie dzisiaj 16t4d, bylam na wizycie, będzie chłopak! Waży już 161g 🙂

Jupi gratuluje ❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Ja MMA. Za. 2 tyg 5 grudnia i poproszę doktora żeby mi na kartce napisał i w Mikołajki rano z mezem spr razem jaka płeć. ❣️❣️❣️❣️❣️ 

Mnie jakoś mdli znów i zmęczona jestem 14 tydz 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, bławatek 1 napisał:

Ja już raczej po wirusie. Mówię raczej bo testu nie robiłam ale na 95% jestem pewna że miałam. Mam w planach zrobić sobie teraz przeciwciała żeby potwierdzić. 

Ja wczoraj skończyłam 16tc. Wszystko ok tylko Pappa beznadziejna 😞

Czemu beznadziejna?? 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Ana napisał:

Nie wierz w to. Jeśli się martwisz zrob. Nifty 

Nie wierzę, ale jakiś niepokoj zawsze zostaje. Niestety nie mogę zrobić Nifty bo jak już pisałam w moimi przypadku zanikający bliźniak może mieć wpływ na zły wynik wiec nie chcę sobie dokładać stresu. Pozostaje mi tylko amino ale nie zdecyduję się bo się boję...

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

f2w3dqk3nl76hjw3.png

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, bławatek 1 napisał:

Nie wierzę, ale jakiś niepokoj zawsze zostaje. Niestety nie mogę zrobić Nifty bo jak już pisałam w moimi przypadku zanikający bliźniak może mieć wpływ na zły wynik wiec nie chcę sobie dokładać stresu. Pozostaje mi tylko amino ale nie zdecyduję się bo się boję...

Rozumiem. Będzie dobrze kochana 💖

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ja tez juz po prenatalnych... na szczęście narazie wychodzi wszystko ok i będzie chłopak również! Kończe 13 tydz.m i nadal mdłości i brak apetytu.. koronawirusa tez mysle ze juz przeszlam miesiac temu.. brak gorączki ale miałam suchy kaszel i brak smaku i wechu jakies 5 dni..

Odnośnik do komentarza

Zuza123 najważniejsze, że z Maluchem wszystko dobrze :* U mnie aktualnie 16 tydzień i dopiero od jakiegoś tygodnia wymioty są sporadyczne, a nie codziennie, ale mdłości i zgaga została :/ Miejmy nadzieję, że z każdym kolejnym tygodniem będzie lepiej 😁  

Dziewczyny, czy któraś z Was czuje jakby bulgotanie w brzuszku? Albo taki chwilowy może nie ból, ale jakby coś dotknęło od środka i zaraz to uczucie powoli mija 😅

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...