Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sylwia86

Dzieki Paula 😘 rocznica udana. Wyjątkowa bo po tyłku latach z Synkiem pod sercem 💓👶

Dziś ja walczę na krzywej cukrowej🤦‍♀️. Póki co nie jest źle 💪

A jeszcze jedna informacja od tygodnia nie mam już nawet plamien! Żeby to był koniec tego krwiaka💪. Wizytę u lekarza mam w przyszłym tygodniu. Czekam na werdykt. Oby pozwolił mi wstać. 

Odnośnik do komentarza

Hej 😉

Sylwia, ja też dziś walczyłam z glukozą. Jakoś poszło 😁

Zazdroszczę urlopów, wypoczywajcie dziewczyny, bo później nie będzie już kiedy 🤭 Ja mam nadzieję wyjechać na kilka dni na Mazury w połowie lipca, jak już ogarnę wszystkie badania.

Co do laktatorów, to ja wynalazłam na allegro reczno elektryczny za małe pieniądze. Chyba go kupię, wypróbuję.

 

Odnośnik do komentarza

Z córką miałam laktator ręczny z aventa mam go do dziś ale zachwycona nie byłam. Ściągał kiepsko 🥴 teraz się zastanawiam czy kupić nowy czy zostawić ten który już mam. 

Sylwia wszystkiego dobrego 😊 cieszę się, że już nie masz plamień. 3 mam kciuki żeby lekarz pozwolił na wstanie.

Dziś studniówka 😁 

Wizytę mam w czwartek, ciekawe czy córka pozostanie córka 😊 jeszcze nic kompletnie nie kupiłam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martynabb

W temacie wyprawkowmym u nas już te największe zakupy jak łóżeczko, dostawka, kołyska, wózek, fotelik I monitor oddechu poczynione:) zostają tylko drobne rzeczy typu ubranka  (sporo już kupiłam), kosmetyki, wanienka, laktator (to wiem że chcę elektryczny a nie ręczny) i butelki. musimy jeszcze pomalować ściany w pokoju ale to mąż czeka, jak wyjadę na weekend do rodziców i się tym zajmie. 

 

Pozdrowienia dziewczyny:) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość MartusiaM

Cześć! Dawno mnie nie było,  moja absorbująca dwulatka skutecznie zapełnia mi czas:)

My wózek, łóżeczko, wanienkę mamy po starszej, choć z łóżeczka musimy ją wyprowadzić,  bo ma ciągle dostawione do naszego łóżka.

Ubranka mam po starszej, pudła już czekają na przegląd- Misia jest czerwcowa,  więc muszę posprawdzać co się przyda. Chyba spakuję torbę szpitalną na wszelki wypadek, ale tylko dlatego, że obawiam się jak mógłby to zrobić mój mąż gdyby cokolwiek się działo:D

Byliśmy 5 dni nad morzem, było cudownieeeee:) choć od odpoczynku typowego było to dalekie:) moja Misia jest urodzoną wczasowiczką,  plaża i morze to jej miejsce:)

U nas już 26+4, ale dzidzia jest jakiś tydzień do przodu, w zeszłym wtorek dążyła już 950g!:)

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam ręczny laktator z aventu. Nie byłam zadowolona. Laktacje pomógł mi utrzymać 3 miesiące. Mała nie chwytała piersi. Teraz planuje zakupić elektryczny. Czytałam różne opinie i podobno bez porównania ręczny i elektryczny. Ręczny jest chyba ok jak ktoś ma naprawde sporą laktację. Przy skromnej idzie z dnia na dzień coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Gość Paula.c

Sylwia super że plamien brak i że uroczystość się udała! My mamy 13rocznice we wrześniu a w październiku urodzi się nasz synuś, może zdecyduje się przyjść na świat w urodziny tatusia 21 października? Siedmioletni syn urodził się 10pazdz tydzień po terminie:) Akurat ta się złożyło że u mnie chłopaki październikowe mąż, syn i ten syn w brzuchu a córka i ja styczniowe:)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny , chyba tez zdecyduje się na elektryczny laktator. U nas 28 tc a na początku sierpnia mamy remont łazienki, wiec mam nadzieje, ze mała nie będzie się spieszyla😄 ale na wszelki wypadek tez nie chce ryzykować , ze wyprawka zajmie się mąż 😉

Odnośnik do komentarza

U mnie też już dużo kupione. Tylko sobie do porodu muszę rzeczy kupić, ale synek już prawie wszystko ma.

U mnie to moja mama ostatnio oszalała 😋 wiecie pierwsze dziecko w rodzinie, taki wyczekany wnuczek. Całe szczęście razem byłyśmy w sklepie i ją mocno stopowałam bo w mieszkaniu nie pomieściłabym wszystkiego, chciałam żeby synek miał coś od dziadków to poprosiłam o jeden kocyk bambusowy, bo sporo rzeczy będę sama szyć, ale nie dopuściła i kupiła 3 😂 I jeszcze kilka innych rzeczy, nie miałam serca odmówić. Zresztą mój tata nie lepszy, mniej więcej raz w tygodniu pyta czy basen do ogródka ma kupować 😂

Odnośnik do komentarza

Qnia u nas tez pierwsze dzieciątko w rodzinie i jestem przerażona,  bo wiem, ze nic nie wiem 😲 😉                     Mam jeszcze pytanie odnośnie laktator a.  Czy musi być tej samej firmy co podgrzewacz, czy butelki pasują wszystkie? 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście przyszli dziadkowie szaleją ☺ Mój tata mnie dziś rozwalił. Pokazałam mu kokon, który zamówiłam a on biedny myślał, że to legowisko dla naszego psa i mówi, że ładny tylko pewnie szybko się pobrudzi🤣

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gość Kate napisał:

Rzeczywiście przyszli dziadkowie szaleją ☺ Mój tata mnie dziś rozwalił. Pokazałam mu kokon, który zamówiłam a on biedny myślał, że to legowisko dla naszego psa i mówi, że ładny tylko pewnie szybko się pobrudzi🤣

Moja teściowa myślała, że mata edukacyjna to nosidło dla naszego psa bo na zdjęciu próbował wejść 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kate napisał:

Rzeczywiście przyszli dziadkowie szaleją ☺ Mój tata mnie dziś rozwalił. Pokazałam mu kokon, który zamówiłam a on biedny myślał, że to legowisko dla naszego psa i mówi, że ładny tylko pewnie szybko się pobrudzi🤣

Legowiska podobnie się robi. Mój kot też mi do kokonu wlazł i chyba muszę zrobić drugi dla kota

20200311_221725~2.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Guunia napisał:

Qnia u nas tez pierwsze dzieciątko w rodzinie i jestem przerażona,  bo wiem, ze nic nie wiem 😲 😉                     Mam jeszcze pytanie odnośnie laktator a.  Czy musi być tej samej firmy co podgrzewacz, czy butelki pasują wszystkie? 

Nie musi być tej samej firny ale musisz sprawdzić wymiary podgrzewacza o butelek bo np. Niektóre butelki są wąskie np. Nuk czy campol baby a  inne jak avebt czy tommee tippee są szerokie. Jak bedziesz mieć szeroki podgrzewacz to większość butelek wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama2Ania

Aniula odpoczywaj i zapytaj lekarza o pessar albo szew, ja mam skrócona 2,82cm tyle ze zamknieta, lekarka pozwolila jechac na urlop, ale polegiwac. Moja znajoma miala rozwarta jakos od 16tc i lekarka mówiła ze na pewno urodzi przedwczesnie, a urodzila dopiero przedwczoraj w 42tc i to CC....nie miala ani szwu ani pessara, oszczedzajacy tryb życia tylko, ale nie stale lezacy. Bądź dobrej myśli i sluchaj lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Paula.c

Wstałam rano i pierwsza myśl " jakbym zjadła kalafior!":)

Pojechałam do Lidla, kupiłam trzy od razu😂 Na obiad kalafior na parze z bułką tartą i do tego młode ziemniaki 😉 

A swoją drogą wam powiem że byłam ostatnio na grillu u męża brata i jego bratowa zrobiła coś tak prostego i pysznego, nigdy nie jadłam. To były jajka gotowane, brokuł gotowany i pomidory. To wszystko poprzekładane na półmisku i polane takim sosem czosnkowym z jogurtu naturalnego z koprem i posypane prażonym słonecznikiem. Kurza twarz jakie to pyszne było. Zerzarlam prawie sama całe bo w ciąży odrzuca mnie od mięsa i nie jadam. Dziś se to zrobię 😂 Jak szaleć to szaleć 😂

Odnośnik do komentarza

Paula _ mamy podobne smaki. Ostatnio też tylko kalafior jadłam teraz się przerzuciłam na młodą kapustę 😊 Ogórki kiszone też ostatnio na tapecie. I arbuz obowiązkowo 😁

Jutro mam wizytę ciekawe czy córka bardzie dalej córka 😃 

Odnośnik do komentarza

Paula _ mamy podobne smaki. Ostatnio też tylko kalafior jadłam teraz się przerzuciłam na młodą kapustę 😊 Ogórki kiszone też ostatnio na tapecie. I arbuz obowiązkowo 😁

Jutro mam wizytę ciekawe czy córka bardzie dalej córka 😃 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...