Skocz do zawartości
Forum

Mamy październikowe 2020


Kryska89

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Artur zjada 6 razy po 120ml Nan optipro plus. 

Nie mam zamiaru rozszerzać diety skoro nie jestem przekonana. 

U nas dzisiaj pojawił się katar i czeka nas teleporada a potem najpewniej wizyta stacjonarna bo do tego doszła dziwna wysypka na skórze. Małe czerwone kropeczki na brzuchu i pleckach a jak dla mnie nie przypomina to potówek ze zdjęć z internetu. W poniedziałek były szczepienia i zastanawiam się czy od tego. A miał cały komplet wraz z Rota.

przez ten głupi katar odwołali nam wizytę u fizjo 😤

Odnośnik do komentarza
Gość Starająca

Cześć dziewczyny, mam troszkę inne pytanie. W czwartek na badaniu usg o godzinie 11:30 miałam pęcherzyk 18,7mm 😉 a późnym wieczorem kucie w jajniku (odbył się stosunek) oraz w piątek również czułam delikatny ból. Zapisałam się na sobotę rano na sprawdzenie czy pęcherzyk jest czy go niema. Na monitoringu okazało się ze go już niema i ze najprawdopodobniej doszło już do owulacji. Endo 9,5mm. Lekarz powiedział ze trzyma kciuki żeby się udało, ale zapomniałam się zapytać o jedna rzec.... Teraz do sedna w piątek przez przypadek wzięłam jedna tabletkę dufaston, czy to będzie miało wpływ na owulacje? Czy mam się czym martwić? 

Odnośnik do komentarza

Lulu fajnie że się odezwałaś - to my się zastanawiamy co u Ciebie 😉 dzieciaki szybko rosną to fakt. Piszemy dalej 🙂 tylko na zamkniętym forum - trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym aby tam się.dostac. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/4/2021 o 2:18 PM, Qnia napisał:

Dziewczyny przez przypadek się usunęłam z naszego prywatnego formu 🤣 może mnie ktoś dodać z powrotem?

Ja tez chce do praywtnego, chociaż dawno mnie nie było 🙈 mały ma już prawie 7 miesiący i wszystko zjada 😂😂😂😂 mam dużego chłopaka chociaż sama jestem drobna 😂😂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...