Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, jestem tu nowa.

Od kilku miesięcy staramy się o dziecko. Mam nieregularne cykle, ale owulacja przypadała na 4.01, 12.01 (26dc) zrobilam test i mam wrażenie ze jest tam cień drugiej kreski, powtórzyłam test 15.01 i nic nie było. Dzisiaj jest 32dc , mam skurcze w podbrzuszu, ale nie czuje tego tak jakbym miała dostać okres. Chociaż sama nie wiem czy już nie świruje.

co myślicie?

 

7A4ADB1B-0283-413D-8271-2146D4CAF4D9.jpeg

Edytowane przez Xxx123
Odnośnik do komentarza
W dniu 18/1/2023 o 11:17 AM, Xxx123 napisał:

Hej dziewczyny, jestem tu nowa.

Od kilku miesięcy staramy się o dziecko. Mam nieregularne cykle, ale owulacja przypadała na 4.01, 12.01 (26dc) zrobilam test i mam wrażenie ze jest tam cień drugiej kreski, powtórzyłam test 15.01 i nic nie było. Dzisiaj jest 32dc , mam skurcze w podbrzuszu, ale nie czuje tego tak jakbym miała dostać okres. Chociaż sama nie wiem czy już nie świruje.

co myślicie?

 

7A4ADB1B-0283-413D-8271-2146D4CAF4D9.jpeg

Jak chcesz wiedzieć na 100 proc to najlepiej iść na badanie bety. Wtedy masz pewność. 

 

Maszkaron u mnie dobrze, jakoś staram się ogarniać ale nie powiem żeby było łatwo 😉 Maz dużo pomaga, zaczyna przez to później pracę, ale jest rano żeby pomóc mi ogarnac wszystko. Ogólnie jest przerąbane, ale nie żałuję 😃

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/1/2023 o 11:35 PM, Maszkaron napisał:

Monia juz 17 tc ale to leci 🙂 koniecznie daj znac jak po wizycie, objawy na tym etapie faktycznie juz moga odpuszczac ale zaraz pojawia sie pierwsze kopniaki i glowa bedzie duzo spokojniejsza 🙂 ciesze sie ze w koncu i u Ciebie wyszlo sloneczko 🙂

 

KasiaFy a jak tam u Ciebie gromadka sie chowa?? Jak dajesz sobie rade z ogarnianiem trojeczki maluchów, bo ja Ci powiem ze u mnie 5 lat roznicy ale czasem starsza bardziej himeryczna i napewno glosniejsza niz mlodsza 🙂

 

Inka.93 najwazniejsze ze przyczyna znaleziona i teraz juz mozesz skutecznie działac 🙂 od roku trzeba odjac miesiace bez owu i tak naprawde wyjdzie ze nie rok a mnie sie staracie. niestety trzeba sie przygotowac i cierpliwie liczyc cykle, taka natura zlosliwa ze jak sie chce szybko to sie opoznia a czasem zaskakuje bez staran 🙂 na pewno bedzie owocnie 🙂

u nas dziewczyny roczek bedzie niedlugo i nie wiem kiedy to zlecialo, mala juz stawia pierwsze kroki i jest przeslodka 🙂 tylko jak zeby dokuczaja to gorzej ,no ale w koncu wyrosna 🙂

Tak, to najważniejsze 🙂 Teraz jestem 11 dpo , ale wacham się nad zrobieniem testu i opóźniam to żeby znów się nie czuć rozczarowaną... Żadnych objawów się nie doszukuje wyjątkowo, ale zauważyłam że częściej chodzę do wc i w tej nocy miałam chwilę bólu jajnika aż nie mogłam zasnąć.. zobaczymy wkrótce wszystko się okaże   🙂

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/1/2023 o 6:34 PM, Monak napisał:

Kasia super !! Ja zawsze chciałam mieć 3 dzieci,  nie wiem czy będzie mi dane, zazdroszczę:)

Maszkaron wczoraj miałam wizytę. Wszystko wzorowo pow lekarz 🙂 jestem przeszczesliwa. Za 3 tyg połówkowe 😁 

Monia jak tam rosnie Twoja dziewczynka ??? imie juz wybrane??? ale ten czas leci nim sie obejrzysz a bedziesz rodzila :)) wszystkiego dobrego 🙂 dbaj o was i duzo odpoczywaj 🙂

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było.  

Gratuluje kreseczek. 

Co u was słychać?

Mój synek ma już roczek  niewiem kiedy to zlecialo.  Czasami mamy ciężkie dni ale przeważnie  jest bardzo grzeczny . 

Powiem wam szczerze ze myślę już nad drugim bobasem Ale boję sie strasznie . A po za tym niemam już ginekologa bo moja umarła na zawał.   Boję się ze juz nikt sie mna tak niezaopiekuje.  A i tak niewiem czy to nieza szybko bo miałam cesarkę.  

@KasiaFy ty chyba miałaś dzieci z małą różnica wieku jak wam sie uklada? 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
W dniu 6/3/2023 o 11:28 AM, Marzenaa napisał:

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było.  

Gratuluje kreseczek. 

Co u was słychać?

Mój synek ma już roczek  niewiem kiedy to zlecialo.  Czasami mamy ciężkie dni ale przeważnie  jest bardzo grzeczny . 

Powiem wam szczerze ze myślę już nad drugim bobasem Ale boję sie strasznie . A po za tym niemam już ginekologa bo moja umarła na zawał.   Boję się ze juz nikt sie mna tak niezaopiekuje.  A i tak niewiem czy to nieza szybko bo miałam cesarkę.  

@KasiaFy ty chyba miałaś dzieci z małą różnica wieku jak wam sie uklada? 

O jak super, że się odezwałaś 😊 tak u mnie mała różnica, 1,5 roku dokładnie 😃 nie powiem, lekko nie było na początku ale malutka jest mega spokojna, nie wisi na cycku godzinami, noce też (odpukać) bardzo dobre. Dzisiaj skończyła równo 4 miesiące, jest cudowna 😊 U mnie dużo daje też to, że jest jeszcze starszy synek (w lutym skończył 5 lat). Średniaczek za nim lata i chce się bawić więc jestem "wolniejsza" i mogę zająć się małą. Także na pokładzie 5latek, niedługo 2 latek (w połowie kwietnia) i 4 miesięcznica 🤭 Jest " wesoło" 😂 Co do małej różnicy wieku uważam to za plus. Wiadomo, że na początku jest dosłownie przerąbane i trzeba przetrwać ten pierwszy okres (a nawet rok) ale później jest coraz lepiej i fajniej. 

Monia jak się czujesz? 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!:)

U nas 26 tydz,  to jakieś szaleństwo jak szybko mija czas. Mała bardzo intensywnie kopie 🙂 dzięki czemu moja głowa spokojniejsza. Za tydz kolejna wizyta. Po woli ogarniamy dla niej pokój. Czuje się dobrze. Cukry już szaleją, ciężko je opanować ale ciągle walczymy z diabetolog.

Co u Was ???

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/3/2023 o 10:28 AM, Monak napisał:

Dziewczyny ja po wizycie, skróciła się szyjka 1, 5 cm. Już panikuje. Mam progesteron i zalecenie więcej odpoczywać ale już jestem niespokojna. Obecnie szyjka ma 2,5 cm. Miała 4, miesiąc temu.

Skąd ja to znam 🙂 mi też sie tak wahało. Wystraszył mnie doktor to przyjmowałam luteinkę i leżałam plackiem. I na kolejnej wizycie było ok. Nie zapomne jak lekarz zalecił wiecej odpoczynku a ja sie wybrałam na niewinną wycieczkę do Karpacza w zimie. 2,5 km pod ostrą górę brnąc przez zaspy i nasypy a potem trzeba było wracać. To był 6/7 miesiąc ciąży. 

Odpoczywaj wiecej skoro tak trzeba. Żeby Maluszek sie dobrze miał. Bo potem...potem to już tylko gorzej. Biegasz i w kółko: zejdź, nie rusz, zostaw, oddaj to, siiii....hehhehe

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Monak napisał:

Dziękuję nota za odpowiedź. Leże. Boję się nawet wstawać do łazienki 😳 tak sie wystraszylam. Oby i u mas na kolejnej wizycie bylo ok. 🙏

Nie dziwię się, że się boisz,to normalne. Odpoczywaj, wciągnij się w jakiś serial 😊😚 Nie stresuj się na zapas. A poza tym jak Malenstwo? Kiedy następna wizyta? 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, KasiaFy napisał:

Inka testy owulacyjne z tego co wiem powinno robić się raz dziennie o podobnej porze i porównywać wtedy ze sobą. Ogólnie te co masz na zdj wydają się pozytywne więc działaj 😉

Monia jak usg??? Jak szyjka? Jak się czujesz 

Działaliśmy 🤭😉 Teoretycznie jestem po owulacji 5,6 DPO i testy po owulacji były słabsze a dziś ciemniejszy znów i lekkie podobne do okresowych bole podbrzusza czuje, owulacje czułam bo pojawił się wyprysk pod ustami i bole kręgosłupa testy wychodziły takie, a teraz znów ciemnieją, nie wiem o co chodzi . Na zdjęciu źle wychodzą bo kreski są wyraźniejsze na apce PreMom mają 0, 47 wskaźnik

20230418_151700.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...