Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, jestem tu nowa.

Od kilku miesięcy staramy się o dziecko. Mam nieregularne cykle, ale owulacja przypadała na 4.01, 12.01 (26dc) zrobilam test i mam wrażenie ze jest tam cień drugiej kreski, powtórzyłam test 15.01 i nic nie było. Dzisiaj jest 32dc , mam skurcze w podbrzuszu, ale nie czuje tego tak jakbym miała dostać okres. Chociaż sama nie wiem czy już nie świruje.

co myślicie?

7A4ADB1B-0283-413D-8271-2146D4CAF4D9.jpeg

Edytowane przez Xxx123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18/1/2023 o 11:17 AM, Xxx123 napisał:

Hej dziewczyny, jestem tu nowa.

Od kilku miesięcy staramy się o dziecko. Mam nieregularne cykle, ale owulacja przypadała na 4.01, 12.01 (26dc) zrobilam test i mam wrażenie ze jest tam cień drugiej kreski, powtórzyłam test 15.01 i nic nie było. Dzisiaj jest 32dc , mam skurcze w podbrzuszu, ale nie czuje tego tak jakbym miała dostać okres. Chociaż sama nie wiem czy już nie świruje.

co myślicie?

7A4ADB1B-0283-413D-8271-2146D4CAF4D9.jpeg

Jak chcesz wiedzieć na 100 proc to najlepiej iść na badanie bety. Wtedy masz pewność. 

Maszkaron u mnie dobrze, jakoś staram się ogarniać ale nie powiem żeby było łatwo 😉 Maz dużo pomaga, zaczyna przez to później pracę, ale jest rano żeby pomóc mi ogarnac wszystko. Ogólnie jest przerąbane, ale nie żałuję 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasia super !! Ja zawsze chciałam mieć 3 dzieci,  nie wiem czy będzie mi dane, zazdroszczę:)

Maszkaron wczoraj miałam wizytę. Wszystko wzorowo pow lekarz :) jestem przeszczesliwa. Za 3 tyg połówkowe 😁 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czuje się różnie . Bolą mnie bardzo więzadle obłe 😬 najważniejsze jednak ze moja mała ma sie super. Szaleje tak ze juz ja czuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, She36 napisał:

Hej, proszę o poradę widzicie tu druga kreskę? IMG_20230208_070504.thumb.jpg.10c344ff95e4acb56c5d8b2198da7740.jpg

IMG_20230208_095052.jpg

Gratulacje 🙂 Jak dla mnie to pozytywne wszystkie, widok piękny,  ja jestem 11 dpo ale boję się zrobić test żeby się znów nie rozczarować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17/1/2023 o 11:35 PM, Maszkaron napisał:

Monia juz 17 tc ale to leci 🙂 koniecznie daj znac jak po wizycie, objawy na tym etapie faktycznie juz moga odpuszczac ale zaraz pojawia sie pierwsze kopniaki i glowa bedzie duzo spokojniejsza 🙂 ciesze sie ze w koncu i u Ciebie wyszlo sloneczko 🙂

KasiaFy a jak tam u Ciebie gromadka sie chowa?? Jak dajesz sobie rade z ogarnianiem trojeczki maluchów, bo ja Ci powiem ze u mnie 5 lat roznicy ale czasem starsza bardziej himeryczna i napewno glosniejsza niz mlodsza 🙂

Inka.93 najwazniejsze ze przyczyna znaleziona i teraz juz mozesz skutecznie działac 🙂 od roku trzeba odjac miesiace bez owu i tak naprawde wyjdzie ze nie rok a mnie sie staracie. niestety trzeba sie przygotowac i cierpliwie liczyc cykle, taka natura zlosliwa ze jak sie chce szybko to sie opoznia a czasem zaskakuje bez staran 🙂 na pewno bedzie owocnie 🙂

u nas dziewczyny roczek bedzie niedlugo i nie wiem kiedy to zlecialo, mala juz stawia pierwsze kroki i jest przeslodka 🙂 tylko jak zeby dokuczaja to gorzej ,no ale w koncu wyrosna 🙂

Tak, to najważniejsze 🙂 Teraz jestem 11 dpo , ale wacham się nad zrobieniem testu i opóźniam to żeby znów się nie czuć rozczarowaną... Żadnych objawów się nie doszukuje wyjątkowo, ale zauważyłam że częściej chodzę do wc i w tej nocy miałam chwilę bólu jajnika aż nie mogłam zasnąć.. zobaczymy wkrótce wszystko się okaże   🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi