Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monia
3 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Monia ja też jak starałam się o drugiego synka to miałam badanie drożności i po nim udało mi się zajsc w ciążę. Dużo dziewczyn tak ma więc trzymam kciuki ❤️  Zresztą ja będę tu zaglądać aż doczekamy się szczesliwego wpisu od Ciebie 😚😘

Ja wczoraj byłam na badaniach połówkowych. Będzie dziewczynka, rodzynek na sam koniec. Tak mi było pisane, ona wybrała mnie. Z badań wychodzi, że wszystko jest prawidłowo, co jest aż nierealne po mojej pierwszej wizycie. Silna dziewczynka. Chociaż powiem Wam szczerze, że mam w sobie niepokój, że może wyjść jednak jakas wada genetyczna. 

Kasia to miód na moje serce :) dziękuję Wam z całego serca, na pewno będę się tutaj Wam meldować. 

Tak jak piszesz. Po tych nieszczęściach które Cie spotkały córeczka jest dla Ciebie piękna "nagroda". Moje marzenie dwóch chłopców i dziewczynka 🤩

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna.a

Monia trzymam kciuki za drożność, a następnie za szybkie owocne starania i kolejne szczęśliwe 9 miesięcy 🥰

Kasia rozumiem Twoje obawy, ale zobaczysz, ze będzie dobrze 😘 masz dwóch wspaniałych synów i teraz do kompletu będzie cudowna ZDROWA córka 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia

Hej dziewczyny. Jestem po drożności. 50%szans .jeden udrożniony, drugi nie 😞 nie wiem skąd to się wszystko bierze. Modlę się żeby owulacja była z tego udroznionego ;/🤞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF
52 minuty temu, Gość Monia napisał:

Hej dziewczyny. Jestem po drożności. 50%szans .jeden udrożniony, drugi nie 😞 nie wiem skąd to się wszystko bierze. Modlę się żeby owulacja była z tego udroznionego ;/🤞

Monia a mówił lekarz dlaczego drugiego nie udało się udrożnić? Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia

Mówił że próbował ale się nie udało. Nawet po użyciu dużej siły. Tak bardzo jest sklejony.

Ten udroznont też było ciężko ale po kilkunastu razach się udało.

Znacie zioła ojca sroki ? Już czytam o wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF
W dniu 15/6/2022 o 6:53 PM, Gość Monia napisał:

Mówił że próbował ale się nie udało. Nawet po użyciu dużej siły. Tak bardzo jest sklejony.

Ten udroznont też było ciężko ale po kilkunastu razach się udało.

Znacie zioła ojca sroki ? Już czytam o wszystkim

O to widzisz, może to faktycznie przyczyną? A nie rozmawiałaś z lekarzem czy w razie czego czy jest jeszcze jakaś możliwość udrożnić ten jeden jajowod? Myślę że się uda, bo wygląda na to, że faktycznie to był u Ciebie problem. Jeśli nie A tym cyklu to w następnym napewno owolacja będzie 🙂 moja siostra ma operacyjnie usunięte pół jajnika i mniejsze szanse na zajscie a udało jej się! Bo jednego miesiąca jest owulacja z prawego, a następnego miesiąca z lewego. Wierzę w Ciebie mocno 😘😘😘😘

Ja czytałam o nich, nie stosowałam ale dziewczyny wiem,ze piły i były pozytywne opinie. Ja polecam siemie lniane (cały cykl) i olej  z wiesiołka do owulacji,ja osobiście zauważyłam ogromną poprawę śluzu u siebie po wiesiołku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
14 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

O to widzisz, może to faktycznie przyczyną? A nie rozmawiałaś z lekarzem czy w razie czego czy jest jeszcze jakaś możliwość udrożnić ten jeden jajowod? Myślę że się uda, bo wygląda na to, że faktycznie to był u Ciebie problem. Jeśli nie A tym cyklu to w następnym napewno owolacja będzie 🙂 moja siostra ma operacyjnie usunięte pół jajnika i mniejsze szanse na zajscie a udało jej się! Bo jednego miesiąca jest owulacja z prawego, a następnego miesiąca z lewego. Wierzę w Ciebie mocno 😘😘😘😘

Ja czytałam o nich, nie stosowałam ale dziewczyny wiem,ze piły i były ozytywne opinie. Ja polecam siemie lniane (cały cykl) i olej  z wiesiołka do owulacji,ja osobiście zauważyłam ogromną poprawę śluzu u siebie po wiesiołku. 

Dziekuje. Będę próbować.niestety nie da się go udrożnić. Więc działamy z jednym. Heparyna wdrożona. Czuję się dobrze to zaczynamy od razu . Dzięki za wsparcie  💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna.a
14 godzin temu, Gość Monia napisał:

Dziekuje. Będę próbować.niestety nie da się go udrożnić. Więc działamy z jednym. Heparyna wdrożona. Czuję się dobrze to zaczynamy od razu . Dzięki za wsparcie  💪

✊🏻✊🏻✊🏻🍀

Bardzo Ci kibicuje i czekam szczęśliwe zakończenie 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkaron

Monia trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści, bo cały czas zaglądam i czekam na Twoją ciążę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Delphia

Hey very nice website!! Man .. Beautiful .. Wonderful ..
I'll bookmark your website and take the feeds additionally?
I'm glad to search out a lot of helpful info right here within the
publish, we need develop extra strategies on this regard, thanks for sharing.
. . . . . help refuges

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF

Dziewczyny co tam u Was? Maszkaron, Ania, Monia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia

Hej Kasia. Ja obecnie poczatek nowego cyklu także będziemy działać 🤞

Jak Twoje dzieciaczki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna.a

Hej hej. U nas okropne ulewanie. Non stop mała ulewa, nawet po czasie takim przetrawionymi pokarmem. Mam monitor oddechu w łóżeczku i przy tym jej ulewaniu bardzo się przydaje. Dziś byłyśmy u pediatry i mamy zmienić mleko. 

Monia ✊🏻

A co tak Kasia u Was ? 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...