Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Asia35 napisał:

Właśnie wyszłam od lekarza. Nie wierzę. Dziś 7+0 z OM i USG. Jak się cieszę. Serce bije. Plamienia prawdopodobnie z krwiaka o nadżerki.

 

 

 

 

 

to super informacje, tak trzymac i rosnijcie zdrowo 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia1811
W dniu 25/11/2021 o 8:30 PM, Gość Asia35 napisał:

Wczoraj dziękowalam, dziś mocno plamie. Będzie 3 poronienie. Tak czuję. Jak to możliwe, ze mając zdrowe dziecko z pierwszej, książkowej ciąży, następne 3 stracone. Mam 35 lat. Więcej nie próbuje. Trudno, Witek będzie jedynakiem, a strasznie tego nie chciałam. Dziś zrobiłam bete, chce zrobić jeszcze w sobotę. Dzis 21463. 6+2. Masakra. Żyć się nie chce. Może po prostu nie nadaje się na matkę o los tak mi to daje do zrozumienia.

Asia głowa do góry, ja córkę urodziłam 5 lat temu bez problemu potem cztery poronienia nikt nie wie dlaczego. Aż w końcu obecny mój lekarz mnie wysłuchał i zabezpieczył w luteinę duphaston acard i neparin. Dzięki temu udało się i teraz karmię swojego trzymiesięcznego synka. Trzymaj się i nie poddawaj!!!

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/11/2021 o 3:56 PM, Gość Asia35 napisał:

Właśnie wyszłam od lekarza. Nie wierzę. Dziś 7+0 z OM i USG. Jak się cieszę. Serce bije. Plamienia prawdopodobnie z krwiaka o nadżerki.

 

 

 

 

 

To są cudownie wiadomości ! Rośnijcie zdrowo ☺️

Odnośnik do komentarza

Maszkaron wow to który to już tydzień, ze już czekasz przygotowana ? 🙂 

U nas jutro stuknie 20+0 🙂 wiec połowa będzie na boku już 🙂 mój synek póki co jest zadowolony, ze będzie mieć siostrę. Jest bardzo kochany i opiekuńczy dla mamusi, bo „mamusia ma dzidzie w brzuszku” 😊. W styczniu mam kardiologa ze względu na moja poszerzona aortę i wtedy ma być podjęta wstępna decyzja czy poród SN czy cc. Mówiąc szczerze to przeraza mnie jedna i druga opcja, ale jakoś dziecko będzie musiało wyjść 🙈. W styczniu tez badania połówkowe 🙂 już nie mogę sie doczekać 🙂 

Asia, Marzena a co u was ? 🙂 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny  my zaczynam 32tydzien 😮😁 czas bardzo szybko leci. Pokoik gotowy w przyszłym tygodniu  powoli pranie będę robić  bo już coraz  ciężej i nic się nie chce.  Synek rozwija sie  prawidlowo cały czas na usg jest o tydzień  starszy ale gin stwierdziła że zostajemy  przy pierwszej dacie porodu .  

Jak tam u reszty. Ja ciągle nie mogę uwierzyć że już tak daleko jestesmy

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 😘😘😘

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

u mnie juz 37tc , tez w tej ciazy mi bardzo szybko czas plynie bo jednak jak juz sie ma dziecko na pokladzie to nie ma tyle czasu. Jak pomysle o porodzie to tez mam stresa bo co z tego ze juz raz rodzilam jak wszystko sie zapomina i jak by czlowiek na nowo przezywal.  Super  dziewczyny ze lecimy dalej i w koncu bedziemy miec nasze szczescia obok siebie :)) oplaca sie walczyc  🙂

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! U mnie mam nadzieję będzie szczęśliwy bo zaczął się super 😃 Mąż tak zaszalał w Sylwestra że wstrzelil się w owulację w pierwszym cyklu starań i efekty odbierzemy we wrześniu 😄😄😄 Dawno tu nie było dwóch kresek więc ja jako dawna staraczka wrzucam pierwsza i liczę że się teraz posypią same podwójne kreski 😃 Beta wczoraj 33.2 więc wczesna ciąża 🥰

@Maszkaron powodzenia! Już może tulisz maleństwo? 😉 1641925520662.jpg.7a6797cfcf0171e04912e0b79ab7f0f2.jpg

  • Lubię to 1

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, pena89 napisał:

Hej dziewczyny! Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! U mnie mam nadzieję będzie szczęśliwy bo zaczął się super 😃 Mąż tak zaszalał w Sylwestra że wstrzelil się w owulację w pierwszym cyklu starań i efekty odbierzemy we wrześniu 😄😄😄 Dawno tu nie było dwóch kresek więc ja jako dawna staraczka wrzucam pierwsza i liczę że się teraz posypią same podwójne kreski 😃 Beta wczoraj 33.2 więc wczesna ciąża 🥰

@Maszkaron powodzenia! Już może tulisz maleństwo? 😉 1641925520662.jpg.7a6797cfcf0171e04912e0b79ab7f0f2.jpg

Gratulacje!!!

Wrześniówki są super 😋😋😋😋

 

Nudnej ciąży i oby reszta też z takim przytupem weszła w nowy rok!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, pena89 napisał:

Hej dziewczyny! Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! U mnie mam nadzieję będzie szczęśliwy bo zaczął się super 😃 Mąż tak zaszalał w Sylwestra że wstrzelil się w owulację w pierwszym cyklu starań i efekty odbierzemy we wrześniu 😄😄😄 Dawno tu nie było dwóch kresek więc ja jako dawna staraczka wrzucam pierwsza i liczę że się teraz posypią same podwójne kreski 😃 Beta wczoraj 33.2 więc wczesna ciąża 🥰

@Maszkaron powodzenia! Już może tulisz maleństwo? 😉 1641925520662.jpg.7a6797cfcf0171e04912e0b79ab7f0f2.jpg

Pena gratulacje. Aż dziw bierze,że po Twoich perypetiach ze staraniami o pierwsze dziecko tak szybko się udało tym razem. Oczywiście bardzo sie cieszę bo jest dokładnie tak jak to sobie wymarzyłaś. No będzie trójeczka. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/1/2022 o 2:22 PM, Gość Nota83 napisał:

@Maszkaron kciuki zaciśnięte bardzo mocno 🤞🤞🤞🤞 Nie planuj przebiegu porodu bo i tak będzie inaczej niż myślisz...hihi.

Powodzeniaaaaa 😘

Nota nie dziekuje :) no szczerze to nic nie planuje bo faktycznie moze byc roznie, juz teraz widze ze organizm inaczej reaguje, czekam na to co sie wydarzy i szczesliwy porod :)

Odnośnik do komentarza

Cześć, mam nadzieję,  że ktoś tu jeszcze zagląda . Mam pytanie odnośnie szczepień na covid . Czy ktoś się szczepil zaraz przed zajsciem w ciążę lub w trakcie ciąży? Staramy się już z mężem dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Dziewczyny kochane , po mojej długiej i wyboistej drodze doczekałam się na moją kruszynke 🙂 Malutka urodziła się pod koniec stycznia cała i zdrowa 🙂 porod ekspresowy. Jestem mega szczęśliwa że się udało i cieszę się ogromnie że jest z nami 🙂

A wy jak tam ?? Marzena ty chyba też już koncoweczka?? Pena jak u Ciebie??

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Dziewczyny kochane , po mojej długiej i wyboistej drodze doczekałam się na moją kruszynke 🙂 Malutka urodziła się pod koniec stycznia cała i zdrowa 🙂 porod ekspresowy. Jestem mega szczęśliwa że się udało i cieszę się ogromnie że jest z nami 🙂

A wy jak tam ?? Marzena ty chyba też już koncoweczka?? Pena jak u Ciebie??

Gratulacje 😍😍😍 dużo zdrowka dla Was 😘

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Maszkaron napisał:

Dziewczyny kochane , po mojej długiej i wyboistej drodze doczekałam się na moją kruszynke 🙂 Malutka urodziła się pod koniec stycznia cała i zdrowa 🙂 porod ekspresowy. Jestem mega szczęśliwa że się udało i cieszę się ogromnie że jest z nami 🙂

A wy jak tam ?? Marzena ty chyba też już koncoweczka?? Pena jak u Ciebie??

Gratulacje dużo zdrówka dla Was 🙂 

No dziś 36+5   coraz bliżej.   Już nie moge sie  doczekać  aż utulę małego. 

A ty jak sie czujesz po porodzie? 

Co u reszty dziewczyny  jak sie czujecie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...