Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Z_Zapytaniem
5 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Może przesunęła Ci się owulacja o kilka dni? Nie denerwuj się tylko poczekaj kilka dni, zobaczysz do czego to zmierza. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 

Tez o tym pomyślałam. Bo w dniu kiedy kalendarz wyznaczył mi owu, to nic nie było. Owulacyjnie było pod koniec danego tygodnia a nie na początki. Sama nie wiem. Synka mam, poronienie końcem 2020. Latka leca, 35 juz...

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Tez o tym pomyślałam. Bo w dniu kiedy kalendarz wyznaczył mi owu, to nic nie było. Owulacyjnie było pod koniec danego tygodnia a nie na początki. Sama nie wiem. Synka mam, poronienie końcem 2020. Latka leca, 35 juz...

 

A synek ile ma? Wiem o czym mówisz, bo sama mam za sobą 3 straty, ale też 2 szczęścia w domu 

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
31 minut temu, Gość KasiaF napisał:

A synek ile ma? Wiem o czym mówisz, bo sama mam za sobą 3 straty, ale też 2 szczęścia w domu 

Synek ma 19 miesięcy. W sercu nadzieja, ze ciaza rozwija się prawidłowo. Ale w głowie lampka, ze to strasznie niska beta.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
3 godziny temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Synek ma 19 miesięcy. W sercu nadzieja, ze ciaza rozwija się prawidłowo. Ale w głowie lampka, ze to strasznie niska beta.

zbadaj przyrost i badz dobrej mysli, bo ja juz widzialam ciaze rozwiajajce sie od bety 2,1 takze najwazniejszy bedzie przyrost 🙂 3 mam kciuki mocno

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

zbadaj przyrost i badz dobrej mysli, bo ja juz widzialam ciaze rozwiajajce sie od bety 2,1 takze najwazniejszy bedzie przyrost 🙂 3 mam kciuki mocno

A ja znam dziewczynę z tego forum,u której ciąża rozwijała się od 0,2 mlu/ml 😉

Ciągle to przypominam dziewczynom jak mają wątpliwości co do niskiego bhcg.

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
18 minut temu, Gość Bibs napisał:

A ja znam dziewczynę z tego forum,u której ciąża rozwijała się od 0,2 mlu/ml 😉

Ciągle to przypominam dziewczynom jak mają wątpliwości co do niskiego bhcg.

Pocieszacie 😃 Jutro zrobię badanie, po 48 h. Trzymajcie i nie puszczajcie kciuków.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,

Pocieszcie mnie...

Test robiony przed chwilą czyli po 12... Dwa dni do okresu wg kalendarzyka...

Dwa tygodnie temu miałam operację. Równo dwa tygodnie, narkoza calkowita, po operacji dużo leków pbolwych, diclofenac, oxycodon, paracetamol na porządku dziennym... Kurde mała ma 10 m-cy...  Nie spodziewałam się... Zaszalelismy w noc przed operacją...

Teraz się boje...

Chcialam, nie sądziłam, że się uda .. a teraz strach jak leki wpłyną...

Jutro będę powtarzać test...

Nie, nie mam możliwości iść zrobić sobie bety...

IMG_20210730_122238-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
2 godziny temu, Mininka napisał:

Aaa i kreska druga wyskoczyła od razu...

Qrde l pierwsze staraliśmy się dwa lata, leki o wszystko a tutaj przy kp tak by się udało?

Czy to może organizm mi fiksuje?

no chyba nie ma watpliwosci co do drugiej kreski, a skoro operacja byla dwa tyg temu to moze leki jeszcze nie mialy wplywu na ciaze, takze nie zamartwiaj sie bo podobno przez pierwsze dwa tyg po zaplodnieniu jest calkowita ochrona od czynnikow zewnetrznych i nic nie dociera. Musisz czekac na wizyte u lekarza i byc dobrej mysli. Organizm sie rozkrecil i sie szybciej udalo :0 gratki :))

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

kciuki zacisniete mocnoooooo

Beta z dziś 24,5. Przyrost OK, ale sam poziom mizerny. Nie widze tego dobrze. Nawet biorąc pod uwagę opóźnieniona owulke.

Monika nie martw się. Będzie dobrze. Dziecku z pewnością nic nie zaszkodzilo.

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
Teraz, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Beta z dziś 24,5. Przyrost OK, ale sam poziom mizerny. Nie widze tego dobrze. Nawet biorąc pod uwagę opóźnieniona owulke.

Monika nie martw się. Będzie dobrze. Dziecku z pewnością nic nie zaszkodzilo.

Mininka miało być🤪

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
6 minut temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Beta z dziś 24,5. Przyrost OK, ale sam poziom mizerny. Nie widze tego dobrze. Nawet biorąc pod uwagę opóźnieniona owulke.

Monika nie martw się. Będzie dobrze. Dziecku z pewnością nic nie zaszkodzilo.

to jest dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

to jest dobrze 🙂

Liczne na cud, ze dziecko da rade i poczatkiem kwietnia je przytule. Jednak dziś 24,5 w 33 dniu cyklu. Cykle 27-29 dni. Owu spóźniła się napewno jakieś 5 dni. Mininka gratulacje 😃

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Liczne na cud, ze dziecko da rade i poczatkiem kwietnia je przytule. Jednak dziś 24,5 w 33 dniu cyklu. Cykle 27-29 dni. Owu spóźniła się napewno jakieś 5 dni. Mininka gratulacje 😃

Przyjmując cykl średnio u Cb 28 dni i owulacja 5 dni przesunięta to 14+5 =19dc czyli zagnieżdżenie najwcześniej 11dpo czyli 19 + 11=30dc czyli od tego dnia powinnien nastąpi wzrost bhcg praktycznie nawet od 0. Więc sytuacja u Ciebie jak najbardziej możliwa. Powtórz bhcg jeszcze za 2 dni,jak wzrost będzie prawidłowy to wszystko będzie na jak najlepszej drodze. 

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
59 minut temu, Gość Bibs napisał:

Przyjmując cykl średnio u Cb 28 dni i owulacja 5 dni przesunięta to 14+5 =19dc czyli zagnieżdżenie najwcześniej 11dpo czyli 19 + 11=30dc czyli od tego dnia powinnien nastąpi wzrost bhcg praktycznie nawet od 0. Więc sytuacja u Ciebie jak najbardziej możliwa. Powtórz bhcg jeszcze za 2 dni,jak wzrost będzie prawidłowy to wszystko będzie na jak najlepszej drodze. 

Przyznam, ze super mi to zobrazowalas. Niby oczywiste, a ja głupia w tych nerwach nie umiałam sobie tego wytłumaczyć. Dziewczyny, bardzo dziękuję za miłe slowa. Zaszłam w miesiącu, w którym wogole się tego nie spodziewałam, a teraz stres przez bete. Chciałabym by to był już półmetek ciąży i kamień z serca. 

Odnośnik do komentarza

Z Zapytaniem dokładnie tak jak dziewczyny piszą, beta przyrasta prawidłowo! Trzymam kciuki dalej 😉

Mininka ja też słyszałam że przez pierwsze 2 tyg od zapłodnienia płód jest chroniony przed wszelkimi czynnikami 😉 Dla pocieszenia Cię powiem Ci jak miałam że starszym synkiem.... Pojechaliśmy z mężem na urlop i jak to na wakacjach, piliśmy winko i inne trunki 🍷🍸🍹 Pierwszego dnia to wypiliśmy naprawdę dużo... A po powrocie z urlopu zrobiłam test... Był pozytywny. Cała ciążę przeżywałam to, że piłam alkohol i czy nie zaszkodziłam dziecku. Lekarka mnie uspokoiła mówiąc właśnie to, że dziecko jest chronione na samym początku. Więc musi być dobrze! 😘

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za pocieszenie ♥️♥️♥️byłam dzisiaj kupić testy i będę jutro sprawdzać rano czy coś jest czy jednak mój organizm zgłupiał...

Nooo ja się dzisiaj śmieje , że wtedy kiedy chciałam zajść to nie wyszło, a jak nie chciałam to pach! Lekarz mówił żadnej ciąży przez pol roku po operacji to se zrobiłam przed hahahah

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mininka napisał:

Poranny test potwierdził dwie krechy....

Na razie przerażenie większe niż radość...

 

 

 

Mininka, sytuacje są różne, na niektóre po prostu nie mamy wpływu, moja ginekolog powtarzała jak się ma utrzymać to się utrzyma. Może brutalne, ale to fakt. Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
4 godziny temu, Gość Bibs napisał:

Mininka, sytuacje są różne, na niektóre po prostu nie mamy wpływu, moja ginekolog powtarzała jak się ma utrzymać to się utrzyma. Może brutalne, ale to fakt. Gratulacje!

Muszę przyznać rację Bibis. Ja tez żyje teraz w tym przekonaniu. Mininka smutki na bok. Mi tez zdążył się alkohol i leki w poprzedniej ciąży, zanim się o niej dowiedziałam. Nie miało to żadnego wpływu. Lekarz wręcz "wyśmiał" moje obawy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
W dniu 31/7/2021 o 5:11 PM, Mininka napisał:

Tak też do tego podchodzę, że jeżeli to ten moment i wszystko ma być ok to będzie i ta ciąża się utrzyma. Jeżeli inaczej to będzie inaczej...

Jak u Ciebie? Lekarz juz sprawdził co i jak? Ja wybieram sie za około tydzień. Bete spr jeszcze jutro. A test z dziś już wyraźny, jak Twój. Okres miał być tydzień temu. Obu wszystko nam się ułożyło. 

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
3 minuty temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Jak u Ciebie? Lekarz juz sprawdził co i jak? Ja wybieram sie za około tydzień. Bete spr jeszcze jutro. A test z dziś już wyraźny, jak Twój. Okres miał być tydzień temu. Obu wszystko nam się ułożyło. 

https://zapodaj.net/caea725a56248.jpg.html

W dniu 31/7/2021 o 5:11 PM, Mininka napisał:

Tak też do tego podchodzę, że jeżeli to ten moment i wszystko ma być ok to będzie i ta ciąża się utrzyma. Jeżeli inaczej to będzie inaczej...

Jak u Ciebie? Lekarz juz sprawdził co i jak? Ja wybieram sie za około tydzień. Bete spr jeszcze jutro. A test z dziś już wyraźny, jak Twój. Okres miał być tydzień temu. Obu wszystko nam się ułożyło. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...