Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Marzena tak jak pisze Monia. Masz niedobór wit D. Ja mając niedobór brałam duże dawki wir d 4000jednostek. Brałam adek complex z visanto i witd3 w kroplach też z visanto. Tak mi lekarka powiedziała do której chodziłam. Natomiast nie są to witaminy tanie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Marzena ja polecam d-vitum forte  i brac co najmniej 8000j zeby ja podbic. ja w ogole w zimie biore codziennie 8000 j i nie boj tyle brac bo 2000 zalecane przez lekarzy to kropla w morzu i nic nie daje. Kiedy masz termin @?

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

Marzena ja polecam d-vitum forte  i brac co najmniej 8000j zeby ja podbic. ja w ogole w zimie biore codziennie 8000 j i nie boj tyle brac bo 2000 zalecane przez lekarzy to kropla w morzu i nic nie daje. Kiedy masz termin @?

Dzisiaj jestem  28dni po poronieniu  i niewiem kiedy @ przyjdzie  . Ide dzis  do doktora moze cos mi powie . 

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
19 minut temu, Gość Marzena napisał:

Dzisiaj jestem  28dni po poronieniu  i niewiem kiedy @ przyjdzie  . Ide dzis  do doktora moze cos mi powie . 

daj znac co powiedzial 🙂 po usg powinnien widziec jaka faza cyklu. Mialas dotychczas regularne cykle ?? bo jesli tak to moze przyjsc normalnie, u mnie tak bylo dwa razy

Odnośnik do komentarza

Marzenka ja po poronieniu brałam przez 10 dni luteine. I dopiero ta wywołała okres. Bo w sumie to teraz to może przyjść normalnie a może też po dwóch miesiącach. 

Ja Kochane czekam na zabieg. Będę mieć drożność w kolejnym cyklu. Z polecenia gin muszę zrobić badanie na celiakie. I działamy dalej💪

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
3 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

daj znac co powiedzial 🙂 po usg powinnien widziec jaka faza cyklu. Mialas dotychczas regularne cykle ?? bo jesli tak to moze przyjsc normalnie, u mnie tak bylo dwa razy

Doktor powiedzial ze do 10dni powinnam @ dostac . Dostalam acard 75. I badania na prolaktyne progesteron  tsh . I powiedzial ze po 2 miesiaczkach mam przyjsc do niego w okolicach 10 dnia i zobaczy czy jest owulka  i ze mozeby sie wtedy starac jesli chcemy. A i mam brac femimbion 

Tylko martwi mnie to ze nie dostalam heparyny powiedzial ze acard wystarczy . 😔

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Monia jak juz masz zrobiony wymaz to wtedy zamawiasz kuriera po odbior, nic sie nie placi za odbior przez kuriera( jak robisz zamowienie to tam masz napisane co i jak) To fajnie ze juz w nastepnym cyklu bedziesz miala zabieg, najwazniejsze ze do przodu.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Marzena  szkoda ze nie zapytalas czy w razie poztywnego testu bedziesz miala wlaczona heparyne. zapytaj na kolejnej wizycie bo od staran to malo kto daje. zobacz sobie na sklad femibionu bo jak masz zazywac metyle to lepiej osobno niz taki zestaw bo tam sa chyba syntetyczne

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

Monia jak juz masz zrobiony wymaz to wtedy zamawiasz kuriera po odbior, nic sie nie placi za odbior przez kuriera( jak robisz zamowienie to tam masz napisane co i jak) To fajnie ze juz w nastepnym cyklu bedziesz miala zabieg, najwazniejsze ze do przodu.

 

Ok rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Doktor powiedzial ze do 10dni powinnam @ dostac . Dostalam acard 75. I badania na prolaktyne progesteron  tsh . I powiedzial ze po 2 miesiaczkach mam przyjsc do niego w okolicach 10 dnia i zobaczy czy jest owulka  i ze mozeby sie wtedy starac jesli chcemy. A i mam brac femimbion 

Tylko martwi mnie to ze nie dostalam heparyny powiedzial ze acard wystarczy . 😔

Tak jak mówi Maszkaron w femibion jest kwas zwykły i folian

Zdecydowanie lepiej brać wszystko osobno. 

KasiaF nam tutaj poleciła z allines i ja go biorę. Do tego ja biorę vigantol w kroplach bardzo dobrze się przyswaja i Wit b z jarrow

Odnośnik do komentarza
Gość Annulla01

Cześć Dziewczyny,
Wieki mnie tu nie bylo, a sporo tu nowych dziewczyn, wiec sie krotko przedstawię.
Mam na imię Anka. Mam 37lat. Życie tak mi się ułożyło, że dopiero teraz mam Partnera z którym jestem gotowa na dziecko.
Do tej pory wszystkie wizyty u ginekologów zawsze były pomyślne. Zawsze slyszalam, że wszystko jest oki. Wyniki jeśli jakies byly również byly dobre.
W piatek wyszlam od gina z wynikiem AMH 0.096... I jestem załamana. Nawet juz chyba płakać mi się nie chce. Siedzialam sobie w samochodzie chyba z pol godz i nie wiedzialam co ze sobą zrobić...
Lekarka mówi, żeby się nie załamywać. Jeden cykl robimy ze stymulacją i zobaczymy, może się uda. Jak nie to szybko befziemy ruszać z invitro. Kobieta wspaniala. Jednak przeszukałam internet i wszędzie piszą jedno... Nie znam się na tym wszystki. Cała ta procedura i vitro to dla mnie czarna magia. Wy juz jakimiś skrótami sie posługujecie. Ja dopiero będę się z tym zapoznawać. Poza tym jeszcze nie wiem skąd wziąć kase...
Tak się chcialam tylko wygadac...
Pozdrawiam Was wszystkie 😘

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Annulla01 przykro ze dopiero teraz ktos kazal krobic badania i w koncu wykryl przyczyne niepowodzenia, ale jak widzisz jest plan i nadzieja wiec musisz wierzyc ze jest jeszcze szansa i moze sie udac. Ciezkie to wszystko do przezycia ale masz plan i dzialaj. Jak bedziesz miala ochote sie wygadac to pisz bo ciezko czasami pogadac z kims na te tematy, a my zawsze jestesmy  do pomocy i wysluchania. Mam nadzieje ze juz troszke jest lepiej i znajdziesz motywacje do dzialania, trzymam mocno kciuki i nformuj nas o postepach :))

Odnośnik do komentarza
Gość Mżawka

Witajciw dziewczyny

Pierwszy raz udzielam sie na forum.

Mam 31 lat. Staramy sie z mezem o dzidziusia od kilku cykli na razie bezowocnie.cykle mam regularne, co 25-26 dni. Wiem mysle dosc dobrze kiedy jest owu bo obserwacje prowadze od kilku lat. Od kilku lat mam tez torbiel na jajniku. Rośnie powoli,lekarze wykluczyli nowotwor i uwazaja ze za mala na interwencje (27mm) ale przeszkadzac w owulacji w tym jajniku moze. Do tego ostatnio stwierdzono ze mam najprawdopodobniej endometrioze. To i kolejne nieudane cykle jakoś bardzo mnie dobily. Przed rozpoczeciem starania podeszlam do tego entuzjastycznke z mezem ale bez parcia

Teraz zaczynam sie bac ze moze nic z tego nie byc i stresuje sie kazda nadchodzaca @...obsesja testowania kiedy nadchodzi. W czwartek powinnam dostac @ ale juz mnie tak strasznie kusi zeby zrobic jutro test rano. Wiem ze to glupie ale pomyslalam ze kto lepiej zrozumie niz ten kto przechodzi podobne sytuacje i stad moj post. 

Sciskam mocno:*

Odnośnik do komentarza

Annulla01 najważniejsze, ze Twoja ginekolog ma jakiś plan na Ciebie. Teraz tylko mieć dobre nastawienie i dalej walczyć. 
 

Mżawka witaj 🙂 to może i ja się przedstawię. Jestem Ania, mam 25 lat, rozbrykanego pięciolatka w domu i w maju 2019 poronienie. Od grudnia 2019 ponownie staramy się z mężem o dziecko, ale póki co bezskutecznie. Czasem już sił mi brakuje na kolejne walki o to, żeby po raz drugi zostać mama. A co do tego, że masz ochote szybciej zatestowac to myśle, ze każda z nas to rozumie 🙂 ale niestety pozostaje nam byc cierpliwa. U mnie dziś termin @. A @ brak, a test jak zawsze negatywny. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
Godzinę temu, Gość Marzenaa napisał:

https://naforum.zapodaj.net/e53593058c18.jpg.html  taki sklad ma ten femibion? Co wy na to . Bo maz mi mowi zeby  juz nie kabinowac  i brac to co doktor mowi a ja sie boje ze znowu cos nie tak bedzie.  

 

Jak tam reszta dziewczyn która testuje ? 

Marzena zrobisz jak uwazasz ale ja bym brala wszystko osobno dla porownania ja zazywam folian 600, witamina b12 (methylocobalamina) 900mikrogram, B6 25 mikrogram, takze sama widzisz o ile wieksze dawki sa w poszczegolnych tabletkach niz w takim zestawie. dodatkowo mozesz kupic sobie jod jak masz problem z tarczyca. A w skladzie femibionu masz sytetyczny kwas foliowy ktorego nie powinnysmy zazywac. i pewnie taniej wyjdzie bo kupuje po 100 kapsulek kazda witamina wiec 3 miesiace masz spokoj. Marzena walcz o heparyne i acard mozesz zaczac zazywac bo jest bez recepty.

Odnośnik do komentarza

Ja jak Maszkaron jestem za tym żeby brać wszystko osobno. Naczytałam się dużo. Na fb jest grupa poświęcona mthfr. odradzają tam brać razem. Sama poszukałam lekarza który zaleca osobno witaminy i daje heparynę i acard. Za dużo nas to wszystko kosztuje nerwów, emocji,  płaczu. Poczucie bezpieczeństwa daje bardzo dużo uważam. Syntetyczny kwas foliowy odkłada się w organizmie i może być trujący dla nas. 

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
8 minut temu, Gość Monia napisał:

Ja jak Maszkaron jestem za tym żeby brać wszystko osobno. Naczytałam się dużo. Na fb jest grupa poświęcona mthfr. odradzają tam brać razem. Sama poszukałam lekarza który zaleca osobno witaminy i daje heparynę i acard. Za dużo nas to wszystko kosztuje nerwów, emocji,  płaczu. Poczucie bezpieczeństwa daje bardzo dużo uważam. Syntetyczny kwas foliowy odkłada się w organizmie i może być trujący dla nas. 

Czyli jakie powinnam brac witaminy i gdzie ich kupic . Prosze rozpiszcie mi to i sobie to kupie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...