Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mika ja także dołączam do życzeń: wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Oby jutrzejszy dzień był tak wyjątkowy, jak tylko sobie wymarzyłaś:) i oczywiście, oby Wam się jak najszybciej udało powiększyć rodzinkę:) mam nadzieję, że nie będziesz się jutro stresować;)
pAleksandra bardzo mi przykro, że @ przyszła. Następny cykl będzie Twój!:)
Hildegarda trzymam wciąż kciuki za Ciebie! :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny poradźcie coś ... zrobiłam bhcg i progesteron w 23 dc i progesteron 19,7 ale beta <0,2. Cykle mam 26-28 dni. Czy mogę się jeszcze łudzić ze coś z tego będzie czy beta już wszystko przekreśla? Zrobiłam betę bo od 17 dc potwornie bolą mnie piersi a od 20 doszły bóle brzucha... które zazwyczaj pojawiały się w okolicach @. Już sama nie wiem co myśleć. Dzisisj 25 dc a ja się zadręczam... chociaż chyba już po temacie...

Odnośnik do komentarza

Kasieńka ja niestety nie pomogę. Ale póki nie ma @ to zawsze jest szansa... Pena chyba tu miała betę 0,2 i się udało. Ale u Ciebie jest <0,2 ... Nie wiem. Moze dziewczyny są bardziej w temacie. <br /> Ja czekam na wyniki... @ powinna być w środę-czwartek, a do dziś jak pisałam nic. Nawet Już żadnych objawów nie mam. Wczoraj tylko ból głowy i w dzień kilka skurczów i chwilowe mdłości. No i test wczoraj znowu negatywny. Jak wróciłam po pracy do domu to widziałam że na teście pojawiła się blada kreską, ale to było po kilku godz więc nie traktuje tego poważnie. No a dziś rano nadal nie ma @ więc pojechałam na bete bo testy się skończyły :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...