Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patunia87 średnio tak co 26 a 28 dni. Ale nie wiem w tym miesiącu w ogóle się nie czuje na ciąże.. zero podejrzeń ani urojonych objawów. Sugeruję się przeczuciem że znowu nie wyszło. Ogólnie jakoś w pierwszej ciazy czułam że to ten miesiąc. Miałam bardzo wyostrzony zapach i wszędzie czułam zapach pączków heh. A do tego jak chodziłam po schodach to czułam takie ciągnięcia jakby coś mi sie tam w brzuchu przykleilo. Do tego druga kreskę zobaczyłam 3 dni przed okresem. Dziś 26dc na chwilę obecną ani w lewo ani w prawo, a jedyne co czuje ze będę chora :(

Odnośnik do komentarza

U mnie też jedna kreska :( Okres powinien być jutro lub pojutrze, więc chyba test powinien już wyjść. Ehhh, a czułam że ten cykl jest inny. Jeszcze wczoraj wieczorem czułam takie bąblowanie w macicy? Nie wiem jak to określić. Na razie @ nie widać, ale u mnie jest tak, że jak chce go mieć to robię test, emocje opadają i okres się pojawia.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Przyszłam zajrzeć co tam u Was i przy okazji z takim pytankiem. Bo zostało mi jakieś 40 testów owulacyjnych z allegro, które używałam na początku tego roku przy staraniach. Może któraś z Was ma ochotę je przygarnąć? Wyślę którejś po prostu jeśli chcecie, bo u mnie leżą, a szkoda żeby się przeterminowały. :(

monthly_2019_09/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_78082.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmd2nhzef3.png

Odnośnik do komentarza

Kaśka.o
Czarnaa o kurczaki, udało się widzę! :D weszłam i same nowe nicki zobaczyłam :p

My dobrze, no zleciało szybko heh :D będzie synek :)
A Ty jak tam na tym starcie się czujesz? Rośnijcie pięknie z fasolką :D

Synuś <3 super! Gratulacje Kochana! <br /> Nam się teraz dopiero udało, czekamy na pierwszą wizytę, mamy na 23.09 także jeszcze trochę :) oby serduszko biło i było zdrowe. Czuję się bardzo dobrze,z objawów tylko piersi mnie bolą jakbym miała na nich siniaki i pieka sutki od czasu do czasu, ból podbrzusza oczywiscie też jest, pojawiły się żyłki, ciągle chodzę siku i wzdęcia mnie mecza.
Zdrówka Wam życzę :*

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Teska
Karolcia192 moje gratulacje!!:):) Wspaniale, że Ci się udało!:)

Dziewczyny, ja też cały czas Was czytam i bardzo mocno trzymam kciuki za każdą Was!:) Oby było jak najwięcej kreseczek:)

Mika ale zleciało, Twój dzień już tuż tuż:) mam nadzieję, że wszystko wyjdzie idealnie:)

No fakt zleciało mega .. teraz tym się zajmujemy głównie wiec myślenie o tym cyklu poszło w las. Mam mieć okres 12 a ślub 14 wiec jak już musi przyjść to niech przyjdzie po ślubie

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Kaśka.o super, że u Ciebie wszystko dobrze!:) No i synek - chłopcy są świetni :D mam nadzieję, że do końca będziesz się czuła dobrze i poród będzie ekspresowy:)
Karolcia192 mam nadzieję, że to po prostu wina tego testu i beta pokaże ciążę. Trzymam mocno kciuki!
Czarna na pewno będzie u Ciebie wszystko dobrze:)

Trzymam kciuki Dziewczyny, jak nie ma @ to ciągle jest szansa na dwie kreseczki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...