Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość poziomka93

Orbit
Dziewczyny dziękuję za wszystkie wiadomości, ale niestety faktycznie nie tym razem ;c chyba testy jakieś niezbyt bo 2 tej samej firmy, po powrocie z pracy już 2 kreska nie była widoczna. Zrobiłam 2 nowe testy i negatywy więc niestety nie dołączę do majóweczek ale trzymam mocno kciuki za pozostałe! :*

mysle, ze wiem co czujesz, ja mialam tak w poprzednim cyklu.. miesiaczka mi sie spozniala pierwszy test tej samej firmy i cien cienia, a na drugim negatyw i na drugi dzien miesiaczka przyszla
czemu te testy nas tak wkrecaja :(

Odnośnik do komentarza

Ej noooooo,pare h mnie tu tylko nie było a tu takie wieści...... czytałam z takim skupieniem..... :D
Orbit syriesli????! Miałam już Ci gratulować. W środę @? Czy wszystko jest już przekreślone? Nie ma szansy? Czekasz na @ czy zatestujesz jeszcze z rana??
Misia Tobie chyba jeszcze nie gratulowała :D to już pewne pewne? Mogę? :-)
Czarna,Poziomka,Kasie trzy Was testują? Powodzenia! Trzymam kciuki.
Hildegarda u mnie również dopiero przytulanki któryś dzień z rzędy,owu się powoli zaczyna,będzie we dwie na końcu ;-) trzymam kciuki :D
Choć już sobie wkręcam..........
MadziaK83 również miałam cc przy pełnym rozdarciu,takie już awaryjne cc,choć chciałabym urodzić SN,mam nadzieje..... ;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Orbit a patrzyłaś na test w wyznaczonym czasie? Bo chyba te Pink się zabarwiają po 10 min. Ja tak nie raz miałam, że po wyznaczonym czasie pojawiała się kreska.

Ja @ jeszcze nie mam. Testu z soboty jeszcze nie powtarzałam. Za bardzo bym się denerwowała, a nie chcę też tracić ciągle na testy, skoro żadnych objawów nie mam. Czekam na @.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Ale się dzieje!
Orbit kurczę, niemożliwe:( taka kreska, aż ciężko uwierzyć, że to pomyłka. Te testy popołudniowe mogą nie być wiarygodne, bo stężenie hcg może być za małe. Ja jednak trzymam kciuki cały czas i wierzę, że to to! Będziesz jutro rano robić test?

Trzymam kciuki za resztę dziewczyny!!:)

Odnośnik do komentarza

Ej dziewczyny szukam i szukam na stronach internetowych i w większości pisze ze po zagniezdzenia bthcg wzrasta do - 1- po 2 dniach od zagniezdzenia czyli to jest ciaza tylko że większość ciaz roni się samoistnie dlatego liczą od - 5- czyli zrobię będę w czwartek i wtedy będę wiedzieć czy jest wszystko Oki.. Oby czas do czwartku szybko minął. Mam nadzieję że się nie mylą i że będzie wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

pAleksandra, @ już jutro więc po prostu poczekam i działamy dalej :) jakoś tak ta kreska dała mi tyle radości, że pomimo finalnego negatywnego wyniku czuję jakiś wewnętrzny spokój, może to znak, żeby po prostu bardziej słuchać własnego ciała i mniej się niecierpliwić :p

Patunia87, Pink to wgl zrobiły mnie w bambuko, kupiłam 2 i oba były całkiem puste, kolejnego dnia kupiłam właśnie te co wyszły początkowo pozytywne, teraz sobie myślę że to było w tej samej aptece, może one są jakoś źle składowane? Hmm no nic. W każdym razie ten pozytyw wyszedł od razu, zrobiłam zdjęcie a wracam po pracy z moim M i nie ma nawet cienia, dziwna sprawa.

Teska, poczekam już grzecznie na @ :)

Na przyszlosc, macie jakieś ulubione sprawdzone testy? Czy kupujecie zawsze inne lub po prostu jakie są?

Odnośnik do komentarza

orbit i mnie się nie c g w wierzyć że tak testy oklamaly. I to mam nadzieję że oklamaly te popołudniowe a beta nie zdarzyła wzrosnąć.
Jeśli chodzi o testy to ja kupiłam raz ten z Rossmana i czułości 10. I był pozytyw 2 dni przed @. A takto od pierwszej ciąży używam pre-test on już 25 czułości. Ale mam wszystkie 3 z każdej ciąży.
A z tym składowanie to może być racja. Kiedyś kupiłam test to Pani mi podawała go z lodówki. A zwykle normalnie z szuflady wyciągają :D ten sam. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

pAleksandra dzięki, ja również trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny wciąż się starające :)

Orbit ja już kiedyś pisałam, że polecam testy pepino, nigdy nie robiły mi nadziei gdy ciąży nie było, zawsze biel vizira, a jak ciąża była, to nawet w 24 dc z popołudniowego moczu wyszedł pozytyw bez dwóch zdań, on ma czułość 10, można go kupić w marketach typu Tesco, Kaufland, Auchan, koszt około 3-4 zł, więc to też ich duży plus :D natomiast nie polecam bobo test i Pink test, oba pokazały mi bladą kreseczkę, a ciąży nie było.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Kasie Iguana przykro mi :( ściskam Was, a skoro ta @ ma przyjść, to niech zjawi się szybko, żebyście mogły zacząć kolejne starania :*
Hildegarda pAleksandra przyjemnych i owocnych starań ;)
mmiissiiaa trzymam kciuki za powtórkę bety ;)
Orbit jak sytuacja dziś? @ się pojawiła, powtarzasz betę lub test?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :)
Plus tego taki że po negatywnym teście i mojej sugestii, że dobrze by było gdybyśmy mieli jego wyniki na tą wizytę za 2tyg, mąż się w końcu zebrał i umówił na sobotę na badanie nasienia. Wiecie może ile się czeka na wyniki?

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...