Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Scandi tak mi przykro :( nie ma możliwości se ciąża ejst młodsza i jeszcze nie widac serduszka? Ze szpitalem nie doradze, ja to bym chyba nie poszła ale na się głupio upieram zwłaszcza w nerwach, a może to lepsze wyjście, jak zrozumiałam macie z mężem konflikt i tam czy inaczej musisz wziac immunoglobuline a to tylko w szpitalu dają.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Magalena oj,to radość w rodzinie!:) A spodziewałaś się, że to może być szczęśliwy cykl, miałaś jakieś objawy czy totalne zaskoczenie?:)
Domka a jak Twoja sytuacja, jakieś zmiany?:) Pojawił się już okres? A jak ze spaniem małej?:) Mój ma lepsze i gorsze okresy:)

A co z Patka?

Odnośnik do komentarza

Przepraszam że sie wtrące ale Scandi jeśli masz z mężem/partnerem konflikt serologiczny to jednak wybralabym szpital w Twoim przypadku i walczyla oczywiscie o zastrzyk. Wiem ze nie chętnie dają zastrzyk po poronieniu i trzeba walczyc. A przeciagac poronienia zatrzymanego nie ma co niestety bo to tez niesie za soba negatywne skutki dla kobiety.. moge sie tylko domyslac jak Ci ciężko i decyzja należy tylko do Ciebie ale podejrzewam ze jednak szpital bedzie o wiele lepszym rozwiązaniem.

klz9df9h5n2a48bw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5exqmhg6oa.png

Odnośnik do komentarza

Scandi plakac sie chce ;( tak bardzo mi przykro. Jedz do szpitala jak masz skierowanie, podadza jakies leki na wywolanie i moze sie samo oczysci i bedzie bez zabiegu. Za dlugo czekac nie mozna zwlaszcza jak sie nic nie bedzie dzialo ;( trzymaj sie choc wiem ze nie jest latwo.

Teska ooo jak dobrze ze jestes, pisalam do Ciebie i myslalam ze juz odstawilas forum ale jestes na szczescie :))) u mnie wszystko dobrze narazie mamy przerwe w straniach i dopiero po wakacjach wrocimy do tematu. czekaja nas zmiany w zyciu wiec i moze dzidzius sie pojawi pozniej.
Patka narazie nas opuscila :( i nie odzywa sie juz dluzszy czas.

Odnośnik do komentarza

teska totalne zaskoczenie miałam. Ale już takie lekkie poddanie miałam w sobie. Test zrobiłam dwa dni przed terminem. Bo mój miał imieniny i żebym nie miała wyrzutów jakbym za zdrowie wypiła. Krechy pokazały się odrazu. Nie wiedziałam czy płakać czy się śmiać a szczególnie że robiłam test koło 3 w nocy :D spać nie mogłam. Jedynym objawem wskazującym na ciąże były obolałe piersi ale ja czasem tak miałam przed @ a w ulotce od duphastonu też były takie objawy wypisane. Więc totalne zaskoczenie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena no to niezły zrobiłaś mężowi prezent na imieniny :D super, ogromnie cieszą takie historie:) a byłaś już u lekarza?
Maszkaron coś Ty, nie mogłabym Was tak zostawić;) bardzo się cieszę, że u Ciebie dobrze, a zmiany mam nadzieję, że pozytywne:) głowa odpocznie i po wakacjach może będzie od razu szczęśliwy cykl:) a nie wybieracie się w odwiedziny do babci?:)

Odnośnik do komentarza

Kochane ponieważ mam bardzo mało czasu na decyzję, przetrzepalam Internet na temat przyczyn takiego poronienia i znalazłam że można zrobić badania kosmowki. I bardzo poważnie się zastanawiam. Wynik ma dać odpowiedź czy dziecko cierpiało na jakieś choroby genetyczne i czy w przyszłości może się to powtórzyć. Badanie też ujawnia płeć dziecka. W cenie jest konsultacja genetyczna. Jak myślicie? Jestem pierwszy raz w tej okropnej sytuacji. I z jednej strony chciała bym wiedzieć co się stało. A z drugiej nie wiem. Czy któraś mama po stracie wykonywała takie badania? Będę wdzięczna za odpowiedź.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Scandi tez sie zastanawialam nad tymi badaniami i pytalam lekarke o to, powiedziala mi ze na tym etapie ciazy te badania sie nie sprawdzaja bo dziecko jest na tyle male ze czesto w tych strukturach nawet nie sa w stanie wyodrebnic tkanek dziecka. ja w wynikach histop-pato. mialam ze nie wykryto tkanek plodu a wszystko poronilam i oddalam pielegniarce. u mnie wiekowo bylo na 8 tc. koszty to transport i przechowywanie ale dokladnie nie wiem ile.

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
Scandi tez sie zastanawialam nad tymi badaniami i pytalam lekarke o to, powiedziala mi ze na tym etapie ciazy te badania sie nie sprawdzaja bo dziecko jest na tyle male ze czesto w tych strukturach nawet nie sa w stanie wyodrebnic tkanek dziecka. ja w wynikach histop-pato. mialam ze nie wykryto tkanek plodu a wszystko poronilam i oddalam pielegniarce. u mnie wiekowo bylo na 8 tc. koszty to transport i przechowywanie ale dokladnie nie wiem ile.

Do tego badania pobierają jeszcze wymaz z policzka matki aby w 100 % mieć pewność wyodrębnienia dna dziecka.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

scandi moja koleżanka miała dwa poronienia. Przy drugim się zdecydowali na to badanie ale niestety nie zależny żadnych nieprawidłowości. Nie wiem czy za małe dziecko czy jak tak że kasę wydali a nic się nie dowiedzieli.

teska tak byłam w 6 tygodniu. Zarodek był i serduszko biło. Same początki i nie dało się zmierzyć tętna ale jestem dobrej myśli. Teraz mam w sobotę wizytę u gin do którego chodziłam w poprzedniej ciąży. Liczę że da mi skierowanie na badania bo prywatnie to jednak sporo naraz kasy idzie a wolę to na cos innego przeznaczyć jak jest możliwość. A w środę znowu mam wizytę prywatna u tego mojego gin co chodziłam już do niego po ciąży i który skierował mnie to tej ginki co niby się niepłodności miała zajmować. Dała mi ona kilka badań i w końcu ten duphaston. Ale niestety ona nie prowadzi ciąż więc wróciłam do mojego. Ten znowu ma terminy że szok. I u niego na nfz mam dopiero 19 sierpnia :D trochę pogmatwane ale powoli się wszystko układa.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Teska
Magalena oj,to radość w rodzinie!:) A spodziewałaś się, że to może być szczęśliwy cykl, miałaś jakieś objawy czy totalne zaskoczenie?:)
Domka a jak Twoja sytuacja, jakieś zmiany?:) Pojawił się już okres? A jak ze spaniem małej?:) Mój ma lepsze i gorsze okresy:)

A co z Patka?

Teska, na początku czerwca odstawiłam od piersi. Dwa tygodnie później pojawilo się jednorazowe skąpe krwawienie, które uznałam za okres jednak po paru godzinach ustalo więc nie mam pewności czy to była miesiączka. Takowej wciąż nie mam choć minął już miesiąc od tego incydentu. Śluzu płodnego nie było za to drugi tydzień jest podwyższona Temperatura. Robiłam w ostatnią sobotę betę, jednak wynik negatywny. Umówiłam ginekologa dopiero w połowie sierpnia więc czekamy na rozwoj sytuacji. Fajnie, że wróciłaś ;) Twoje miesiączki się uregulowały? :)

scandi chciałabym Ci doradzić ale nie umiem. Przemyśl wszystko, czy na pewno chcesz to rozgrzebywać i szybko wracaj do nas

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Scandi bardzo mi przykro :( Trzymaj się Kochana :* Jeszcze będziesz szczęśliwa.

Ja miałam plamienie implantacyjne i bladziutkie testy, a i tak przyszedł okres :( Postanowiłam zmienić dietę, więcej ćwiczyć i po prostu zadbać o siebie, a co najważniejsze nie rozmyślać tyle. Jak się czymś zajmuje to jestem spokojniejsza. Pełna nadziei zaczynam starania. Trzymajcie się dziewczyny :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Maszkaron jestem pewna, że końcówka roku będzie udana:) trzymam niezmiennie za Ciebie kciuki;) i czekam na info oczywiście:)
Magalena wszystko jasne:) no niestety, te terminy są okropne, nawet prywatnie trzeba czekać czasami. Ale cudnie, że już widziałaś serducho:)
Domka myślę, że to mogła być miesiączka. Te pierwsze mogą być mniej intensywne i nieregularne, u mnie tak było. Teraz już wszystko wróciło do normy:) nawet ostatnio byłam na wizycie kontrolnej, to podobno wyszła ładna owulka i mamy się starać:) oby się w końcu udało:)
Scandi ja też nie wiem, co najlepiej Ci doradzić. Chyba sama chciałabym mieć to szybko za sobą, zwłaszcza jeśli nie ma pewności, czy cokolwiek wyjdzie. Ale ciężko gdybać. Wspieram Cię bardzo, oby wszystko się szybko ułożyło.

Odnośnik do komentarza

Scandi ja robiłam to badanie, wzięliśmy rozszerzony pakiet, który wykrywa nie tylko aberracje chromosomowe ale także choroby typu wady serca etc..
Płaciliśmy wtedy ok 1800zł, na wynik czeka się ok 3 tyg.
U nas niestety odpowiedzi to nie dało, synek był całkowicie zdrowy a i tak jego serce przestało bić.. dlaczego? Nikt nie wie..genetyk rozłożył ręce i powiedział, że tak czasami bywa...
Ja wtedy za wszelką cenę chciałam poznać przyczynę a w zamian otrzymałam jeszcze więcej pytań bez odpowiedzi...

Badanie histopatologiczne, które wykonują standardowo w szpitalu nijak się ma do badania genetycznego kosmówki. To szpitalne nie daje odpowiedzi co było przyczyną poronienia a jedynie ocenia czy nie doszło do powstania min zaśniadu.

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Karolcia tak tak, wlasnie o tym myslalam ze histo=pato to tylko zasniad i oczywiscie nic wiecej nie okresla.

Scandi jak jest Ci zle i chcesz sie wygdadac to pisz, mozesz nawet do mnie na priv.

Teska :))) musimy sie spotkac koniecznie :)), pisalam do Ciebie ale jak mialas remont to wybaczam :)) dzialaj dzialaj z M. bo kreseczek nam tutaj ciagle malo :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...