Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Lo matko, ja na stopach maluję zwykłym, co 14 dni max, wolniej rosną niż na rękach ale po dwóch tyg już też ejst z 3-4 mm odrostu.
Dziewczyny a polecicie coś dobrego pod oczy? Od zawsze mam cienie, takie szarawe, nie maluję się więc chodzi o jakiś kremik albo coś, już nie mam pomysłów, kremuje, nakładam maseczki, płatki pod oczy i efektu brak.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jak już w temacie jesteśmy to jaki manicure stosujecie do paznokci w kształcie migdałków bo ja już nie mam pomysłu, albo cielisto blady róż lub czerwone... ;)

Ja się maluje więc na cienie używam tylko korektor :) bo też słyszałam że trudno pozbyć się tych cieni inaczej niż zamaskować...

Odnośnik do komentarza

Bibs
Jak już w temacie jesteśmy to jaki manicure stosujecie do paznokci w kształcie migdałków bo ja już nie mam pomysłu, albo cielisto blady róż lub czerwone... ;)

Ja np. efekt marmurku np z rozem pudrowym, 3d holo na wszystkich paznokciach , benzyna na wszystkich paznokciach efekt chromu, termoaktywne, albo bawię się w malowanie wzorów na paznokciach:) zależy od tego ile mam czasu na to i od tego co mi do głowy przyjdzie :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
Bibs
Jak już w temacie jesteśmy to jaki manicure stosujecie do paznokci w kształcie migdałków bo ja już nie mam pomysłu, albo cielisto blady róż lub czerwone... ;)

Ja np. efekt marmurku np z rozem pudrowym, 3d holo na wszystkich paznokciach , benzyna na wszystkich paznokciach efekt chromu, termoaktywne, albo bawię się w malowanie wzorów na paznokciach:) zależy od tego ile mam czasu na to i od tego co mi do głowy przyjdzie :D


Też lubię szaleć z pazurami ale u kosmetyczki. Kiedyś robiłam sama ale za duzo czasu mi to zajmowało. :D

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Patka to co napisałaś to po polsku?? Na nic z tego nie zepbmzumialam hihi ale ja to uznaje tylko mleczny lakier albo jasnorozowy. Może być też czerwień, bordo lub fuksja ale to rzadziej. Ale w zasadzie to stale mleczne noszę :)

Tak po polsku :D pyłków mam sporo lakierów też A kolekcja wciąż w rozbudowie :)

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73644.jpg

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73645.jpg

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73646.jpg

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73647.jpg

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73648.jpg

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73649.jpg

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

O rety ! 25 minut nadrabialam zaległości!
Patka Wow! Piękne paznokcie i te pyłki! Ja też robię sama hybrydy ale tych ombre jeszcze nie robiłam tzn robiłam ale z cieniami do powiek ;-) fajny trick jak się nie ma odpowiednich lakierow/pułków.
Dziś miałam pierwszy raz robione paznokcie tytanowe i jestem bardzo zadowolona. Ale raczej będę sama dalej robić hybrydy bo nie mam czasu chodzić do kosmetyczki.
Scandi ja miałam podobny poziom progesteronu w poprzednim cyklu i lekarz powiedział że jest ok A był 12.46. Choć jak patrzę to w szczęśliwym cyklu był 46! W tym samym dniu cyklu.

No i teraz mam problem bo pisałam Wam że dostałam @ A tak na prawdę to było tylko jednorazowe plemienia w poniedziałek. Czekam i czekam już prawie czwartek A tu czysto. I teraz nie wiem czy robić znów test (robiłam w poniedziałek sikany i negatyw) czy co ? Raczej tego jednorazowego plemienia nie mogę zaliczyć jako @ A w 3dc mam brać tabletki na owulacje.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena89 może to implantacja była i warto powtórzyć test dla świętego spokoju,tym bardziej jak masz brać tabsy od początku cyklu, od poniedziałku jutro minie juz te 48h więc jakby coś było na rzeczy to może coś by się pokazało. Z tego co zauważyłam to nie masz oporów przed robieniem testow, ale to musi być Twoja decyzja.

Dziewczyny dzięki za inspiracje, piękne te pazurki, myslalam że do migdalkow mało co pasuje...

Odnośnik do komentarza

DoMaRy trzymam mocno kciuki!
Patka A termiczne ! Super ! Miałam kiedyś taki róż co się zamienial w fiolet pod wpływem temp . Co chwilę chodziłam do łazienki myć ręce by się zmieniał kolor haha
Bibs raczej mało prawdopodobne żeby tak późno była implatacja chyba że te mikroskopy owulacji nie są wiarygodne. W sumie to mój pierwszy cykl ale też sexow nie było za dużo tylko w okolicy owu bo maz akurat przyjechał do domu na owu i po 3 dniach znów pojechał. No ale test zrobię oczywiście ale w piątek. Poczekam czy jutro jeszcze @ nie przyjdzie.
Mam zabieg w środę w znieczuleniu i muszę wiedzieć czy jestem w ciąży czy nie żeby nie zagrozić ewentualnemu malenstwu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jest 4.20, właśnie byłam zjeść rosół :) z pełnym brzuchem łatwiej zasnąć hihi.
No fajne te pazurki Patka, nie wiedziałam że są takie lakiery co kolor zmieniają i imituja metal itp na to jestem 50 lat za murzynki jeśli chodzi o takie rzeczy, pewnie dlatego że sama się źle w takich rzeczach czuje ;)
Domary o kurcze a jak się te listki robi? To są naklejki??
Scandi ja teraz w ciazy razem z beta 4,3 miałam progesteron 19, tydzień później 19,5 czy 20, także troszkę urósł, no więc nie muszę brać dupka. Pena a Ty na dupku byłaś że taki wysoki miałaś w na początku ciazy? Bo to chyba powyżej normy hihi chyba że jakeis inne normy miałaś, ja w diagnostyce robiłam. Możesz betę powtórzyć, ale mogło się też zdarzyć że taki kulawy okres miałaś.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK znam to nocne podjadanie haha poczytałam sobie o tym plamieniu implantacyjnym i właśnie to by się zgadzało bo brzuch nie bolał i było tylko trochę brązowego czegoś. Ja to jestem mistrzem wkręcanie sobie objawow ciąży haha W pierwszej ciąży nie pamiętam czy brałam dupka czy nie ale chyba nie. Coś mi się kojarzy że branie dupka nie zwiększa wyniku progesteronu z laboratorium bo to jakaś inna forma chemiczna.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

U Nas znowu pobudka o 5! Ale młoda idzie dziś do przedszkola to będę miała chwilę na zaległe obowiązki. Pazury piękne ... Ja też robię hybrydy mam zestaw Mistero Milano,ale z braku czasu wystawiłam na sprzedaż.
Co do tego progesteronu to ja 23.12.2018 czyli jakiś 6-8 tc ( ciężko było stwierdzić) to miałam niecałe 16 i wtedy już brałam duphaston,ale nie pamiętam dokładnie jak długo. Teraz wydaje mi się niski w porównaniu do Waszych wyników .

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...