Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokardkaaa

Helcia nowy cykl nowa szansa może to będzie akurat ten 🙂 

 

drop, hope czy was tez kuły jajniki/brzuch? 
 Doktor kazał się umówić dopiero w okolicach 7/10 września i dopiero wtedy tez zrobić betę drugi raz progesteron tsh. Ft3 i ft4 


to będą najdłuższe i najcięższe dwa tygodnie w moim życiu! 
 

Oczywiście  dzisiaj mam już w głowie wszystko co zle, bo kłuje mnie w brzuchu co jakiś czas .. 

Odnośnik do komentarza

Kokardka, ja nadal czekam na wyniki kariotypu, minęły 3 tygodnie, w między czasie będę robić resztę badań do in vitro więc może w październiku uda się podejść do pierwszego razu. 

A jak Ty się czujesz? 🙂 Mogę sobie tylko wyobrazić jakie to musi być niewiarygodne po takim czasie starań 

Odnośnik do komentarza

Kokardka, mnie najbardziej dokuczał bol pleców, taki ciągnący.. w sumie takie bóle miałam często przed okresem.. kłucie jajników i brzucha tez czułam.. u mnie dzien przed testem wystąpiło plamienie, wiec odczuwałam takie stres, wiec tez dużo rzeczy nie pamietam z tego czasu.. ale nie stresuj się, wszystko musi się udać.. bądź dobrej myśli i wypoczywaj.. wiem wiem, łatwo powiedziec..

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Hania, to super wiadomość! Może badania kariotypu coś wam powiedzą, a co od IVI to daj znać jakbyś zaczynała, możesz o wszystko zapytać, pomogę jak tylko będę umiała :)) 

 

hope, No ja czuje bardzo jajniki, ale tłumacze sobie ciagle co ma być to będzie, nic nie mogę zmienić… pracuje  a po pracy odpoczywam i tak leci dzień za dniem 🙂  jeju jak u ciebie to zleciało!

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Dziękuje wszystkim, ale  jeszcze się wstrzymajmy z tymi gratulacjami, do bicia serduszka. Usłyszę serduszko to wtedy będę wiedziała ze się udało na pewno…  jak wiecie już raz w ciąży byłam  i skończyło się w 7 tygodniu wiec nigdy nic nie wiadomo… 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa :) Gratulacje dla wszystkich, którym się udało,cieszyłam się razem z wami z każdego pozytywnego testu :) Ja jestem dopiero na początku drogi, parę lat temu zdiagnozowano u mnie PCOS, teraz od kilku miesięcy staramy się o dziecko, zrobiłam badania hormonalne które są w normie, ale owulacji nie ma, biorę metforminę, inofem i witaminę D :( jestesmy też po badaniu nasienia i będziemy działać ze stymulacja 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, które brały/biorą clo: czy zdarzyło się tak że skrócił Wam się cykl? Dzisiaj zupełnie niespodziewanie przyszedł okres, cykl trwał zaledwie 19 dni, a zawsze trwał 30... Nie brałam luteiny, bo prawdopodobnie nie miałam owulacji, ale taki krótki cykl jest mega dziwny. Z drugiej strony spoko, bo zaczynam nowy...

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Dziękuje wszystkim, ale  jeszcze się wstrzymajmy z tymi gratulacjami, do bicia serduszka. Usłyszę serduszko to wtedy będę wiedziała ze się udało na pewno…  jak wiecie już raz w ciąży byłam  i skończyło się w 7 tygodniu wiec nigdy nic nie wiadomo… 

Będzie dobrze.

Ja jestem wściekła bo miałam mieć ocenę we wtorek ale idę na operację po złamaniu jednej kości w stopie. Operacja powinna odbyć się już dwa tygodnie temu ale wtedy mi powiedzieli że nic tam nie ma złamanego tylko lekkie skrecenie... A teraz muszę przerwać stymulowanie bo nie będzie jak sprawdzić czy mogę działać...no i w gipsie to trochę ciężko jednak

Na następną wizytę umówiłam się 15 września żeby chociaż sprawdzić czy coś się działo ciekawego 

Odnośnik do komentarza

Mimo ze się nie odzywam to cały czas tu zaglądam i z radością czytam kolejne pozytywne wiadomości  ❤️ Kokardka  trzymam kciuki ❤️!  
u mnie nic nie ruszyło do przodu 😞 wcześniejszy cykl owulacja potwierdzona wszystko ok i nic z tego nie wyszło , w tym cyklu tez owulacja potwierdzona monitoringiem ale na nic się nie nastawiam. Teraz 20 dc zobaczymy co będzie 🙂

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie dziewczyny starające się o maluszka i te które noszą już pod serduszkiem .

Zaczęłam starania jak zaczęła się ta cała pandemia tj od marca 2020r. Aż w kwietnu tego roku zobaczyłam dwie kreski na teście, byłam w szoku i wielkie szczęście. Nie  trwało to długo bo tylko 9 tygodni. Ciąża się zatrzymała. 😪😪  

W sierpniu pierwszy miesiąc z cleo i zostało 6 dni do miesiączki.

To czekanie najgorsze czy się udało czy nie...

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj 22dc ale też nic a nic nie czuję objawów ale staram się nie dołować... przecież niektóre kobiety nawet normalnie mają okres na początku ciąży więc może bezobjawowo też może coś tam się dziać 😉 biorę progesteron ale ani złego samopoczucia ani bólu piersi nic 😞 lekarz kazał zatestować profilaktycznie w 25dc odstawiając progesteron ale i tak do @ jeszcze trochę czasu jest więc czekamy.

Agnieszka, Ren trzymam za Was i za siebie kciuki i za wszystkie testujące niebawem 😘

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość MagdaX napisał:

Ehh... I mimo brania 10 tabletek na samą cholestaze i trzymania diety watrobowej wyniki wzrastaja podwójnie... Idę do szpitala 😞 trzymajcie kciuki proszę, żeby wszystko było dobrze

Jejku trzymaj się!!! Trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...