Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Olgik - zrób test, będziesz wiedziala na czym stoisz bo niby człowiek chce poczekać do kontroli ale po pierwsze na usg moze jeszcze nie byc widac a po drugie … wszystkie wiemy ze i tak będziesz o tym cały czas myslala. Jak każda z nas. Rób test jak bedzie pozytywny to tak jak ktos tutaj juz napisał, idz na betę. I daj nam koniecznie znac 🙂 Bardzo mocno trzymam kciuki.

Kokardka jejku trzymam kciuki bardzo mocno! Czekam na pozytywne informacje 🙂

A nowe osoby chciałabym przywitać. Jesteście w dobrym miejscu 🙂 mamy szczęście do cudownych osob na tym forum 🙂 

Odnośnik do komentarza

Robiłam rano test, negatywny no trudno. Dziewczyny ale ja jestem dupa... caly czas pisze Wam co aktualnie biore i dopiero dzisiaj sie zorientowalam ze bralam 2x1 letrozole 😞 a lekarz kazał po jednej. Kompletnie odizolowalam glowe od staran, skupilam sie na piesku i po prostu z automatu bralam rano i wieczorem (skojarzylo mi sie moze z Clo?), jajniki pobolewaja oba pewnie dlatego tak sie slabiej czulam. Dzisiaj rano zaczelam estrofem i tak patrze na tabletki ze w dwoch cyklach zuzylam 10tabl.czyli 1x1 i popedzilam do notatek z wizyty i szok... letrozole tez mialam miec trzeci cykl 1x1. Teraz juz nie zmienie nic, estrofem wezme 1x1. W poniedzialek ide w 10dc na kontrole nie wiem co powie lekarz 😞 w sumie dobrze czuje sie psychicznie ze lepiej znosze starania teraz ale przez to pomylilam dawke 😞

Odnośnik do komentarza

Dziękuję, wiara czyni cuda podobno:)

 

Ma ktoś z Poznania opakowanie cło?🤔 Na stronie wyświetla mi że mają w Kościanie ale nie mogę się tam dodzwonić....

Czas chyba na jakiś zamiennik bo coś mi mówi że produkcja stanęła.

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie w 10dc, lekarz na szczescie nie skrzyczal za to ze podwoilam dawkę 😉 smial sie zebym z innymi lekami juz nie kombinowala ;) musze jeszcze jutro zbadac prolaktyne bo 1mies temu po 4tyg brania 1x tydzien dostinexu spadla ponizej normy, a teraz bralam 4tyg po pol tabletki na tydzien i zanim wezme piątą połówkę muszę sprawdzić czy ta dawka jest dla mnie odpowiednia. No wiec te bole podbrzusza byly uzasadnione dzisiaj pecherzyk w prawym jajniku 17mm czy nawet prawie 18 😄 jestem taka szczesliwa moze ta glowa faktycznie mi odpoczela i letrozole zrobily swoje 🙂 endo lelarz powiedzial ze przepiekne ale nie dopatrzylam ile mm... w lewym jajniku mialam sklonnosc do torbieli wiec tym bardziej sie ciesze ze jajnik ten spi. Mam od jutra na 3 noce wziac po czopku distreptazy i wzpolzyc co 2 dni a za tydzien pojawic sie do kontroli 🙂

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Jadziaxx napisał:

Dziękuję, wiara czyni cuda podobno:)

 

Ma ktoś z Poznania opakowanie cło?🤔 Na stronie wyświetla mi że mają w Kościanie ale nie mogę się tam dodzwonić....

Czas chyba na jakiś zamiennik bo coś mi mówi że produkcja stanęła.

Sprawdź w aptece naprzeciwko szpitala onkologicznego na Garbarach Topfarm się chyba nazywa. Z invimed zawsze tam wysyłają i zawsze wszystko mają. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Ola0 napisał:

Sprawdź w aptece naprzeciwko szpitala onkologicznego na Garbarach Topfarm się chyba nazywa. Z invimed zawsze tam wysyłają i zawsze wszystko mają. 

Niestety Pan powiedział, że od 2miesiecy nie ma tego w hurtowniach.

Najbliższa apteka to Skwierzyna

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Jadziaxx napisał:

Niestety Pan powiedział, że od 2miesiecy nie ma tego w hurtowniach.

Najbliższa apteka to Skwierzyna

Ok 17 będę w domu i sprawdzę czy mi coś czasem nie zostało i dam znać bo mi zmienili na lamette. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Jadziaxx napisał:

Już załatwione:) napisałam do mojej ginekolog, że mam problem i zadzwoniła do mnie bo zmieniliśmy na aromek.

Ktoś brał?

Si ja brałam, 3 razy dziennie. Jest nowszej generacji podobno i mniej skutków ubocznych niż po clo. Rada- Nie czytaj ulotki. 

Odnośnik do komentarza

Karska masz rację, ja jestem na cyklu z letrozole bluefish i tez lekarz kazal nie czytac ulotki 😜 "leczenie uzupelniajace u kobiet po menopauzie z inwazyjnym rakiem piersi we wczesnym stadium..." podobne opisy znajdziesz przy Aromku, bo to ta sama grupa leków o nazwie Letrozolum. Ale poczytalam na googlach o stosowaniu ich typowo przy stymulacji cyklu 😉

Odnośnik do komentarza

Hej Edi u nas nic dobrego. Powtórne badania nasienia są takie same...czyli brak plemników. Mamy wizyte do dr Cygal z invimed w Katowicach w październiku dopiero...brak terminów niestety. Robimy kolejne badania i już nie liczę na cud...

Odnośnik do komentarza

Magdalena - kurczę myślałam, że będę lepsze wiadomości.  Hm tak teraz myślę jak siedziałam w klinice leczenia niepłodności to tam leciał film na ten temat i wiem, że coś było o biopsji jądra i z tamtąd pobierali plemniki i mrozili do procedury in vitro. Miał twój mąż robioną biopsje? 
Ja też przeniosłam się do Invimedu do Katowic, ale nas zapisali do lekarza Artura Kobielskiego i już widzę pierwszy plus zmiany kliniki. U męża wyszły złe wyniki badania HBA i nie wiem jakie jest dalsze postępowanie w takiej sytuacji. Także u nas też średnio, bo jestem jeszcze chora i nie wiedzą co mi jest i odradzają ciąże. Trzymam mocno kciuki za Was, oby kolejna wizyta rozpaliła nadzieję. Ściskam mocno. 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam wczoraj powtórkę prolaktyny, bo myślałam że dzisiaj mam zabrać piątą połówkę a ja dopiero 3 tyg brałam lek 😄 znowu źle policzyłam, nie wiem co to się ze mną dzieje w tym cyklu 😉

No więc tak, ok 2 mies temu miałam PRL 36 (norma do 26) i zaczelam 4tyg brac Dostinex po 1tabl.na tydzien. PRL spadła do 1,09 gdzie norma byla od 3,7. Zaczęłam brać po pół tabl.na tydzień i po 3 tygodniach (pospieszyłam się, miałam za tydzień zbadać) wynosi 1,01... nie wiem co się stało skoro zmniejszylam dawkę. Dzisiaj miałam zabrać kolejną połówkę, wizyta dopiero w poniedziałek i nie wiem czy wziac czy powinnam zacząć po 1/4 czy odstawić leki.. ale wtedy na pewno mi skoczy prolaktyna, wiele lat mi wariuje a do staran o ciąże pownna być niska. 

Odnośnik do komentarza

Tak, po 4 tyg pelnej tabletki prolaktyna spadla z 36 na 1,09 czyli bardzo nisko. A chcemy dojsc do takiej dawki, ktora zapewno mi niska prolaktynę ale w normie... jak widac po zmnianie na 1/2 to ta prolaktyna wyszla 1,01. W poniedzialek zobaczymy co powie lelarz na te nowe wyniki. Sama nic nie zmieniam w lekach. Ta pomylka z letrozolem ze bralam 2x1 a nie 1x1 byla zupelnie przypadkowa i nieumyslna 😄 ale moze dzieki temu w 10dc taki duzy 17mm pecherzyk 😉

Odnośnik do komentarza

Olgik ja też teraz pierwszy cykl brałam podwójnie Lamettę i w 7 dc miałam 2 pęcjerzyki po 18 mm i jest ciąża 😁 tylko w tym samym dniu dostałam podwójną dawkę ovitrelle i owulacja była w 9 dc potwierdzona monitoringiem. Więc trzymam kciuki 😁

Odnośnik do komentarza

Mujer staram się nie nakręcać ale nadzieja zawsze jest 😉 jesli teraz sie nie uda to bede naciskac na podwojna dawke bo widac ze ladnie na mnie dziala i na monitoring tez sie duzo wczesniej umowie i bede sprawdzac i porposze o ovitrelle 😉 teraz nie przepisal lekarz pomimo ze mam problem z pekaniem. Ale dawno prawy jajnik nie pracowal, LUF zdarzal sie w lewym jajniku, wiec trzymajcie kciuki 🙂

Odnośnik do komentarza

Olgik - trzymam mocno kciuki!

Ja jestem właśnie w drugim cyklu z Clo. Wczoraj byl 12dc i pojawil sie pecherzyk ❤️

Teraz zabieramy sie do roboty 😄

Pytanie tylko czy pęknie i czy nasienie da radę bo wyniki męża raczej słabe :(:(

Jeśli sie nie uda to zaczynamy gdzieś leczenie "zespołowe" 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...