Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokardkaaa

Ojej Magda, to trzymam kciuki żeby wszystko wyszło dobrze.

 

ja mam wizytę 9 września, czekam z niecierpliwością, zastanawiam się czy będzie już słychać serduszko, będzie to 27 dzień po transferze :) aplikacja pokazuje mi narazie 6 tydzień licząc od ostatniej miesiączki. Bete badałam tylko raz zgodnie z zaleceniem lekarza mam Zrobić drugi raz we wtorek 7 września. Także cierpliwie czekam 

 

 

drop, hope, co u was? 
 

ktos testuje? 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ojej Magda, to trzymam kciuki żeby wszystko wyszło dobrze.

 

ja mam wizytę 9 września, czekam z niecierpliwością, zastanawiam się czy będzie już słychać serduszko, będzie to 27 dzień po transferze 🙂 aplikacja pokazuje mi narazie 6 tydzień licząc od ostatniej miesiączki. Bete badałam tylko raz zgodnie z zaleceniem lekarza mam Zrobić drugi raz we wtorek 7 września. Także cierpliwie czekam 

 

 

drop, hope, co u was? 
 

ktos testuje? 

Kokardkaaa super, że u Was wszystko dobrze 🙂

moja radość znowu trwała chwilę, wczoraj powtarzałam bete równo 5 tydzień beta zamiast w górę poszła w dół, druga inseminacja kończy się biochemem😔

podchodzę do jeszcze jednej ale równocześnie w przyszłym tyg mamy wizytę kwalifikacyjna do ivf. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
1 godzinę temu, Gość Ola0 napisał:

Kokardkaaa super, że u Was wszystko dobrze 🙂

moja radość znowu trwała chwilę, wczoraj powtarzałam bete równo 5 tydzień beta zamiast w górę poszła w dół, druga inseminacja kończy się biochemem😔

podchodzę do jeszcze jednej ale równocześnie w przyszłym tyg mamy wizytę kwalifikacyjna do ivf. 

 

 

 

Ola, ja uważam ze te inseminacje to ściema,  tylko punkt do odhaczenia w drodze do IVI. Jeśli miałabyś jakieś pytania co do IVI pytaj śmiało o wszystko 🙂 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ola, ja uważam ze te inseminacje to ściema,  tylko punkt do odhaczenia w drodze do IVI. Jeśli miałabyś jakieś pytania co do IVI pytaj śmiało o wszystko 🙂 

Tylko mi przy każdej próbie udaje się zajść ale ciąża się nie utrzymuje:( zrobiłam już chyba wszystkie badania odnośnie krzepliwosci, trombofilie część immuno, wirusologiczne itd i wszystko jest prawidłowe więc wierzę że kiedyś po prostu zaskoczy i będzie dobrze. Ja podchodzić do 3 nie chciałam ale mąż twierdzi że to zawsze jakaś szansa. 

Dziękuję na pewno będę miała mnóstwo pytań:) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość MagdaX napisał:

Ola - i co wyszło z trombofilia? 

Hej Magda, z trombofilia wszytsko ok żadnych mutacji. 

Poczytałam o tych komórkach NK i nie miałam ich robionych. Tylko które badanie powinno się wykonać? bo znalazłam aktywność komórek nk, ilość komórek lub badanie immunofenotypu. 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Gość MagdaX napisał:

Ola - najlepiej zrobić cały immunofenotyp, być może masz problem właśnie z komórkami NK i bedziesz potrzebować wlewów z intralipidu i encortonu 🙂

Dziękuję! Przed kolejna iui tego nie zrobię bo nie zdążę wyczytałam, że badanie robi się w drugiej fazie ale sprawdzę to bo to już mój 3 biochem. 

Odnośnik do komentarza

Trafiłam do szpitala… od wczoraj mały sie mniej ruszał a ja miałam większe skurcze, brzuch mocniej mi sie obniżył i pojawił sie ból plecow i brzucha jak na okres ale delikatny. Jak mały przestał sie chyba na godzine ruszać i nie mogłam go dobudzić to pojechaliśmy do szpitala. Z Franiem ok, zapis KTG ok ale mam rozwarcie. Zatrzymali mnie w szpitalu, dostaje sterydy na rozwój Frania płuc i w pompie jakies leki na zatrzymanie akcji porodowej. Dzisiaj kończę 33 tydzien.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny tak trochę podczytuje Wasz wątek. Trzymam za Was kciuki w staraniach i życzę zdrowia tym co oczekują rozwiązania.

Do Hopeful...

...przypomniała mi się moja sytuacja. Trafiłam na oddział jakoś w 31 TC ze zgładzona szyjka. Dostałam też leki,tj sterydy na płuca i przeciwskurczowe w pompie i od tego czasu musiałam już leżeć w szpitalu do porodu. Dodam,że finalnie poród miałam WYWOŁYWANY oksytocyna  a tydzień chodziłam z 4 cm rozwarciem! Także nie denerwuj się,odpoczywaj. Poproś o leki na uspokojenie. Wiem to trudne. 

Magda również trzymam kciuki. 

Powodzenia dziewczyny. 

Odnośnik do komentarza

Magdax, Hopefull.. moje kochane, bądźcie dzielne, 3mam za Was bardzo mocno kciuki.. jesteście fajterkami !!! Wszystko będzie dobrze 💪💪💪 musi być!!! ❤️❤️❤️ Wytrzymacie jeszcze chwile, a nawet jeśli się nie uda, to dzieciątka urodzone w 33tc maja ogromne szanse..  dawajcie znać co u Was, a my tu wszystkie jesteśmy z Wami 🥰🥰🥰

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny 🙂

Magdax no u mnie w pózniej rozkręciła sie akcja porodowa. Na szczęście udało sie ją wyhamować! Ale z rozwarciem poszła tez szyjka no i mały jest tak nisko w kanale ze nie mogli mu sprawdzić przepływów mózgowych. Ale finalnie sprawdzili i jest ok 🙂 trzymaj sie i dawaj znac! Trzymam kciuki! Dowiedziałam sie ze po sterydach to w 33 tc to luzik i w ogole nie mam sie przejmować. Więc spokojnie…

Bibs Dzieki! U mnie z szyjka tez były jaja ale teraz największym problemem jest rozwarcie i plamienie no i to ze mały jest juz tak nisko. Szyjka w jeden dzien poszzlllaaaaaa ale jestem dobrej myśli 🙂 jestem spokojna, nie mam na nic wpływu a denerwując sie tylko szkodzę wiec naprawdę spokojnie do tego podchodzę.

Drop - kochana moja, dzięki 😊😘 

 

Odnośnik do komentarza

Hope, Magda trzymam kciuki ;* dużo spokoju i zdrówka dla Was.

U mnie cykl zakończony po 27dc, a taki był ladny... 2 dni lekkich plamień i dzisiaj od 4 rano ból ogromny, łzy w oczach dopiero o 7 wzięłam tabletkę i jakoś funkcjonuję. W pracy poprosiłam o zdalną na 1 dzień. No trudno, zaczynamy na nowo starania i od niedzieli wchodzą letrozole. Tak jak pisałam na drugim kochanym forum, bede rozmawiac z lekarzem co radzi w sprawie badan na trombofilie, wrogi sluz i przeciwciala plemnikowe... musze szukac jeszcze gdzies przyczyny tych niepowodzen. Moze plemniki sie nie moga dostac do macicy, a moze sie udaje ale przez jakas mutacje genu nie dochodzi do zagniezdzenia komorki... milego dnia i weekendu wszystkim staraczkom ;*

Odnośnik do komentarza

Hopeful będzie dobrze, taki tydzień to już z górki:) , cały czas tutaj zaglądam i pamietam o was ❤️Magdax Tobie również, nie denerwujcie się . Najważniejsze ze jesteście w szpitalu Pamiętacie ze mam córeczkę z 28+4 tyg i za kilka dni kończy roczek a startowałam na tym forum :)) 

Odnośnik do komentarza

Magdax, Hopefull.. jak się czujecie, cały czas o Was myśle i nie mogę przestać.. dajcie znać co u Was??

Kokardka, ❤️❤️ Wyglada na to, ze w czwartek usłyszysz już ❤️.. nadal bardzo mocno 3mam kciuki.. 

A u mnie w sumie bez zmian.. uczę się rozpoznawać ruchy dziecka.. chociaż to dość trudne i stresujące na początku, bo czasami mam wrażenie, ze już wiem i je czuje a za chwile mam mętlik w głowie i zastanawiam się dlaczego moja dziewczynka nie pląsa.. za dwa tygodnie wizyta i połówkowe, już chciałabym żeby te dwa tygodnie minęły.. i chciałabym poczuć ulgę.. ale czas pokaże.. a tak zmieniając temat to ile przytylyscie, u mnie cukrzyca ciążowa, ciągła dieta i nigdy nie sądziłam ze będę się martwić tym, ze wolno tyje.. 😊😊

 

 

Odnośnik do komentarza

OlaO- przykro mi 😞 trzymaj się ♥

Hopeful - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok ♥

Olgik- 😞 w końcu musi być i dla nas pięknie. Ja narazie czekam, jeśli @ przyjdzie, to na kolejną wizytę idę z badaniami nasienia. Nie planuję testować przed @, chyba że naprawdę nie wytrzymam lub będę miała jakieś objawy. Nie chcę się znowu patrzeć na białe okienko ;/ 

Miłej niedzieli dziewczyny ♥

Odnośnik do komentarza

Drop - u mnie bez zmian, niestety wyniki idą w górę 😞 powiedzieli ze jeśli dalej tak będą szły będą myśleć o rozwiązaniu ciąży 😞 jutro powtórzą mi badania... Dopiero mamy 33+4 jestem przerażona :(, boje się strasznie. Wiem, że jestem w dobrych rękach bo jestem w szpitalu o 3 stopniu referencyjnosci, ale jestem tak przerażona, że w piątek w szpitalu miałam taką depresje że szkoda gadac :(. Ja przytyłam 10kg, których w sumie nawet nie widać 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Magda nie denerwuj się wszystko się ułoży! Musisz wiedziec, ze ci ludzie maja ogromna wiedzę i na pewno nie zrobią niczego bezpodstawnie! Zawsze jak się stresuje to tak śpię tłumacze, ze lekarz wie co robi, trzymam za ciebie kciuki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...