Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Kokardka, spokojnie.. plamienie to nie wyrok, także na początku miałam plamienia.. okazało się, ze miałam krwiaka, później kolejnego.. miałam tak jak Ty zwiekszona dawkę progesteronu i na wzmocnienie naczyń krwionośnych rutinoscorbin. Najlepiej jak będziesz teraz dużo leżeć.. bądź dobrej myśli, 3mam kciuki z całych sił

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Dodzwoniłam się do lekarza, kazał wziąć 4 tabletki duphastonu naraz, zwiększył dawkę dupka  z 3x1 na 3x2, wysłał na zwolnienie, kazał leżeć. W czwartek wizyta…. 
 

jak dla mnie to nic z tego nie będzie, także czekam na najgorsze 😞

Kokardka, nie myśl tak. Wszystko będzie dobrze. Ja na początku też plamilam, wiele dziewczyn plami. Masz taki zestaw leków, że musi być dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Kokardka głowa do góry! Pisałam Ci wcześniej ze dziewczyny przyjeżdżały na sor bo plamily po tabletkach się wyciszyło 🙏 u Ciebie pewnie jest jakoś delikatnie.? mówiłaś mu o becie kazał powtórzyć czy aaa? Kurde szkoda ze jutro nie może Cię przyjąć na kontrole .

ps. Jeszcze raz odpędz zle myśli ! 🧡

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Martu - przesłałam wyniki, powiedział ze wszystko  jest poprawnie, nie mówiłam mu, Że robiłam bete dodatkowo w sobotę. Powiedział „ to krwawienie nie powinno zagrozić ciąży w żaden sposób raczej jest z szyjki macicy” albo skads tam nie pamietam

 

ale wiecie, rok temu poroniłam w podobnym cZasie, zaczęło identycznie z tym krwawieniem… 

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Hej dziewczyny, dzisiaj 9 dc  ( 4 cykl z clo) w ostatnim miesiącu się nie udało ale próbujemy ponownie. Martwi mnie tylko to zw dzisiaj pojawia się jakieś krwawienie i czuje lewy jajnik czy u którejś z was przy przyjmowaniu clo pojawiło się w tym czasie krwawienie? Z lekarzem będę widziała się dopiero 15dc bo obecnie przebywa na urlopie 

Odnośnik do komentarza

Kokardka rozumiem Twoje obawy ale teraz pomysl ze obecna ciąża jest pod większa kontrola oparta na lekach i wcześniejszych doświadczeniach i musi być dobrze ! 🙂 ja tez gdybym zaszła w druga ciąże to bym umarła ze strachu po pierwszej ale byłabym tez mądrzejsza o przebyte doświadczenia 🙂 

chociaz wiecie co nie robiłam jeszcze badan a wiem ze po raz drugi przechodziłabym drogę z clo 🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza

Kokardkaa - plamienie to nie wyrok, zaczęłam plamić w 7tc, byłam przerażona bo ostatnim razem straciłam ciążę w 9tc, lekarz kazał mi leżeć odpoczywać, za 2 dni na wizycie było piekne bijące silne serducho. Dostałam dupka i utrogestan i plamienie ustało od razu. Głowa do góry! A jeśli nie wytrzymasz do czwartku jedz na Izbe Przyjęć dla własnego spokoju, bo stres nie pomaga

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim po drugiej stronie monitora! 

Jestem nowa na forum, ale czytając Wasze wpisy mam wrażenie jakbyśmy się znały od dawna. Dlatego pozwolę sobie zacząć od słów wsparcia dla Kokardkaa -  zobacz ile osób 3ma mocno za Ciebie kciuki i pomaga odgonić złe myśli, mocno mocno wierzę, że Ci się uda! Wszystkie tutaj osoby są niezwykle silne i czuje się to wsparcie. Dzięki za to, że jesteście, że piszecie. Na prawdę, nie zdajecie sobie sprawy ile to może komuś dać, takie poczucie że się nie jest w tym samym. 

Odnośnik do komentarza

 Hej Diduch! Miło Cię poznać 😉

Dziś powinnam miec 3dc, miesiaczki nie widać, testy negatywne... Miała któraś z Was tak? 

Po unormowaniu lekami moj cykl mial rowno 28 dni, teraz pierwszy raz mialam wystymulowana owulacje i miesiaczki brak... Juz nie wiem jak to u mnie działa 😞

I nie wiem czemu nie moge usunac tej emotki poniżej... 

😛

Odnośnik do komentarza

Kokardkaa - uff to dobrze że plamienie ustało! Odpoczywaj i lez ile się da! Ja leżę od 20tygodni jak placek, dla maleństwa warto ❤️

A u mnie jak na razie dobrze, dostaję 3x dziennie kroplówki, malutka rośnie ma juz 2332gram, dziś mialam usg wszystko w porządku 😊😊

Odnośnik do komentarza

Madzia to super wieści malutka już ma super wagę 😃 my jak wychodziłyśmy ze szpitala to waga była raptem 2100g , kruszynka niesamowicie a wyniki kiedy powtarzają ?

hopeful, mamy nadzieje ze u was wszystko ok? 🙏 a jeśli coś to pytaj, służę wsparciem 😘

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny,

na wstępie przepraszam za brak odzewu ale u nas się dzieje… zanim przejdę do tego co u mnie to odniosę się do Was :)

MagdaX trzymam kciuki! Dobrze ze malenstwo przybiera, jest juz bezpieczne. Mam nadzieje ze i Ty szybko wrócisz do formy :)

Kokardka w pewnym momencie Beta przestaje tak rosnąć i nie rośnie juz tak jak na początku wiec wynik masz jak najbardziej ok :) ja tez plamilam na początku i do dzisiaj nie jest znana przyczyna a było wszystko ok :)

Diduch witaj, rozgłosić sie ale nie na długo :) mam nadzieje ze lada chwila zobaczysz magiczne dwie kreski :)

Dziękuję za troskę. U mnie Hmm… nada jestem w szpitalu. Jutro prawdopodobnie wyjdę. Z Maluszkiem ok, ja tez sie dobrze czuje. Przyjęłam cała serie sterydów, Franio jest zabezpieczony :) a u mnie co chwile cos, rozwarcie postąpiło, skurcze nadal mam, przyjmuje coraz wiecej leków, zaczął odchodzić mi czop i w ogole sytuacja jest sinusoidalna. Raz jest lepiej raz gorzej. Juz jestem przygotowana ze bede mama wcześniaka, wiem na co mam zwracać uwagę i kiedy przyjechać ale oczekiwać na akcje bede w domu. Oczywiscie przyjmując leki i walcząc o każdy dzien :) w piątek kończę 34 tydzien plus Franio jest zabezpieczony sterydami, jestem spokojna i pełna nadziei ze wszystko bedzie ok :)

Dzisiaj miał mieć zbadane przepływy niestety nie udało sie zrobić badania bo ma tak nisko główkę i dodatkowo bardzo sie rusza, próbowało kilku lekarzy, męczyli nas ponad godzine ale niestety. Beda próbowali jeszcze jutro, mam nadzieje ze Franio bedzie współpracował :) aaa Franio ma 2070g

Odnośnik do komentarza

Martuu - badania cholestazy powtarzają mi co 2 dni 🙂

Hopeful - a nie wolisz zostać w szpitalu? Ja w szpitalu będę się trzymać rękami i nogami do końca, nie pozbędą się mnie 😂 czuję się zdecydowanie bezpieczniej. U mnie jutro zaczyna się 34tc 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, dobrze, ze się odezwalas.. tak się martwiłam o Was... nadal 3mam bardzo mocno kciuki za was.. wszystko będzie dobrze..jesteś fighterka i dasz radę !!!  
Bardzo ciężko jest zajść w ciąże, niezależnie od metody.. ale być w ciąży to coś kosmicznego.. nigdy nie sądziłam, ze to taki stres i walka praktycznie o każdy dzien.. niezależnie czy mamy jakieś dolegliwości czy nie.. walka psychiczna jest najcięższa.. 

Kokardka, najważniejsze ze plamienia ustały.. czekamy na jutrzejsze wiadomości od Ciebie .. 

Magdax, także jestem zdania ze lepiej zostać w szpitalu, trochę łatwiej i bezpieczniej.. mam nadzieje, ze się trochę uspokoiłas i się lepiej czujesz.. 

Dziewczyny, ostatnio dostarczacie nam duZo emocji.. miejmy nadzieje, ze trochę się u Was uspokoi i wszystko będzie dobrze .. ❤️❤️❤️

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Hopeful - super ze juz zaraz koncowka 34 tyg. Wszyscy tu trzymaja kciuki 🙂

 

Dziewczyny doradźcie mniej doswiadczonej... Jutro będzie 4 dzien od spodziewanej miesiaczki, test wyszedł mi negatywy - czy to moze być za wcześnie? Czekac cierpliwie? Zrobić bete?  Nie wiem co może być nie tak jesli to nie ciąża 😞

Odnośnik do komentarza

Ale tutaj się dzieje dziewczyny 😯 zawsze sobie myślałam że jak już się zobaczy te dwie kreski to jest ulga i mniej stresu a tutaj dupa! Trzymajcie się cieplutko❤na pewno wszystko będzie dobrze. 

Ja jutro mam wizytę odnośnie ivf od dwóch dni nie mogę spać bo tak się denerwuje 😬

Odnośnik do komentarza

Rybka, jeśli nie ma miesiączki, zawsze jest nadzieja, ale może to być kwestia leków, które przyjmujesz..u mnie przy clo czy innych lekach stymulacyjnych miałam miesiączki bardzo różnie, od regularnych cykli po opóźnienie ..

Ola, nie stresuj się, pomyśl sobie, ze to ogromna szansa dla Was.. jeśli będziesz miała jakieś pytania to śmiało pytaj.. polecam na IG profil instaembriolog, jest tam dużo wiedzy o samej procedurze.. 3mam kciuki, koniecznie zdaj relacje po wizycie.. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Rybka zgadzam się z Drop, że to może być kwestia leków. Jak chcesz mieć pewność to najlepiej zrób betę.

Ja chyba ten miesiąc trochę odpuściłam, tzn. wiadomo że się staramy, ale jakoś tak mniej o tym myślę, nawet na monitoring się nie umówiłam i nie wiem czy w ogóle miałam owulację, bo znowu śluzu brak. O dziwo tak się tym nie przejmuje, tylko zastanawiam się kiedy mam oczekiwać @ bo po ostatnim razie jak przyszła w 19dc to już nie wiem czego się spodziewać. Przyszły cykl spróbujemy ostatni raz z clo, a później... nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny! 

Pewnie zrobię, żeby też mieć co powiedzieć lekarzowi jakby @ sie długo nie pojawiała, ale poczytałam też jeszcze troche że dziewczynom wydłużał się cykl po Clo, więc moja nadzieja zmniejszyła się do małej iskierki. 

Jak teraz jeszcze wróci nieprzewidywalność cykli to będzie jeszcze trudniej. No nic. Jak zawsze trzeba bedzie sie podnieść i walczyć dalej 😉

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Drop napisał:

Rybka, jeśli nie ma miesiączki, zawsze jest nadzieja, ale może to być kwestia leków, które przyjmujesz..u mnie przy clo czy innych lekach stymulacyjnych miałam miesiączki bardzo różnie, od regularnych cykli po opóźnienie ..

Ola, nie stresuj się, pomyśl sobie, ze to ogromna szansa dla Was.. jeśli będziesz miała jakieś pytania to śmiało pytaj.. polecam na IG profil instaembriolog, jest tam dużo wiedzy o samej procedurze.. 3mam kciuki, koniecznie zdaj relacje po wizycie.. 

 

 

Dziękuję😘 

Zaczynam procedurę z końcem października ❤

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Rybka napisał:

Dzięki dziewczyny! 

Pewnie zrobię, żeby też mieć co powiedzieć lekarzowi jakby @ sie długo nie pojawiała, ale poczytałam też jeszcze troche że dziewczynom wydłużał się cykl po Clo, więc moja nadzieja zmniejszyła się do małej iskierki. 

Jak teraz jeszcze wróci nieprzewidywalność cykli to będzie jeszcze trudniej. No nic. Jak zawsze trzeba bedzie sie podnieść i walczyć dalej 😉

 

Mi się nie zdarzyło żeby się wydłużył, przeciwnie! Tak jak pisałam wcześniej, ostatnio bardzo się skrócił, a to był 5 cykl z clo 🤷🤯 Daj znać jak beta ☺️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...