Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Hopeful - tak tylko leżeć, jak chce mi się siedzieć to mam leżeć. Jak np jem śniadanie i chwilę siedzę to czuję takie ciągnięcie na dole. W dodatku mała strasznie kopie mnie na dole brzucha, przed założeniem szwu na badaniu lekarz powiedział, że czuć że malutka strasznie napiera.. Bardzo się męczę mimo, że na plusie mam tylko +4kg, mała waży 680gram. Mam nadzieję że wytrzymamy chociaż do 36tc 💪

Odnośnik do komentarza

A i jeszcze jakby tego wszystkiego było mało to mam podejrzenie cholestazy, strasznie swędzą mnie nogi i ręce i mam podwyższone próby watrobowe a kwasy żółciowe w górnej granicy 🤦‍♀️także jak to się mówi : jak nie sraczka to urok 🤦‍♀️🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza

MagdaX również Cię podziwiam, w ogóle wszystkie podziwiam ile potrafimy znieść, żeby dojść do upragnionego celu. Jesteśmy mega silne! 💪 

 

Dziewczyny, a ja się tak zastanawiam, kiedy mogłabym testować skoro owulacja wypadła dużo szybciej  czyli około 11/12dc (13dc na monitoringu wyszło że już jest po). Zawsze miałam cykle około 31 dni, ale owulacja wtedy była też później i tak teraz myślę czy mi się skróci cykl 🤔

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,

zawsze brałam duphaston dzięki czemu miałam regularne okresy. W tym miesiącu spóźnia się już 3 dzień i nic nie wskazuje żeby miał nadejść. Robiłam dwa testy - oba negatywne. W tym miesiącu po okresie miałam zacząć brać clo, ale nowy cykl się nie rozpoczął. Trochę mnie to zbiło z tropu... Wizytę mam 13.07, więc poczekam. Co myślicie, jaki może być powód. Wiem i zdaję sobie sprawę, że dupek może opóźniać okres, ale biorę go już długo i zawsze było wszystko regularnie... 

 

Pozdrawiam Was kobietki i podziwiam wytrwałość!! 

Odnośnik do komentarza

Ann, zgodnie z reguła to powinnaś zrobić test 14 dni od owulacji. Powodzenia, 3mam kciuki! 
 

MarJa, osobiście zawsze mi się spoznial okres po duphastonie albo innym progesteronie. Także spokojnie 😊😊

Bylam dzisiaj na wizycie.. krwiaka już nie mam, ale niestety mam kruche naczynia i może się to powtórzyć.. także muszę się oszczędzać, odpoczywać i najlepiej leżeć.. 

3mam kciuki za wszystkie kobitki, która testuje w tym tygodniu? 😊😊

Odnośnik do komentarza

Drop oby ten krwiak już się nie powtórzył, żebyś miała jak najmniej nerwów ☺️

14 dni to wypada że w niedzielę mogłabym testować, to byłby 26dc, zobaczymy... Jakoś się nakręcam od kilku dni i mam nadzieję że się udało, chociaż z drugiej strony wątpię w to. Jeszcze dzisiaj tak mnie dziwnie w brzuchu ciągnęło, podobnie miałam jak pierwszy raz udało się zajść... I chyba przez to się trochę nakręcam, chociaż może to po zastrzykach takie uczucie... 🤔🙈

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Ewel napisał:

Ja testowałam wczoraj ( 30dc) niestety jedna wielka czerwona krecha 😞

Przykro mi:( 

Dziewczyny nareszcie doczekałam się iui bo ciągle bylo coś.. a to brak reakcji na stymulację, ta cholera @ nie chciała przyjść, a to jakieś zamieszanie w labo i wyniki z 3 tyg opóźnieniem 😡 Podchodzimy w sobotę, trzymajcie kciuki:) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Karska napisał:

Dziewczyny, czy wy też na początku ciąży miałyście sporo śluzu że potrzebowalyscie wkładek. Czytam w necie że to podobno normalne. 

Ja tak miałam, podobno to normalne.

Odnośnik do komentarza

Ja od następnego cyklu zaczynam leczenie z clo, owulacja u mnie występuje jednak pęcherzyki pękają 16mm 17mm i nic z tego nie wyszło, raz miałam owulacje 24mm i byłam w biochemicznej beta 10 i za 2 dni od razu spadła. Teraz w tym cyklu pęcherzyk miał 20mm jednak pierwszy raz owulacja z prawego jajnika tempka spadła do 36,6 więc już cykl daje do straconych. Trzymajcie kciuki za leczenie z clo. 

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

A ja czekam na dwie kreski, ewentualnie na okres. Dwa tygodnie temu we wtorek były dwa pęcherzyki (choć jeden dużo mniejszy), powinien był pęknąć w środę/czwartek/piątek dwa tygodnie temu. W sobotę zrobię test - bo mam jeden i to 10 ml czułości. A jak nie dostanę okresu przez weekend to w poniedziałek pojadę na betę. Taki mam plan 🙂 w tym miesiącu bez duphastonu i przez najbliższe dwa cykle bez niczego. Ale właśnie tak zaszłam w pierwszą ciążę. Bez niczego, w przerwie w stosowaniu 🙂 

 

Gratuluję wszystkim dziewczynom i trzymam kciuki za te przez iui i transferem. Transfer chyba dziś 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość KokaRDKAAAA

Hej wam !! 
Ola, fajnie ze się w końcu doczekałas ! 
 

Ja już po transferze, 19.07 testuje ❤️
Progesteron mam 24,34 lekarz mówi ze prawidłowy 🙂 oczywscie nadal zostaje na lekach Luteina duphaston estrofem i neoparin 🤷‍♀️
 

trzymajcie mocno za mnie kciuki !!

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Ola,  podpisujesz oświadczenie masz do wyboru 1 lub dwa jeśli jestes przed 40 i ogólnie masz dobre rokowania to lekarz zaleca transfer 1. 
 

drop, trochę dzisiaj pospalam w dzień ale ogólnie nie poszłam na L4. Zamierzam się oszczędzać i zobaczymy jak to będzie 😉 jak u ciebie ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/5/2019 o 11:29 PM, Gość Kaska92 napisał:

Mi lekarz przepisał clo ale na razie mam się wstyrzymac bo mam torbiel na jajniku i nie wiadomo czy nie będzie potrzebna laparoskopia. Przy pierwszym dziecku udało się w 3 cyklu z clo. A macie miesiączki co ile dni? Bo u mnie to około 43 dni i brak owulacji

Witam mam pytanie do Ciebie.

Ile czasu po torbielu czekałaś na ciąże ?

Odnośnik do komentarza

Kokardka, nie brałam relanium. Brałam progesteron w zastrzykach i dopochwowo, estrofem , encorton, clexane, magnez, nospe i chyba tyle. 
Pamiętaj mimo wszystko żeby się oszczędzać. Mnie lekarz w sumie kazał leżeć, ale u mnie niestety było ryzyko kolejnej ciąży pozamacicznej, wiec trochę inna sytuacja. Warto zaufać swojemu lekarzowi, oni w końcu znają nasza historie medyczna i dlatego to leczenie się różni. 
 

 

Odnośnik do komentarza

Kokardka, nie brałam relanium. Brałam progesteron w zastrzykach i dopochwowo, estrofem , encorton, clexane, magnez, nospe i chyba tyle. 
Pamiętaj mimo wszystko żeby się oszczędzać. Mnie lekarz w sumie kazał leżeć, ale u mnie niestety było ryzyko kolejnej ciąży pozamacicznej, wiec trochę inna sytuacja. Warto zaufać swojemu lekarzowi, oni w końcu znają nasza historie medyczna i dlatego to leczenie się różni. 
 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...