Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny!!! 

Wyszłam właśnie od lekarza. 5 dni temu licho.. Pęcherzyki małe, endo 3mm a dzisiaj 17dc endo prawie 8mm!!

Pęcherzyk 15mm! Nigdy takiego nie miałam 🙂 lekarz powiedział, że letrozol na mnie działa i przyszły cykl powinien być jeszcze lepszy. Tchnął we mnie jakieś nowe nadzieje 🙂 normalnie podjaralam się 😅

W środę chce mnie znowu widzieć. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
42 minuty temu, Gość Kawa napisał:

Dziewczyny!!! 

Wyszłam właśnie od lekarza. 5 dni temu licho.. Pęcherzyki małe, endo 3mm a dzisiaj 17dc endo prawie 8mm!!

Pęcherzyk 15mm! Nigdy takiego nie miałam 🙂 lekarz powiedział, że letrozol na mnie działa i przyszły cykl powinien być jeszcze lepszy. Tchnął we mnie jakieś nowe nadzieje 🙂 normalnie podjaralam się 😅

W środę chce mnie znowu widzieć. 

Super !! Działasz w tym cyklu?? Bierzesz coś na pęknięcie? 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Super !! Działasz w tym cyklu?? Bierzesz coś na pęknięcie? 

Podobno same pękają 🙂

Zobaczę co powie mi za dwa dni. Nie znam się, ale wydaje mi się, że w tym cyklu zabraknie mi czasu na utrzymanie ciąży bo to już 17dc.

Troche mi się poprzestawiało teraz bo po clo okres spóźniał się 10dni więc mam nadzieję, że w przyszłym cyklu wszystko się ładnie wyrówna i owu będzie szybciej. 

Tak sobie sama na chłopski rozum tłumaczę 🙂

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Kawa napisał:

Dziewczyny!!! 

Wyszłam właśnie od lekarza. 5 dni temu licho.. Pęcherzyki małe, endo 3mm a dzisiaj 17dc endo prawie 8mm!!

Pęcherzyk 15mm! Nigdy takiego nie miałam 🙂 lekarz powiedział, że letrozol na mnie działa i przyszły cykl powinien być jeszcze lepszy. Tchnął we mnie jakieś nowe nadzieje 🙂 normalnie podjaralam się 😅

W środę chce mnie znowu widzieć. 

Ooo rety!!! No pieknie 😍 trzymam kciuki!!!

Kokardka za Ciebie tez! 🙂

Drop, jak u Ciebie sytuacja?

Odnośnik do komentarza

Kawa super że coś ruszyło! Jedziemy podobnie bo ja mam dzisiaj 16dc i w środę też idę na kontrolę, zobaczyć czy pęcherzyki pękły, chociaż brałam ovitrelle... Zdarza się tak że mimo zastrzyku nie pękają? 🤔

Kokardkaa trzymam kciuki żeby ta temperatura zwiastowała ciążę. No i Ola0 również trzymam kciuki za wynik bety jutro :)

Zazdroszczę tym które teraz będą testować, ja dopiero w połowie cyklu, a to czekanie jest najgorszeee. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
4 minuty temu, Gość Hania napisał:

Ann no nie wiem,  ja już wypatruje czy plamienia nie przyszły, do piątku psychoza już całkiem mnie opanuje 😐

Hania dawaj znać w piątek 🙂 jak się czujesz?? 

Odnośnik do komentarza

Ok, to będzie 27dc, więc w sumie od piątku będę czekać na @, i tak nie ma po co testować bo wyniki bety byłyby we wtorek,  a w środę spodziewam się miesiączki, zresztą ostatnio zawsze mnie bolą piersi przed okresem więc może to będzie naturalny test na święta 🙂

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Ann napisał:

Kawa super że coś ruszyło! Jedziemy podobnie bo ja mam dzisiaj 16dc i w środę też idę na kontrolę, zobaczyć czy pęcherzyki pękły, chociaż brałam ovitrelle... Zdarza się tak że mimo zastrzyku nie pękają? 🤔

Kokardkaa trzymam kciuki żeby ta temperatura zwiastowała ciążę. No i Ola0 również trzymam kciuki za wynik bety jutro 🙂

Zazdroszczę tym które teraz będą testować, ja dopiero w połowie cyklu, a to czekanie jest najgorszeee. 

To mamy tak samo, tylko ja w środę idę sprawdzić czy pęcherzyk jeszcze urósł i jak sytuacja więc wydaje mi się, że na starania za późno bo owulacja trochę za późno. 

Ale następny cykl działamy 🙂

Odnośnik do komentarza

U mnie chyba tez wszytko na dobrej drodze ❤️ Pęcherzyk urósł i pękł, a lekarz nie przepisał mi tabletek na następny miesiąc powiedział ze jeśli okres się pojawi to wtedy przepisujemy 🙂  nie chce się nastawiać ale wkoncu jakieś dobre wiadomości  u mnie ! Trzymam za was kciuki bo widzę ze tylu dużo pozytywnych wieści :)! 

Odnośnik do komentarza

Ja też czekam na @ chociaż ciągle gdzieś tam głębkoko w sercu jest nadzieja. W tym cyklu od 6 dpo miałam dosyć silne bóle jak na miesiączkę a teraz kiedy powinnam dostać cisza, czuję tylko jajniki. Test w 29 dniu cyklu negatywny, a oglądałam pod każdym możliwym kątem. Też miałam podwyższoną temperaturę, przez kilka dni 37. 

Trzymam kciuki za testujące dziewczyny! I za te co tak jak ja zaczną kolejny cykl starań 😉 w sumie początek nowego cyklu nie jest taki zły, jest to kolejna szansa na to, że w końcu się uda, można zająć głowę staraniami, tabletkami, monitoringiem... jak dla mnie najgorsze jest czekanie na testowanie, wtedy w ruch idzie cały internet i testy, obsesyjnie  testuję od 10 dpo i nie umiem sobie przetłumaczyć, że to bez sensu 😄

Odnośnik do komentarza

U mnie jest 1 wizyta w miesiącu, mniej więcej w połowie cyklu i płacę w zależności od miejsca w którym przyjmuje dr 200 lub 280. Dostałam też namiary na podobno bardzo dobrą profesor i u niej wizyta 450 zł co trochę mnie przeraża 😄

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Majka napisał:

U mnie jest 1 wizyta w miesiącu, mniej więcej w połowie cyklu i płacę w zależności od miejsca w którym przyjmuje dr 200 lub 280. Dostałam też namiary na podobno bardzo dobrą profesor i u niej wizyta 450 zł co trochę mnie przeraża 😄

450?! Kosmos.. 

Odnośnik do komentarza

Kokardkaaa - w drugiej fazie cyklu, tj. po owulacji to normalne że utrzymuje się podwyższona temperatura. Tyle że przed miesiączką ta temperatura nagle spada i wtedy wiadomo że przyjdzie @ natomiast jak temperatura utrzymuje się podwyższona cały czas aż do momentu planowej miesiączki to jest duuuuża szansa na ciążę. Także trzymam mooooocno kciuki !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...