Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola z przedszkola

Ja w niedzielę/poniedziałek powinnam dostać okresu i w 3 dniu zaczynam brać clo. Zobaczymy, jak będzie. Antybiotykoterapię na boreliozę zakończyłam, a co do szczepienia na koronawirusa, to najchętniej bym nie przyjmowała drugiej dawki - już do pierwszej zostałam przymuszona... Termin mam dopiero w czerwcu, więc trochę czasu jest. 

Odnośnik do komentarza

Kokardka - wiesz... słabszy dzień miałam bo leżę już półtora tygodnia, nie wiem czy serduszko jeszcze bije, coś mnie zaboli to od razu przechodzą mi przez myśl czarne scenariusze. Ja naprawdę staram się z pełnym optymizmem to wszystko znosić ale bywają chwile, że jest gorzej. Ale nie narzekam już 🙂 Jejku ja juz nie moge sie doczekać Twojego testowania 😁

Drop - no w końcu!! Jejku tak czekałam na wiadomosc od Ciebie ❤️ Cieszę się, że startujesz z całą procedurą i trzymam mocno kciuki 🥰

Olgik - trzymam kciuki, czuję, że max w 3 cyklu po laparoskopii się uda ale mam cichą nadzieję na ten 🙂

Elph - to wspaniale!! Daj znać po wyniku badań z krwi 🙂 nie zgadzam się z Martą co do pappa bo pappa to jedno badanie ale do niego jest jako uzupełnienie usg. Oczywiscie znam przypadki, że z pappa wychodziły słabe wyniki a dzidziuś rodził sie zdrowy. Jednak to ma na celu określenie prawdopodobieństwa. W najgorszej sytuacji dziecko niby chore urodzi sie zdrowe, ale to przecież chyba dobrze? 🙂

Ola0 - super!! Trzymamy dalej kciuki 🙂 a powiedz mi dobrze pamietam, że Ty jestes z Poznania i zastanawiałaś sie nad wizyta u prof. Jedrzejczaka?

Wiki - niezle!!! Gratulacje! :))) 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
W dniu 31/3/2021 o 1:34 PM, Gość Ren29 napisał:

Kokardka a który masz dzień cyklu ? Ja od wczoraj tez stan podgorączkowy ;/ 

Ren dzisiaj  mam 24 dc i temperatura wciąż w okolicach 37-37.5 i tak 6 dzień z rzędu na początku (pierwsze 2 dni leżałam pod kocem ale teraz już funkcjonuje normalnie bo żadnych innych objawów nie ma) 

12 godzin temu, Gość Drop napisał:

Cześć dziewczyny!

Mamy kwiecień, kolejny miesiąc szans i nadziei.. to tez ważny miesiąc u mnie... czekam na @ i zaczynam zastrzyki.. jak zwykle w trochę mało fajnym okresie, bo w święta.. jadę do teściów, a wiecie jak to jest w obcym domu.. dla mnie słabo.. ale staram się myśleć pozytywnie.. 

Tak jak tutaj wiele z Was zauważyło, to nasz ostatni miesiac, żeby się wyrobić w tym roku! Dlatego tez trzymajmy za siebie kciuki!!! 

 

Drop myśl pozytywnie:)  każdego dnia jestes bliżej dwóch kresek !! Trzymam kciuki 😉 

 

ogolnie to temperaturę (37-37,5)   Mam nadal [6 dzień !]  i bardzo bolące piersi ( na tyle ze strumień wody pod prysznicem na sutki  to jakby ktoś mi je gryzł) 

kupiłam dzisiaj test - planuje go zrobić jutro rano, ale nie wiem czy nie zrezygnuje i nie poczekam do wtorku 🙂 

 

Hope  !! Głowa  do góry, odpoczynek na pewno ci służy !! A i pierwsze święta już w 3 :))) !!! 
 

Z jednej strony bardzo  bym chciała z drugiej nie wierze ze wyszło i 2 kreski będą dla mnie szczerym zaskoczeniem 🙂 

 

Hania!!!! Jak tam? 
 

 

Odnośnik do komentarza

Ola0 no i super!!! Gratulacje 🙂 ale wcześnie się dowiedziałaś!

22 godziny temu, Gość Martuu napisał:

Elph, robiłaś testy pappa czy te bardziej dokładne? Bo szczerze testy pappa nie powinny być robione, głupia statystyka co niektórym miesza w głowie a i tak jest wszystko ok, najważniejsze ze z usg w porządku :)) 

Robię PAPPA, ogólnie na temat badań prenatalnych jest super wykład sprzed kilku dni na Instagramie prof Mirosława Wielgosia. Np właśnie te testy wolnego DNA (np Nifty) zaleca robić tylko w określonych przypadkach. Jak kogoś interesuje to polecam obejrzeć ten wykład 🙂

Hopeful, jak bardzo Cię martwi temat serduszka to możesz sobie kupić domowy detektor tętna płodu. Na tym etapie ciąży już powinnaś móc bezpiecznie posłuchać 🙂 mam go od kilku dni, okropnie ciężko znaleźć odpowiednie tętno (dużo łatwiej znaleźć nasze niż maluszka), ja namierzylam bardzo nisko, praktycznie na wzgórku łonowym, mocno dociskając przyrząd (za to na prenatalnych tak lekarz dociskał że aż mnie bolało, jeździł po tych kościach, nie wiedziałam że to tak wygląda 😮 ). I fajnie móc puścić mężowi, który przynajmniej w moim przypadku na żadną wizytę nie może wejść ze mną.

Odnośnik do komentarza

Kokardka - ja Ci sie wcale nie dziwie ze masz takie dylematy! 🙂 ciekawa jestem co postanowisz, my trzymać kciuki i tak będziemy 🙂

Eplh - piona! Zgadzam sie w 100% i tez oglądałam live prof. Wielgosia 🙂 w ogole wczoraj oglądałam serial na Netflix „chirurgiczne cięcie” i tam w pierwszym odcinku jest prof. Nicolaides. Co prawda w ciazy nie polecam tego oglądać ale naprawdę wart obejrzenia. Nie tylko ze względu na dorobek medyczny ale tez ze względu na jego refleksje. Bardzo trafnie opisuje świat ❤️ Gdyby tylko na takich lekarzy trafiać... 🙂 

Odnośnik do komentarza

Aaa Elph, co do detektora, dzięki za info 🙂 wiem, że są nawet byłam bliska zakupu (sonoline C czy jakoś tak) ale finalnie zrezygnowałam. Obawiam sie ze bardziej by mnie to nakręcało i ciagle bym sprawdzała a nie daj Boże nagle by cos nie tak pokazało. Niepotrzebny mi ten stres... ja znam siebie i wiem ze tak by to wlasnie wyglądało ze mną 🙈 wiec z bólem serca zamknęłam wszystkie zakładki 😄 poczekam do kontroli, musze wytrzymać 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Magda1997
15 godzin temu, Gość Ola0 napisał:

Dziękuje;) To teraz całe święta w stresie będą do kolejnego badania. 

Hopeful tak, dobrze pamiętasz. Nawet tam dzwoniłam ale nie mogłam dopasować terminu w danym cyklu i zrezygnowałam. 

Wielkie gratulacje 😍

Jestes z Poznania? Do jakiego lekarza chodziłas bo ja tez jestem z Poznania 😊

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ja po teście z rana - negatywny 25 dc także czekam na @, prawdopobnie we wtorek będzie 

Kokardkaaa mi w 29dc wyszedł cień więc jeszcze nic straconego, a objawy o których pisałaś są dosyć obiecujące 🙂

 

30 minut temu, Gość Magda1997 napisał:

Wielkie gratulacje 😍

Jestes z Poznania? Do jakiego lekarza chodziłas bo ja tez jestem z Poznania 😊

Nie dziękuję ja jeszcze czekam na kolejne badanie żeby zacząć się cieszyć. W tym cyklu zaczełam przygodę w klinice Invimed w Poznaniu właśnie, a tam leczę się u doktora M. 🙂

Odnośnik do komentarza

Kokardka głowa do góry,  negatywny w 25dc nic nie znaczy.  Ja raczej na nic nie liczę, cały czas mam śluz,  uważam że na okres.  Chociaż nic innego na razie nie ma,  żadnych bolących piersi,  nabierania wody czy brzydkiej cery, czekam do wtorku. 

Ja teraz ześwirowałam na punkcie odchudzania i jogi, ze względu na przebyty covid nie mam siły biegać więc od dwóch tygodni codziennie ćwiczę jogę po 45 minut. Powiem wam że jestem bardzo obolała,  nie wiedziałam, że mam tyle mięśni 😉 ogólnie przez 3 tygodnie-3kg. 

Po za tym postanowiłam zająć się projektowaniem A nie tylko budowaniem więc czekają mnie 2 intensywne lata,  prawie powrót do czasów studiów.  Odkladalam ten temat bo dziecko, no ale dziecka nie ma i nie będzie.  

Temat macierzyństwa odkładam na bok, teraz to mąż naciska na 4 inseminacje i in vitro,  ale ja po prostu nie mam już siły. Pewnie zrobię wszystko co mi powie,  ale sama już się tym nie zajmuję.  Nie wierzę że zostanę mamą,  a przynajmniej biologiczną.  Bardzo się zaangażowałam w to projektowanie i teraz to jest moim celem.  Przepraszam jeśli to brzmi melodramatycznie,  ale prawie 3 lata starań mi wystarczy. 🙂

Trzymam kciuki za kwietniowe testowania i starania i za te już w ciąży,  żeby wszystko przebiegało spokojnie i bez komplikacji 🙂🙂

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ja po teście z rana - negatywny 25 dc także czekam na @, prawdopobnie we wtorek będzie 

Moim zdaniem za wcześnie.  Powtórz za dwa dni. Mi tez w 25 dniu wyszedł negatywny a w 27dc już pozytywny 🙃

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Ja pierwszy cykl z clo mam stracony. Urosły mi 3 pęcherzyki, pękły ale gin powiedział, żeby się nie przytulać bo grozi ciążą mnogą. W następnym cyklu mam wziąć 1,25 tabletki... ale czytając wasze komentarze zastanawiam się czy nie udać się od razu do kliniki. Same pozytywy piszecie. Mogłybyście trochę opisać jak to wszystko wygląda? Czy często jeździłyście na wizyty? Jakie badania zalecali, których wcześniej nie miałyście? Po jakim czasie był "efekt" ;) Pytam bo do najbliższej kliniki leczenia niepłodności mam 145 kilometrów i chciałabym wiedzieć co mnie czeka...

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

 Tak, tez mam cien nadziei ze może coś 😉 jeśli we wtorek nie dostanę @ powtórzę test 🙂 

 

hania, odważna decyzja, ale rozumiem cię, dziecko jeśli ma być to będzie, obok, dodatkowo, starania o ciąże nie musza być jedynym naszym celem, mogą być dodatkiem ... 🙂  

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza

Tak czytam Was czytam i widzę że części się udaje ! Gratulacje;* ja cykl stracony bo bez clo bo brałam antybiotyki.

Nie wiem czy zmieniac ginekologa czy to coś pomoże. Na razie 2 cykle z lekami jeden bez... We wtorek okres ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...