Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokardkaaa
14 minut temu, Gość Ola0 napisał:

I jak tam po wizycie, znasz już termin??? 🙂

Ola, tak już po wizycie 🙂 2 inseminacja w poniedziałek na 19:20 😉 dzisiaj były 3 pecherzyki na monitoringu jutro wieczorem ovitrelle i w pn zabieg 🙂 

 

Kawa po czym tak głowa cię boli?? 

 

Hania, Ewa jak u was?? Wiem ze jeszcze jedna dziewczyna szykowała się do UIU,ale przepraszam nie pamietam która :(? 
 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ola, tak już po wizycie 🙂 2 inseminacja w poniedziałek na 19:20 😉 dzisiaj były 3 pecherzyki na monitoringu jutro wieczorem ovitrelle i w pn zabieg 🙂 

 

Kawa po czym tak głowa cię boli?? 

 

Hania, Ewa jak u was?? Wiem ze jeszcze jedna dziewczyna szykowała się do UIU,ale przepraszam nie pamietam która :(? 
 

 

To super!!! Trzymam kciuki;) 

Kokardkaaa ja mam mieć iui  jeszcze ale dopiero w następnym cyklu.

Aktualny z clo, ovitrelle, wczoraj potwierdzone owu dostałam progesteron i mam go brać do 30.03 i tego dnia zrobić bete i zobaczymy czy coś z tego będzie czy będę podchodzić do iui. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ola, tak już po wizycie 🙂 2 inseminacja w poniedziałek na 19:20 😉 dzisiaj były 3 pecherzyki na monitoringu jutro wieczorem ovitrelle i w pn zabieg 🙂 

 

Kawa po czym tak głowa cię boli?? 

 

Hania, Ewa jak u was?? Wiem ze jeszcze jedna dziewczyna szykowała się do UIU,ale przepraszam nie pamietam która :(? 
 

 

Trzymam kciuki w takim razie 🙂

A głowa mnie boli po Letrozole 

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Czytam Was cały czas. Dajecie wiele siły i wsparcia. Dużo się od Was uczę. Jestem po pierwszym cyklu z Aromkiem. Komórka po nim podobno za wolno rosła i była źle zbudowana, lekarz mówił, że nic z tego nie będzie. A jednak, @ wczoraj nie przyszła wiec zrobiłam test.

https://zapodaj.net/26a027d8c6a2d.png.html

Dzisiaj wynik beta 22,4 😍

Niestety tarczyca oszalała tsh 0,34, ft4 3,4

Piszę aby dodać Wam nadziei. Wiem, że jeszcze daleka droga przede mną i nie wiem jak to się skończy ale się cieszę, że mój organizm jednak jest zdolny do takiego kroczku naprzód.

Tak jak mnie cieszyły wszystkie dobre wiadomości, tak mam nadzieję, że Wam to doda troszkę nadziei.

We wtorek zrobię kolejne badanie beta. Jeśli będzie ok to na kiedy umówić się do lekarza?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ola, tak już po wizycie 🙂 2 inseminacja w poniedziałek na 19:20 😉 dzisiaj były 3 pecherzyki na monitoringu jutro wieczorem ovitrelle i w pn zabieg 🙂 

 

Kawa po czym tak głowa cię boli?? 

 

Hania, Ewa jak u was?? Wiem ze jeszcze jedna dziewczyna szykowała się do UIU,ale przepraszam nie pamietam która :(? 
 

 

Kokardkaaa a co mówił lekarz? Dlaczego ostatnio się nie udało? Przecież były aż trzy pecherzyki ?! ...

Ja jestem stymulowana na 1 pęcherzyk. Mam już dziecko i nie chciałabym bliźniaczej ciąży.

 

Odnośnik do komentarza

Kokardka dzisiaj o 12 miałam 3 inseminacje,  były dwa pęcherzyki, po jedynym na stronę, 18.5mm i 17mm,  wyniki męża przy pierwszej:15mln plemników,  przy drugiej 18, dzisiaj było 55mln. Mój lekarz bardzo optymistycznie podchodzi do tej próby.  Restrykcyjna dieta u nas obojga dała efekty. Na święta zobaczymy czy coś z tego będzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
3 godziny temu, Gość EWA napisał:

Kokardkaaa a co mówił lekarz? Dlaczego ostatnio się nie udało? Przecież były aż trzy pecherzyki ?! ...

Ja jestem stymulowana na 1 pęcherzyk. Mam już dziecko i nie chciałabym bliźniaczej ciąży.

 

 W sumie tego nie skomentował. Pytał tylko czy dobrze się czułam po  w tamtym cyklu i czy miesiączka przyszła w terminie i tyle...    kiedy ty podchodzisz? 

2 godziny temu, Gość Hania napisał:

Kokardka dzisiaj o 12 miałam 3 inseminacje,  były dwa pęcherzyki, po jedynym na stronę, 18.5mm i 17mm,  wyniki męża przy pierwszej:15mln plemników,  przy drugiej 18, dzisiaj było 55mln. Mój lekarz bardzo optymistycznie podchodzi do tej próby.  Restrykcyjna dieta u nas obojga dała efekty. Na święta zobaczymy czy coś z tego będzie 🙂

Hania super ! Trzymam kciuki, wychodzi nA to ze będziemy razem testować 🙂  widać, ze dieta daje efekty. 
 

Ola,  to  trzymam kciuki żebyś nie musiała podchodzić do UIU 🙂 

 

Ogólnie fajny czas, bo teraz czeka się na święta, sprzątanie, pichcenie, potem wiadomo pare dni w rodzinnym gronie wiec szybko zleci do testowania 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Witajcie! Podczytuję Was trochę i chyba dołączę 🙂 Mam na imię Ola, mam 32 lata. 6 lat temu staraliśmy się o dziecko z Clo. Łącznie staraliśmy ok 13 miesięcy, ale Clo brałam chyba tylko ze 4 cykle. W każdym występowała owulacja, ale się nie udawało. W styczniu musiałam wyjechać i nie miałam recepty, a gin nie chciał mi wypisać bez wizyty. Wtedy owulacja wystąpiła samoistnie i udało mi się zajść w ciążę i normalnie bez wspomagaczy ją donosić. A pomyślałam wtedy "żebym tylko czasem w ciąży teraz nie była" - bo właśnie zmieniłam pracę i BACH! więc baaaardzo dużo dzieje się w głowie 🙂 

Teraz po 6 latach, po otrzymaniu umowy na czas nieokreślony, po wybudowaniu domu i po zmianie samochodu przypomniało nam się z mężem, że czegoś jeszcze nam brakuje 😉 i chociaż moje polistystyczne jajniki są w słabej formie postanowiliśmy zawalczyć. Jestem w trakcie 1 cyklu, akurat dziś mam owulację - potwierdzoną monitoringiem i testem owulacyjnym. Niestety dziś nie możemy z niej skorzystać - jestem w trakcie antybiotykoterapii p/boreliozie. Poza tym tydzień temu szczepiłam się na koronawirusa i dopiero 6.06 mam drugą dawkę. Lekarz kazał sie zastanowić, czy chcę być teraz w ciąży w przyszłym miesiącu, bo jeśli nie, to nie możemy się stymulować bez potrzeby. I sama już nie wiem.... Mąż naciska - mówi, że go zwodzę kolejny rok. Nie wiem, czy nie przyjmę Clo po okresie. Jak się uda być w ciąży to przyjmę tylko jedną szczepionkę, jak się nie uda, to drugą dawke też. Nie chciałam się szczepić - zostałam zmuszona w pracy, i w ogóle mi na tym szczepieniu nie zależy. 

Odnośnik do komentarza

Czułam, że ten cykl się nie powiódł, ale jednak do końca miałam cichą nadzieję... niestety właśnie dostałam @ chociaż spodziewałam się jej koło wtorku/środy. Sprawa się rozwiązała po 29 dniach cyklu. No nic, trzeba myśleć już o aktualnym cyklu jestem bez stymulacji a na wizytę mam się pojawić dopiero po 15dc dla sprawdzenia czy był pęcherzyk, czy jestem po owu czy przed, czy może trzeba wspomóc pęknięcie... dopiero następny cykl ma być z Clo lub letrozolami. Nastrój kiepski, a brzuch bolący 😞

Odnośnik do komentarza

Witam wszyskich 

jestem tu nowa ale przeczytałam wszystko, prawie 300stron🙈i chętnie dołączę.  To mój pierwszy cykl z clo i duphastonem.  Dziś mam 26 dc i testowanie pewnie za 4 dni jeśli @ nie przyjdzie. Czuje się niestety jak przed okresem. 
czy któraś z Pan, którym się udało zająć w ciąże miała podwyższoną utrzymując się  temperaturę ciała???
(37-37,5) 

Odnośnik do komentarza

Ren29- dobrze, że wróciłaś. 😊 Daj znać po monitoringu. Ja miałam załamanie w owulację i mało brakowało abym odpuściła. Teraz już odliczam dni do okresu ;). 

Luuuna - gratulację 😊. Ogranizm ludzki jest niesamowity i to jest piękne. Z tego co mi mówiła ginekolog, to jeśli pojawią się dwie kreski to odczekać jeszcze dwa tygodnie i wtedy przyjść. Dobrze jakby wypowiedziała się jakaś dziewczyna, która jest lub była w ciąży, bo mnie to nigdy nie spotkało.  
 

Wiki- witaj :). 

 

Odnośnik do komentarza

Edi to bardzo miłe. Jeszcze nie dziękuję, żeby nie zapeszać. Umówiłam wizytę na czwartek bo taki miał mój lekarz wolny termin. Następny wolny termin to koniec kwietnia wiec już za późno. We wtorek powtórzę betę. Bardzo się boję, że coś będzie nie tak.

 

Wiki to też  był mój pierwszy cykl ze stymulacją i @ nie przyszła, test okazał się pozytywny. Też czułam się jak przed okresem i właściwie nadal się tak czuję. Temperaturę również mam podwyższoną i myślałam, że to jakieś lekkie przeziębienie, a jednak to coś innego.

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Luuuna napisał:

Edi to bardzo miłe. Jeszcze nie dziękuję, żeby nie zapeszać. Umówiłam wizytę na czwartek bo taki miał mój lekarz wolny termin. Następny wolny termin to koniec kwietnia wiec już za późno. We wtorek powtórzę betę. Bardzo się boję, że coś będzie nie tak.

 

Wiki to też  był mój pierwszy cykl ze stymulacją i @ nie przyszła, test okazał się pozytywny. Też czułam się jak przed okresem i właściwie nadal się tak czuję. Temperaturę również mam podwyższoną i myślałam, że to jakieś lekkie przeziębienie, a jednak to coś innego.

 

Jejku jak miło to słyszeć. Gratuluje. Mam nadzieję ze u mnie tez @ nie przyjdzie. Temperatura mnie najbardziej martwiła bo raczej nigdy jej nie miewałam. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Kawa napisał:

W środę monitoring a ja kompletnie nie czuje pracy jajników.. Zero. Czuję, że nie wyhoduje żadnego pecherzyka 😞

Spokojnie. Tez nie miałam żadnych objawów że hoduje pecherzyki. Dopiero w dniu owulacji poczułam ze coś się dzieje. I lekarz potwierdził ze miałam racje. Wiec nie zawsze coś odczuwamy, głowa do góry ! 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Kawa napisał:

W środę monitoring a ja kompletnie nie czuje pracy jajników.. Zero. Czuję, że nie wyhoduje żadnego pecherzyka 😞

Tego raczej nie czuć. Przynajmniej ja nie czuję. Nie zamartwiaj się na zapas. Postaraj się o tym nie myśleć i w środę zobaczysz co i jak, a ja mam nadzieje , że miło się zaskoczysz. Trzymam mocno kciuki i czekam na informację w środę.😚

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
37 minut temu, Gość Kawa napisał:

W środę monitoring a ja kompletnie nie czuje pracy jajników.. Zero. Czuję, że nie wyhoduje żadnego pecherzyka 😞

Kawa spokojnie do środy jeszcze urosna na pewno 🙂 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Kawa spokojnie do środy jeszcze urosna na pewno 🙂 

Heh, dzięki dziewczyny 🙂

Może dlatego się stresuje bo clo na mnie nie działało i w letrozolu ostatnia nadzieja... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...