Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wpadłam się przypomnieć. Praca pochłonęła mnie bez reszty - w ciągu tygodnia, w weekendy - studia, no i codziennie dziecko. Teraz dziecię ferjuje się tam gdzieś koło was - u dziadków, jakby był troszke starszy mogłoby się spotkać ze starymi kumplami. ;), a tak tylko dziadkowie do zabawy pozostali.

http://www.suwaczek.pl/cache/9c8af375d0.png

Odnośnik do komentarza

Okres od urodzenia do osiągnięcia pierwszego roku ma zasadnicze znaczenie dla całej przyszłości dziecka. Wprawdzie chowamy je w cieple, dbając o bezpieczeństwo, czystość i odpowiednie żywienie, jednak w tym okresie najpoważniej krzywdzimy neurologicznie nasze dziecko, ograniczając poważnie jego rozwój. W pierwszym okresie życia dziecko musi mieć nieograniczone możliwości poruszania własnym ciałem, poznawania swego ciała, skutków swoich ruchów. Powinno też mieć możliwość nieograniczonego poznawania świata i zdobywania doświadczeń.
Nasze współczesne społeczeństwo odmawia dziecku tego od pierwszych chwil życia. Już w szpitalu szczelnie obwiązuje się niemowlę kocykiem, potem umieszcza dziecko na kolorowej macie brzuszkiem do góry lub w wózku, łóżeczku z karuzelą nad głową - aby się nie nudziło, albo w kojcu, jumperze, chodziku. Wynikiem okazji, jakie dają czasem swoim dzieciom rodzice, których nie stać na cały ten ekwipunek, jest lepszy rozwój fizyczny i neurologiczny.
To nie przypadek, że dzieci cywilizowanego społeczeństwa europejskiego wolniej się rozwijają od dzieci afrykańskich. Ograniczamy dziecko, zabezpieczając przed światem. W zamian dostarczamy mu masę zabawek, aby nigdzie się nie ruszało i aby się nie nudziło. Jeśli mu się to nie podoba i płacze, to nosimy je wtedy na rękach.
Glenn Doman, wybitny amerykański specjalista w zakresie rozwoju neurologicznego dzieci, w swojej książce "Jak nauczyć małe dziecko czytać" napisał: "To czym będzie dorosły w sensie fizycznych i neurologicznych zdolności jest określone przez ten okres życia bardziej niż przez jakikolwiek inny."
Rezygnując z kupna wielu kolorowych, bajkowo wyglądających urządzeń dla dzieci masz szansę wychować dziecko wspaniale rozwinięte fizycznie i intelektualnie. Podczas szkolenia dowiesz się, czego tak naprawdę potrzebuje Twoje dziecko, aby poznać siebie i świat. Dowiesz się, jak zbudować proste urządzenia, które pomogą w tym twojemu dziecku. Poznasz umiejętności, jakie zdobywa dziecko w pierwszym okresie swojego życia w zakresie sześciu profili pracy mózgu. Poznasz prosty schemat pracy i umiejętności mózgu, dzięki któremu będziesz w stanie określić poziom rozwoju swojego dziecka i zaplanować zabawy rozwijające umiejętności, które nie miały okazji się właściwie rozwinąć.
Celem szkolenia jest wyposażyć rodzica w wiedzę potrzebną do

  • określenia poziomu rozwoju swojego dziecka,
  • poznania przyczyn ewentualnego spowolnienia rozwoju
  • stworzenia dziecku możliwości rozwoju umiejętności, które nie miały okazji się dotychczas rozwinąć
  • wykonania urządzeń niezwykle usprawniających rozwój dziecka
  • ułożenia programu stymulacji wzrokowej, słuchowej i dotykowej swojego dziecka

Dowiedz się

  • jak pielęgnować niemowlę, aby mieć więcej czasu i pieniędzy
  • co oznacza płacz twojego dziecka
  • jak mówić do dziecka, aby nauczyło się rozumieć i mówić
  • czego może nauczyć się małe dziecko i jakie ma z tego korzyści
  • jak bujać i kręcić niemowlę, aby korzystnie wpłynąć na jego rozwój intelektualny.

Warsztaty trwają 10 godzin i kosztują 360 zł (dla stałych klientów 320 zł). Liczba miejsc jest ograniczona (16 osób). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Na hasło Parenting dodatkowe 20 zł zniżki.

Więcej szczegółów na: www.cudownedziecko.pl - instytut rozwoju malego dziecka - strona glowna.

Odnośnik do komentarza

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci. Sprawia im ogromną radość wcielanie się w różne postacie bajkowe. Czy jest coś przyjemniejszego, niż choć na chwilę przywdziać niezwykły strój i stać się księżniczką, piratem czy Czerwonym Kapturkiem?
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2,5 do 6 lat na niezapomniany Bam Bamo’wy Bal Karnawałowy!! Gwarantujemy świetną zabawę i moc atrakcji w towarzystwie naszych animatorów.

Termin:


13.02.2010, godz. 15:00 - 17:00

Cennik:
39 zł - 1 dziecko wraz z opiekunem
Rodzeństwo:
· - wsze dziecko 39 zł
· - gie dziecko 20 zł
Dodatkowy opiekun - 10 zł.

Informację i zapisy: tel. 603-11-70-40 lub Zajęcia dla dzieci - Bam Bam Studio - urodziny dla dzieci ; [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl

Odnośnik do komentarza

Centrum Psychologiczne „Widnokrąg” zaprasza na coaching kariery "Akcja - Rekrutacja". Już 20 lutego (w sobotę) Monika Chodyra - coach, trener, socjolog, poprowadzi z Tobą 1,5 godzinną sesję, podczas której poznasz swoje zalety, zaplanujesz własną drogę kariery zawodowej i uwierzysz w siebie! Zapraszamy!

Prowadzi:
Monika Chodyra - socjolog z wykształcenia, coach i trener z pasji, manager w nowych mediach. Ukończyłam Studium Coacha Executive w GWPS - Szkolenia (2009), Socjologię na Uniwersytecie Szczecińskim (2001); posiadam wieloletnie doświadczenie biznesowe, od dawna wspieram ludzi w ich rozwoju osobistym co jest dla mnie źródłem nieustającej inspiracji radości i poczucia sensu życia. Fascynuje mnie motywacja!

„Akcja-rekrutacja” jest właśnie dla Ciebie, jeśli:
- Szukasz pracy? A może masz pracę, ale czujesz, że nadszedł czas na zmiany?
- Masz fantastyczne CV i byłaś już na 16 rozmowach o pracę i nie wiesz dlaczego akurat Ciebie nie zatrudniają?
- Chcesz zmienić pracę, ale masz tysiąc wymówek?

Co dalej, pracowniku szeregowy? Kiedy Twój awans?
- Czego brakuje w Twoim CV? Co Ci przeszkadza w otrzymaniu idealnej pracy?
- Czy masz Swój zawodowy plan?
- Jak prezentujesz się na rozmowie rekrutacyjnej? Drżą Ci kolana czy uśmiechasz się z błyskiem w oku?

Jeśli odpowiedziałaś co najmniej raz TAK na powyższe pytania, oznacza to, że jesteś gotowa na zmianę!


Zapraszam: 20 luty (sobota) 2010 na indywidualne sesje coachingowe

Jeśli:
- szukasz pracy, chcesz ją zmienić, mimo sukcesów nie awansujesz, masz świetne cv, ale na rozmowach kwalifikacyjnych nie potrafisz zaprezentować swoich atutów, jesteś gotowa do zmiany

Oferuję:
- wsparcie jako coach i doświadczenie osoby, która wygrywa rozmowy o pracę

Gdzie?
Centrum Psychologiczne “WIDNOKRĄG”
ul. Wilcza 26a/18 (III piętro)
w godzinach: 10 – 18

czas jednej sesji: 1,5 h
koszt: 150 zł - c e n a p r o m o c y j n a

Zapisy przyjmujemy do 19 lutego do godz 12. pod nr tel.:
0-782-416-382 lub e-mailem: centrum@cpwidnokrag.pl

Odnośnik do komentarza

hej::):

Ruch tu panuje taki, że szok:Szok:

Martek Franek miał wadę zdwojenia nerki lewej i musiał mieć usuniętą niedziałającą część.

Kluska gratulacje!!! Byłaś już u gina? Tak to bywa, że życie weryfikuje nasze plany.

Renia jak sesja poszła? odpoczywasz już?

Niutek napięty harmonogram masz:sarcastic:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

witam

AsJa chłopców masz przecudnych :Całus: a Franuś jakie długie włoski ma..... ::): fajne czarnulki :Oczko: a jak Franuś się czuje?

Kluska no właśnie... i jak? Byłaś u gina?

my 21 lutego organizujemy urodziny Damianka. Muszę jeszcze zamówić tort w kształcie ZigZaka McQueen'a :Oczko: tylko chcialabym aby był smaczny i żeby mi dowieźli do miejsca imprezy. Może polecacie jakąś cukiernię? Zaliczkę wpłaciłam, zaproszenia wypisałam-jeszcze tylko wręczyć i będziemy mogli się bawić. Motywem przewodnim mają być piraci i poszukiwanie skarbu. Dzieciaki będą miały taki dmuchany statek piracki, do którego będą mogły wejść i bawić się. Całość będzie prowadzona przez wykwalifikowanych animatorów.
A potem po 2 tyg urodziny Weronki ale już w domu chociaż atrakcji i gości też nie zabraknie. Z tym, że poczęstunek już sama będę musiała przygotować....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Hej::):

U mnie dla odmiany Staszek znowu chory...:sarcastic:

Kluska widocznie tak miało być...

Anya urodziny planujesz super:great: A gdzie organizujesz? Cukierni fajnej nie znam niestety:sarcastic:
Franuś ma się całkiem dobrze::): Gdyby nie blizna po operacji to nikt by się nie poznał::): Z resztą ona też ma duże szanse zaniknąć:great:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

18 lutego 2010 , w godzinach 17ta – 18.30, Warszawa, ul. Koszykowa 24/7, wstęp wolny
Wszystkich zainteresowanych medytacją, technikami relaksacyjnymi, nauką radzenia sobie ze stresem zapraszamy na dni otwarte. Przy kawie i herbacie rozmawiamy o medytacji, technikach relaksacyjnych i medytacji w ruchu Qigong. Od 18.30 do +- 20.30 można spróbować „siedzenia” czyli medytacji wglądu praktykowanej w Fundacji Fundament.
O Fundacji Fundament:
Celem działalności Fundacji Fundament jest poprawa jakości życia.
Przeżywanie naszego życia odbywa się na fundamencie, jakim jest nasz umysł.

Czerpiemy z wielowiekowej tradycji, z rozwiązań sprawdzonych przez wiele
pokoleń. W naszej pracy wykorzystujemy techniki medytacyjne oraz techniki
głębokiego relaksu kultury buddyjskiej, taoistycznej.

Poczucie szczęścia lub jego brak są w nas, w naszym umyśle. Dlatego
Fundacja Fundament zajmuje się umysłem. Czasami różne emocje, takie jak
złość, lęk, agresja, rozkojarzenie, smutek stoją na drodze do osiągnięcia
poczucia pełni i szczęścia. Fundacja Fundament pomaga radzić sobie na
drodze do osiągnięcia harmonii, spokoju i szczęścia.

Połączenie tradycyjnych narzędzi Wschodu ze współczesną terapią pozwoliło
na stworzenie unikalnych autorskich programów, prowadzących ich uczestników
do poczucia wyciszenia, sensu, siły, pełni i szczęścia.

Fundacja Fundament

Odnośnik do komentarza

Renia
AsJa dzięki, że pytasz. Sesja poszła dobrze, odpoczęłam przez tydzień w Lizbonie, a dziś już znów do pracy, ale wypoczęta i naładowana energią.

Super, że wszystko Ci dobrze poszło::): Gratuluję:great:
A wyjazd do Lizbony musiał być super::):

A reszta gdzie się znowu ukrywa??

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

ostatnio pracowałam po 9 godzin i jakos już nie bardzo chciało mi sie patrzec na komputer
luty to ciężki m-c dla windykacji,za mało dni roboczych,padam na twarz po pracy
tak poza tym...
Jadranka zdrowa,bardzo zadowolona po zimie w mieście,zapisałam ja na zajecia w szkole na czas ferii-codziennie miała multum atrakcji,kino,koncerty,przedstawienia,łyżwy-wszystko ze starszymi dziecmi,bo tylko ona z kolezanką były z grupy zerówkowej,ale to akurat dla jadranki żaden problem,bo ona się swietnie w szkole dogaduje ze starszymi dziecmi,kuta na cztery nogi;-),kocha się w 4-klasiście-nie dziwie jej się;-)chłopak bardzo sympatyczny i bawi się z Jadranką,dokuczają sobie,słodkie to
taka mi flirciara rosnie,ze ho ho

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18377.png

Odnośnik do komentarza

Zajęcia dla mam z małymi dziećmi oraz dziećmi do 1 roku życia wspomagające szybki powrót do formy po porodzie.

Termin zajęć:

  • Poniedziałek, godz. 18:00 - Fitness dla Mam z dziećmi chodzącymi
  • Środa, godz. 11:00 - Fitness dla Mam z dziećmi poniżej 1-szego roku
  • Środa, godz. 18:00 - Fitness dla Mam z dziećmi chodzącymi

Program zajęć obejmuje ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, grzbietu i pośladków, a także ćwiczenia oddechowe i rozciągające.
Głównym celem zajęć jest wzmocnienie mięśni, poprawa ogólnej kondycji fizycznej, wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej i przede wszystkim pogłębienie więzi mamy i dziecka.
Zajęcia odbywają się w grupach 6 osobowych.
Czas trwania zajęć 50 minut.

Informacje i zapisy: tel: 603-11-70-40 lub [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl.

http://images42.fotosik.pl/177/af0233044110ff69.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Melduję, że żyję :Śmiech: Choć ostatnio ledwo, bo choróbska walneły w nas z potrójną siłą. Najpierw zaczęło się ode mnie - grypa żołądkowa. Walentynki spędziłam kursując między kibelkiem, a łóżkiem. Potem sprzedałam świństwo Gośce, która właśnie wychodzi na prostą. Natomiast A. się wyłamał i postanowił zaszpanować anginą :Histeria: Już myślałam, że jest OK, a on mi dzisiaj pisze, że od 3 nad ranem go mdli i co chwila ma wrażenie, że musi się pozbyć zawartości żoładka :Kiepsko:

Cieszę się, że u Frania Asjowego wszystko OK. Dla Stasia dzielnego brata przesyłam życzenia zdrowia :Całus:
Kluska piekną masz pannicę. Kurcze, ale te dzieciaki rosną :Szok:
Anulka jak dzieciaki? W sensie zdrowotynym. Muszę Ci powiedzieć, że u nas w porównaniu z ub. rokiem kolosalna różnica. Od początku roku przedszkolnego to dopiero druga poważniejsza choroba Gośki. Nie liczę oczywiście drobnych gili :Oczko: Mam nadzieję, że i u Was w porządku.

Uciekam dziewczyny, bo mi dziecko wyje, że głodna :sofunny:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...