Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

kat_ja
Martek co się dzieje? Uszy do góry. Ludzie potrafią być dziwni, ale jakbyśmy się miały zadręczać i przejmować wszystkim co robią i mówią to już dawno byłybyśmy na Sobieskiego :Oczko: Trzymaj się

Dziękuję Kat_ja
Przyszedł do nas nowy pracownik i jest dopiero od zeszłej środy, a już tyle krwi nam napsuł. "Pan dyrektor" pełną gębom. Przyszedł na miejsce koleżanki, która miała być do końca miesiąca, ale już dziś z rana się z nami pożegnała. Myślę, że on maczał w tym palce. Z resztą to nie jest tylko moje zdanie.
Mam nadzieję, że nie będę miała z nim zbyt dużego kontaktu zawodowego.:36_2_16:

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Małgosia

Anya- zbankrutować można co?? ;)
myśmy kiedyś nie mieli gotówki w domu poza całym 100 zł i musieliśmy mu dać, bo to był pierwszy ząbek jaki mu wypadł a nie było szans, żeby rozmienić :glass:
to jakie było jego zdziwienie jak przy drugim dostał 20 :36_19_3:

Oj można zbankrutować, można..... dobrze, że narazie tylko do Damianka przychodzi wróżka bo gdyby do dwójki przychodzila to w ogóle totalne bankructwo.... :Oczko:
Weronka jak narazie ma ylko dwa ząbki a reszta nie chce się pojawiać.....
dzisiaj bylismy u pediatry na wizycie profilaktycznej-córa rośnie jak na drożdżach, pani doktor pod wrażeniem, że w tym wieku pięknie wymawia literę "k" :Śmiech: mówi "koko", "kaka" a do Damianka krzyczy "Dada" :D
tydzień temu rozstałyśmy się z cycem i trochę smutno..... ale dajemy radę :Oczko:

Małgosiu a gdzie wyjeżdżacie na narty?

Kat_ja sił życzę!!!! Trzymaj się!!!! Oby zdrowie jak najszybciej wróciło!!!!!

Matrek
nie przejmuj się, nie warto ::):

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/bambam_logo_ma_e.jpgWidoczna już na ulicach, a niedługo także w naszych kalendarzach zagości Wiosna. Z tej okazji Bam Bam Studio przygotowało dla najmłodszych szereg atrakcji. Już w sobotę 20 marca 2010 r. Wielkie Święto Wiosny, czyli gry i zabawy związane z przywitaniem tej kolorowej pory roku. Od 10.00 do 16.00 czekać będzie na dzieci mnóstwo kolorów i przygód. W programie:

10.00 – 10.45 Mała Akademia Człowieka – Zapach Wiosny
Jak poczuć zapach Wiosny? Czy możemy poczuć smak Wiosny nosem? Na te i wiele innych pytań dzieci poznają odpowiedź w trakcie zajęć w Małej Akademii Człowieka. Tym razem podczas naszej podróży do wnętrza człowieka zatrzymamy się na najbardziej wysuniętej części naszego ciała czyli na nosie. Dowiemy się jak odbieralibyśmy świat z zatkanym nosem czyli czy nos czuje smak. Poprzez rozwój zmysłu powonienia przygotujemy się na przyjście Wiosny i lepiej poznamy samych siebie.

11.00 – 11.45 Akademia Odkrywców – Tysiące kolorów Wiosny
Wiosna rozkwita tysiącem kolorów. Ale skąd one wszystkie się biorą? I co ma wspólnego woda z tęczą? W trakcie zajęć dzieci będą miały możliwość samodzielnie przeprowadzić eksperymenty, które pozwolą im znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania.

12.00 – 12.45 Mała Akademia Sztuki – Wiosną kwiatki rosną
Wiosna to czas budzenia się uśpionej zimą przyrody. Biel zimy przeradza się w feerię kolorów otaczającej nas natury – zieleni traw i drzew, kwitnących barwnie kwiatów i złotych promieni słooca. Zajęcia plastyczne to nasz sposób, by zaprosić do siebie wszystkie kolory wiosny. Różnorodne techniki, wielość barw i mnogość uśmiechów zapewnią interesującą i rozwijającą zabawę, której rezultatem będą wiosenne dzieła sztuki.

14.00 – 16.00 Wiosenny Bal
Przyjście Wiosny od tysięcy lat wiąże się z tańcami, śpiewami i radością. Nie może więc tego zabraknąć na Wielkim Święcie Wiosny w Bam Bam Studio. Kolorowa sala zabaw i doświadczone animatorki zagwarantują maluchom doskonałą zabawę. Dodatkową atrakcją będzie malowanie buziek.

Przez cały dzień (10.00 – 16.00) zapraszamy także do Krainy Zabaw, w której oprócz przyjaznego wnętrza i mądrych zabawek czekają na dzieci animatorki z wesołymi grami i zabawami. Mnóstwo śmiechu i wiele radości gwarantowane.
Wielkie Święto Wiosny w Bam Bam Studio trwa cały tydzień! Codziennie od 22 do 26 marca w sali zabaw od godziny 16.00 czekać będą na najmłodszych doświadczone animatorki z mnóstwem pomysłów i ciekawymi zabawami.

Informacje i zapisy: tel. 603-11-70-40, [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnej wiosennej zabawy!

Odnośnik do komentarza

Hej::):
Widzę, że jak ja przestaję pisać to się wątek rozkręca:Oczko:

Franula wczoraj skończył 3 miesiące - jak ten czas leci:Szok:

Kluska dorosła już ta Twoja Jadranka::):

Kat_ja fajnie, ze w awatarku widać aktualną Gosię::): Zdrówka dla Gosi:Całus:

AnnD witaj::): Miłego urlopowania:great:

Małgosia oj dzieje się ciągle coś, nie:Oczko: Niestety zębów jest 20, to i niezłą sumkę musi mieć wróżka:sarcastic: Miłego wyjazdu i oby kot się trzymał dzielnie:great:

Anya te wróżki to powinny bank chyba obrabować:sarcastic: Uważaj, bo Weronika zaraz Cię zagada:Oczko: Brawa dla małej rozmówczyni:great:
A czas rozstania z cycem w końcu musi nadejść i tak długo Wam się udało:great:

Martek mam nadzieję, że nastrój już lepszy:Całus: I oby udało Ci się trzymać daleko od "dyrektorunia":sarcastic:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
W-wa się obudziła :Oczko:
AsJa serdeczności dla "kwartalnego" Frania
Kluska dorosła Twoja panna. Nie wiem o jakich małych dzieciach pisałaś, ale forum wciąż się sprawdza w przypadku moich zaprzyjaźnionych Mam 2005 które intensywnie żyją razem (nie tylko wirtualnie) od szesciu lat :Oczko:
AnnD witaj
Anya Ta mała Królewna już jest gadułą? Ale ten czas leci
Małgosia miłego wypoczynku i spokoju kociego :)
Katja ::): zdrówka dla Gochy
Martek oby Ci ten nowy nie stawał na drodze ;)

Miłego dnia wszystkim

Odnośnik do komentarza

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/bambam_logo_ma_e.jpgZapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku 4-6 lat na "Twórcze Soboty z Bam Bam Studio". Zajęcia prowadzone są w ramach cyklu Małej Akademia Człowieka!

Termin zajęć:
· marzec 2010r. (sobota), godz. 10:00

Z zatkanym nosem czyli czy nos czuje smak?

Podczas naszej podróży do wnętrza człowieka zatrzymamy się na najbardziej wysuniętej części naszego ciała czyli na nosie.

Czy wiedzieliście, że język rozpoznaje tylko cztery podstawowe smaki?
Jak więc jesteśmy w stanie rozpoznać tak różnorodny smak potraw?

Wspólnie z dziećmi odkryjemy jaką rolę w rozpoznawaniu smaku odgrywa węch, oraz jak współpracując z językiem sprawia, że jedzenie potraw sprawia nam przyjemność.
Podczas zajęć dzieci poznają terminy takie jak:

·Węch,
·Zmysł,
·Receptory węchu.

Zajęcia odbywają się w ramach cyklu Mała Akademia Człowieka i są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Zobacz Plan Zajęć oraz Cennik.

Informacje i zapisy: tel: 603-11-70-40 lub [EMAIL="info@bambamstudio.pl"]info@bambamstudio.pl.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy.

Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

witam kobietki

AsJa a tak właśnie myślałam o Tobie gdzie się podziewasz i jak się miewają Twoje urocze "czarnulki" :Oczko: jak Franuś? Zdrowy?

Ann a jak Ulcia i Szymuś?

Małgosiu super wypoczynku życzę i mile spędzonego czasu!!!!!

Kat_ja jak Gosia?

Ann

Anya Ta mała Królewna już jest gadułą? Ale ten czas leci

Ann ja też się dziwię, że z Weronki już taka gaduła..... a czas biegnie nieubłaganie..... chwilami wydaje mi się, że zbyt szybko.....

AsJa

Anya te wróżki to powinny bank chyba obrabować:sarcastic: Uważaj, bo Weronika zaraz Cię zagada:Oczko: Brawa dla małej rozmówczyni:great:
A czas rozstania z cycem w końcu musi nadejść i tak długo Wam się udało:great:

AsJa gdybym to ja nie podjęła decyzji o rozstaniu z cycem to wciąż Weronka byłaby przyssana :Oczko: ale uważam, że rok to wystarczająco długo ::):

a ja szykuję się do jutrzejszej imprezy urodzinowej-niestety musieliśmy przenieść ją z poprzedniego weekendu na jutro tak więc z lekkim poślizgiem będziemy obchodzili roczek Weronki :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

o jaka niespodzianka
tyle do czytania
gdyby ktoś miał jakieś przecieki-praca w w incykacji,to ja poproszę,bo u siebie już nie mogę-ciagle cos się zmienia,oczywisćie na niekorzyść pracownika a dłuznicy coraz cwańsi,jesli człowiek będize wiecej zarabiał,to będzie widział sens ,tego co robi
jutro pracuje i nasamą mysl...wiecie
z psem muszę wyjśc na spacer,też mi sie nie chce
niechciejstwo jakies ogromne

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18377.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Witam się posmarkując :Wściekły: Chyba nietrudno się domyśleć, że Gocha bardzo nie lubi sama chorować i znalazła sobie kompana do kasłania i chrychania :Histeria: Na szczęście ona już na finiszu i w czwartek wyrzucam ją do przedszkola :Oczko:

Miłego dnia!

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...