Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się i ja, w końcu zobaczyłam swoje wyniki i tak jak przypuszczałam na rzut mojego oka wszystko w normie, minimalne przekroczenia ale wiem że te akurat w ciąży są normalne. Dziwi mnie tylko jedno, bo z rozpędu zrobiłam też tokso choć już miałam robona 5 lat temu. IgM ujemne więc wiem że nie ma się co martwić tylko zastanawia mnie że IgG wtedy było 30 a teraz ponad 300. Myślałam że raczej poziom spada a nie rośnie z czasem.

Odnośnik do komentarza

Jest 3 w nocy! Nie mogę spać :( obudził mnie o 3 mój mikroskopijny w ciąży pęcherz i bol brzucha. Nie mogłam zasnąć, zaczęlo mi burczec więc poszłam zjeść krakersy. Brzuch lepiej. Ale ja nadal nie mogę zasnac. A za 3 godziny jak trzeba będzie wstać do pracy to pewnie mi się zachce.

Odnośnik do komentarza

Zakochana współczuję... Ja tez dobrze nie sypiam... Często się budzę i potem długo mecze żeby zasnąć... Nie mogę sobie znaleźć miejsca... Ale nie muszę wstawać do pracy i śpię z godzinkę przynajmniej po południu.

Dziewczyny a czy któraś korzysta już albo korzystała w poprzedniej ciąży z poduszki dla kobiet w ciąży? Chciałabym sobie kupić jakąś ale taki wybór że już sama nie wiem co... U, C? twardsza, mieksza? Nie mam za bardzo możliwości zobaczenia ich na żywo zresztą w sklepach stacjonarnych są sporo droższe...

Odnośnik do komentarza

Night ja korzystałam - polecam bardzo! Ja miałam taki miękki długi wałek i było mi z tym bardzo wygodnie - między nogi, pod brzuch i czasem pod glowe/szyję. Na początku musiałam sobie znaleźć najlepsza pozycje i trochę problemów miałam żeby się układać przez pierwsze dwa trzy dni. Ale potem.... bajka! Super brzuch podtrzymuje i bez niej nie umiałam spać!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Proszę Was o pomoc potrzebuje 100 odpowiedzi:/
Witam Was serdecznie, chciałabym poruszyć temat dwóch chorób które mogą zagrozić rozwojowi płodu podczas ciąży.
Chce Was również zaprosić do wypełnienia ankiety przeznaczonej dla kobiet w ciąży i stworzonej przeze mnie : https://www.survio.com/survey/d/T4M3X9W3J5K2Q2N0B
mam nadzieje, że kwestionariusz ten zainspiruje Was do pogłębienia wiedzy odnośnie toksoplazmozy i cytomegalii. Pozdrawiam i życzę aby Wasze maleństwa przyszły na świat zdrowe

Odnośnik do komentarza

Witam was.

Jest mi bardzo przykro, po wiadomosciach, które przeczytalam od niektorych z was :( trzymajcie sie dziewczyny. Nawet nie wiem co napisac.

Ja wizyta prenatalna za tydzien. Nie moge sie doczekac, bo ostatnie usg mialam 11.01.
Ja zastanawiam sie nad kupnem tej poduszki bo wiem, od kolezanki ze ona pozniej swietnie sprawdza sie przy karmieniu. Ja chyba kupie w kształcie C. Chce sie wstrzymac do prenatalnych.

Ja w nocy tez wstaje ze 2 razy na siku bo pecherz mi uciska. I wogole mam takie glupie sny, ze czasem to sie ciesze , ze sie wybudzam w nocy.

Mdlosci troche zelzaly. No i nie wymiotowalam chyba juz ze 4 dni. Piersi bola. A brzuch mam .. hmmmm no duzy . Jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak bede wygladac na koncowce. Pewnie bedzie brzuch potem dlugo dlugo nic i ja . Haha

Odnośnik do komentarza

Ja jutro iďę sobie tylko na pobranie krwi PAPPA bo idąc na prenatalne w przyszły piątek chcę mieć je ze sobą, żeby podczas usg uzskać już wynik skorygowany o badanie krwi i pełny obraz sytuacji. Można zrobić niby na odwrót, ale po co chodzić drugi raz po samo wyliczenie. U mnie czeka się na wynik PAPPy do 7 dni także mam nadzieję, że będzie na czas. Moje TSH wynosiło ostatnio 3.08 i ginekolog przepisal eutyrox najmniejszą dawkę 0,25 z zaleceniem, żeby na spokojnie zapisać się do endokrynologa. Zrobię za jakis czas znowu, może spadnie. Ogólnie nigdy nic nie zażywałam na tarczycę i cieżko mi się przywyczaić do porannego brania tabletki pól h przed jedzeniem, ale się staram ;)

http://fajnamama.pl/suwaczki/3o2eh6w.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...